ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZY¬NI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 30 31  32  33 34 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
3101 18931 PANIˇCZYK Filip Warszawa (POL) 2430 M (2900) 00:35:42 +20:58 00:28:22 09:36:54.96
3102 15626 DOBIASZ joanna warszawa (POL) 672 K (705) 00:35:43 +20:59 00:27:44 09:36:55.57
3103 16000 LIPIŃSKI Bartosz Warszawa (POL) 2431 M (3109) 00:35:43 +20:59 00:28:53 09:36:55.89
3104 19065 SOS Wojtek (POL) 2432 M (2778) 00:35:44 +21:00 00:28:03 09:36:56.16
3105 13886 CHŁOPEK MAGDALENA TKKF ŁabędĽ Zb±szyń (POL) 673 K (682) 00:35:44 +21:00 00:27:37 09:36:56.18
3106 18497 STAN Krzysztof Olimpiady Specjalne Polska - ¦więtokrzyskie (POL) 2433 M (2361) 00:35:44 +21:00 00:26:58 09:36:56.67
3107 18256 ZIELIŃSKA Karolina Warszawa (POL) 674 K (825) 00:35:45 +21:01 00:28:19 09:36:57.01
3108 16833 RAKOCZY Dorota Milanowek (POL) 675 K (612) 00:35:45 +21:01 00:27:15 09:36:57.03
3109 12335 BODIO Marcin Warszawa (POL) 2434 M (2430) 00:35:45 +21:01 00:27:09 09:36:57.12
3110 14960 GRABYSA Radoslaw Olsztyn (POL) 2435 M (2868) 00:35:45 +21:01 00:28:18 09:36:57.67
3111 15779 SAMUŁA Dawid Lublin (POL) 2436 M (2678) 00:35:45 +21:01 00:27:47 09:36:57.83
3112 14393 TYROWICZ Agata FusGym (POL) 676 K (465) 00:35:46 +21:02 00:26:28 09:36:58.01
3113 13091 KOZUBAŁA Paweł ŻÓŁW ULTRAS TEAM (POL) 2437 M (2756) 00:35:46 +21:02 00:27:58 09:36:58.35
3114 16908 WAJSZCZUK Weronika ITI Neovision S.A (POL) 677 K (796) 00:35:46 +21:02 00:28:09 09:36:58.37
3115 17000 KLIMEK Andrzej Warszawa (POL) 2438 M (2418) 00:35:46 +21:02 00:27:07 09:36:58.41
3116 11549 SOWA ireneusz opole (POL) 2439 M (4094) 00:35:46 +21:02 00:32:27 09:36:58.69
3117 14987 KOZIK Iza 1987 (POL) 678 K (587) 00:35:47 +21:03 00:27:06 09:36:59.26
3118 17538 DYMOWSKI Gabriel Płock (POL) 2440 M (1578) 00:35:47 +21:03 00:24:57 09:36:59.39
3119 13424 KOZŁOWSKI Rafał Stare Kupiski (POL) 2441 M (2445) 00:35:47 +21:03 00:27:11 09:36:59.71
3120 16996 KRAWCZYK Łukasz Opole (POL) 2442 M (2290) 00:35:47 +21:03 00:26:45 09:36:59.91
3121 12505 KRZEWSKA Edyta Dębe Wielkie (POL) 679 K (559) 00:35:48 +21:04 00:26:59 09:37:00.32
3122 12051 KROKOCKA Jolanta RUNNING OSP POLESIE (POL) 680 K (1002) 00:35:48 +21:04 00:29:00 09:37:00.53
3123 12245 DOMERADZKA Katarzyna Polesie (POL) 681 K (1006) 00:35:48 +21:04 00:29:02 09:37:00.67
3124 12996 PARADOWSKA Małgorzata Running OSP Polesie (POL) 682 K (1003) 00:35:48 +21:04 00:29:00 09:37:00.75
3125 13460 BAKIERA Katarzyna Warszawa - Wesoła (POL) 683 K (810) 00:35:48 +21:04 00:28:12 09:37:00.85
3126 13675 TESSERIS THEODORE ATHENS (GRE) 2443 M (2407) 00:35:49 +21:05 00:27:05 09:37:01.63
3127 18280 HAMLAOUI RIDA warszaw (FRA) 2444 M (4131) 00:35:49 +21:05 00:32:39 09:37:01.92
3128 12620 KLUCH Karol Największa Armia ¦wiata (POL) 2445 M (2812) 00:35:50 +21:06 00:28:09 09:37:02.20
3129 16154 ZAŁĘSKI Paweł Ciechanów (POL) 2446 M (3106) 00:35:50 +21:06 00:28:53 09:37:02.52
3130 11910 JĘDRZEJEWSKI Paweł #PGRBEMOWO (POL) 2447 M (3066) 00:35:50 +21:06 00:28:46 09:37:02.70
3131 14099 LORENCKI RAFAŁ LEGIONOWO (POL) 2448 M (2455) 00:35:51 +21:07 00:27:13 09:37:03.27
3132 14004 KOWALSKI Piotr Sage (POL) 2449 M (2391) 00:35:51 +21:07 00:27:03 09:37:03.32
3133 16576 ZIELIŃSKA Katarzyna Warszawa (POL) 684 K (875) 00:35:51 +21:07 00:28:32 09:37:03.57
3134 13103 RZECZKOWSKI Paweł stepstone (POL) 2450 M (3083) 00:35:51 +21:07 00:28:49 09:37:03.58
3135 15545 MATUSZAK Marta Dachowa (POL) 685 K (1730) 00:35:52 +21:08 00:31:34 09:37:04.30
3136 12922 REMISZEWSKA Aneta Warszawa (POL) 686 K (980) 00:35:52 +21:08 00:28:55 09:37:04.59
3137 16275 KRAWCZYK Konrad CS Group Runners Team (POL) 2451 M (1795) 00:35:52 +21:08 00:25:28 09:37:04.84
3138 16342 MELNYK Serhii KMRC (UKR) 2452 M (3029) 00:35:52 +21:08 00:28:39 09:37:04.93
3139 15929 ROSIŃSKA Dominika Pruszków (POL) 687 K (953) 00:35:53 +21:09 00:28:50 09:37:05.14
3140 15369 PISKORZ Bartosz Team Zalesice (POL) 2453 M (3047) 00:35:53 +21:09 00:28:42 09:37:05.40
3141 15990 SZYMAŃCZUK Agnieszka Warszawa (POL) 688 K (961) 00:35:53 +21:09 00:28:51 09:37:05.60
3142 16238 SMARZEWSKI Maciej Run 4 Fun - L'Oréal Running Team (POL) 2454 M (2961) 00:35:53 +21:09 00:28:30 09:37:05.74
3143 12181 SZUTKO Robert Miko Brzrg Dolny (POL) 2455 M (2861) 00:35:53 +21:09 00:28:17 09:37:05.79
3144 13201 MIECZNIK Marcin Warszawa (POL) 2456 M (2929) 00:35:53 +21:09 00:28:25 09:37:05.89
3145 14972 KOZŁOWSKI Marek Warszawa (POL) 2457 M (2754) 00:35:54 +21:10 00:27:58 09:37:06.02
3146 15592 KARWICKI PIOTR Totalbud (POL) 2458 M (2500) 00:35:54 +21:10 00:27:19 09:37:06.46
3147 13960 MAJ Radosław Zabiegany Skaryszew (POL) 2459 M (2043) 00:35:54 +21:10 00:26:12 09:37:06.76
3148 12173 PRZYBYLSKI MARCIN GRÓJEC (POL) 2460 M (2795) 00:35:55 +21:11 00:28:06 09:37:07.41
3149 14794 GUTOWSKI Mirosław Warszawa (POL) 2461 M (2945) 00:35:55 +21:11 00:28:28 09:37:07.70
3150 14512 MICHOŃ PAWEŁ GOSTWICA (POL) 2462 M (2579) 00:35:55 +21:11 00:27:30 09:37:07.81
3151 16426 PARADOWSKI Jakub Geocaching Warszawa (POL) 2463 M (2522) 00:35:56 +21:12 00:27:22 09:37:08.08
3152 15846 SADOWSKI PIOTR Józefów (POL) 2464 M (3034) 00:35:56 +21:12 00:28:40 09:37:08.46
3153 17987 VAICIULIENE Austeja Vilnius (LTU) 689 K (956) 00:35:56 +21:12 00:28:50 09:37:08.67
3154 14198 TROJACKA Beata Pruszków (POL) 690 K (681) 00:35:56 +21:12 00:27:36 09:37:08.95
3155 15719 STEFANIAK Filip pływam tyłem (POL) 2465 M (2411) 00:35:57 +21:13 00:27:06 09:37:09.00
3156 11581 DOLIŃSKI Stanisław BWJ (POL) 2466 M (1798) 00:35:57 +21:13 00:25:30 09:37:09.16
3157 12880 PŁUSZEWSKI PAWEŁ BRWINÓW (POL) 2467 M (3922) 00:35:57 +21:13 00:31:35 09:37:09.26
3158 12929 PŁUSZEWSKA Monika Brwinów (POL) 691 K (1732) 00:35:57 +21:13 00:31:34 09:37:09.40
3159 17660 BOCHNIAK Katarzyna Live Well at Citi (POL) 692 K (590) 00:35:57 +21:13 00:27:07 09:37:09.40
3160 15971 POLAKOWSKI Mateusz Stree Run Radom (POL) 2468 M (2366) 00:35:57 +21:13 00:26:59 09:37:09.45
3161 15431 CHOJNOWSKA Natalia Biegam bo lubię Ostrołęka (POL) 693 K (666) 00:35:57 +21:13 00:27:32 09:37:09.54
3162 17581 NIEDZIAŁEK Marcin TRUMPF (POL) 2469 M (2931) 00:35:57 +21:13 00:28:26 09:37:09.69
3163 17695 PAPIS Paweł Warszawa (POL) 2470 M (4000) 00:35:58 +21:14 00:31:55 09:37:10.24
3164 17245 GUZOWSKI PIOTR BIEGACZE GORSZEGO SORTU (POL) 2471 M (2952) 00:35:58 +21:14 00:28:29 09:37:10.58
3165 18595 MANSFELD Łukasz Warszawa (POL) 2472 M (1325) 00:35:58 +21:14 00:24:22 09:37:10.70
3166 11799 TURKIEWICZ Marta RunSWM!Run! (POL) 694 K (1688) 00:35:58 +21:14 00:31:23 09:37:10.80
3167 17666 ABDELKEFI Amir Live Well at Citi (POL) 2473 M (2436) 00:35:58 +21:14 00:27:09 09:37:10.88
3168 18687 PAPIS Beata Warszawa (POL) 695 K (1825) 00:35:59 +21:15 00:31:56 09:37:11.44
3169 15527 SAMSON Andżelika parkrun Skierniewice (POL) 696 K (903) 00:35:59 +21:15 00:28:38 09:37:11.61
3170 10457 MIKOŁAJEWSKI Piotr Verva Running Team (POL) 2474 M (2409) 00:35:59 +21:15 00:27:05 09:37:11.77
3171 17961 DEBSKI Marek Klub sportowy Saska (POL) 2475 M (3021) 00:36:00 +21:16 00:28:39 09:37:12.04
3172 13963 KOCHANOWSKA Monika Rozbiegamy Nowy Dwór (POL) 697 K (618) 00:36:00 +21:16 00:27:17 09:37:12.21
3173 17041 SOBCZAK Emilia Ostrówek (POL) 698 K (268) 00:36:00 +21:16 00:25:03 09:37:12.22
3174 19489 MILIUSKEVIC Miroslav MILLION STEPS (LTU) 2476 M (1891) 00:36:00 +21:16 00:25:46 09:37:12.35
3175 17981 DĘBSKA Maja Warszawa (POL) 699 K (909) 00:36:00 +21:16 00:28:39 09:37:12.45
3176 15407 PĘKACKI Robert Grójec (POL) 2477 M (2792) 00:36:00 +21:16 00:28:05 09:37:12.84
3177 14294 KRÓL Aleksandra (POL) 700 K (671) 00:36:00 +21:16 00:27:34 09:37:12.86
3178 15692 SZERSZEŃ Andrzej Józefosław (POL) 2478 M (3001) 00:36:00 +21:16 00:28:35 09:37:12.98
3179 14850 GÓRALSKA Ewa Warszawa (POL) 701 K (703) 00:36:01 +21:17 00:27:43 09:37:13.60
3180 14722 LESIUJ Paweł Drużyna Lesiuków (POL) 2479 M (2536) 00:36:01 +21:17 00:27:23 09:37:13.94
3181 18403 KANIEWSKI IRENEUSZ WARSZAWA (POL) 2480 M (3093) 00:36:01 +21:17 00:28:50 09:37:13.98
3182 15006 OGRODNIK Dawid Warszawa (POL) 2481 M (1358) 00:36:02 +21:18 00:24:27 09:37:14.33
3183 13226 BERNATOWICZ MICHAŁ DˇBROWA BIAŁOSTOCKA (POL) 2482 M (2784) 00:36:02 +21:18 00:28:04 09:37:14.51
3184 15663 ŻÓŁTEK Piotr Tomaszów Mazowiecki (POL) 2483 M (2908) 00:36:02 +21:18 00:28:23 09:37:14.57
3185 12020 PODRYGAŁA Tomasz Rybnik (POL) 2484 M (1791) 00:36:02 +21:18 00:25:27 09:37:14.86
3186 15203 DZIADAK Agata Warszawa (POL) 702 K (714) 00:36:02 +21:18 00:27:46 09:37:14.88
3187 13289 DERNOWSKA Natalia PRO-RUN WROCŁAW (POL) 703 K (928) 00:36:03 +21:19 00:28:43 09:37:15.30
3188 14789 SZYMAŃSKI Andrzej Zabiegani w Kielcach (POL) 2485 M (1841) 00:36:03 +21:19 00:25:38 09:37:15.43
3189 15656 TARKOWSKI Slawomir Warszawa (POL) 2486 M (2802) 00:36:03 +21:19 00:28:06 09:37:15.87
3190 17804 DˇBROWSKI Rafał TRUMPF (POL) 2487 M (2555) 00:36:03 +21:19 00:27:26 09:37:15.92
3191 18898 STOLAREK Michał Karczew (POL) 2488 M (2627) 00:36:04 +21:20 00:27:41 09:37:16.16
3192 15986 KORCZ Wojciech Giełdowa (POL) 2489 M (3046) 00:36:04 +21:20 00:28:42 09:37:16.37
3193 11181 MAJEWSKI Leszek Warszawa (POL) 2490 M (3242) 00:36:04 +21:20 00:29:11 09:37:16.69
3194 16181 MUSZYŃSKI Marcin Aktywni Kobiele (POL) 2491 M (2836) 00:36:04 +21:20 00:28:14 09:37:16.76
3195 14637 LUBIŃSKA LILIANA Night Runners (POL) 704 K (819) 00:36:05 +21:21 00:28:16 09:37:17.10
3196 18809 ZABOROWSKI Roman Warszawa (POL) 2492 M (1566) 00:36:05 +21:21 00:24:56 09:37:17.18
3197 18401 JĘDREJ Emilia Warszawa (POL) 705 K (563) 00:36:05 +21:21 00:27:01 09:37:17.30
3198 17031 KOPER Sylwia Gravitan (POL) 706 K (494) 00:36:05 +21:21 00:26:36 09:37:17.58
3199 15987 KOWALCZYK Emilia giełdowa (POL) 707 K (927) 00:36:06 +21:22 00:28:43 09:37:18.19
3200 14259 KOLĘDA Małgorzata ORTOSTOM AUGUSTÓW (POL) 708 K (994) 00:36:06 +21:22 00:28:58 09:37:18.99
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.35358906 s

Sponsor główny: