ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
32
33
34
35
36
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
3301.
6770
GRABOWSKI Artur
(POL)
M30
3302.
6772
WIETECHA Marcin
LPP TEAM/RUSH DENIED (POL)
M30
3303.
6778
KUBIAK Dariusz
PIECHOTĄ PO SCHODACH (POL)
M30
3304.
6718
WOJCIECHOWSKI Paweł
M30
3305.
7
SITKOVSKYI Oleksandr
(UKR)
M40
3306.
8
BARANOVSKIY Dmytri
(UKR)
M40
3307.
37
ELBANNOURI Mourad
LASANSSI (SPain) (MAR)
M40
3308.
43
BZDAWKA Tomasz
LUKS Start Nakło (POL)
PZLA
M40
3309.
52
POLCYN Czesław
PLKS Gwda Piła (POL)
PZLA
M40
3310.
56
SZUKALSKI Grzegorz
WKB Meta Lubliniec (POL)
PZLA
M40
3311.
104
GRABOWSKI Maciej
RYKOwisko (POL)
M40
3312.
105
KOZŁOWSKI Rafał
TKKF Brwilno (POL)
M40
3313.
111
FILIPOWICZ Ziemowit Jakub
ORLEN TEAM (POL)
M40
3314.
124
PISARSKI Radosław
Płock (POL)
M40
3315.
147
KRAWCZYK Paweł
ORLEN Running Team (POL)
M40
3316.
167
CHOJNOWSKI Tomasz
ORLEN Running Team (POL)
M40
3317.
169
MALINOWSKI Rafał
ORLEN Running Team (POL)
M40
3318.
193
BŁĘDOWSKI Mariusz
Night Runners Włocławek (POL)
M40
3319.
196
SYNAKOWSKI Jarosław
ORLEN RUNNING TEAM (POL)
M40
3320.
197
GRZELAK Stanisław
Active Runners Płock (POL)
M40
3321.
206
ZALEWSKI Bogdan
Płock (POL)
M40
3322.
207
STAWICKI Zbigniew
Płock (POL)
M40
3323.
208
PERKOWSKI Dariusz
Płock (POL)
M40
3324.
210
SZYMAŃSKI Marcin
Warszawa (POL)
M40
3325.
226
BADASZEWSKI Janusz
Warszawa (POL)
M40
3326.
227
NIEWIELSKI Grzegorz
ORT (POL)
M40
3327.
229
STROŃSKI Jacek
Płock (POL)
M40
3328.
236
NIEDZIELAK Jacek
PŁOCK (POL)
M40
3329.
243
WALASZCZYK Wojciech
JSC Jasło (POL)
M40
3330.
256
ADAMSKI Hubert
ORT (POL)
M40
3331.
262
KONIECZKI Dariusz
Maja Team (POL)
M40
3332.
263
SPYCHALSKI Tomasz
ANWILTEAM (POL)
M40
3333.
297
SPYCHALSKI Tomasz
ANWILTEAM (POL)
M40
3334.
302
WRZEŚNIEWSKI Robert
Płock (POL)
M40
3335.
303
DZIMIRA Paweł
Wrocław (POL)
M40
3336.
310
TABOREK Grzegorz
Orlen Running Team (POL)
M40
3337.
323
CZACHOROWSKI Zbigniew
Stare Boryszewo (POL)
M40
3338.
325
STAŃCZAK Marcin
TKKF Płock (POL)
M40
3339.
330
BRZÓZKA Krzysztof
Active Runners Płock (POL)
M40
3340.
334
ZŁOTOWICZ michał
poznan (POL)
M40
3341.
335
WACHOWICZ julian
kostrzyn (POL)
M40
3342.
345
MARCINIAK Krzysztof
Radzanowo (POL)
M40
3343.
814
STEFANIAK Marcin
Piaseczno (POL)
M40
3344.
820
MUCHA Marcin
Batrun (POL)
M40
3345.
834
RACZKOWSKI Paweł
ORLEN Running Team (POL)
M40
3346.
850
MAKAROWSKI Paweł
(POL)
P
M40
3347.
853
DEC RAFAŁ
BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA (POL)
M40
3348.
859
LUSTRYNOWICZ Robert
Suwałki (POL)
M40
3349.
874
BATKO Mariusz
Watacha łączy NAS bieganie (POL)
M40
3350.
891
BIAŁOŃSKI Michał
INTERIA RUNNERS TEAM (POL)
M40
3351.
894
CHMIEL Michał
(POL)
M40
3352.
910
STACHOWICZ Sławomir
(POL)
M40
3353.
912
MILAND Rafał
(POL)
M40
3354.
913
WODEJKO Mateusz
(POL)
M40
3355.
1004
FELCZEREK Dariusz
Pabianice (POL)
M40
3356.
1006
JABŁOŃSKI Piotr
Pozytywnie Zabiegani Omega Kleszczów (POL)
M40
3357.
1008
DĄBROWSKI Grzegorz
OstroBiec (POL)
M40
3358.
1016
WYSOK Piotr
MARATON TEAM (POL)
M40
3359.
1017
PAWLICKI Przemysław
Poznań (POL)
M40
3360.
1018
DUDA Jacek
dudicom.xyz (POL)
M40
3361.
1020
BIAŁEK Jarosław
Zabiegani Olsztyn (POL)
M40
3362.
1021
CZECH Bogdan
Łęczna Biega (POL)
P
M40
3363.
1022
GRZESIUK Michał
Łęczna Biega (POL)
P
M40
3364.
1023
ŚWIRK Mariusz
Łęczna Biega (POL)
P
M40
3365.
1025
BORUCHALSKI Daniel
Warszawa (POL)
M40
3366.
1027
MISIUREK Miron
LUBLIN BIEGA (POL)
P
M40
3367.
1028
BIKOWSKI Daniel
Łomża (POL)
M40
3368.
1029
BIERNACKI paweł
tornado pawlichy (POL)
M40
3369.
1030
KOWALCZYK Robert
Łęczna Biega (POL)
M40
3370.
1033
BERĘSEWICZ Paweł
Warszawa (POL)
M40
3371.
1035
BIAŁEK Piotr
Zabiegani Olsztyn (POL)
M40
3372.
1037
WARACZEWSKI Nikolaos
Gdynia (POL)
M40
3373.
1042
BRZYSKI Piotr
Stalowa Wola (POL)
M40
3374.
1044
ŁAPIŃSKI Wojciech
Łapka Team (POL)
M40
3375.
1046
BALCER Dariusz
Warsawa (POL)
M40
3376.
1047
KRYSTJAŃCZUK Karol
Łęczna Biega (POL)
M40
3377.
1050
SIKORA Wiesław
SKORPION TEAM (POL)
M40
3378.
1055
OLCHOWIK Sławomir
Starachowice (POL)
M40
3379.
1056
PODSIADŁO Jan
TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA (POL)
M40
3380.
1058
WALKOWIAK Artur
Mafia Team Lubliniec (POL)
M40
3381.
1059
WOŹNIAK Łukasz
SMART (POL)
M40
3382.
1061
RATAJCZAK Dariusz
Pędzące Żółwie IMI (POL)
M40
3383.
1062
WIWATOWSKI Michał
Przyłęki (POL)
M40
3384.
1063
PORTACHA Jarosław
Zabiegany Wołomin (POL)
M40
3385.
1064
WRÓBEL Tomasz
ZABIEGANY WOŁOMIN (POL)
P
M40
3386.
1070
MICHALSKI Michal
Konin (POL)
M40
3387.
1074
KIERSKI Adam
Bielawa (POL)
M40
3388.
1076
OGRODZIŃSKI Tomasz
Włocławek (POL)
M40
3389.
1077
BIEGANOWSKI Krzysztof
Smardzewice (POL)
M40
3390.
1081
ZADROŻNY Szymon
Wataha Wałcz (POL)
M40
3391.
1084
PĘKAŁA Piotr
Koszalin (POL)
M40
3392.
1087
KORZENIEWSKI Jarosław
Team Kopeć (POL)
M40
3393.
1088
DOROSZ Robert
Team ZabieganeDni (POL)
M40
3394.
1089
BORUCH Adam
AGB TORFY (POL)
M40
3395.
1093
PAWŁOWSKI Tomasz
Team Pleszew (POL)
M40
3396.
1097
GRZYBOWSKI Łukasz
Łódź (POL)
M40
3397.
1098
ŁĄCZNY Jarosław
PBSLA (POL)
M40
3398.
1099
MOTOWIDŁO Tomasz
Jastrzębie-Zdrój (POL)
M40
3399.
1100
SULIK Sławomir
Odranka Team (POL)
M40
3400.
1103
PARTYKA Wojciech
BIMMA (POL)
M40