ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - meta
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 31 32  33  34 35 . . . . . . . . . . 46 47 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
3201 1370 GODLEWSKI Artur Warszawa (POL) 2813 M30 (988) 04:20:00 +02:10:18 04:14:00 13:20:00.84
3202 3642 KALISIAK Włodzimierz Skierniewice (POL) 2814 M30 (989) 04:19:04 +02:09:22 04:14:01 13:19:04.82
3203 5465 ZALEGA Piotr Solec (POL) 2815 M40 (1169) 04:17:47 +02:08:05 04:14:02 13:17:47.61
3204 2443 RYCIAK Dariusz Warszawa (POL) 2816 M40 (1170) 04:16:48 +02:07:06 04:14:03 13:16:48.05
3205 2198 ADAMCZYK Jacek Chełm (POL) 2817 M50 (310) 04:18:34 +02:08:52 04:14:05 13:18:34.67
3206 5052 LUBOWIECKI Konrad Biegający Świdnik (POL) 2818 M30 (990) 04:16:31 +02:06:49 04:14:06 13:16:31.24
3207 6738 ZABŁOCKI Jakub JUDO LEMUR (POL) 2819 M40 (1171) 04:17:53 +02:08:11 04:14:12 13:17:53.82
3208 2630 NOWAK Bartłomiej RADOM (POL) 2820 M30 (991) 04:18:15 +02:08:33 04:14:12 13:18:15.00
3209 3374 DOMINIAK Sławomir Ostrów Wielkopolski (POL) 2821 M40 (1172) 04:18:22 +02:08:40 04:14:13 13:18:22.85
3210 3377 DOMINIAK Iwona Ostrów Wielkopolski (POL) 389 K40 (145) 04:18:22 +02:08:40 04:14:14 13:18:22.84
3211 5948 FALKOWSKI Igor Sulejówek (POL) 2822 M40 (1173) 04:19:18 +02:09:36 04:14:14 13:19:18.86
3212 4721 RYWALSKI ROMAN TKKF Wodnik Więcbork (POL) 2823 M50 (311) 04:17:16 +02:07:34 04:14:17 13:17:16.77
3213 6243 WACH Grzegorz INSTRUKTOR W-Fu (POL) 2824 M40 (1174) 04:18:03 +02:08:21 04:14:17 13:18:03.09
3214 6675 WOZNIAK Tomasz (POL) 2825 M30 (992) 04:17:16 +02:07:34 04:14:19 13:17:16.58
3215 4268 RUMIAN Jakub KW Kraków (POL) 2826 M30 (993) 04:19:36 +02:09:54 04:14:19 13:19:36.98
3216 3396 RANISZEWSKI Paweł Niezrzeszony (POL) 2827 M50 (312) 04:16:42 +02:07:00 04:14:20 13:16:42.64
3217 4478 WOJTASZEK KATARZYNA LZS TARCHALANKA (POL) 390 K18 (72) 04:18:32 +02:08:50 04:14:20 13:18:32.99
3218 1923 JAKUBIAK Wojciech Warszawa (POL) 2828 M18 (301) 04:18:25 +02:08:43 04:14:23 13:18:25.07
3219 5296 PASTERNAK Radoslaw Lidzbark Warminski (POL) 2829 M30 (994) 04:16:34 +02:06:52 04:14:24 13:16:34.80
3220 4575 WÓJCIK Arkadiusz Celestynów (POL) 2830 M40 (1175) 04:18:55 +02:09:13 04:14:24 13:18:55.46
3221 236 NIEDZIELAK Jacek PŁOCK (POL) 2831 M40 (1176) 04:16:44 +02:07:02 04:14:26 13:16:44.56
3222 3340 KOZON Krzysztof Warszawa (POL) 2832 M40 (1177) 04:17:46 +02:08:04 04:14:26 13:17:46.95
3223 5510 SZEWCZYK RAFAŁ DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki (POL) 2833 M40 (1178) 04:19:24 +02:09:42 04:14:26 13:19:24.71
3224 6024 MAKARENKOV Sergii Dogon Grodzisk Mazowiecki (POL) 2834 M30 (995) 04:17:51 +02:08:09 04:14:32 13:17:51.56
3225 1997 SHERTZER Boaz Ness ziona (ISR) 2835 M50 (313) 04:18:11 +02:08:29 04:14:32 13:18:11.37
3226 5382 KACZMAREK Kacper Zwoleń (POL) 2836 M18 (302) 04:18:36 +02:08:54 04:14:32 13:18:36.30
3227 2430 PELPLINSKI Marius Dorm6 (GER) 2837 M40 (1179) 04:18:32 +02:08:50 04:14:33 13:18:32.19
3228 2449 GRODZICKI Jarosław Lesznowola (POL) 2838 M40 (1180) 04:17:25 +02:07:43 04:14:37 13:17:25.57
3229 4315 NURKOWSKI Łukasz Białystok (POL) 2839 M30 (996) 04:16:18 +02:06:36 04:14:39 13:16:18.71
3230 1632 PANDEL Aneta ALBATROS (ITA) 391 K40 (146) 04:18:36 +02:08:54 04:14:40 13:18:36.90
3231 4581 BORYSIAK Slawomir Warszawa (POL) 2840 M50 (314) 04:20:12 +02:10:30 04:14:41 13:20:12.02
3232 6042 STRYCHALSKA-RYSZ Danuta 1989 (POL) 392 K30 (158) 04:20:11 +02:10:29 04:14:44 13:20:11.83
3233 6726 WOLAK Anna (POL) 393 K30 (159) 04:19:52 +02:10:10 04:14:47 13:19:52.62
3234 5531 NOWAK Maja Warszawa (POL) 394 K30 (160) 04:20:15 +02:10:33 04:14:47 13:20:15.39
3235 1842 TSIRKIN ARTEM I LOVE SUPERSPORT (RUS) 2841 M18 (303) 04:16:45 +02:07:03 04:14:52 13:16:45.63
3236 6155 DUDEK Bartłomiej 12tri.pl (POL) 2842 M30 (997) 04:19:29 +02:09:47 04:14:53 13:19:29.90
3237 6694 IZUMI Teppei (JPN) 2843 M30 (998) 04:20:08 +02:10:26 04:14:56 13:20:08.57
3238 6293 KRAWCZUK Piotr WE RUN CLAN (POL) 2844 M40 (1181) 04:20:03 +02:10:21 04:14:57 13:20:03.40
3239 2923 GRABOWSKI Piotr Rembertów Team (POL) 2845 M50 (315) 04:17:28 +02:07:46 04:14:58 13:17:28.72
3240 3896 SPIRYDOWICZ Wojciech WARSZAWA (POL) 2846 M30 (999) 04:17:01 +02:07:19 04:15:01 13:17:01.40
3241 4527 GRZEGOREK Jerzy Trzebnica (POL) 2847 M60 (43) 04:16:24 +02:06:42 04:15:04 13:16:24.06
3242 2633 RAFA Joanna Opole (POL) 395 K30 (161) 04:18:47 +02:09:05 04:15:04 13:18:47.35
3243 3013 CHUDZIK Dorota Łomiankowska Grupa Biegowa (POL) 396 K40 (147) 04:19:22 +02:09:40 04:15:04 13:19:22.82
3244 4763 NAPIÓRA Michał Okup Mały (POL) 2848 M18 (304) 04:17:53 +02:08:11 04:15:05 13:17:53.96
3245 4429 BIELSKUS Rolandas TRITONAS (LTU) 2849 M30 (1000) 04:17:46 +02:08:04 04:15:07 13:17:46.66
3246 4746 GAUDY Anna Zabiegani Częstochowa (POL) 397 K30 (162) 04:18:54 +02:09:12 04:15:10 13:18:54.73
3247 5746 KOSICKI Tomasz Stopa Słupsk (POL) 2850 M40 (1182) 04:18:57 +02:09:15 04:15:11 13:18:57.30
3248 5204 KOSICKA Iwona Stopa Słupsk (POL) 398 K40 (148) 04:18:57 +02:09:15 04:15:13 13:18:57.33
3249 2104 TARNOWSKA Ewa Klub Biegacza T2/4 (POL) 399 K18 (73) 04:18:24 +02:08:42 04:15:15 13:18:24.72
3250 6628 NOWAK Artur 2851 M50 (316) 04:20:15 +02:10:33 04:15:17 13:20:15.40
3251 2343 FEARN Louis South Kent Harriers (GBR) 2852 M30 (1001) 04:18:33 +02:08:51 04:15:19 13:18:33.92
3252 4728 JANKOWSKI Piotr AMP NIERUCHOMOŚCI (POL) 2853 M40 (1183) 04:18:55 +02:09:13 04:15:21 13:18:55.49
3253 1031 RETKOWSKI Dariusz Poznań (POL) 2854 M18 (305) 04:20:08 +02:10:26 04:15:21 13:20:08.86
3254 3075 LIS Krzysztof Edinburgh (POL) 2855 M30 (1002) 04:20:22 +02:10:40 04:15:25 13:20:22.82
3255 6001 KWAPIŃSKI Mirosław P.U.H Mirex (POL) 2856 M50 (317) 04:18:52 +02:09:10 04:15:27 13:18:52.90
3256 4705 WŁODARCZYK Mirosław 15 Gizycka Brygada Znechanizowana (POL) 2857 M30 (1003) 04:21:05 +02:11:23 04:15:28 13:21:05.32
3257 1947 SULERZYCKI Maciej Milanówek (POL) 2858 M18 (306) 04:18:29 +02:08:47 04:15:30 13:18:29.16
3258 1017 PAWLICKI Przemysław Poznań (POL) 2859 M40 (1184) 04:19:21 +02:09:39 04:15:34 13:19:21.27
3259 1689 BIEŃKOWSKI Carlo Warszawa (POL) 2860 M18 (307) 04:18:13 +02:08:31 04:15:38 13:18:13.42
3260 6585 MALIŃSKI Michał Warszawa (POL) 2861 M30 (1004) 04:19:45 +02:10:03 04:15:39 13:19:45.04
3261 5546 RYNKIEWICZ Kamil Warszawa (POL) 2862 M18 (308) 04:19:14 +02:09:32 04:15:40 13:19:14.81
3262 4433 SITEK Arkadiusz Aktywni Węgrów (POL) 2863 M40 (1185) 04:18:27 +02:08:45 04:15:41 13:18:27.18
3263 6772 WIETECHA Marcin LPP TEAM/RUSH DENIED (POL) 2864 M30 (1005) 04:18:40 +02:08:58 04:15:41 13:18:40.75
3264 1800 BORUSZEWSKA MAGDALENA KOŁO BIEGA (POL) 400 K40 (149) 04:19:09 +02:09:27 04:15:44 13:19:09.24
3265 2602 PŁACHTA Marek Ekipa z Tarnowa (POL) 2865 M50 (318) 04:19:32 +02:09:50 04:15:44 13:19:32.44
3266 4877 POŁÓG Marek Sulejówek (POL) 2866 M40 (1186) 04:17:44 +02:08:02 04:15:46 13:17:44.79
3267 3936 ŁĘGOWSKI Krzysztof OSM Piątnica (POL) 2867 M30 (1006) 04:18:44 +02:09:02 04:15:46 13:18:44.92
3268 5618 WACH Zdzisław Augustów (POL) 2868 M60 (44) 04:19:32 +02:09:50 04:15:48 13:19:32.34
3269 1148 BIAŁOBRZESKI Michał PKO BP (POL) 2869 M40 (1187) 04:19:37 +02:09:55 04:15:50 13:19:37.84
3270 4579 RYSIAWA Marek brak (POL) 2870 M40 (1188) 04:18:38 +02:08:56 04:15:51 13:18:38.39
3271 1604 BĄK Tomasz Rozbiegany Goleniów (POL) 2871 M30 (1007) 04:19:55 +02:10:13 04:15:56 13:19:55.11
3272 2574 PARZYCH Wojciech Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem (POL) 2872 M40 (1189) 04:20:12 +02:10:30 04:15:57 13:20:12.15
3273 4938 OSTROWSKI JAREK WARSZAWA (POL) 2873 M40 (1190) 04:19:17 +02:09:35 04:16:01 13:19:17.64
3274 1131 KOŁODYŃSKI Paweł Street Run Radom (POL) 2874 M30 (1008) 04:19:19 +02:09:37 04:16:05 13:19:19.17
3275 2648 SZYMAŃSKI Grzegorz Piaseczno (POL) 2875 M40 (1191) 04:20:36 +02:10:54 04:16:05 13:20:36.42
3276 6070 GOS Maciej Grabina (POL) 2876 M18 (309) 04:19:20 +02:09:38 04:16:07 13:19:20.65
3277 2829 ANDRZEJEWSKA-PŁUCIENNIK Edyta Szakale Bałut Łódź (POL) 401 K40 (150) 04:20:11 +02:10:29 04:16:07 13:20:11.11
3278 6110 HELENIAK Grzegorz Olsztyn (POL) 2877 M30 (1009) 04:19:26 +02:09:44 04:16:08 13:19:26.93
3279 2386 SATERNUS Jarosław Gorzów (POL) 2878 M30 (1010) 04:20:32 +02:10:50 04:16:09 13:20:32.69
3280 2183 SULOWSKI Władysław Marysin (POL) 2879 M60 (45) 04:19:45 +02:10:03 04:16:10 13:19:45.69
3281 6059 WOJDAS FRYDERYK WARSZAWA (POL) 2880 M40 (1192) 04:20:51 +02:11:09 04:16:13 13:20:51.26
3282 1493 SKALSKI Piotr Drumet w Ruchu (POL) 2881 M40 (1193) 04:20:20 +02:10:38 04:16:16 13:20:20.31
3283 5208 PIETRZAK Paulina treningbiegacza.pl (POL) 402 K30 (163) 04:20:37 +02:10:55 04:16:16 13:20:37.08
3284 6034 WOJCIECHOWSKI Krzysiek TreningBiegacza.pl (POL) 2882 M40 (1194) 04:20:37 +02:10:55 04:16:16 13:20:37.35
3285 1683 RYBSKI Artur Drumet w Ruchu (POL) 2883 M40 (1195) 04:20:20 +02:10:38 04:16:17 13:20:20.23
3286 5478 DORSZ Paulina OLAWS ZŁOTORYJA (POL) 403 K30 (164) 04:21:22 +02:11:40 04:16:17 13:21:22.99
3287 2442 KACPURA Piotr brak (POL) 2884 M40 (1196) 04:20:04 +02:10:22 04:16:20 13:20:04.35
3288 4775 KRAWCZYK Rafał Aleksandrów Łódźki (POL) 2885 M30 (1011) 04:20:07 +02:10:25 04:16:21 13:20:07.72
3289 2392 CZERWIŃSKI Tomasz Marki (POL) 2886 M40 (1197) 04:21:40 +02:11:58 04:16:22 13:21:40.54
3290 1723 WOŹNIAK JANUSZ PORMAT JEDLICZE BIEGA (POL) 2887 M50 (319) 04:19:13 +02:09:31 04:16:23 13:19:13.46
3291 4494 BERA Adam Rzeszów (POL) 2888 M50 (320) 04:20:42 +02:11:00 04:16:27 13:20:42.34
3292 5379 KOZDRÓJ Wioletta Dogoń Grodzisk Mazowiecki (POL) 404 K40 (151) 04:19:49 +02:10:07 04:16:30 13:19:49.16
3293 2926 BLICHARSKI Łukasz Ciechanów (POL) 2889 M40 (1198) 04:18:19 +02:08:37 04:16:31 13:18:19.25
3294 5819 BRUSSEL Rinke Belgia (NED) 2890 M30 (1012) 04:18:19 +02:08:37 04:16:31 13:18:19.78
3295 5461 DECYK Leszek Team Kopeć (POL) 2891 M60 (46) 04:20:56 +02:11:14 04:16:32 13:20:56.42
3296 2620 WINIARSKA Agata Dogoń Grodzisk Mazowiecki (POL) 405 K30 (165) 04:20:57 +02:11:15 04:16:35 13:20:57.01
3297 3690 WŁODKOWSKI Adam Akademia Sportu Medyk (POL) 2892 M30 (1013) 04:20:09 +02:10:27 04:16:36 13:20:09.84
3298 4796 KUNC Oliver WITC (CZE) 2893 M18 (310) 04:18:34 +02:08:52 04:16:37 13:18:34.40
3299 6250 DEPUTAT Marek TS Regle Szklarska Poręba (POL) 2894 M50 (321) 04:19:18 +02:09:36 04:16:39 13:19:18.27
3300 6285 DRANICKI Łukasz As Box Team (POL) 2895 M30 (1014) 04:19:45 +02:10:03 04:16:39 13:19:45.56
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.96689391 s

Sponsor główny: