ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 30 31  32  33 34 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
3101. 2946 MASIAREK Maciej Piotrków Trybunalski (POL) M18
3102. 2538 MASŁO Andrzej Bystrzyca (POL) M40
3103. 5176 MASTALERZ Tomasz Kielce (POL) M40
3104. 6100 MASZCZYK Michał Warszawa (POL) M30
3105. 1349 MAŚLAK Marcin Sieradzbiega (POL) M40
3106. 5845 MAŚLAK Radomił Stare Babice Biegają (POL) M40
3107. 4428 MAŚLANKA Klaudia Szczecin (POL) K18
3108. 3861 MAŚLANKA Piotr Konstancin-Jeziorna (POL) M40
3109. 3500 MAŚLANY Mariusz Elektrometal Energetyka SA (POL) M40
3110. 3070 MATCZAK Patryk Gorzów Wielkopolski (POL) M18
3111. 4645 MATEJA Bożena Gdańsk (POL) K60
3112. 5407 MATEJA Łukasz Gdansk (POL) M30
3113. 6258 MATEŃKA Rafał Warszawa (POL) M30
3114. 6212 MATERA Rafał Żabia Wola (POL) M40
3115. 4968 MATERNA Beata Lecymy Durś (POL) K30
3116. 2263 MATEUSIAK Radosław DĄBROWSKI TEAM (POL) M18
3117. 2097 MATEUSZCZYK dawid bydgoszcz (POL) M30
3118. 5518 MATHIEU Tripet Giromgny (FRA) M18
3119. 805 MATILLEK Miłosz Międzyborska Grupa Biegowa (POL) M30
3120. 2975 MATORNY Uladzimir RUN4FUN.BY (BLR) M40
3121. 5830 MATSUOKA Shigetomo Drunk Samurai (JPN) M30
3122. 6440 MATUŁA Marcin Marki (POL) M30
3123. 5079 MATUSIAK Artur Szamotuły (POL) M30
3124. 2119 MATUSZAK jozef Ts Regle Szklarska Poręba (POL) M40
3125. 5594 MATUSZCZAK Jakub Team Masters Barracuda (POL) M30
3126. 2990 MATUSZEWICZ Nela Berlin (GER) K18
3127. 3238 MATUSZEWSKA Małgorzata Runner's Power Śrem (POL) K40
3128. 3882 MATUSZEWSKI Maksymilian LEGIA mistrz ! (POL) M40
3129. 3236 MATUSZEWSKI Marek Runner's Power Śrem (POL) M40
3130. 6329 MATYJASIAK Konrad RRC Wilanów (POL) M40
3131. 5048 MATYKA Jacek Olsztyn (POL) M50
3132. 5914 MATYSIAK Bartłomiej JacekBiega Running Team (POL) M30
3133. 1867 MATYSIAK ŁUKASZ KOBYLA GÓRA (POL) M30
3134. 5649 MATYSIAK Marcin Gapmont Running Team (POL) M40
3135. 6362 MATYSIAK Waldemar Żyrafa Żyrardów (POL) M60
3136. 3959 MATYSKIEL Krzysztof Albatrosy (POL) M40
3137. 2246 MAVIDIS PANAGIOTIS KATACHAS (GRE) M40
3138. 3152 MAYDELL Piotr warszawa (POL) M18
3139. 6198 MAZEK Emilia Wilga Garwolin (POL) K18
3140. 3638 MAZELA Sylwester NGB KŁOBUCK (POL) M40
3141. 2019 MAZERSKI Jarosław Toruń (POL) M30
3142. 6630 MAZIARZ Krzysztof (POL) M30
3143. 6570 MAZUR Daniel Lublin (POL) M40
3144. 2993 MAZUR Dawid Dwunogie Antylopy (POL) M18
3145. 1073 MAZUR Grzegorz Piotrków Trybunalski (POL) M50
3146. 5030 MAZUR JAROSŁAW Elbląg (POL) M50
3147. 3488 MAZUR Krzysztof Opel Active Team (POL) M40
3148. 4300 MAZUR Marek CPI (POL) M50
3149. 2682 MAZUR Mariusz TRI TEAM LUNAŃ (POL) M30
3150. 6035 MAZUR Mateusz Orange Polska (POL) M30
3151. 5225 MAZUR Michał Warszawa (POL) M30
3152. 2940 MAZUR Patrycja Katowice (POL) K40
3153. 3151 MAZUR Piotr Altkom Software & Consulting (POL) M30
3154. 4191 MAZUR Piotr Warszawa (POL) M18
3155. 5877 MAZUR Walter Piastów (POL) M40
3156. 1620 MAZUREK Maciej Warszawa (POL) M18
3157. 5530 MAZUREK Michał Wola Karczewska (POL) M40
3158. 6206 MAZUREK ROBERT LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE / LUBELAKY (POL) M40
3159. 4881 MAZUREK Roman Spartanie dzieciom (POL) M40
3160. 3315 MAZURKIEWICZ Agnieszka Salon Agata (POL) K40
3161. 3320 MAZURKIEWICZ Grzegorz WAT (POL) M40
3162. 2454 MAZURKIEWICZ Jolanta Bychawa Runners (POL) K30
3163. 1614 MAZURKIEWICZ Marcin MAZURTAEM (POL) M30
3164. 2523 MAZURKIEWICZ MARCIN KB Gepard Mur-Goślina (POL) M40
3165. 4457 MAZURO Monika Klub Biegacza Lidzbark Warmiński (POL) K30
3166. 5628 MAŹNIEWSKI GRZEGORZ ŚREDZCY BIEGACZE (POL) M30
3167. 1628 MAŹNIEWSKI Piotr Częstochowa (POL) M40
3168. 1140 MCALPIN Patrycja Ballydrain Harriers (GBR) K30
3169. 1143 MCALPIN Richard Ballydrain Harriers (GBR) M30
3170. 2789 MCCANN Paul Switzerland (SUI) M40
3171. 4259 MCCOOL David Tuchola (GBR) M30
3172. 6181 MCGUIRE Conall Sowia Wola (POL) M40
3173. 3276 MCKENZIE Sharrah Barcelona (ESP) K18
3174. 1742 MEARDON Gareth Paul Popham Running Club (GBR) M30
3175. 5718 MECH Patryk Łochowska Grupa Biegowa (POL) M40
3176. 6069 MĘCZYŃSKI Piotr Styrzyniec (POL) M40
3177. 1785 MEDEIKIS Algirdas Begimo klubas (LTU) M40
3178. 3256 MĘDRYK Wojciech Gdańsk (POL) M40
3179. 3781 MEDYŃSKI Sławek Zabiegani z Leśnej (POL) M40
3180. 1168 MEJ PAWEŁ BOSY BIEGACZ - MAŁOPOLSKA (POL) M40
3181. 1720 MEJKA Małgorzata Lubstynek (POL) K30
3182. 1986 MELANIUK Mirosław Lublin (POL) M60
3183. 5509 MELCHIOR Marcin Radzyń Podlaski (POL) M40
3184. 3832 MELLER Joanna Drużyna Wilka (POL) K40
3185. 3830 MELLER Wojciech Drużyna Wilka (POL) M40
3186. 1716 MELNYK Ivanna KM Running club (UKR) K18
3187. 1255 MELON Tomasz Klub Sportowy 'Tęcza' (POL) M30
3188. 3805 MENDREK Błazej UKS Brenna-Górki (POL) M40
3189. 824 MENDRYCKA Anna Warszawa (POL) K30
3190. 4595 MERCHEL Mirosław KS ARCO ŁAWY (POL) M40
3191. 2653 MERESIŃSKA Iwona Kielce (POL) K50
3192. 5949 MERFELDAS Dalius Vilnius (LTU) M30
3193. 4243 METAXAKI Christina Arkalochori Heraklion (GRE) K30
3194. 2278 MĘŻYŃSKI Przemysław Warszawa (POL) M40
3195. 3799 MGŁOSIEK Grzegorz Warszawa (POL) M50
3196. 6000 MIARA Fabian Przeworska Grupa Biegowa (POL) M30
3197. 2357 MIATKA ILLIA Nike+ Run Club (UKR) M18
3198. 4180 MIAZGA Tomasz Warszawa (POL) M18
3199. 4414 MIĄZKO Dariusz Wołomin (POL) M40
3200. 1435 MICHALAK Artur Błonie (POL) M30
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.24550414 s

Sponsor główny: