ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZY¬NI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona < 1 2 3  4  5 6 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
301 12871 KOSIOREK Dariusz ADIDAS RUNNERS WARSAW (POL) 275 M (267) 00:20:07 +05:23 00:19:47 09:21:19.00
302 19264 ŁAWSKI Filip ENDURE TEAM (POL) 276 M (233) 00:20:07 +05:23 00:19:30 09:21:19.13
303 14174 MAŁOLEPSZY Rafał Izba Adwokacka w Warszawie (POL) 277 M (286) 00:20:08 +05:24 00:19:56 09:21:20.08
304 15009 REMISIEWICZ Łukasz RunEat (POL) 278 M (299) 00:20:08 +05:24 00:20:05 09:21:20.38
305 16479 ŻOCHOWSKI Marcin Warszawa (POL) 279 M (284) 00:20:08 +05:24 00:19:54 09:21:20.55
306 12787 BˇK Jakub Poddębice (POL) 280 M (300) 00:20:12 +05:28 00:20:05 09:21:24.61
307 11909 KRZYKWA Maciej Pszczółkowski Team (POL) 281 M (290) 00:20:13 +05:29 00:19:59 09:21:25.16
308 11540 PODLECKI Maciej KB TKKF Promyk Ciechanów (POL) 282 M (322) 00:20:17 +05:33 00:20:08 09:21:29.79
309 13800 TRAWIŃSKI Andrzej JTENDO (POL) 283 M (263) 00:20:19 +05:35 00:19:45 09:21:31.53
310 17217 WILK Sebastian ODRZYKOŃ (POL) 284 M (294) 00:20:20 +05:36 00:20:03 09:21:32.20
311 11315 GŁOMBIOWSKA Zuzanna Runpassion.pl TEAM (POL) 27 K (35) 00:20:20 +05:36 00:20:18 09:21:32.32
312 11410 ZYCH Tomasz 12tri.pl (POL) 285 M (329) 00:20:20 +05:36 00:20:10 09:21:32.63
313 13746 BOROWIEC Sylwia Warszawa (POL) 28 K (27) 00:20:21 +05:37 00:19:53 09:21:33.49
314 14523 OGORZELSKI Maciej KLIRTUPEJ (POL) 286 M (306) 00:20:21 +05:37 00:20:06 09:21:33.65
315 18492 RĘBI¦ Tomasz Lirene Running Team (POL) 287 M (333) 00:20:21 +05:37 00:20:11 09:21:33.82
316 13288 PIWKO Damian PIWKO RUN TEAM (POL) 288 M (301) 00:20:21 +05:37 00:20:05 09:21:33.82
317 18173 KIEŁBASA Dariusz G±bin Biega (POL) 289 M (293) 00:20:22 +05:38 00:20:01 09:21:34.08
318 14826 POMORSKA Joanna Trifamily (POL) 29 K (30) 00:20:22 +05:38 00:19:58 09:21:34.26
319 10259 SZMULEWICZ MICHAŁ SOKÓŁ BODZANÓW (POL) 290 M (311) 00:20:22 +05:38 00:20:07 09:21:34.36
320 16130 MIEDZIAK Adam Neopunkt Mosina / Natura Mosina (POL) 291 M (304) 00:20:22 +05:38 00:20:06 09:21:34.38
321 13573 JARGIŁO Krystian Kocudza Druga (POL) 292 M (312) 00:20:22 +05:38 00:20:07 09:21:34.40
322 16930 SZYMBORSKI Rafał Pacemaker (POL) 293 M (317) 00:20:22 +05:38 00:20:08 09:21:34.43
323 16489 KAMIŃSKI Rafał Warszawa (POL) 294 M (332) 00:20:22 +05:38 00:20:11 09:21:34.46
324 12073 BIELSKI Tomasz Straż Graniczna Gołdap (POL) 295 M (328) 00:20:22 +05:38 00:20:10 09:21:34.50
325 12244 SHYLA ALIAKSANDR run4fun.by (BLR) 296 M (296) 00:20:22 +05:38 00:20:04 09:21:34.58
326 14466 MATYSIAK Tomasz Warszawa (POL) 297 M (305) 00:20:22 +05:38 00:20:06 09:21:34.61
327 11637 OLCZAK Oskar Warszawa (POL) 298 M (289) 00:20:22 +05:38 00:19:58 09:21:34.68
328 13560 ONISZCZUK Artur Warszawa (POL) 299 M (298) 00:20:23 +05:39 00:20:05 09:21:35.15
329 18021 KNACH Miłosz Melone biega (POL) 300 M (288) 00:20:23 +05:39 00:19:57 09:21:35.17
330 17166 ŁANIECKI Dawid ZSP Sława (POL) 301 M (331) 00:20:23 +05:39 00:20:11 09:21:35.23
331 14515 HALAGIERA Michał Sarny 2 (POL) 302 M (335) 00:20:23 +05:39 00:20:12 09:21:35.24
332 19000 PROROK Tomasz KU¬NIA TRIATHLONU (POL) 303 M (316) 00:20:23 +05:39 00:20:08 09:21:35.29
333 18866 SACHMATA Robert CTS (POL) 304 M (318) 00:20:23 +05:39 00:20:08 09:21:35.52
334 11541 PODLECKI Krzysztof KB TKKF Promyk Ciechanów (POL) 305 M (338) 00:20:23 +05:39 00:20:13 09:21:35.54
335 11585 MATWIEJCZYK Krzysztof KB Wyszków (POL) 306 M (345) 00:20:23 +05:39 00:20:15 09:21:35.54
336 12556 WO¬NIAK Łukasz Radom (POL) 307 M (319) 00:20:23 +05:39 00:20:08 09:21:35.60
337 13629 SIEGIEDA Michał Warszawa (POL) 308 M (307) 00:20:23 +05:39 00:20:06 09:21:35.70
338 11270 RAK Tomasz Pszczółkowski Team (POL) 309 M (321) 00:20:23 +05:39 00:20:08 09:21:35.76
339 18026 MARKOWICZ Hubert 1993 (POL) 310 M (336) 00:20:23 +05:39 00:20:12 09:21:35.88
340 17524 PIKUS Przemysław Babice Nowe (POL) 311 M (295) 00:20:23 +05:39 00:20:03 09:21:35.91
341 12281 ROSIAK Damian Stare Grabie (POL) 312 M (308) 00:20:23 +05:39 00:20:06 09:21:35.91
342 16328 SOBOLEWSKI Mariusz Ryki (POL) 313 M (297) 00:20:23 +05:39 00:20:04 09:21:35.94
343 18700 BUJALSKI Piotr Agawa (POL) 314 M (310) 00:20:24 +05:40 00:20:07 09:21:36.07
344 18815 SZYMCZAK Janusz Triwawa (POL) 315 M (315) 00:20:24 +05:40 00:20:08 09:21:36.08
345 16317 SOBIESIAK Sławomir lubelskibiegacz.pl TEAM (POL) 316 M (325) 00:20:24 +05:40 00:20:09 09:21:36.15
346 18150 KU¬DUB Piotr Team Media Project Group (POL) 317 M (302) 00:20:24 +05:40 00:20:06 09:21:36.20
347 10338 SMOLIK Bartosz Turaszówka (POL) 318 M (334) 00:20:24 +05:40 00:20:12 09:21:36.23
348 16956 JORGENSEN Stian Royal Danish Embassy (DEN) 319 M (273) 00:20:24 +05:40 00:19:49 09:21:36.45
349 14751 KALINOWSKI Kamil RK Athletics (POL) 320 M (340) 00:20:24 +05:40 00:20:14 09:21:36.49
350 17603 GAŁGOWSKI Bartłomiej Live well at Citi (POL) 321 M (313) 00:20:24 +05:40 00:20:07 09:21:36.65
351 12537 NAROŻNK Maciej LABOSPORT POLSKA (POL) 322 M (327) 00:20:24 +05:40 00:20:09 09:21:36.93
352 12235 WRZOSEK Bogumił KB Wyszków (POL) 323 M (349) 00:20:25 +05:41 00:20:17 09:21:37.07
353 16887 LIBER Piotr The Luzers (POL) 324 M (326) 00:20:25 +05:41 00:20:09 09:21:37.23
354 17164 SOBOLEWSKI Mikołaj SZYMANOWSKI Triathlon Team (POL) 325 M (323) 00:20:25 +05:41 00:20:08 09:21:37.86
355 18431 CZUB Daniel Warszawa (POL) 326 M (309) 00:20:25 +05:41 00:20:06 09:21:37.97
356 12118 WOJTASIEWICZ Paweł Hager Sport Team (POL) 327 M (314) 00:20:25 +05:41 00:20:07 09:21:37.98
357 17753 MAZIARZ Łukasz Warszawa (POL) 328 M (337) 00:20:26 +05:42 00:20:13 09:21:38.14
358 18055 KRÓL ARKADIUSZ Warsaw Run Club (POL) P 329 M (359) 00:20:26 +05:42 00:20:20 09:21:38.33
359 18734 KULCZYNIEC Grzegorz Olecko (POL) P 330 M (275) 00:20:26 +05:42 00:19:50 09:21:38.63
360 14978 PODSIADŁO Maciej Warszawa (POL) 331 M (357) 00:20:26 +05:42 00:20:19 09:21:38.90
361 15643 PAWŁOWSKA Dorota Zamek Kurzętnik (POL) 30 K (33) 00:20:27 +05:43 00:20:12 09:21:39.44
362 19104 WINIARCZYK Jacek KS START PUŁASKI (POL) 332 M (348) 00:20:27 +05:43 00:20:15 09:21:39.89
363 11266 SKIBA Adam Mafia Team Lubliniec (POL) 333 M (256) 00:20:28 +05:44 00:19:43 09:21:40.65
364 17849 POGŁUD Mateusz MTP Wzgórze Tumskie Płock (POL) 334 M (351) 00:20:29 +05:45 00:20:17 09:21:41.09
365 12993 WALASEK Maciej RLTL ZTE RADOM (POL) 335 M (361) 00:20:29 +05:45 00:20:20 09:21:41.74
366 14077 MACUGOWSKI Adam Wedel (POL) 336 M (356) 00:20:30 +05:46 00:20:19 09:21:42.11
367 12333 KRYSIK Kamil Zabiegany Wołomin (POL) 337 M (283) 00:20:30 +05:46 00:19:54 09:21:42.48
368 17669 PRZYMUSIAK Jan Poznań (POL) 338 M (342) 00:20:30 +05:46 00:20:14 09:21:42.96
369 18726 DESKA Leszek www.leszekbiega.pl (POL) 339 M (346) 00:20:31 +05:47 00:20:15 09:21:43.62
370 10015 JAKUBCZAK Anna M.I.L.A. (POL) 31 K (34) 00:20:32 +05:48 00:20:13 09:21:44.86
371 18886 WIEDRO WOJTEK Wybierz. (POL) 340 M (339) 00:20:34 +05:50 00:20:14 09:21:46.14
372 18738 BAR Wieslaw Warszawa (POL) 341 M (379) 00:20:34 +05:50 00:20:29 09:21:46.19
373 13977 WASZTYL Grzegorz Katowice (POL) 342 M (354) 00:20:34 +05:50 00:20:17 09:21:46.56
374 16753 PYZA Krzysztof Victus Rębków (POL) 343 M (341) 00:20:34 +05:50 00:20:14 09:21:46.89
375 11734 RUTKOWSKI Piotr Polska (POL) 344 M (330) 00:20:34 +05:50 00:20:10 09:21:46.94
376 12049 CAŁA Wojciech Power Training (POL) 345 M (343) 00:20:35 +05:51 00:20:15 09:21:47.05
377 15056 JOSYPENKO Bożena DREAM RUN (POL) 32 K (32) 00:20:35 +05:51 00:20:11 09:21:47.17
378 11158 KU¬MA Marcin biegusiem.pl (POL) 346 M (372) 00:20:36 +05:52 00:20:25 09:21:48.67
379 18288 SOŁOWIEJ Łukasz OIRP Warszawa (POL) 347 M (355) 00:20:37 +05:53 00:20:19 09:21:49.02
380 15070 KU¬NICKI Konrad Warszawa (POL) 348 M (358) 00:20:37 +05:53 00:20:20 09:21:49.32
381 19261 ŁADA Robert BIEGAJ Z URSUSEM (POL) 349 M (360) 00:20:37 +05:53 00:20:20 09:21:49.45
382 11593 ZAWADZKI Paweł KB WYSZKÓW (POL) 350 M (371) 00:20:39 +05:55 00:20:25 09:21:51.48
383 13684 MEDERSKI Leon Rozbiegane Działdowo (POL) 351 M (364) 00:20:39 +05:55 00:20:22 09:21:51.68
384 17401 ZDUŃCZYK Sławomir MKB Dreptak (POL) 352 M (373) 00:20:39 +05:55 00:20:25 09:21:51.73
385 18165 BARANOWSKA Katarzyna Goracy Potok Team (POL) 33 K (36) 00:20:39 +05:55 00:20:20 09:21:51.78
386 13728 WODZYŃSKI Boguslaw Rozbiegane Działdowo (POL) 353 M (366) 00:20:40 +05:56 00:20:23 09:21:52.70
387 13709 USAREK Tomasz Warszawa (POL) 354 M (324) 00:20:41 +05:57 00:20:09 09:21:53.01
388 18238 WYSOCKA Agnieszka ŁódĽ Kocha Sport (POL) 34 K (37) 00:20:41 +05:57 00:20:25 09:21:53.09
389 14305 KUBEJKO Bogumił Lubelskibiegacz.plTEAM (POL) 355 M (368) 00:20:41 +05:57 00:20:25 09:21:53.13
390 12271 CIESIELSKI Marcin Klub Szachowy Pi±tka Skierniewice (POL) 356 M (374) 00:20:41 +05:57 00:20:26 09:21:53.44
391 11778 SKIBIŃSKI Michał BBL Zduńska Wola (POL) 357 M (363) 00:20:42 +05:58 00:20:22 09:21:54.09
392 15003 SKRZYPEK Stanisław Piastów (POL) 358 M (370) 00:20:42 +05:58 00:20:25 09:21:54.42
393 19187 PROCHOWICZ Michał (POL) 359 M (369) 00:20:43 +05:59 00:20:25 09:21:55.13
394 15123 RYBARCZYK Paulina Góra Kalwaria (POL) 35 K (31) 00:20:44 +06:00 00:20:01 09:21:56.66
395 16191 RECH Jarosław Warszawa (POL) 360 M (381) 00:20:45 +06:01 00:20:30 09:21:57.48
396 12440 BZURA Jacek Warszawa (POL) 361 M (389) 00:20:47 +06:03 00:20:34 09:21:59.21
397 18252 KUREK Marcin Live Well at Citi (POL) 362 M (408) 00:20:47 +06:03 00:20:40 09:21:59.63
398 12517 ZIELIŃSKI Marek Towarzystwo Biesiadno Sportowe (POL) 363 M (347) 00:20:47 +06:03 00:20:15 09:21:59.76
399 12567 SOBIECH Andrzej Kadzidło (POL) 364 M (406) 00:20:47 +06:03 00:20:39 09:21:59.91
400 14267 WOLIŃSKI Marek StaroĽreby (POL) 365 M (350) 00:20:48 +06:04 00:20:17 09:22:00.07
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.35701203 s

Sponsor główny: