ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 32 33  34  35 36 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
3301. 1965 MISZKURKA Milena Warszawa (POL) K30
3302. 2581 MISZTA Marcin KolecTeam (POL) M30
3303. 5439 MISZTA Piotr Hol-Graf Piotr Miszta (POL) M50
3304. 3395 MIŚKIEWICZ Piotr PZU SPORT TEAM (POL) M50
3305. 4816 MITROPOULOS Dionisis MARATHON CLUB (GRE) M50
3306. 5652 MITURA wojciech parczew (POL) M40
3307. 4803 MITUS Wojciech WROCŁAW (POL) M40
3308. 1996 MIZERSKI TADEUSZ KONSTANCIN-JEZIORNA (POL) M30
3309. 5780 MLĄCKI Alan Team Kopeć (POL) M18
3310. 4018 MŁYNARCZYK Piotr Biegam żeby jeść więcej :) (POL) M30
3311. 3480 MŁYŃSKI Mariusz Warszawa (POL) M18
3312. 2206 MNICH Krzysztof Chorzów (POL) M40
3313. 4874 MNISZKO URSZULA MARKOWI BIEGACZE (POL) K40
3314. 1290 MOC Marzena Polkowice (POL) K18
3315. 2309 MOCZULSKA Małgorzata Karkonosz Running Team (POL) K40
3316. 1772 MOCZYDŁOWSKI Marek Nadaktywni (POL) M40
3317. 1670 MODELSKA Aneta Baniocha (POL) K40
3318. 6314 MODELSKI Adam Unilogo Running Team (POL) M40
3319. 1424 MODLISZEWSKI Dariusz Orange Polska (POL) M40
3320. 6651 MODLISZEWSKI Przemysław (POL) M40
3321. 4037 MODRZEJEWSKI Artur Warszawa (POL) M30
3322. 5002 MODRZEJEWSKI Grzegorz Run Forrest Run! (POL) M40
3323. 3457 MODZELEWSKI Krzysztof STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA (POL) M50
3324. 3454 MODZELEWSKI Wiesław StarglassTeam Ostrołęka (POL) M50
3325. 5996 MOISEI Andrii Ternopil Running Club (UKR) M30
3326. 2540 MOKRZEWSKI Wojciech Wysokie Mazowieckie (POL) M50
3327. 4902 MOKWA Sebastian Nie w Szczepionkę TEAM (POL) M18
3328. 1212 MOLAK Robert Konstancin-Jeziorna (POL) M30
3329. 4392 MOLCAN Martin TJ Odboj Kurov (SVK) M40
3330. 4505 MOLENDA Maciej Borussia Dortmund (POL) M18
3331. 5066 MOLIŃSKA Marlena Miekinia (POL) K40
3332. 1656 MOLSKA Małgorzata OSP Kłodawa (POL) K50
3333. 4468 MOMOT Olga Warszawa (POL) K18
3334. 2168 MOMOT Piotr Triathlon Club Wrocław (POL) M30
3335. 3155 MOMRO Łukasz Świętochłowice (POL) M30
3336. 4232 MONGKHONKAEWSAKUN Amorn Bangkok (THA) M40
3337. 5843 MONROE Celeste Warszawa (GBR) K18
3338. 6719 MONTEWKA Łukasz (POL) M30
3339. 6607 MOPET Iwona (POL) K40
3340. 6150 MORALES RUIZ Alberto Jaén (ESP) M18
3341. 5990 MORAWSKA Kinga Warszawa (POL) K40
3342. 4818 MORAWSKI Bartosz Stare Babice Biegają (POL) M30
3343. 3303 MORAWSKI Janusz Kołobrzeg (POL) M50
3344. 2457 MORAWSKI Maciej Bydgoszcz (POL) M30
3345. 336 MORAWSKI Piotr Szpetal Górny (POL) M30
3346. 1177 MORCHAT Paweł #czeladzbiega (POL) M40
3347. 2900 MORGAN Laura Caerphilly Runners (GBR) K30
3348. 4573 MORITZ-PIĄTEK Katarzyna 40-675 Katowice (POL) K40
3349. 6780 MORMUL Ruslan (UKR) M18
3350. 1451 MOROZ Artur Józefosław (POL) M50
3351. 3078 MOSIŃSKI Kamil DWOT (POL) M40
3352. 2291 MOSKALUK Miłosz Nowodwór-Piaski (POL) M30
3353. 5304 MOSKWA Mariusz INTROGRAF TEAM (POL) M30
3354. 1363 MOSUR Kamil Warszawa (POL) M40
3355. 1000 MOŚ Michał ORLEN team (POL) M18
3356. 2382 MOŚCICKI Mirosław Active Chojna (POL) M40
3357. 2395 MOŚCICKI Paweł Warszawa (POL) M40
3358. 1099 MOTOWIDŁO Tomasz Jastrzębie-Zdrój (POL) M40
3359. 118 MOTYLEWSKA Marta Płocki Klub Kolarski (POL) K18
3360. 121 MOTYLEWSKI Andrzej Płock (POL) M50
3361. 1809 MOUSSERION Beata Tuluza (FRA) K30
3362. 2494 MÓWIŃSKI Mariusz Runners Team Jabłonna (POL) M40
3363. 5058 MROCZEK Ireneusz Wyszków (POL) M40
3364. 1510 MROCZEK Magdalena UMCS Biega (POL) K40
3365. 1442 MROCZEK Przemysław UMCS Biega (POL) M40
3366. 1644 MROCZKOWSKI Karol #BACKRUNNERS Wrocław (POL) M18
3367. 2981 MROCZKOWSKI Łukasz Mińsk Mazowiecki (POL) M30
3368. 2354 MRÓZ Dawid Poniatowa (POL) M18
3369. 1675 MRÓZ Konrad Warszawa (POL) M40
3370. 3727 MROZEK Marek OSP Kotulin (POL) M40
3371. 4708 MRÓZEK Rafał Olimpijczyk Gilowice (POL) M30
3372. 6556 MROZOWSKI Paweł Orange Polska (POL) M40
3373. 4139 MRUGAŁA ANDRZEJ Kluczborska Grupa Biegowa (POL) M18
3374. 6114 MRUGAŁA Monika Komenda Główna Policji (POL) K40
3375. 1855 MUC Piotr 8ranobasen EMP Iława (POL) M30
3376. 6698 MUCHA Adrian (POL) M18
3377. 3143 MUCHA Aleksander Salamander Running Team (POL) M30
3378. 820 MUCHA Marcin Batrun (POL) M40
3379. 861 MUCHA Wiktoria Pawłówek (POL) K30
3380. 3342 MULARCZYK Agnieszka Zawiercie (POL) K40
3381. 1409 MULARCZYK Rafał MIŃSK MAZOWIECKI (POL) M30
3382. 6709 MULARSKI Sławomir (POL) M50
3383. 3803 MUNIAK Paweł BOLESłAWIEC (POL) M40
3384. 5435 MUNIK Krzysztof Naruszewicza (POL) M40
3385. 4097 MURAŃSKI Dariusz Rybnik (POL) M40
3386. 2773 MURASZOW Daniel Klub Biegacza Kamień Pomorski (POL) M30
3387. 3308 MURAWSKA Wioletta Szczecin (POL) K50
3388. 1593 MURAWSKI Przemysław Warszawa (POL) M40
3389. 6561 MUROZONO Daiki DAIKIN (JPN) M18
3390. 220 MUSIELAK Ewa Warszawa (POL) K30
3391. 2849 MUSIOŁ Grzegorz Dystans Lubomia (POL) M40
3392. 4379 MUSSUR Henryk KKB MOSIR Krosno (POL) M60
3393. 6237 MUSZALSKI Michał Warszawa (POL) M30
3394. 2331 MUSZAŃSKA ALICJA UKS ASW JUDO JASŁO (POL) K30
3395. 2721 MUSZYŃSKA Teresa Kąty (POL) K50
3396. 5758 MUSZYŃSKI Adam Warszawa (POL) M40
3397. 1562 MUSZYŃSKI Michał Tychy (POL) M40
3398. 2720 MUSZYŃSKI Zbigniew Kąty (POL) M50
3399. 1192 MUSZYTOWSKI Damian Toruń (POL) M40
3400. 6218 MUZYK Patryk Saucony Freedom Team (POL) M18
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.32296610 s

Sponsor główny: