ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZY¬NI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidz±cy
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
32
33
34
35
36
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
3301.
4079
DUŻYŃSKI Mariusz
Warszawa (POL)
M40
3302.
4080
NIEBUDEK Mateusz
Wroclaw (POL)
M30
3303.
4081
OLKO Rafał
Stalowa Wola (POL)
M30
3304.
4082
KRASOWSKI Marcin
Piła (POL)
M40
3305.
4083
HELETA Svitlana
MK Kharkiv (UKR)
K50
3306.
4084
TWARDOWSKI Piotr
Kutno Biega (POL)
M40
3307.
4085
KOWALCZYK Paweł
ArdentCode (POL)
M40
3308.
4086
CHOJNACKI Tomasz
Wilcza Góra (POL)
M40
3309.
4087
¦WIĘCICKI Mateusz
Pionki (POL)
M18
3310.
4088
SZYNDLAREWICZ Pawel
Wrocław (POL)
M30
3311.
4089
KOSZCZKA Karol
Iława Biega (POL)
M40
3312.
4090
PYCHA Piotr
Pycha (POL)
M30
3313.
4091
KRÓLIŃSKI Jędrzej
Spoceni Rybical (POL)
M40
3314.
4092
KALIŃSKI Przemysław
Biegaj z Ursusem (POL)
M30
3315.
4093
WOŁEK Sławomir
Stalowa Wola (POL)
M40
3316.
4094
KOSZCZKA MAGDALENA
Iława Biega (POL)
K40
3317.
4095
MACHURA Leszek
Czerwionka-Leszczyny (POL)
M40
3318.
4096
TADASIEWICZ Dorota
Puławy (POL)
K40
3319.
4097
MURAŃSKI Dariusz
Rybnik (POL)
M40
3320.
4098
KAŻURO Daniel
ŁódĽ (POL)
M30
3321.
4099
MAŃK Paweł
Markowi Biegacze (POL)
M40
3322.
4100
ŁUKASZEWSKI Jarosław
Team Włocławek (POL)
M30
3323.
4101
KMAK Sławek
Papiki (POL)
M40
3324.
4102
KACPRZYK Damian
Ostrów Mazowiecka (POL)
M18
3325.
4103
SIEMIENIUK Marta
Warszawa (POL)
K30
3326.
4104
KU¬NIARSKI Paweł
T-Mobile Sport Team (POL)
M30
3327.
4105
PIETRUSZKA Paweł
Clarinet (POL)
M30
3328.
4106
GARNYS Radek
Vera running team (POL)
M40
3329.
4107
KAPLIŃSKI Kamil
Warszawa (POL)
M40
3330.
4108
LEWANDOWSKI Bartosz
Elbl±g (POL)
M18
3331.
4109
KAŁUŻNA dominika
Gdańsk (POL)
K18
3332.
4110
MARKOWSKI MAREK
KS LENIWIEC (POL)
M40
3333.
4111
BOTOR Mateusz
Katowice (POL)
M30
3334.
4112
KULIGOWSKI Robert
Zagnańsk Biega (POL)
M40
3335.
4113
SLEPACZUK Robert
Warszawa (POL)
M40
3336.
4114
SAMEREK Dariusz
Marmel Toruń (POL)
M40
3337.
4115
NAJDEREK Cezary
Zalasewo (POL)
M40
3338.
4116
PŁOCHOCKI Marcin
Wyszków (POL)
M30
3339.
4117
WOJTAN Paweł
Warszawa (POL)
M30
3340.
4118
RUCIŃSKI Roman
Nowa Iwiczna (POL)
M40
3341.
4119
ZYGA Ewa
Lublin Biega (POL)
K30
3342.
4120
MACHULAK Mirek
UNTS Warszawa (POL)
M50
3343.
4121
POCHYLSKI Łukasz
42 BLSz (POL)
M30
3344.
4122
PYZIK Tomasz
Drużyna mojacukrzyca.pl (POL)
M40
3345.
4123
STAWARSKA Elżbieta
Marmel Toruń (POL)
K40
3346.
4124
CHYŁEK Agnieszka
Toruń (POL)
K18
3347.
4125
GAWEŁ Artur
Lecymy Dur¶ (POL)
M30
3348.
4126
SZÓSTAK Marcin
Warszawa (POL)
M50
3349.
4127
KOWALSKI Robert
Nie Marnuj Tlenu GAiT (POL)
M40
3350.
4128
GˇSIOROWSKI Jacek
Drużyna Szpiku (POL)
M40
3351.
4129
GRABSZTUNOWICZ Robert
TT Szczecin (POL)
M40
3352.
4130
CHLIPALA Kinga
Tarnów (POL)
K30
3353.
4131
SZAŁOWSKI Rafał
Warszawa (POL)
M40
3354.
4132
GRABSZTUNOWICZ Małgorzata
Szczecin (POL)
K40
3355.
4133
JASZCZUR Radosław
Reebok Run Crew (POL)
M30
3356.
4134
BLACHA Dominik
Biłgoraj (POL)
M18
3357.
4136
GALA Joanna
Sochaczew (POL)
K40
3358.
4137
GALA Grzegorz
Schenker Technology Center Runners (POL)
M40
3359.
4138
NOWAK Krzysztof
Warszawa (POL)
M40
3360.
4139
MRUGAŁA ANDRZEJ
Kluczborska Grupa Biegowa (POL)
M18
3361.
4140
RADWAN-PYTLEWSKI Robert
KOBYŁKA (POL)
M30
3362.
4141
PASAKINSKAS Sigitas
LTU TRAIL RUNNING PEOPLE (LTU)
M30
3363.
4142
SZEWCZYK Paweł
Biegacz Łoje (POL)
M30
3364.
4143
TOMACKI Mirosław
Bydgoszcz (POL)
M60
3365.
4144
KINALSKA Ewelina
Warszawa (POL)
K18
3366.
4145
DˇBROWSKI Sebastian
Adidas Runners Warsaw (POL)
M40
3367.
4146
WĘGLIŃSKI Jacek
Warszawa (POL)
M50
3368.
4147
KUPCZYK Tomasz
Łomianki Dolne (POL)
M40
3369.
4148
SKWAREK Grzegorz
Grzegorz Skwarek (POL)
M50
3370.
4149
SIOMA Grzegorz
GDYNIA (POL)
M30
3371.
4150
STANEK Karolina
Biegnę. ale dok±d?? B.A.D. (POL)
K30
3372.
4151
SZUSTAK Jacek
Czerwionka-Leszczyny (POL)
M40
3373.
4152
STAWSKI Sławomir
Warszawa (POL)
M40
3374.
4153
WŁODARCZYK Karol
PATO BEJBIKOWI (POL)
M18
3375.
4154
KROMKOWSKI Maciej
Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe (POL)
M40
3376.
4155
POTONIEC Grzegorz
Rodzenstwo (POL)
M30
3377.
4156
MICHAŁOWICZ Michał
Amator (POL)
M30
3378.
4158
KOMOROWSKI Marcin
Pruszków (POL)
M30
3379.
4159
RUDNIK Adam
Warszawa (POL)
M40
3380.
4160
SKOCZYLAS Wojciech
Radom (POL)
M50
3381.
4161
SAWICKI Bartosz
JacekBiega Running Team (POL)
M30
3382.
4162
CZERNIAWSKI Romuald
Kobyłka (POL)
M50
3383.
4163
GORYCKI Grzegorz
Piaseczno (POL)
M40
3384.
4164
KLIMEK Andrzej
BBL Zduńska Wola (POL)
M40
3385.
4165
KACZMARSKA urszula
sp115 (POL)
K40
3386.
4166
ASŁANOWICZ Marcin
Warszawa (POL)
M40
3387.
4167
LEHMAN DARIUSZ
WARSZAWA (POL)
M30
3388.
4168
GLAPA Patryk
KS Oczko Osowa Sień (POL)
M30
3389.
4169
LEWANDOWSKI Wojtek
Mirków (POL)
M40
3390.
4170
DANISZEWSKI Waldemar
Piaseczno (POL)
M50
3391.
4171
KĘPA Mateusz
Ambrożów (POL)
M18
3392.
4172
MARSZAŁKOWSKA Magdalena
KMP Konin (POL)
K40
3393.
4173
KUJAWA Sebastian
Owoc Team (POL)
M40
3394.
4174
AID Patryk
Obozy Górskie/ X-Bionic Polska (POL)
M18
3395.
4175
WI¦NIEWSKI Kamil
Warszawa (POL)
M30
3396.
4176
SICZEK Mikołaj
Warszawa (POL)
M30
3397.
4177
KORDON VITALII
KM Running Club (UKR)
M30
3398.
4178
MICHAŁOWSKI Marcin
Lubin (POL)
M30
3399.
4179
NICPOŃ Dominik
Krapkowice (POL)
M30
3400.
4180
MIAZGA Tomasz
Warszawa (POL)
M18