ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZYŹNI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 32 33  34  35 36 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
3301 15283 WÓJCICKA Ewa Warszawa (POL) 739 K (876) 00:36:26 +21:42 00:28:32 09:37:38.64
3302 13688 GRESZETA Monika Kraśnik (POL) 740 K (853) 00:36:26 +21:42 00:28:25 09:37:38.93
3303 16437 SZERATICS Tomasz Warszawa (POL) 2563 M (2839) 00:36:27 +21:43 00:28:15 09:37:39.07
3304 12624 TRZECIAK Piotr Warszawa (POL) 2564 M (2530) 00:36:27 +21:43 00:27:23 09:37:39.34
3305 10363 NOSKIEWICZ Dorota ORLEN runnning team (POL) 741 K (977) 00:36:27 +21:43 00:28:55 09:37:39.34
3306 13681 WYDRA Przemysław Stare Babice (POL) 2565 M (1989) 00:36:27 +21:43 00:26:02 09:37:39.67
3307 18976 BOBOWICZ Paweł LOXX (POL) 2566 M (2924) 00:36:27 +21:43 00:28:25 09:37:39.73
3308 12483 PODGÓRSKA Lucyna Warszawa (POL) 742 K (326) 00:36:27 +21:43 00:25:37 09:37:39.79
3309 13790 DZIUBA Luiza KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA (POL) 743 K (1977) 00:36:27 +21:43 00:32:25 09:37:39.83
3310 19288 KLIMASZEWSKI Krzysztof (POL) 2567 M (3299) 00:36:27 +21:43 00:29:17 09:37:39.88
3311 17656 CHĘCIŃSKI Piotr Warszawa (POL) 2568 M (3042) 00:36:28 +21:44 00:28:42 09:37:40.07
3312 18204 OSOWSKI Michał Deloitte Adventure Team (POL) 2569 M (2431) 00:36:28 +21:44 00:27:09 09:37:40.12
3313 15296 MILEWSKI Cezary zBIEGowie (POL) 2570 M (2755) 00:36:28 +21:44 00:27:58 09:37:40.24
3314 19072 SYKUŁA Marcin (POL) 2571 M (3182) 00:36:28 +21:44 00:29:05 09:37:40.81
3315 15144 RZEWUSKI Mateusz Toruń (POL) 2572 M (2811) 00:36:29 +21:45 00:28:09 09:37:41.00
3316 10832 KWAŚNICKI Radosław (POL) 2573 M (3204) 00:36:29 +21:45 00:29:08 09:37:41.10
3317 16363 SZCZĘSNY Maksymilian Warszawa (POL) 2574 M (2941) 00:36:29 +21:45 00:28:28 09:37:41.19
3318 12655 SIERDZIŃSKI Tadeusz IŁAWA BIEGA (POL) 2575 M (2559) 00:36:29 +21:45 00:27:27 09:37:41.19
3319 16871 GUTOWSKI Damian Grzybki Team (POL) 2576 M (2483) 00:36:29 +21:45 00:27:16 09:37:41.43
3320 18276 GRADOWSKI Bartosz Warszawa (POL) 2577 M (2489) 00:36:30 +21:46 00:27:17 09:37:42.06
3321 12622 BOJANOWSKI Łukasz Club 209 + (POL) 2578 M (3259) 00:36:30 +21:46 00:29:13 09:37:42.13
3322 17082 KONARSKI Łukasz Krav Maga Mokotów (POL) 2579 M (2540) 00:36:30 +21:46 00:27:24 09:37:42.22
3323 11465 BENEKE Tomasz Warszawa (POL) 2580 M (3337) 00:36:30 +21:46 00:29:24 09:37:42.78
3324 13166 KOSIOREK Michał Warszawa (POL) 2581 M (2986) 00:36:31 +21:47 00:28:33 09:37:43.39
3325 15199 GŁUCHOWSKI Paweł Warszawa (POL) 2582 M (3088) 00:36:31 +21:47 00:28:50 09:37:43.52
3326 16188 KARAPOVSKA Yana Belgradzka 44/64 (POL) 744 K (604) 00:36:32 +21:48 00:27:12 09:37:44.10
3327 14562 MARUSZAK Jakub Warszawa (POL) 2583 M (3136) 00:36:32 +21:48 00:28:59 09:37:44.21
3328 12441 KAJAK-SIEMASZKO Katarzyna Warszawa (POL) 745 K (780) 00:36:32 +21:48 00:28:04 09:37:44.26
3329 14416 ŁUKASIK ADRIAN WARSZAWA (POL) 2584 M (2569) 00:36:32 +21:48 00:27:29 09:37:44.48
3330 11741 WINIAREK Ewelina Warszawa (POL) 746 K (1123) 00:36:32 +21:48 00:29:25 09:37:44.95
3331 14638 STĘPIŃSKI Bartek Ząbki (POL) 2585 M (2083) 00:36:33 +21:49 00:26:18 09:37:45.29
3332 13283 MIKULAK Łukasz Siedlce (POL) 2586 M (2777) 00:36:33 +21:49 00:28:02 09:37:45.58
3333 12552 DZIDO Edyta Nidzica Biega (POL) 747 K (1214) 00:36:33 +21:49 00:29:43 09:37:45.66
3334 16341 LEWCZUK Wioleta Warszawa (POL) 748 K (220) 00:36:33 +21:49 00:24:42 09:37:45.80
3335 11998 KAWKA Roksana Dęblin (POL) 749 K (783) 00:36:33 +21:49 00:28:04 09:37:45.89
3336 13727 TOKARSKA Marta Warszawa (POL) 750 K (558) 00:36:34 +21:50 00:26:59 09:37:46.31
3337 16977 WOJCIECHOWSKI Daniel Warszawa (POL) 2587 M (1716) 00:36:34 +21:50 00:25:17 09:37:46.44
3338 17108 KORNASZEWSKI Rafał Warszawa (POL) 2588 M (2992) 00:36:34 +21:50 00:28:34 09:37:46.44
3339 19176 KRYNICKI Jan (POL) 2589 M (2661) 00:36:34 +21:50 00:27:45 09:37:46.61
3340 14576 BENKE Adam Gdańsk (POL) 2590 M (2995) 00:36:34 +21:50 00:28:34 09:37:46.86
3341 18284 SZWACZKA Sebastian LEGO Polska Sp.z o.o. (POL) 2591 M (3103) 00:36:35 +21:51 00:28:53 09:37:47.00
3342 14483 POMYKAŁA Paweł Warszawa (POL) 2592 M (3383) 00:36:35 +21:51 00:29:33 09:37:47.29
3343 10217 KUCIŃSKI Radosław Szarych Szeregów (POL) 2593 M (2456) 00:36:35 +21:51 00:27:13 09:37:47.49
3344 18683 KUCEJKO Beata Stawki (POL) 751 K (972) 00:36:35 +21:51 00:28:53 09:37:47.49
3345 13264 ROJEWSKI Marcin Wolą Prażmowska (POL) 2594 M (2855) 00:36:35 +21:51 00:28:16 09:37:47.59
3346 10243 SIEMIĄTKOWSKI Jakub ORLEN ENERGETYKA (POL) 2595 M (3052) 00:36:35 +21:51 00:28:43 09:37:47.71
3347 13700 DOBOSZ Piotr Wściekłe Pięści Węża (POL) 2596 M (2598) 00:36:35 +21:51 00:27:35 09:37:47.75
3348 14949 HOLOVATYUK Olesya Warszawa (POL) 752 K (342) 00:36:35 +21:51 00:25:44 09:37:47.80
3349 18294 MARJAŃCZUK Mateusz Husaria (POL) 2597 M (1886) 00:36:35 +21:51 00:25:45 09:37:47.89
3350 10352 KRZEWINA Paweł ORLEN Running Team (POL) 2598 M (2753) 00:36:35 +21:51 00:27:57 09:37:47.98
3351 14776 SZYMCZYK Justyna Warszawa (POL) 753 K (951) 00:36:36 +21:52 00:28:49 09:37:48.74
3352 17632 JAROŃ Jarosław Kokoszka team (POL) 2599 M (2651) 00:36:36 +21:52 00:27:43 09:37:48.80
3353 12248 ZALESSKI Norbert SKS sława (POL) 2600 M (3056) 00:36:36 +21:52 00:28:44 09:37:48.88
3354 16823 SZNAJDER Zofia Gliwice (POL) 754 K (934) 00:36:36 +21:52 00:28:45 09:37:48.94
3355 12476 PIETRZAK Marek Olszewnica STARA (POL) 2601 M (2883) 00:36:37 +21:53 00:28:21 09:37:49.01
3356 12194 KOT Jarosław Dąbrowice (POL) 2602 M (3446) 00:36:37 +21:53 00:29:45 09:37:49.13
3357 11769 CHALUPCZYNSKA Katarzyna Warszawa (POL) 755 K (847) 00:36:37 +21:53 00:28:24 09:37:49.56
3358 16201 DUDEK Gabriela Warszawa (POL) 756 K (470) 00:36:37 +21:53 00:26:30 09:37:49.56
3359 19004 GRZESZCZUK Patryk (POL) 2603 M (3127) 00:36:37 +21:53 00:28:57 09:37:49.70
3360 11960 MALINOWSKI Tomasz Toruń (POL) 2604 M (2962) 00:36:37 +21:53 00:28:30 09:37:49.79
3361 16519 GOŁASZEWSKI Konrad Team Zabiegane Dni (POL) 2605 M (2813) 00:36:38 +21:54 00:28:09 09:37:50.25
3362 10417 MICHALUK Agata Racibórz (POL) 757 K (942) 00:36:38 +21:54 00:28:48 09:37:50.42
3363 13532 TKACZYK Agnieszka 26-800 Białobrzegi (POL) 758 K (721) 00:36:38 +21:54 00:27:49 09:37:50.73
3364 11710 STOLBOVS Gvido kms.bp (LAT) 2606 M (4443) 00:36:39 +21:55 00:36:19 09:37:51.11
3365 19005 DURKO Katarzyna (POL) 759 K (1010) 00:36:39 +21:55 00:29:03 09:37:51.69
3366 18907 MOSTAFA Marcin WWAA (POL) 2607 M (2796) 00:36:40 +21:56 00:28:06 09:37:52.46
3367 12868 LIS Patrycja Strefa Byków (POL) 760 K (2034) 00:36:40 +21:56 00:32:43 09:37:52.76
3368 12298 ZIĘTEK Katarzyna Jaworzno (POL) 761 K (597) 00:36:40 +21:56 00:27:08 09:37:52.86
3369 15118 HUBAR Tomasz 82061119130 (POL) 2608 M (3302) 00:36:41 +21:57 00:29:18 09:37:53.01
3370 11742 OBAL Joanna Running OSP Polesie (POL) 762 K (1199) 00:36:41 +21:57 00:29:42 09:37:53.09
3371 15204 DARCZYŃSKA Kinga smardzewice (POL) 763 K (1089) 00:36:41 +21:57 00:29:19 09:37:53.10
3372 12041 RYBICKA Agnieszka Matejki Team (POL) 764 K (982) 00:36:41 +21:57 00:28:56 09:37:53.11
3373 16263 WLADEK DANIEL WARSZAWA (POL) 2609 M (3277) 00:36:41 +21:57 00:29:15 09:37:53.18
3374 13686 BARTOSIAK Patrycja Warszawa (POL) 765 K (1964) 00:36:41 +21:57 00:32:23 09:37:53.35
3375 13371 JĘDRZEJCZYK-KOWALSKA Sylwia BigTires.pl Run Team (POL) 766 K (685) 00:36:41 +21:57 00:27:38 09:37:53.45
3376 15737 OLESZYNSKA Mariola Warszawa (POL) 767 K (1233) 00:36:41 +21:57 00:29:47 09:37:53.50
3377 12542 WYCICHOWSKI Miłosz ZSP Sława (POL) 2610 M (3090) 00:36:41 +21:57 00:28:50 09:37:53.60
3378 17761 ZALEWSKI Paweł PZU Sport Team (POL) 2611 M (2229) 00:36:41 +21:57 00:26:34 09:37:53.61
3379 16883 PESZEK rafał ZAWIERCIE (POL) 2612 M (2230) 00:36:41 +21:57 00:26:34 09:37:53.62
3380 13267 KLUSKA Marcin Warszawa (POL) 2613 M (2650) 00:36:41 +21:57 00:27:43 09:37:53.68
3381 18928 NOWICKI Paweł (POL) 2614 M (2583) 00:36:41 +21:57 00:27:31 09:37:53.73
3382 18106 BLATKIEWICZ Jakub zsp sława (POL) 2615 M (3094) 00:36:42 +21:58 00:28:51 09:37:54.05
3383 16419 KNIAZIUK KAROLINA PIASECZNO (POL) 768 K (89) 00:36:42 +21:58 00:22:34 09:37:54.11
3384 16398 KUSIAK Łukasz Lublin (POL) 2616 M (793) 00:36:42 +21:58 00:22:35 09:37:54.12
3385 15827 JANIK-ARMATA Aneta Warszawa (POL) 769 K (1251) 00:36:42 +21:58 00:29:51 09:37:54.26
3386 13021 WILK Anna Klub Biegacza Lidzbark Warmiński (POL) 770 K (637) 00:36:42 +21:58 00:27:23 09:37:54.28
3387 16804 FABISIAK Ewa Rozbiegany Sulejówek (POL) 771 K (644) 00:36:42 +21:58 00:27:24 09:37:54.67
3388 17089 WERLE Nelly Warszawa (POL) 772 K (752) 00:36:42 +21:58 00:27:57 09:37:54.89
3389 19221 KACPRZYK Paweł (POL) 2617 M (2589) 00:36:42 +21:58 00:27:33 09:37:54.94
3390 14880 ZASADA Paulina Toruń (POL) 773 K (1022) 00:36:43 +21:59 00:29:06 09:37:55.06
3391 12773 WIŚNIEWSKI Dominik Wola Aleksandra (POL) 2618 M (2365) 00:36:43 +21:59 00:26:59 09:37:55.24
3392 12306 DZIEDZIEWICZ Sebastian Elbląg (POL) 2619 M (797) 00:36:43 +21:59 00:22:35 09:37:55.36
3393 17775 KRYSIAK Tomasz Warszawa (POL) 2620 M (2064) 00:36:43 +21:59 00:26:15 09:37:55.50
3394 13218 SZACHOWICZ Grzegorz WARSZAWA (POL) 2621 M (2526) 00:36:43 +21:59 00:27:22 09:37:55.54
3395 15600 PÂRCIOAGĂ Cătălin Bucharest (ROU) 2622 M (3367) 00:36:43 +21:59 00:29:30 09:37:55.55
3396 16474 CIEŚLAK Maciej Kalisz (POL) 2623 M (2911) 00:36:44 +22:00 00:28:24 09:37:56.22
3397 16537 JASIOROWSKI Michał Warszawa (POL) 2624 M (1839) 00:36:44 +22:00 00:25:38 09:37:56.28
3398 14568 MIKOŁAJCZAK Piotr STRABAG Sp. z o.o. (POL) 2625 M (2508) 00:36:44 +22:00 00:27:20 09:37:56.56
3399 11969 KACZMARZYK Marcin Street Run Radom (POL) 2626 M (1877) 00:36:44 +22:00 00:25:43 09:37:56.69
3400 13789 CEGIELSKI Przemysław KLub Kibica Start Elbląg (POL) 2627 M (2688) 00:36:44 +22:00 00:27:49 09:37:56.77
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.35099316 s

Sponsor główny: