ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZYŹNI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 31 32  33  34 35 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
3201 12002 DELESKA Magdalena Street Run Radom (POL) 709 K (787) 00:36:07 +21:23 00:28:06 09:37:19.12
3202 13384 SZYDŁOWSKA Halina OLX Running Team (POL) 710 K (999) 00:36:07 +21:23 00:28:59 09:37:19.96
3203 16512 RYBAK Anna Warszawa (POL) 711 K (753) 00:36:07 +21:23 00:27:57 09:37:19.96
3204 10800 LETKO Martin (POL) 2493 M (2816) 00:36:08 +21:24 00:28:10 09:37:20.00
3205 12074 GNAT Paweł Pruszków (POL) 2494 M (3164) 00:36:08 +21:24 00:29:03 09:37:20.15
3206 12076 KUBICKI Piotr Henryszew (POL) 2495 M (3153) 00:36:08 +21:24 00:29:01 09:37:20.36
3207 17422 KOCHANOWSKI Michał Warszawa (POL) 2496 M (2532) 00:36:08 +21:24 00:27:23 09:37:20.56
3208 14521 STASIAK Kamil Warszawa (POL) 2497 M (2537) 00:36:08 +21:24 00:27:23 09:37:20.97
3209 19269 MOCZULSKA Karolina Karczew (POL) 712 K (706) 00:36:09 +21:25 00:27:45 09:37:21.17
3210 12039 STĘPIEŃ Dorota Warszawa (POL) 713 K (652) 00:36:09 +21:25 00:27:28 09:37:21.24
3211 12605 BOSKA Magdalena Zielona Góra (POL) 714 K (683) 00:36:09 +21:25 00:27:37 09:37:21.72
3212 17403 TABOR Daniel Accenture Runners Club (POL) 2498 M (2846) 00:36:09 +21:25 00:28:15 09:37:21.72
3213 17216 MUSZYŃSKI Rafał Warszawa (POL) 2499 M (1905) 00:36:10 +21:26 00:25:48 09:37:22.29
3214 18902 RODAK Diana Warszawa (POL) 715 K (979) 00:36:10 +21:26 00:28:55 09:37:22.43
3215 16642 SAWICKI Piotr Carsmile S.A. (POL) 2500 M (2907) 00:36:10 +21:26 00:28:23 09:37:22.56
3216 10548 JABŁOŃSKI Sławomir 1971 (POL) 2501 M (3076) 00:36:10 +21:26 00:28:48 09:37:22.58
3217 12502 DZIĘCIELSKA Urszula DTZ (POL) 716 K (1086) 00:36:10 +21:26 00:29:18 09:37:22.65
3218 15648 KOŚCIELSKI Marek Wańkowicza (POL) 2502 M (2497) 00:36:11 +21:27 00:27:19 09:37:23.02
3219 12024 MOŻEJKO Adam WOT (POL) 2503 M (2035) 00:36:11 +21:27 00:26:11 09:37:23.07
3220 14934 URBANOWICZ Bartosz Warszawa (POL) 2504 M (4043) 00:36:11 +21:27 00:32:09 09:37:23.51
3221 10255 STEFAŃSKI Paweł Płock (POL) 2505 M (2327) 00:36:11 +21:27 00:26:51 09:37:23.75
3222 10314 MIKOŁAJCZYK Piotr Sokół Bodzanów (POL) 2506 M (2938) 00:36:11 +21:27 00:28:27 09:37:23.82
3223 14256 GŁOWACKA Aneta SOKÓŁ BODZANÓW (POL) 717 K (857) 00:36:11 +21:27 00:28:27 09:37:23.82
3224 10187 BIEŃKOWSKI Jarosław Biegaj z Dymkiem (POL) 2507 M (1488) 00:36:11 +21:27 00:24:44 09:37:23.89
3225 14804 SERAFIN JACEK PRZASNYSZ (POL) 2508 M (3162) 00:36:11 +21:27 00:29:02 09:37:23.91
3226 12837 KIEDROWSKI Mariusz CSŁiI Zegrze (POL) 2509 M (4040) 00:36:11 +21:27 00:32:08 09:37:23.97
3227 12208 BABIŃSKA Marta Świnoujście (POL) 718 K (1000) 00:36:12 +21:28 00:29:00 09:37:24.07
3228 15399 ZIARKOWSKI Aleksander Warszawa (POL) 2510 M (2701) 00:36:12 +21:28 00:27:51 09:37:24.31
3229 10254 ADAMCZYK PrzemysLaw Liszyno (POL) 2511 M (2338) 00:36:12 +21:28 00:26:53 09:37:24.78
3230 13092 KUĆ Marcin Mińsk Mazowiecki (POL) 2512 M (3314) 00:36:12 +21:28 00:29:19 09:37:24.90
3231 14390 KISIEL Adrian Warszawa (POL) 2513 M (3011) 00:36:13 +21:29 00:28:38 09:37:25.00
3232 11777 WOLIŃSKI Jarosław Łazienki Królewskie (POL) 2514 M (2539) 00:36:13 +21:29 00:27:24 09:37:25.07
3233 13777 IWANICKI Łukasz Lubelski Węgiel Bogdanka (POL) 2515 M (3191) 00:36:13 +21:29 00:29:06 09:37:25.38
3234 16743 PIELASZEK KAJA WROCŁAW (POL) 719 K (867) 00:36:13 +21:29 00:28:30 09:37:25.41
3235 16724 SAWICKI Damian Warszawa (POL) 2516 M (2129) 00:36:13 +21:29 00:26:23 09:37:25.47
3236 14670 RYTEL Piotr KPB Grabowa (POL) 2517 M (3015) 00:36:13 +21:29 00:28:38 09:37:25.68
3237 15119 KOŚCIELSKA Katarzyna Warszawa (POL) 720 K (636) 00:36:13 +21:29 00:27:22 09:37:25.88
3238 17083 KALUŻNY Marek Kobyłka (POL) 2518 M (2645) 00:36:14 +21:30 00:27:43 09:37:26.13
3239 16365 KIERCZYŃSKI Mateusz Nakło nad Notecią (POL) 2519 M (2313) 00:36:14 +21:30 00:26:49 09:37:26.23
3240 15004 PIELASZEK Piotr WETROK (POL) 2520 M (2959) 00:36:14 +21:30 00:28:30 09:37:26.27
3241 16800 WOJTALEWICZ Piotr Mint Media (POL) 2521 M (2648) 00:36:14 +21:30 00:27:43 09:37:26.56
3242 16668 BANASZKIEWICZ Adam Grodzisk Mazowiecki (POL) 2522 M (2696) 00:36:14 +21:30 00:27:50 09:37:26.63
3243 13705 KAMIŃSKI Maciej Warszawa (POL) 2523 M (2724) 00:36:14 +21:30 00:27:53 09:37:26.75
3244 16644 CIEPŁY Marcin Bydgoszcz (POL) 2524 M (2735) 00:36:14 +21:30 00:27:55 09:37:26.77
3245 18916 CZOPEK Mateusz Warszaws (POL) 2525 M (3007) 00:36:15 +21:31 00:28:37 09:37:27.19
3246 16091 WAWRZYNIEC Paweł warszawa (POL) 2526 M (2985) 00:36:15 +21:31 00:28:33 09:37:27.25
3247 15172 TYBURSKA Aniela Sztum (POL) 721 K (731) 00:36:15 +21:31 00:27:52 09:37:27.46
3248 18505 KORYCZAN Paweł Accenture (POL) 2527 M (3073) 00:36:15 +21:31 00:28:47 09:37:27.78
3249 13774 SERZYSKO Mateusz Warszawa (POL) 2528 M (2704) 00:36:15 +21:31 00:27:51 09:37:27.84
3250 16105 BĄBIAK Izabela Warszawa (POL) 722 K (1019) 00:36:16 +21:32 00:29:05 09:37:28.47
3251 10134 RYDZEWSKI Piotr Biała (POL) 2529 M (2677) 00:36:16 +21:32 00:27:47 09:37:28.70
3252 16193 LUDWIKOWSKI Jędrzej Meczowa (POL) 2530 M (2955) 00:36:16 +21:32 00:28:29 09:37:28.90
3253 17463 RACIBORSKI Marek TRUCHTowo 42.195 / Drużyna Szpiku / Brubeck Team (POL) 2531 M (1556) 00:36:17 +21:33 00:24:55 09:37:29.09
3254 17616 SADRACH Maciej Tri level (POL) 2532 M (2732) 00:36:17 +21:33 00:27:55 09:37:29.17
3255 16402 GAMROT Krzysztof Piaseczno (POL) 2533 M (2376) 00:36:17 +21:33 00:27:00 09:37:29.29
3256 15327 WASZKIEWICZ Katarzyna Piki & Miki (POL) 723 K (1106) 00:36:17 +21:33 00:29:22 09:37:29.30
3257 17033 MIAZEK Marcin Zabiegany Wołomin (POL) 2534 M (2981) 00:36:17 +21:33 00:28:32 09:37:29.42
3258 12839 SZTABA Aleksandra Warszawa (POL) 724 K (945) 00:36:17 +21:33 00:28:48 09:37:29.59
3259 19244 BOUNEHRU Serhii (UKR) 2535 M (2424) 00:36:17 +21:33 00:27:08 09:37:29.59
3260 18559 MISZTELA Dariusz PTT DELTA (POL) 2536 M (2634) 00:36:17 +21:33 00:27:41 09:37:29.96
3261 14643 ĆWIK Tomasz Olsztyn (POL) 2537 M (2478) 00:36:17 +21:33 00:27:15 09:37:29.97
3262 13639 PTAK Ewa NGB Kłobuck (POL) 725 K (725) 00:36:18 +21:34 00:27:50 09:37:30.52
3263 13858 CHODKIEWICZ Grzegorz Grzegorz (POL) 2538 M (2065) 00:36:18 +21:34 00:26:15 09:37:30.53
3264 18114 CIECHAROWSKA Justyna Żyrardów (POL) 726 K (765) 00:36:18 +21:34 00:27:59 09:37:30.63
3265 11392 KRYSTOWSKI Paweł Warszawa (POL) 2539 M (2957) 00:36:18 +21:34 00:28:29 09:37:30.94
3266 13781 SZEMPLIŃSKI Piotr Windyki (POL) 2540 M (2453) 00:36:19 +21:35 00:27:13 09:37:31.11
3267 16805 MEJSAK Maciej Grupa Biegowa Czarna Białostocka (POL) 2541 M (598) 00:36:19 +21:35 00:21:49 09:37:31.50
3268 14843 GIERDAL Grzegorz Węgorzewo (POL) 2542 M (2668) 00:36:19 +21:35 00:27:46 09:37:31.62
3269 16004 JAUNZEIKARS Janis Accenture (LAT) 2543 M (1766) 00:36:19 +21:35 00:25:24 09:37:31.97
3270 14689 ŚLIWOWSKI ADAM WARSZAWA (POL) 2544 M (3206) 00:36:20 +21:36 00:29:08 09:37:32.17
3271 18306 SINGH Pawan Warszawa (POL) 2545 M (1690) 00:36:20 +21:36 00:25:13 09:37:32.47
3272 16492 GAWRACZYŃSKA Anna WTŁ STEGNY (POL) 727 K (877) 00:36:20 +21:36 00:28:32 09:37:32.66
3273 16358 RAUFLAJSZ Bartosz Warszawa (POL) 2546 M (2997) 00:36:21 +21:37 00:28:35 09:37:33.22
3274 10183 DOBCZYNSKI KRZYSZTOF WARSZAWA (POL) 2547 M (3290) 00:36:21 +21:37 00:29:16 09:37:33.48
3275 16261 PROKOPCZUK Kamil Siedlce (POL) 2548 M (3201) 00:36:21 +21:37 00:29:07 09:37:33.55
3276 16875 RADZIKOWSKA Sylwia Otwock (POL) 728 K (1151) 00:36:21 +21:37 00:29:31 09:37:33.95
3277 14600 JASIŃSKA Agnieszka Warszawa (POL) 729 K (1145) 00:36:22 +21:38 00:29:31 09:37:34.29
3278 18757 WASZKIEWICZ Piotr Lingaro Running Team (POL) 2549 M (2930) 00:36:22 +21:38 00:28:26 09:37:34.30
3279 14288 AMBROŻY Karina Kielce (POL) 730 K (489) 00:36:22 +21:38 00:26:35 09:37:34.31
3280 18535 HALICKA Anita Lingaro (POL) 731 K (864) 00:36:22 +21:38 00:28:29 09:37:34.41
3281 13950 PAZIEWSKA Kamila Górki (POL) 732 K (949) 00:36:22 +21:38 00:28:49 09:37:34.49
3282 16127 DAWIDEK Grzegorz Leopoldow (POL) 2550 M (3312) 00:36:22 +21:38 00:29:19 09:37:34.56
3283 14432 RACZKOWSKI Emil Krasnystaw (POL) 2551 M (4150) 00:36:22 +21:38 00:32:46 09:37:34.61
3284 17194 KOSTRUBIEC Joanna Garwolin (POL) 733 K (1884) 00:36:22 +21:38 00:32:08 09:37:34.66
3285 18741 MALCHER Szymon ZSP Sława (POL) 2552 M (2050) 00:36:22 +21:38 00:26:13 09:37:34.80
3286 14222 KARPAŁA Adam ZSP Sława (POL) 2553 M (2973) 00:36:22 +21:38 00:28:31 09:37:34.80
3287 12100 DROŻDŻYŃSKI Mariusz ZSP Sława (POL) 2554 M (2976) 00:36:23 +21:39 00:28:32 09:37:35.02
3288 14287 MACIEJEWSKA Karolina Krajno Zagorze (POL) 734 K (498) 00:36:23 +21:39 00:26:37 09:37:35.14
3289 18254 BOGUSZ Andrzej Trąbki (POL) 2555 M (1915) 00:36:23 +21:39 00:25:50 09:37:35.63
3290 15945 WYRZYKOWSKI Piotr Warszawa (POL) 2556 M (2617) 00:36:23 +21:39 00:27:38 09:37:35.67
3291 16502 WYSZOMIRSKA Izabella Siedlce (POL) 735 K (1041) 00:36:23 +21:39 00:29:09 09:37:35.81
3292 18358 JAMROZ Jacek Olimpiady Specjalne Polska - Świętokrzyskie (POL) 2557 M (2463) 00:36:23 +21:39 00:27:13 09:37:35.85
3293 13116 ABRAMOWICZ Krzysztof Warszawa (POL) 2558 M (2944) 00:36:24 +21:40 00:28:28 09:37:36.53
3294 17184 MARZEC patryk Warszawa (POL) 2559 M (2866) 00:36:24 +21:40 00:28:18 09:37:36.61
3295 12961 PITUŁA Agnieszka Warszawa (POL) 736 K (701) 00:36:25 +21:41 00:27:43 09:37:37.10
3296 12685 BYBER Jacek Żuromin (POL) 2560 M (3157) 00:36:25 +21:41 00:29:02 09:37:37.12
3297 14032 PAWLAK Agnieszka Brodnica (POL) 737 K (746) 00:36:25 +21:41 00:27:57 09:37:37.19
3298 16504 BOGUSZ Paulina Trąbki (POL) 738 K (359) 00:36:25 +21:41 00:25:51 09:37:37.35
3299 13682 WOŹNIAK Konrad Kraśnik (POL) 2561 M (2917) 00:36:25 +21:41 00:28:24 09:37:37.82
3300 10252 WAJSZCZAK Tomasz Orlen Running Team (POL) 2562 M (3207) 00:36:26 +21:42 00:29:08 09:37:38.27
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
1.04548407 s

Sponsor główny: