ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 15 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 30 31  32  33 34 . . . . . . . . . . . . . 48 49 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
3101 4028 MAKOWSKI Wiesław Poniec (POL) 2795 M50 (302) 01:27:27 +41:53 01:24:23 10:27:27.49
3102 4911 PYTLAK Piotr Milanówek (POL) 2796 M50 (286) 01:27:27 +41:53 01:23:48 10:27:27.49
3103 5998 KRASNODĘBSKA Agnieszka Warszawa (POL) 307 K40 (105) 01:27:27 +41:53 01:24:18 10:27:27.50
3104 6772 WIETECHA Marcin LPP TEAM/RUSH DENIED (POL) 2797 M30 (1018) 01:27:27 +41:53 01:24:28 10:27:27.52
3105 6103 WYRWAŁ Krzysztof Radzymin (POL) 2798 M40 (1211) 01:27:27 +41:53 01:24:46 10:27:27.56
3106 6483 JASTRZĘBSKI Mariusz Biegam Bo Lubię Ząbki Team (POL) 2799 M40 (1169) 01:27:27 +41:53 01:24:19 10:27:27.57
3107 2966 KICIŃSKA BEATA SZOMBIERKI DREAM TEAM (POL) 308 K40 (107) 01:27:27 +41:53 01:24:19 10:27:27.74
3108 5370 PYRKA Adam Toruń (POL) 2800 M30 (974) 01:27:27 +41:53 01:23:49 10:27:27.82
3109 2729 ZIELIŃSKI Grzegorz Tuczno (POL) 2801 M30 (972) 01:27:27 +41:53 01:23:48 10:27:27.85
3110 6111 KACZANOWSKI Hubert Macierzysz (POL) 2802 M40 (1059) 01:27:27 +41:53 01:23:08 10:27:27.87
3111 4818 MORAWSKI Bartosz Stare Babice Biegają (POL) 2803 M30 (1017) 01:27:27 +41:53 01:24:27 10:27:27.99
3112 5528 MALIŃSKI Kuba Klub Biegacza LOT (POL) 2804 M30 (978) 01:27:28 +41:54 01:23:54 10:27:28.06
3113 5707 RUKUSZEWICZ Wawrzyniec Dzikie Grubasy Szatana (POL) 2805 M30 (935) 01:27:28 +41:54 01:23:20 10:27:28.10
3114 2942 WACHOWSKI Damian Szombierki Dream Team (POL) 2806 M40 (1153) 01:27:28 +41:54 01:24:15 10:27:28.22
3115 2433 ADAMCZYK Zbigniew KB BiegamBoLubię Pasłęk (POL) 2807 M40 (1166) 01:27:28 +41:54 01:24:19 10:27:28.28
3116 4380 SUT Iwona KS Głowno w Biegu (POL) 309 K40 (90) 01:27:28 +41:54 01:23:19 10:27:28.35
3117 2398 IWASZKO Tomasz Warszawa (POL) 2808 M18 (337) 01:27:28 +41:54 01:24:29 10:27:28.36
3118 3042 NOWOTKA Krzysztof run-log.com (POL) 2809 M40 (1167) 01:27:28 +41:54 01:24:19 10:27:28.47
3119 4424 KLIMEK jan bbl pasłęk (POL) 2810 M40 (1170) 01:27:28 +41:54 01:24:20 10:27:28.53
3120 3318 PRZENIOSŁO Adrian B.A.D Biegnę Ale Dokąd (POL) 2811 M30 (1025) 01:27:28 +41:54 01:24:34 10:27:28.59
3121 4187 SUSZCZEWICZ Marcin Biegam z marszu (POL) 2812 M30 (964) 01:27:28 +41:54 01:23:45 10:27:28.89
3122 6077 ŁOSYK Józef Oława (POL) 2813 M30 (986) 01:27:29 +41:55 01:24:02 10:27:29.22
3123 3432 SZNURA Maciej Kędzierzyn-Koźle (POL) 2814 M40 (1115) 01:27:29 +41:55 01:23:55 10:27:29.39
3124 5022 KOSKA Łukasz Warszawa (POL) 2815 M40 (1181) 01:27:29 +41:55 01:24:26 10:27:29.45
3125 6176 SZCZERBA Ryszard Warszawa (POL) 2816 M18 (302) 01:27:29 +41:55 01:23:03 10:27:29.48
3126 1790 ZAJDEL Dariusz Zawadzkie Biegnie (POL) 2817 M50 (310) 01:27:29 +41:55 01:24:26 10:27:29.51
3127 1558 WŁODARCZYK Paweł Łomża (POL) 2818 M18 (338) 01:27:29 +41:55 01:24:29 10:27:29.56
3128 6243 WACH Grzegorz INSTRUKTOR W-Fu (POL) 2819 M40 (1105) 01:27:29 +41:55 01:23:43 10:27:29.67
3129 4158 KOMOROWSKI Marcin Pruszków (POL) 2820 M30 (950) 01:27:29 +41:55 01:23:36 10:27:29.83
3130 1923 JAKUBIAK Wojciech Warszawa (POL) 2821 M18 (312) 01:27:29 +41:55 01:23:27 10:27:29.95
3131 3328 PATOLETA Edyta Warszawa (POL) 310 K40 (113) 01:27:30 +41:56 01:24:27 10:27:30.00
3132 3575 TRUSIAK Artur Ząbki (POL) 2822 M40 (1112) 01:27:30 +41:56 01:23:52 10:27:30.01
3133 3556 JANKOWSKI Sławomir Nihgt Runners (POL) 2823 M50 (294) 01:27:30 +41:56 01:24:08 10:27:30.17
3134 4150 STANEK Karolina Biegnę. ale dokąd?? B.A.D. (POL) 311 K30 (129) 01:27:30 +41:56 01:24:29 10:27:30.25
3135 4766 WATRAKIEWICZ Jerzy Ostrołęka (POL) 2824 M50 (273) 01:27:30 +41:56 01:23:11 10:27:30.31
3136 1569 BESSARABA Sławomir Warszawa (POL) 2825 M40 (1144) 01:27:30 +41:56 01:24:13 10:27:30.52
3137 6749 PAŚNIKOWSKI Marcin (POL) 2826 M18 (307) 01:27:30 +41:56 01:23:24 10:27:30.53
3138 4020 KASPRZAK Adrian Warta (POL) 2827 M18 (336) 01:27:30 +41:56 01:24:27 10:27:30.74
3139 2766 JABŁOŃSKI MICHAŁ PKO BP S.A. (POL) 2828 M30 (988) 01:27:30 +41:56 01:24:03 10:27:30.74
3140 4342 ZIĘBA Agnieszka Łódź (POL) 312 K30 (112) 01:27:30 +41:56 01:23:21 10:27:30.81
3141 6006 LOEW Andrea ASICS FrontRunner (GER) 313 K40 (108) 01:27:30 +41:56 01:24:19 10:27:30.88
3142 1682 ŁUPIŃSKI Mariusz STObiega (POL) 2829 M50 (296) 01:27:31 +41:57 01:24:09 10:27:31.23
3143 5135 CELIŃSKI Dariusz Ząbki (POL) 2830 M50 (289) 01:27:31 +41:57 01:23:53 10:27:31.38
3144 4728 JANKOWSKI Piotr AMP NIERUCHOMOŚCI (POL) 2831 M40 (1118) 01:27:31 +41:57 01:23:57 10:27:31.53
3145 4285 SERGIOU Andreas Anorthosis Famagusta (CYP) 2832 M30 (1013) 01:27:31 +41:57 01:24:24 10:27:31.56
3146 5821 CHENG WAN KEE SHATIN (HKG) 2833 M50 (320) 01:27:31 +41:57 01:24:40 10:27:31.78
3147 4127 KOWALSKI Robert Nie Marnuj Tlenu GAiT (POL) 2834 M40 (1187) 01:27:31 +41:57 01:24:30 10:27:31.98
3148 4721 RYWALSKI ROMAN TKKF Wodnik Więcbork (POL) 2835 M50 (314) 01:27:32 +41:58 01:24:33 10:27:32.15
3149 4660 SZTORC STANISŁAW Maratończyk Dębica (POL) 2836 M50 (295) 01:27:32 +41:58 01:24:08 10:27:32.27
3150 2557 GÓRKA Przemysław Warszawa (POL) 2837 M40 (1100) 01:27:32 +41:58 01:23:38 10:27:32.49
3151 2404 SOLECKI Marcin Rzeszów (POL) 2838 M30 (990) 01:27:32 +41:58 01:24:04 10:27:32.60
3152 3162 KORSHAK Iryna Bigovy Chernigiv (UKR) 314 K30 (131) 01:27:32 +41:58 01:24:33 10:27:32.62
3153 2132 WAIS Mariusz Opole (POL) 2839 M30 (932) 01:27:32 +41:58 01:23:17 10:27:32.93
3154 5969 WIĄCEK Krzysztof Powielarnia Madas (POL) 2840 M50 (322) 01:27:32 +41:58 01:24:44 10:27:32.94
3155 5584 FORYT Marcin Warszawa (POL) 2841 M30 (1040) 01:27:33 +41:59 01:24:53 10:27:33.30
3156 1192 MUSZYTOWSKI Damian Toruń (POL) 2842 M40 (1271) 01:27:33 +41:59 01:25:56 10:27:33.68
3157 5031 BUDZIK Magdalena Mariew (POL) 315 K30 (136) 01:27:34 +42:00 01:24:56 10:27:34.01
3158 6238 TUCHARZ Anna SBRTWarszawa (POL) 316 K40 (116) 01:27:34 +42:00 01:24:56 10:27:34.09
3159 2579 GMAJ Daniel Grójec (POL) 2843 M30 (1026) 01:27:34 +42:00 01:24:35 10:27:34.14
3160 2491 BOŻEK Edward Milanówek (POL) 2844 M60 (47) 01:27:34 +42:00 01:24:16 10:27:34.56
3161 5163 TZIORAS SPYRIDON S.D.I. (GRE) 2845 M40 (1301) 01:27:35 +42:01 01:26:41 10:27:35.03
3162 2308 CHRUŚCIŃSKI Michał Kielce (POL) 2846 M18 (351) 01:27:35 +42:01 01:25:02 10:27:35.28
3163 3227 SANECKI Robert Sprint Gorzyce (POL) 2847 M40 (1110) 01:27:35 +42:01 01:23:49 10:27:35.29
3164 1820 WINIARCZYK Witold Warszawa (POL) 2848 M40 (1079) 01:27:35 +42:01 01:23:26 10:27:35.45
3165 3604 BIAŁOBRZESKA Anna Legionowo (POL) 317 K30 (127) 01:27:35 +42:01 01:24:23 10:27:35.47
3166 5383 NOWICKA Andżelika Decathlon Reduta (POL) 318 K18 (65) 01:27:35 +42:01 01:24:08 10:27:35.48
3167 1457 RYBAK Artur Libiąż (POL) 2849 M30 (989) 01:27:35 +42:01 01:24:04 10:27:35.53
3168 1681 BORUC Robert Radom (POL) 2850 M40 (1186) 01:27:35 +42:01 01:24:30 10:27:35.58
3169 4094 KOSZCZKA MAGDALENA Iława Biega (POL) 319 K40 (110) 01:27:35 +42:01 01:24:23 10:27:35.59
3170 1655 SZELĄG Michał Warszawa (POL) 2851 M30 (1021) 01:27:35 +42:01 01:24:30 10:27:35.78
3171 4977 ZWOLIŃSKI Paweł SebatTeam (POL) 2852 M30 (1046) 01:27:35 +42:01 01:25:02 10:27:35.90
3172 2583 OLSZAŃSKI Krzysztof RUNNING FREE (POL) 2853 M40 (1069) 01:27:37 +42:03 01:23:22 10:27:37.06
3173 5384 RESZCZYŃSKI Paweł Słupno (POL) 2854 M40 (1058) 01:27:37 +42:03 01:23:08 10:27:37.09
3174 3516 ORLIK SEBASTIAN BIEGIEM RADOM! (POL) 2855 M40 (1172) 01:27:37 +42:03 01:24:21 10:27:37.49
3175 4991 WILGAT Adam Dzike Skrzydło / Warsaw Run Club (POL) 2856 M40 (1201) 01:27:37 +42:03 01:24:39 10:27:37.61
3176 5942 MAJNERT Paweł Warszawa (POL) 2857 M30 (910) 01:27:37 +42:03 01:22:47 10:27:37.90
3177 3156 PAROL Grzegorz Szczecin (POL) 2858 M40 (1111) 01:27:37 +42:03 01:23:49 10:27:37.96
3178 1886 WOCIAL Sławek Warszawa (POL) 2859 M50 (283) 01:27:38 +42:04 01:23:46 10:27:38.84
3179 1156 MARCISZEWSKI Marek WASILKÓW (POL) 2860 M30 (982) 01:27:39 +42:05 01:23:58 10:27:39.02
3180 5813 KALINOWSKI Marcin Wasików (POL) 2861 M30 (981) 01:27:39 +42:05 01:23:57 10:27:39.16
3181 3816 SZYMCZAK Łukasz Łódź Kocha Sport (POL) 2862 M30 (1019) 01:27:39 +42:05 01:24:29 10:27:39.17
3182 3522 BALCEREK Marcin Nowosolska Grupa Biegowa (POL) 2863 M40 (1048) 01:27:39 +42:05 01:23:00 10:27:39.56
3183 2954 LOSADA DE LA ROSA Francisco Spain (ESP) 2864 M18 (341) 01:27:39 +42:05 01:24:32 10:27:39.64
3184 1124 KAŁUŻA PIOTR ŁÓDŹ KOCHA SPORT (POL) 2865 M40 (1185) 01:27:39 +42:05 01:24:29 10:27:39.74
3185 4592 TYSZKA Ignacy Piaseczno (POL) 2866 M18 (325) 01:27:41 +42:07 01:24:10 10:27:41.02
3186 1551 HINTZ Tomasz Piaseczno Running (POL) 2867 M40 (1237) 01:27:41 +42:07 01:25:08 10:27:41.32
3187 6464 WYPYCH Radosław maratończyk.pl (POL) 2868 M50 (308) 01:27:41 +42:07 01:24:25 10:27:41.63
3188 4464 WOJTKIEWICZ Kajetan Polska (POL) 2869 M50 (327) 01:27:41 +42:07 01:25:28 10:27:41.65
3189 3935 KASINA Wojciech Brzeg Dolny (POL) 2870 M30 (1052) 01:27:42 +42:08 01:25:16 10:27:42.02
3190 2050 SOCHA Tomasz KKB Mosir Krosno (POL) 2871 M40 (1197) 01:27:42 +42:08 01:24:37 10:27:42.08
3191 6420 KOZŁOWSKI Grzegorz Cador (POL) 2872 M30 (1020) 01:27:42 +42:08 01:24:30 10:27:42.11
3192 5645 CZARNECKI Michał Brak (POL) 2873 M40 (1126) 01:27:42 +42:08 01:24:02 10:27:42.20
3193 4604 BAJDOWSKI Leszek Żywcem Zabiegani (POL) 2874 M50 (275) 01:27:42 +42:08 01:23:17 10:27:42.52
3194 4557 TRĘBACZ Tomasz Strzeszyn (POL) 2875 M30 (1028) 01:27:42 +42:08 01:24:37 10:27:42.84
3195 853 DEC RAFAŁ BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA (POL) 2876 M40 (1124) 01:27:42 +42:08 01:24:01 10:27:42.92
3196 3607 PAWLIK MACIEJ ORANGE POLSKA (POL) 2877 M30 (998) 01:27:42 +42:08 01:24:11 10:27:42.93
3197 805 MATILLEK Miłosz Międzyborska Grupa Biegowa (POL) 2878 M30 (985) 01:27:43 +42:09 01:24:02 10:27:43.11
3198 818 BEDNARCZYK Łukasz Drozdów (POL) 2879 M18 (294) 01:27:43 +42:09 01:22:22 10:27:43.59
3199 2717 FLEMING Michał SBRT (POL) 2880 M18 (317) 01:27:43 +42:09 01:23:40 10:27:43.74
3200 2507 GRZEGORCZYK Marcin Joachim TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO (POL) 2881 M18 (318) 01:27:45 +42:11 01:23:43 10:27:45.00
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.25347400 s

Sponsor główny: