ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
29
30
31
32
33
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
3001.
3794
GAŁĄZKA Tomasz
BŁONIE (POL)
M40
3002.
3796
CZABAN Łukasz
Łomianki (POL)
M40
3003.
3797
OŚRÓDEK Piotr
Bbl Zduńska Wola (POL)
M40
3004.
3798
KONARSKI PAWEŁ
Piekoszów (POL)
M40
3005.
3799
MGŁOSIEK Grzegorz
Warszawa (POL)
M50
3006.
3800
DĄBROWSKI SŁAWOMIR
SIEDLIKÓW (POL)
M30
3007.
3801
DUDEK Radosław
DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL)
M40
3008.
3802
URMANOWSKI Daniel
Dream Run (POL)
M30
3009.
3803
MUNIAK Paweł
BOLESłAWIEC (POL)
M40
3010.
3804
NOŻYŃSKI Dariusz
szybkiebieganie.pl (POL)
M30
3011.
3805
MENDREK Błazej
UKS Brenna-Górki (POL)
M40
3012.
3806
GAJEWSKI Jacek
Dogoń Grodzisk Mazowiecki (POL)
M40
3013.
3807
PIOTROWICZ Jakub
Kraków (POL)
M30
3014.
3808
CZYŻ Michał
Obozy Górskie (POL)
M18
3015.
3809
BOTOR Szymon
Mysłowice (POL)
M30
3016.
3810
BŁĘDOWSKI Krzysztof
Toruń (POL)
M30
3017.
3811
MACKIEWICZ Artur
Długobieganie (POL)
M40
3018.
3812
LEWANDOWSKI Piotr
Status aktywny (POL)
M30
3019.
3813
GORNISIEWICZ Michal
Warszawa (POL)
M40
3020.
3814
MICHNOWSKI sebastian
Warszawa (POL)
M40
3021.
3815
FUKS Michał
grupa fux (POL)
M30
3022.
3816
SZYMCZAK Łukasz
Łódź Kocha Sport (POL)
M30
3023.
3817
PIETRZAK Arkadiusz
Human Office (POL)
M40
3024.
3818
SZOSTAKOWSKI Jarosław
Biegamy z Ochotą (POL)
M50
3025.
3819
SULIMA Janusz
Milanówek (POL)
M50
3026.
3820
ADAMCZYK Grzegorz
STS Biegaton (POL)
M40
3027.
3821
ŁUKASZCZYK Piotr
Warszawa (POL)
M30
3028.
3822
WIECHEĆ Grzegorz
Biegam Na Tachominie (POL)
M30
3029.
3823
PRZYBYLAK Dorota
AdRunaLine Team (POL)
K18
3030.
3824
KUSZEWSKI Waldemar
WIĘCBORK (POL)
M40
3031.
3825
PAWLIK Piotr
Live Well at Citi (POL)
M40
3032.
3826
KOCENDA Wojciech
PRO-RUN WROCŁAW (POL)
M30
3033.
3827
ZBROWSKI Michał
Biegnę. żeby Bartek mógł biegać (POL)
M30
3034.
3828
KLÓSKA Fabian
Spójnia Białe Błota (POL)
M30
3035.
3829
PYLYP Oleksandr
KMRaningClub (UKR)
M30
3036.
3830
MELLER Wojciech
Drużyna Wilka (POL)
M40
3037.
3831
OSTÓJ MAREK
KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA (POL)
M40
3038.
3832
MELLER Joanna
Drużyna Wilka (POL)
K40
3039.
3833
FILIPOWICZ Marcin
Warszawa (POL)
M40
3040.
3834
KRÓL Adrian
Warszawa (POL)
M18
3041.
3835
WIECZFIŃSKA Marina
Ząbki (POL)
K30
3042.
3836
FILIPOWICZ Aleksandra
Warszawa (POL)
K40
3043.
3837
FOLTYN Ula
Wolność Endorfinom/Łęczna Biega (POL)
K40
3044.
3838
ZAWADZKI Piotr
Rykowisko (POL)
M30
3045.
3839
ZIEMIŃSKI Jakub
Częstochowa (POL)
M30
3046.
3840
RODAK-DĘBOWSKA Magdalena
Fitness PR (POL)
K40
3047.
3841
AUGUSTYNIAK Mariusz
Marki (POL)
M40
3048.
3842
SIEMIŃSKI Piotr
Łódź (POL)
M30
3049.
3843
TRACZ Jerzy
Warszawa (POL)
M50
3050.
3844
POBIERZYN Sebastian
Decathlon (POL)
M30
3051.
3845
RELUGA Grzegorz
Czarnecki Run Team (POL)
M40
3052.
3846
FICOŃ Monika
Warszawa (POL)
K40
3053.
3847
JANUSZEWSKA Izabela
Biegam U KOLESI (POL)
K30
3054.
3848
KLIK Klaudia
Łódź (POL)
K18
3055.
3851
PRAGŁOWSKI Tomasz
Dębica (POL)
M30
3056.
3852
RELUGA Małgodzata
Warszawa (POL)
K50
3057.
3853
KAROLEWSKI Maciej
Krotoszyńska Grupa Biegowa (POL)
M30
3058.
3854
DANIŁKO Paweł
Biała Podlaska (POL)
M30
3059.
3855
GÓRSKA Małgorzata
Zielony Pelikan Bydgoszcz (POL)
K18
3060.
3856
KUKAWSKI Paweł
INSIDE FACTORY (POL)
M30
3061.
3857
MAGIERECKA Marta
Leśna (POL)
K30
3062.
3858
GOŁĄBEK Piotr
BIEGIEM RADOM! (POL)
M18
3063.
3859
WALESIAK Wojciech
REMBERTÓW TEAM (POL)
M30
3064.
3860
SKIRZYŃSKI Dariusz
Warszawa (POL)
M30
3065.
3861
MAŚLANKA Piotr
Konstancin-Jeziorna (POL)
M40
3066.
3862
JASIŃSKI DANIEL
Night Runners Września (POL)
M30
3067.
3863
STELMACH Agata
Działaj. Inspiruj/ Zone3 Team (POL)
K18
3068.
3864
MIKLAS Piotr
Przybynów (POL)
M30
3069.
3865
FATAH Abdennour
London (GBR)
M40
3070.
3866
MIKLAS Katarzyna
Przybynów (POL)
K30
3071.
3867
FURMANIAK Jarosław
Warszawa (POL)
M30
3072.
3868
SPRENGEL Piotr
Legia Run Club (POL)
M30
3073.
3869
KOWALSKI Daniel
FizjoDuet Kowalscy (POL)
M30
3074.
3870
PYTLIŃSKI Rafał
Grupa Biegowa CHTMO (POL)
M40
3075.
3871
AUGUSTYNIAK igor
Klub Biegacza PLL LOT (POL)
M40
3076.
3872
BARTNIK Witold
Warszawa (POL)
M30
3077.
3873
KUCHARSKI Damian
Zabiegani Częstochowa (POL)
M30
3078.
3874
RYBKOWSKI Grzegorz
Pruszków (POL)
M50
3079.
3875
JEDLIŃSKA Marta
Warszawa (POL)
K40
3080.
3876
KARCZYŃSKA Justyna
Opole (POL)
K30
3081.
3877
KRAIŃSKI Michał
Biegające Śliwice (POL)
M30
3082.
3878
KRÓL Michał
Stary Zamość (POL)
M30
3083.
3879
KLUZ Sylwester
Oławska Grupa Biegowa (POL)
M40
3084.
3880
ŁABĘCKA Agata
Klub Biegacza Rtv Euro Agd (POL)
K30
3085.
3881
TANKIELUN Grzegorz
Olsztyn (POL)
M30
3086.
3882
MATUSZEWSKI Maksymilian
LEGIA mistrz ! (POL)
M40
3087.
3883
KOBYLIŃSKI Sebastian
Bydgoszcz (POL)
M18
3088.
3884
TARKA Mateusz
BIEGNĘ.ALE DOKĄD? BAD (POL)
M30
3089.
3885
PYSZCZEK JACEK
BIEGIEM RADOM (POL)
M50
3090.
3886
CYBULSKA Monika
Józefów (POL)
K40
3091.
3887
KARPOWICZ Patryk
Toruń (POL)
M30
3092.
3888
DELEWSKI Piotr
Pelplin (POL)
M40
3093.
3889
WIERCIOCH Artur
Cyganka (POL)
M40
3094.
3890
KLEPACZ Marcin
Kamionka (POL)
M40
3095.
3891
PORĘBSKI MARCIN
RADOM (POL)
M40
3096.
3892
CHRUŚCIK Piotr
Warszawa (POL)
M40
3097.
3893
WRZESIŃSKI Andrzej
STS Biegaton Mikołów KIA ETRANS (POL)
M50
3098.
3894
ZIELIŃSKI Marek
AKPB Marmel Toruń (POL)
M30
3099.
3895
GODLEWSKA Ewa
Wołów Biega (POL)
K40
3100.
3896
SPIRYDOWICZ Wojciech
WARSZAWA (POL)
M30