ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
30
31
32
33
34
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
3101.
1877
RZECZYCKI DARIUSZ
opole (POL)
M40
3102.
2132
WAIS Mariusz
Opole (POL)
M30
3103.
2633
RAFA Joanna
Opole (POL)
K30
3104.
3438
SZUMLAK Krzysztof
OPOLE (POL)
M30
3105.
3876
KARCZYŃSKA Justyna
Opole (POL)
K30
3106.
6188
ZIELIŃSKI Michał
Opole (POL)
M30
3107.
3122
SUJKA Dawid
OpoleBiega (POL)
M30
3108.
5954
PSZENNIAK Artur
optima extreme team (POL)
M30
3109.
4288
KRUPA Janusz
ORANGE POLASA (POL)
M50
3110.
1424
MODLISZEWSKI Dariusz
Orange Polska (POL)
M40
3111.
1431
CZERWIŃSKI Janusz
ORANGE POLSKA (POL)
M50
3112.
1518
DĘBICKI Mariusz
Orange Polska (POL)
M40
3113.
1917
GÓRSKA Yvonne
Orange Polska (POL)
K40
3114.
2185
ZIMIŃSKI Zdzisław
Orange Polska (POL)
M60
3115.
2492
JEZIERSKI JAKUB
Orange Polska (POL)
M40
3116.
2639
WICZUK-WICZEWSKI Marcin
ORANGE POLSKA (POL)
M40
3117.
3103
ZAJĄC Robert
Orange Polska (POL)
M40
3118.
3159
KAŁUSZYŃSKI Paweł
ORANGE POLSKA (POL)
M40
3119.
3166
JANIK Tomasz
Orange Polska (POL)
M40
3120.
3167
STOŁOWSKA Aurelia
ORANGE POLSKA (POL)
K50
3121.
3413
ASIŃSKI Piotr
Orange Polska (POL)
M40
3122.
3489
BĄCZEK Piotr
Orange Polska (POL)
M30
3123.
3565
TERCZYNSKI Pawel
Orange Polska (POL)
M40
3124.
3607
PAWLIK MACIEJ
ORANGE POLSKA (POL)
M30
3125.
3667
BROMKE Łukasz
ORANGE POLSKA (POL)
M40
3126.
3927
SZMERKA Mariusz
Orange Polska (POL)
M40
3127.
3988
WROŃSKI Wojciech
Orange Polska (POL)
M40
3128.
4858
BOSEK Robert
Orange Polska (POL)
M40
3129.
5491
RUSAK Piotr
Orange Polska (POL)
M40
3130.
5806
SZYMANOWSKI Marek
ORANGE POLSKA (POL)
M40
3131.
6004
WYSOKIŃSKI Jerzy
Orange Polska (POL)
M50
3132.
6035
MAZUR Mateusz
Orange Polska (POL)
M30
3133.
6284
BĄK Maciej
Orange Polska (POL)
M40
3134.
6392
WESOŁOWSKA Katarzyna
ORANGE POLSKA (POL)
K40
3135.
6556
MROZOWSKI Paweł
Orange Polska (POL)
M40
3136.
1388
WACŁAWSKI Krzysztof
OrkaMasters Iława (POL)
M50
3137.
1395
WACŁAWSKI Bartosz
OrkaMasters Iława (POL)
M30
3138.
181
HOŁUBOWSKI Łukasz
Orlen (POL)
M30
3139.
213
KUBIAK Józef
Orlen Runing Team (POL)
M50
3140.
119
PAĆKOWSKI Sławomir
Orlen Running Team (POL)
M30
3141.
147
KRAWCZYK Paweł
ORLEN Running Team (POL)
M40
3142.
167
CHOJNOWSKI Tomasz
ORLEN Running Team (POL)
M40
3143.
169
MALINOWSKI Rafał
ORLEN Running Team (POL)
M40
3144.
196
SYNAKOWSKI Jarosław
ORLEN RUNNING TEAM (POL)
M40
3145.
246
PRUSAŁOWICZ JERZY
ORLEN RUNNING TEAM (POL)
M50
3146.
304
SŁOWIK Roman
orlen running team (POL)
M50
3147.
310
TABOREK Grzegorz
Orlen Running Team (POL)
M40
3148.
311
TYMIŃSKA Beata
Orlen Running Team (POL)
K40
3149.
324
WACHOL Michał
ORLEN Running Team (POL)
M30
3150.
834
RACZKOWSKI Paweł
ORLEN Running Team (POL)
M40
3151.
879
BREWCZAK Maciej
ORLEN Running Team (POL)
M30
3152.
111
FILIPOWICZ Ziemowit Jakub
ORLEN TEAM (POL)
M40
3153.
1000
MOŚ Michał
ORLEN team (POL)
M18
3154.
4859
RUTKA Małgorzata
Orońsko (POL)
K30
3155.
5794
WILLIAMS Neil
Orpington Road Runners (GBR)
M40
3156.
214
WYSIŃSKI Piotr
ORT (POL)
M30
3157.
215
DYMEK Stanisław
ORT (POL)
M60
3158.
227
NIEWIELSKI Grzegorz
ORT (POL)
M40
3159.
256
ADAMSKI Hubert
ORT (POL)
M40
3160.
281
GAWROŃŚKI PIOTR
ORT (POL)
M30
3161.
4182
KALKOWSKI Paweł
ORT (POL)
M40
3162.
1423
SZELC Mikołaj
ORT ŁOMIANKI (POL)
M40
3163.
2450
TUCZYŃSKA Anna
ORT Łomianki (POL)
K40
3164.
2530
DOBIASZ Aneta
Ort Łomianki (POL)
K40
3165.
2884
OKOŃSKI Paweł
ORT Łomianki (POL)
M40
3166.
6142
OBŁUSKI Piotr
ORT Łomianki (POL)
M40
3167.
4526
NOSALIK PAWEŁ
ORTOSTOM AUGUSTÓW (POL)
M40
3168.
4616
KOLĘDA Artur
Ortostom Augustów (POL)
M40
3169.
3233
DERKOWSKI Andrzej
Orzechowiec (POL)
M40
3170.
5552
WOLAŃSKI Jan
Orzeł Marszowice (POL)
M30
3171.
6148
CIERNIAK TOMASZ
Orzesze (POL)
M30
3172.
4509
ŚLIGA sylwester
os wyzwolenia (POL)
M40
3173.
1602
PETEREK Anna
Os. Powstań narodowych (POL)
K18
3174.
4062
HASS Michał
os.B.Chrobrego (POL)
M40
3175.
6760
REKOWSKA Sylwia
OSIEM59 (POL)
K40
3176.
5051
WRZESIŃSKI Zdzisław
OSK SzAŁ (POL)
M50
3177.
866
PODGÓRSKI Janusz
OSKARJA (POL)
M60
3178.
2806
LASKOWSKI Grzegorz
Osm piatnica (POL)
M18
3179.
2839
KACZMARCZYK Kamil
OSM Piątnica (POL)
M30
3180.
3936
ŁĘGOWSKI Krzysztof
OSM Piątnica (POL)
M30
3181.
4397
KONOPKA Andrzej
OSM Piątnica (POL)
M50
3182.
4544
KRÓLIK Rafał
OSM Piątnica (POL)
M30
3183.
5130
DROCIAK jarosław
osowa góra (POL)
M30
3184.
4011
DROCIAK Michał
Osowa Góra Team (POL)
M30
3185.
1656
MOLSKA Małgorzata
OSP Kłodawa (POL)
K50
3186.
3727
MROZEK Marek
OSP Kotulin (POL)
M40
3187.
5090
DELEŻUCH Wojciech
OSP Niemce (POL)
M40
3188.
5243
KUDELSKI Adam
OSP PODNIEŚNO (POL)
M30
3189.
2585
MICHALIK Mateusz
OSP RUNNING POLESIE (POL)
M30
3190.
3139
NAWROCKI Radosław
OSP Wierzchucin Królewski (POL)
M30
3191.
1008
DĄBROWSKI Grzegorz
OstroBiec (POL)
M40
3192.
1420
ŻACZEK Łukasz
OstroBiec (POL)
M30
3193.
2525
MALUHA Jacek
OstroBiec (POL)
M40
3194.
5039
ŚWIERCZ JACEK
OstroBiec (POL)
P
M40
3195.
5150
WOSIEK PAWEŁ
OstroBiec (POL)
M40
3196.
5720
BĘBEN Robert
OstroBiec (POL)
M40
3197.
5799
BIENIEK Krzysztof
OstroBiec (POL)
M30
3198.
5165
BRZÓZKA Marcin
Ostróda (POL)
M30
3199.
2939
ŻEBROWSKI Sebastian
Ostrołęka (POL)
M30
3200.
4766
WATRAKIEWICZ Jerzy
Ostrołęka (POL)
M50