ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 31 32  33  34 35 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
3201. 1085 MICHALAK Jakub Night Runners (POL) M18
3202. 2391 MICHALAK Marcin Poznań (POL) M30
3203. 6681 MICHALAK Remigiusz Żórawski Team (POL) M30
3204. 5668 MICHALAK Waldemar Kutno Biega (POL) M40
3205. 2810 MICHALEWICZ Milosz Sława (POL) M18
3206. 3548 MICHALEWSKI Mateusz Drużyna Grubego Misia (POL) M40
3207. 1421 MICHALIK Mariusz BÓBR TŁUSZCZ (POL) M40
3208. 2585 MICHALIK Mateusz OSP RUNNING POLESIE (POL) M30
3209. 58 MICHALIK Rafał CKS Budowlani Częstochowa (POL) PZLA M18
3210. 2028 MICHALIK Rafał Lacho Team (POL) M18
3211. 2413 MICHALIK Tomasz Wrocław (POL) M40
3212. 6106 MICHAŁKIEWICZ Michał Grójec (POL) M30
3213. 4724 MICHAŁKIEWICZ Wojciech AWL (POL) M50
3214. 4156 MICHAŁOWICZ Michał Amator (POL) M30
3215. 4178 MICHAŁOWSKI Marcin Lubin (POL) M30
3216. 5083 MICHALSKA Agnieszka Ostrów Wielkopolski (POL) K40
3217. 4047 MICHALSKI Adrian Państwowa Straż Pożarna (POL) M18
3218. 6480 MICHALSKI Artur KPW Gdynia (POL) M30
3219. 5770 MICHALSKI Daniel Błonie (POL) M18
3220. 6222 MICHALSKI Dariusz Stokowczyki (POL) M50
3221. 3652 MICHALSKI Jarek Warszawa (POL) M40
3222. 2305 MICHALSKI Łukasz Płock (POL) M40
3223. 5080 MICHALSKI marek ostrów Wielkopolski (POL) M40
3224. 1070 MICHALSKI Michal Konin (POL) M40
3225. 6288 MICHALSKI Piotr Piaseczno (POL) M30
3226. 6027 MICHLEWICZ Krzysztof Warszawa (POL) M30
3227. 1118 MICHNA Marcin Poznań (POL) M30
3228. 4492 MICHNIEWSKI Tomasz Fenole (POL) M40
3229. 3814 MICHNOWSKI sebastian Warszawa (POL) M40
3230. 6450 MICHULEC Jacek Komenda Główna Policji (POL) P M30
3231. 1880 MIDA Alicja Tęgoborze (POL) K18
3232. 3783 MIECZKOWSKI Robert GRYGOTEAM ŁOMŻA (POL) M40
3233. 5963 MIĘKUS Hubert Warszawa (POL) M40
3234. 4276 MIĘKUS Sebastian GABIADIDOMI (POL) M40
3235. 2200 MIELCAREK Bartłomiej Wrocław (POL) M40
3236. 2277 MIELCAREK Tomasz MIELCARKS TEAM (POL) M40
3237. 6209 MIELCZAREK Marek Markowi Biegacze (POL) M40
3238. 3637 MIELCZAREK Paweł Markowi Biegacze (POL) M30
3239. 6655 MIELCZAREK Przemysław (POL) M40
3240. 2672 MIELNIK Karol Warszawa (POL) M40
3241. 1643 MIERZWA Adam Zabrze (POL) M50
3242. 2158 MIERZYŃSKI Szymon KolecTEAM Zbąszynek (POL) M40
3243. 1203 MIESIAK Edyta Runner Club Warszawa (POL) K18
3244. 2408 MIKIEWICZ Michał Zalesie Górne (POL) M40
3245. 1658 MIKINA artur pwpw sa (POL) M60
3246. 3866 MIKLAS Katarzyna Przybynów (POL) K30
3247. 3864 MIKLAS Piotr Przybynów (POL) M30
3248. 1956 MIKLASINSKI Jacek Prerov (CZE) M50
3249. 6657 MIKŁASZEWICZ Aleksandra (POL) K18
3250. 4565 MIKOŁAJCZAK Marek PGE GiEK S.A. oddział ZEDO (POL) M30
3251. 1852 MIKOŁAJCZAK Tomasz Dzik Sqad (POL) M30
3252. 1736 MIKOŁAJCZUK Emilia Longstanton (GBR) K40
3253. 3519 MIKOŁAJCZYK Marek Piaseczno (POL) M18
3254. 2136 MIKOŁAJCZYK Marta pułaski.warka (POL) K70
3255. 860 MIKOŁAJEWSKA Ewelina verva running team (POL) K18
3256. 886 MIKOŁAJEWSKI Piotr Verva running team (POL) M30
3257. 5953 MIKOWSKI Mariusz Elbląg (POL) M30
3258. 5696 MIKUCKA Aleksandra Janów Podlaski (POL) K30
3259. 1189 MIKUCKI Artur Drumet w Ruchu (POL) M40
3260. 4641 MIKULSKI Damian Team ZabieganeDni (POL) M30
3261. 2092 MIKULSKI Robert truchtacz.pl (POL) M40
3262. 912 MILAND Rafał (POL) M40
3263. 3497 MILCZARCZYK Dariusz WKZ Kozienice BBL (POL) M30
3264. 2658 MILCZAREK Aleksandra Józefów (POL) K18
3265. 1003 MILCZAREK Dawid Pozytywnie Zabiegani Omega Kleszczów (POL) M30
3266. 3102 MILCZAREK Grzegorz Biegam Bo Lubiię - Ostrołęka/Morsy Ostrołęka (POL) M40
3267. 5743 MILCZAREK Renata Pruszków (POL) K50
3268. 2375 MIŁEJKO Arkadiusz Akademia Biegowa Kartuzy (POL) M40
3269. 1134 MILER Radosław Jacek Tyskie Stowarzyszenie Sportowe (POL) M40
3270. 3305 MILEWSKA Anna Warszawa (POL) K40
3271. 5119 MILEWSKI Łukasz Gluten Sruten (POL) M40
3272. 1805 MILIUŠKEVIČ Miroslav Milion steps (LTU) M18
3273. 2978 MILKOWSKI Marcin Sochaczew (POL) M30
3274. 2172 MIŁKOWSKI Paweł Sulejówek (POL) M18
3275. 2486 MILLER Anna hipopompon klap (POL) K40
3276. 3900 MILLER Sneakers Xerox Polska Running Team (POL) M40
3277. 4549 MINKIEWICZ marek dobrzyniewo duże (POL) M40
3278. 2636 MINKIEWICZ Wojciech Mjazzga (POL) M40
3279. 1392 MINKINA Mirosław Warszawa (POL) M40
3280. 6497 MINKINA Paweł Warszawa (POL) M30
3281. 6245 MINOR Bartłomiej Adidas Runners Warsaw (POL) M40
3282. 6316 MIODUSZEWSKI ADAM warszawa (POL) M40
3283. 2315 MIODUSZEWSKI Mateusz UKA (POL) M40
3284. 4211 MIRECKA-ROEHRYCH Katarzyna Warszawa (POL) K40
3285. 2787 MIRECKI GRZEGORZ BOBKI (POL) M30
3286. 2377 MIREK Grzegorz Nowy sącz (POL) M40
3287. 6192 MIRON MARIUS Akademia Sztuki Wojennej (POL) M18
3288. 2244 MIRONOVA Irina -------- (RUS) K40
3289. 5300 MIROSŁAW Piotr Siedlce (POL) M40
3290. 2842 MIROWSKI IREK GEO Running Club (POL) M40
3291. 3987 MIROWSKI Jarosław Warszawa (POL) M40
3292. 1662 MIRSKI Maciej Warszawa (POL) M30
3293. 2680 MISIEK Wiktor Kloten (SUI) M50
3294. 6108 MISIOWIEC AGNIESZKA STĄPORKÓW (POL) K30
3295. 1027 MISIUREK Miron LUBLIN BIEGA (POL) P M40
3296. 5608 MISIUREWICZ Pawel Passus Sport Team (POL) M50
3297. 4722 MISZCZAK Damian Imielin Biega (POL) M40
3298. 1613 MISZK Ryszard PortEl (POL) M40
3299. 1402 MISZKOWICZ Marcin Poznań (POL) M40
3300. 3772 MISZKURKA Maciej Szakale (POL) M30
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.25762200 s

Sponsor główny: