ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 30 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 30 31  32  33 34 . . . . . . . . . . . . 47 48 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
3101 1485 GAJEWSKI Maciej południe (POL) 2787 M30 (974) 02:54:22 +01:22:34 02:49:48 11:54:22.21
3102 1560 DĄBROWSKI Arkadiusz Lublin 6 (POL) 2788 M40 (1181) 02:54:22 +01:22:34 02:51:58 11:54:22.46
3103 4208 TEODOROWICZ Sylwester Warszawa (POL) 2789 M30 (1001) 02:54:23 +01:22:35 02:51:16 11:54:23.93
3104 2325 KARCZEWSKA Marta Warszawa (POL) 315 K18 (62) 02:54:24 +01:22:36 02:51:02 11:54:24.29
3105 2861 PIEKARSKA Weronika Konin (POL) 316 K18 (63) 02:54:24 +01:22:36 02:51:02 11:54:24.51
3106 3432 SZNURA Maciej Kędzierzyn-Koźle (POL) 2790 M40 (1150) 02:54:24 +01:22:36 02:50:50 11:54:24.89
3107 310 TABOREK Grzegorz Orlen Running Team (POL) 2791 M40 (1139) 02:54:25 +01:22:37 02:50:35 11:54:25.61
3108 5491 RUSAK Piotr Orange Polska (POL) 2792 M40 (1165) 02:54:25 +01:22:37 02:51:28 11:54:25.76
3109 4776 CZUMA Aneta Rossmann (POL) 317 K18 (60) 02:54:29 +01:22:41 02:50:40 11:54:29.68
3110 1460 CZUBAKOWSKI Sławomir niezrzeszony (POL) 2793 M50 (301) 02:54:29 +01:22:41 02:51:32 11:54:29.80
3111 5773 SZYMANIAK Patryk Wat (POL) 2794 M18 (315) 02:54:31 +01:22:43 02:50:54 11:54:31.13
3112 2338 CLEARY Stephen Run Club East (GBR) 2795 M50 (294) 02:54:31 +01:22:43 02:50:47 11:54:31.74
3113 5835 PASZKIEL Sebastian Radom (POL) 2796 M40 (1202) 02:54:32 +01:22:44 02:53:12 11:54:32.35
3114 1694 KILIM Konrad Team Groszki (POL) 2797 M40 (1147) 02:54:34 +01:22:46 02:50:49 11:54:34.46
3115 4249 ŚMIETANKA Paulina Zwoleń (POL) 318 K18 (59) 02:54:34 +01:22:46 02:50:09 11:54:34.63
3116 6088 BULAVIN Oleg Dzerzhinsk (RUS) 2798 M40 (1123) 02:54:35 +01:22:47 02:49:23 11:54:35.62
3117 2999 SZYMCZAK agnieszka zabiezki (POL) 319 K30 (132) 02:54:36 +01:22:48 02:51:49 11:54:36.41
3118 3685 HETMAŃCZYK Ireneusz FAST FOOT OPOLE (POL) 2799 M50 (288) 02:54:37 +01:22:49 02:50:30 11:54:37.68
3119 2516 KRYM Arkadiusz Fitness Leon (POL) 2800 M40 (1160) 02:54:38 +01:22:50 02:51:20 11:54:38.15
3120 6585 MALIŃSKI Michał Warszawa (POL) 2801 M30 (990) 02:54:39 +01:22:51 02:50:33 11:54:39.22
3121 3075 LIS Krzysztof Edinburgh (POL) 2802 M30 (971) 02:54:39 +01:22:51 02:49:42 11:54:39.83
3122 4922 RADZIWONOWSKI Krzysztof DHL RUN CLUB (POL) 2803 M40 (1172) 02:54:40 +01:22:52 02:51:36 11:54:40.24
3123 2773 MURASZOW Daniel Klub Biegacza Kamień Pomorski (POL) 2804 M30 (994) 02:54:40 +01:22:52 02:50:42 11:54:40.78
3124 5664 WRZYSZCZ Wojciech Lublin (POL) 2805 M30 (989) 02:54:44 +01:22:56 02:50:27 11:54:44.62
3125 2784 KOSTRZEWA Mikołaj Bydgoszcz (POL) 2806 M18 (314) 02:54:45 +01:22:57 02:50:51 11:54:45.39
3126 5655 ĆWIEK Paweł Nauka Biega (POL) 2807 M30 (992) 02:54:46 +01:22:58 02:50:35 11:54:46.97
3127 4863 BOROWCZYK julita ANTEK TEAM (POL) 320 K40 (119) 02:54:47 +01:22:59 02:52:02 11:54:47.30
3128 2633 RAFA Joanna Opole (POL) 321 K30 (128) 02:54:48 +01:23:00 02:51:05 11:54:48.78
3129 6486 RADZIKOWSKI SŁAWOMIR NAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATA (POL) 2808 M30 (961) 02:54:49 +01:23:01 02:49:21 11:54:49.26
3130 5583 ŻYDACZEK Damian KS Trąbki Nowe (POL) 2809 M18 (321) 02:54:54 +01:23:06 02:51:24 11:54:54.38
3131 2640 SAMBORSKI Daniel Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko (POL) 2810 M40 (1134) 02:54:55 +01:23:07 02:50:17 11:54:55.61
3132 4422 ZIELIŃSKI Jacek Biegnij z Poservice (POL) 2811 M40 (1168) 02:54:55 +01:23:07 02:51:31 11:54:55.71
3133 2647 PACHA Marek Gorzów Wielkopolski (POL) 2812 M30 (975) 02:54:57 +01:23:09 02:49:50 11:54:57.23
3134 1331 BESZCZYŃSKI Kornel Agenciki (POL) 2813 M40 (1137) 02:54:58 +01:23:10 02:50:30 11:54:58.27
3135 4527 GRZEGOREK Jerzy Trzebnica (POL) 2814 M60 (51) 02:54:58 +01:23:10 02:53:38 11:54:58.56
3136 5712 BUCZEK Robert Warszawa (POL) 2815 M50 (302) 02:55:01 +01:23:13 02:51:52 11:55:01.06
3137 1886 WOCIAL Sławek Warszawa (POL) 2816 M50 (296) 02:55:01 +01:23:13 02:51:09 11:55:01.26
3138 169 MALINOWSKI Rafał ORLEN Running Team (POL) 2817 M40 (1187) 02:55:02 +01:23:14 02:52:37 11:55:02.94
3139 208 PERKOWSKI Dariusz Płock (POL) 2818 M40 (1189) 02:55:03 +01:23:15 02:52:38 11:55:03.89
3140 6749 PAŚNIKOWSKI Marcin (POL) 2819 M18 (316) 02:55:04 +01:23:16 02:50:58 11:55:04.27
3141 4098 KAŻURO Daniel Łódź (POL) 2820 M30 (1013) 02:55:04 +01:23:16 02:52:32 11:55:04.82
3142 1270 GRZECHNIK RENATA BEZ KLUBU (POL) 322 K40 (112) 02:55:05 +01:23:17 02:50:51 11:55:05.40
3143 1872 MARKOWICZ Robert LUKS BOGUSZYCE (POL) 2821 M40 (1146) 02:55:06 +01:23:18 02:50:48 11:55:06.16
3144 5022 KOSKA Łukasz Warszawa (POL) 2822 M40 (1184) 02:55:07 +01:23:19 02:52:04 11:55:07.89
3145 1820 WINIARCZYK Witold Warszawa (POL) 2823 M40 (1154) 02:55:09 +01:23:21 02:51:00 11:55:09.01
3146 226 BADASZEWSKI Janusz Warszawa (POL) 2824 M40 (1156) 02:55:09 +01:23:21 02:51:09 11:55:09.73
3147 2717 FLEMING Michał SBRT (POL) 2825 M18 (317) 02:55:10 +01:23:22 02:51:07 11:55:10.10
3148 6332 STEMPIŃSKI Paweł Live Well at Citi (POL) 2826 M40 (1169) 02:55:11 +01:23:23 02:51:32 11:55:11.39
3149 4353 SVENSSON Hakan Mölndal (SWE) 2827 M60 (43) 02:55:12 +01:23:24 02:50:59 11:55:12.52
3150 2507 GRZEGORCZYK Marcin Joachim TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO (POL) 2828 M18 (318) 02:55:13 +01:23:25 02:51:11 11:55:13.58
3151 4944 KONDRACIUK Piotr Kondraciuk Team (POL) 2829 M40 (1225) 02:55:15 +01:23:27 02:54:15 11:55:15.01
3152 6064 RIDA Ziad Amman (POL) 2830 M50 (281) 02:55:16 +01:23:28 02:49:31 11:55:16.19
3153 3915 SIEROCKI Paweł KP PSP Sztum (POL) 2831 M30 (1005) 02:55:17 +01:23:29 02:51:58 11:55:17.75
3154 2285 NOWAK DANIEL KP PSP W SZTUMIE (POL) 2832 M40 (1182) 02:55:17 +01:23:29 02:51:58 11:55:17.91
3155 1758 EVANS Simone Paul Popham Running Club #TeamBeut (GBR) 323 K40 (117) 02:55:18 +01:23:30 02:51:46 11:55:18.03
3156 6285 DRANICKI Łukasz As Box Team (POL) 2833 M30 (1008) 02:55:18 +01:23:30 02:52:12 11:55:18.70
3157 4829 JĘDRZEJEWSKI Andrzej Ostrołęka (POL) 2834 M50 (307) 02:55:18 +01:23:30 02:52:46 11:55:18.72
3158 4439 POGORZELSKA Katarzyna BWM TEAM (POL) 324 K30 (129) 02:55:18 +01:23:30 02:51:26 11:55:18.96
3159 2142 IWANICKI Władysław Lubelski Węgiel Bogdanka (POL) 2835 M60 (49) 02:55:19 +01:23:31 02:53:28 11:55:19.33
3160 3340 KOZON Krzysztof Warszawa (POL) 2836 M40 (1183) 02:55:19 +01:23:31 02:51:59 11:55:19.70
3161 3353 BOROWSKI DARIUSZ Florian Chojnice (POL) 2837 M50 (298) 02:55:20 +01:23:32 02:51:11 11:55:20.50
3162 2708 LINKE Mikołaj Płock (POL) 2838 M30 (1023) 02:55:20 +01:23:32 02:53:03 11:55:20.86
3163 2491 BOŻEK Edward Milanówek (POL) 2839 M60 (45) 02:55:21 +01:23:33 02:52:03 11:55:21.52
3164 5746 KOSICKI Tomasz Stopa Słupsk (POL) 2840 M40 (1173) 02:55:22 +01:23:34 02:51:36 11:55:22.31
3165 1937 SCHINDLER Żaneta Warszawa (POL) 325 K40 (116) 02:55:22 +01:23:34 02:51:14 11:55:22.37
3166 2810 MICHALEWICZ Milosz Sława (POL) 2841 M18 (324) 02:55:22 +01:23:34 02:52:03 11:55:22.49
3167 2923 GRABOWSKI Piotr Rembertów Team (POL) 2842 M50 (309) 02:55:23 +01:23:35 02:52:53 11:55:23.81
3168 4877 POŁÓG Marek Sulejówek (POL) 2843 M40 (1209) 02:55:24 +01:23:36 02:53:26 11:55:24.86
3169 2526 KORDYLAK Ireneusz Pomidorowa Alternatywa (POL) 2844 M40 (1138) 02:55:28 +01:23:40 02:50:31 11:55:28.25
3170 5600 CZUBA michał ligota zamecka (POL) 2845 M30 (1035) 02:55:29 +01:23:41 02:54:05 11:55:29.15
3171 4921 DESSELBERGER Andrzej ENERGY TRI WŁOCŁAWEK (POL) 2846 M50 (291) 02:55:29 +01:23:41 02:50:38 11:55:29.80
3172 3143 MUCHA Aleksander Salamander Running Team (POL) 2847 M30 (998) 02:55:30 +01:23:42 02:51:06 11:55:30.02
3173 2086 BARTKOWSKA Milena Rozbiegane Działdowo (POL) 326 K30 (130) 02:55:31 +01:23:43 02:51:35 11:55:31.09
3174 1541 REMBECKI PIOTR Rozbiegane Działdowo (POL) 2848 M40 (1171) 02:55:31 +01:23:43 02:51:35 11:55:31.16
3175 1466 KRZEMIONKA Tomasz Chełmno (POL) 2849 M30 (1000) 02:55:31 +01:23:43 02:51:15 11:55:31.33
3176 1752 TINDAL Craig Gorseinon Road runners (GBR) 2850 M30 (997) 02:55:31 +01:23:43 02:51:02 11:55:31.68
3177 2587 FRAŃSKI Łukasz NKB Chyży Nowy Tomyśl (POL) 2851 M40 (1178) 02:55:32 +01:23:44 02:51:49 11:55:32.52
3178 5801 KIN Rafał AZS PWSZ KROSNO (POL) 2852 M30 (1020) 02:55:32 +01:23:44 02:52:43 11:55:32.84
3179 4789 DZIĘBOWSKI Mariusz MEDEN-INMED SPORTS TEAM (POL) 2853 M30 (1002) 02:55:32 +01:23:44 02:51:20 11:55:32.89
3180 4242 WALEWSKI Paweł Warszawa (POL) 2854 M18 (322) 02:55:33 +01:23:45 02:51:28 11:55:33.88
3181 2518 ROŻNIATA Iwona KS GŁOWNO W BIEGU (POL) 327 K40 (120) 02:55:34 +01:23:46 02:52:26 11:55:34.27
3182 6386 CIECHOMSKI BARTŁOMIEJ WARSZAWA (POL) 2855 M30 (1014) 02:55:35 +01:23:47 02:52:35 11:55:35.15
3183 6142 OBŁUSKI Piotr ORT Łomianki (POL) 2856 M40 (1213) 02:55:35 +01:23:47 02:53:39 11:55:35.35
3184 2766 JABŁOŃSKI MICHAŁ PKO BP S.A. (POL) 2857 M30 (1007) 02:55:38 +01:23:50 02:52:11 11:55:38.19
3185 2582 SĘKALA Marek Bank Ochrony Środowiska (POL) 2858 M40 (1157) 02:55:38 +01:23:50 02:51:12 11:55:38.61
3186 1448 SIKORA Paweł Warszawa (POL) 2859 M40 (1199) 02:55:38 +01:23:50 02:53:06 11:55:38.66
3187 4541 STANOSEK Michał Ligota Górna. Kluczbork (POL) 2860 M40 (1158) 02:55:38 +01:23:50 02:51:12 11:55:38.78
3188 2145 KOLAWA Piotr trenujznami.pl (POL) 2861 M40 (1159) 02:55:39 +01:23:51 02:51:18 11:55:39.06
3189 1781 ŻUKOWSKI Krzysztof Warszawa (POL) 2862 M40 (1214) 02:55:40 +01:23:52 02:53:44 11:55:40.55
3190 5969 WIĄCEK Krzysztof Powielarnia Madas (POL) 2863 M50 (308) 02:55:41 +01:23:53 02:52:53 11:55:41.58
3191 5513 OŁDAKOWSKI Leszek Panewniki (POL) 2864 M60 (44) 02:55:42 +01:23:54 02:52:01 11:55:42.70
3192 4766 WATRAKIEWICZ Jerzy Ostrołęka (POL) 2865 M50 (300) 02:55:43 +01:23:55 02:51:24 11:55:43.41
3193 3562 SZATKO Mariusz Ekipa z Tarnowa (POL) 2866 M50 (303) 02:55:43 +01:23:55 02:51:55 11:55:43.84
3194 5527 PRZEWODOWSKI piotr lpp team (POL) 2867 M40 (1216) 02:55:44 +01:23:56 02:53:49 11:55:44.58
3195 4278 BUBA Sebastian Tomaszów Mazowiecki (POL) 2868 M18 (313) 02:55:45 +01:23:57 02:50:48 11:55:45.64
3196 3742 STANISZ Piotr Legion Warszawa (POL) 2869 M30 (1011) 02:55:46 +01:23:58 02:52:31 11:55:46.05
3197 3670 JASNOWSKI Michał Warszawa (POL) 2870 M30 (1004) 02:55:46 +01:23:58 02:51:41 11:55:46.74
3198 1119 MACKO Mariusz Wurth Polska (POL) 2871 M40 (1177) 02:55:47 +01:23:59 02:51:46 11:55:47.48
3199 4458 TKACZ PAWEŁ Biegam Bo Lubię Głuchołazy (POL) 2872 M40 (1164) 02:55:49 +01:24:01 02:51:28 11:55:49.53
3200 6616 OSMOLA-JASNOWSKA Aleksandra (POL) 328 K30 (131) 02:55:49 +01:24:01 02:51:44 11:55:49.69
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.24601698 s

Sponsor główny: