ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 30 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 32 33  34  35 36 . . . . . . . . . . 47 48 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
3301 3253 DYMEK Marta Ożarów Mazowiecki Biega (POL) P 354 K30 (141) 02:57:30 +01:25:42 02:53:56 11:57:30.70
3302 2112 WILCZYŃSKI Leszek Pruszków (POL) 2948 M40 (1195) 02:57:31 +01:25:43 02:52:55 11:57:31.09
3303 5971 ZYCH Paweł Warszawa (POL) 2949 M40 (1220) 02:57:32 +01:25:44 02:54:00 11:57:32.03
3304 6423 WALOS Kamil Kot (POL) 2950 M30 (999) 02:57:34 +01:25:46 02:51:11 11:57:34.47
3305 5821 CHENG WAN KEE SHATIN (HKG) 2951 M50 (321) 02:57:34 +01:25:46 02:54:43 11:57:34.87
3306 4183 KRUPA Agnieszka Warszawa (POL) 355 K40 (130) 02:57:36 +01:25:48 02:54:14 11:57:36.30
3307 6024 MAKARENKOV Sergii Dogon Grodzisk Mazowiecki (POL) 2952 M30 (1039) 02:57:38 +01:25:50 02:54:19 11:57:38.58
3308 5694 KUCZEROWSKI Michał Warszawa (POL) 2953 M18 (332) 02:57:38 +01:25:50 02:54:06 11:57:38.80
3309 1595 ROTMAŃSKI Piotr Air Innovations (POL) 2954 M40 (1227) 02:57:39 +01:25:51 02:54:41 11:57:39.54
3310 5145 KOSTYRA Krzysztof biegusiem.pl (POL) 2955 M50 (320) 02:57:41 +01:25:53 02:54:14 11:57:41.92
3311 1350 CHARLEJ Ireneusz Wieczorne Bieganie w Szczecinie (POL) 2956 M40 (1201) 02:57:43 +01:25:55 02:53:10 11:57:43.39
3312 5520 DYKIERT Ryszard Stowarzyszenie Aktywni znad Rospudy (POL) 2957 M60 (47) 02:57:47 +01:25:59 02:53:19 11:57:47.44
3313 4533 NIERZEWSKI Michał Wrocław (POL) 2958 M30 (1028) 02:57:47 +01:25:59 02:53:26 11:57:47.46
3314 2442 KACPURA Piotr brak (POL) 2959 M40 (1224) 02:57:52 +01:26:04 02:54:08 11:57:52.06
3315 1606 DŁUTKOWSKI Jakub Zamość (POL) 2960 M18 (326) 02:57:53 +01:26:05 02:52:43 11:57:53.76
3316 2762 TATAREK Rafał Stowarzyszenie CoZaJazda! (POL) 2961 M30 (1032) 02:57:56 +01:26:08 02:53:58 11:57:56.08
3317 4575 WÓJCIK Arkadiusz Celestynów (POL) 2962 M40 (1208) 02:57:57 +01:26:09 02:53:26 11:57:57.65
3318 2123 RUSHKEVICH KARINA I LOVE SUPERSPORT (RUS) 356 K30 (151) 02:58:00 +01:26:12 02:56:06 11:58:00.11
3319 3702 BOGUSKI Andrzej Zwycięzca- Fundacja Darka Strychalskiego (POL) 2963 M40 (1200) 02:58:06 +01:26:18 02:53:07 11:58:06.96
3320 1097 GRZYBOWSKI Łukasz Łódź (POL) 2964 M40 (1236) 02:58:09 +01:26:21 02:55:11 11:58:09.64
3321 4849 KOSZ Paweł Karolewo (POL) 2965 M30 (1041) 02:58:13 +01:26:25 02:54:34 11:58:13.43
3322 5510 SZEWCZYK RAFAŁ DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki (POL) 2966 M40 (1205) 02:58:14 +01:26:26 02:53:16 11:58:14.96
3323 1908 OLECH Zbigniew MHTZ (POL) 2967 M40 (1230) 02:58:14 +01:26:26 02:55:01 11:58:14.98
3324 1967 FUŁCZYŃSKA-OSTAPOWICZ Małgorzata Szczecin (POL) 357 K30 (146) 02:58:15 +01:26:27 02:55:02 11:58:15.40
3325 3443 PIERNIKARSKI adam milanowek (POL) 2968 M30 (1043) 02:58:16 +01:26:28 02:54:58 11:58:16.94
3326 5597 BŁASZCZYK Dominika Grażynki OCR (POL) 358 K18 (72) 02:58:18 +01:26:30 02:54:25 11:58:18.64
3327 3030 JASIŃSKI WALDEMAR WARSZAWA (POL) 2969 M60 (52) 02:58:19 +01:26:31 02:54:25 11:58:19.11
3328 1213 KOWARZYK Tomasz Zgorzała (POL) 2970 M30 (1026) 02:58:19 +01:26:31 02:53:23 11:58:19.20
3329 6079 WOŹNIAK Marek Florian Chojnice (POL) 2971 M50 (335) 02:58:19 +01:26:31 02:56:40 11:58:19.55
3330 4728 JANKOWSKI Piotr AMP NIERUCHOMOŚCI (POL) 2972 M40 (1228) 02:58:20 +01:26:32 02:54:46 11:58:20.10
3331 1681 BORUC Robert Radom (POL) 2973 M40 (1239) 02:58:20 +01:26:32 02:55:15 11:58:20.17
3332 1931 JAMBOR Maciej Warszawa (POL) 2974 M30 (1024) 02:58:20 +01:26:32 02:53:11 11:58:20.57
3333 5194 FEDIOV Kirill Ran4Fan.by (POL) 2975 M30 (1034) 02:58:20 +01:26:32 02:54:04 11:58:20.95
3334 6352 DALHOU Raman Grodno (BLR) 2976 M40 (1222) 02:58:21 +01:26:33 02:54:05 11:58:21.41
3335 1800 BORUSZEWSKA MAGDALENA KOŁO BIEGA (POL) 359 K40 (134) 02:58:21 +01:26:33 02:54:56 11:58:21.52
3336 6086 LICZBIŃSKI Andrzej Piotrowice (POL) 2977 M40 (1206) 02:58:21 +01:26:33 02:53:18 11:58:21.57
3337 6406 KĘSKA Arkadiusz Katowice (POL) 2978 M30 (1040) 02:58:22 +01:26:34 02:54:32 11:58:22.16
3338 6705 GOŁĘBIEWSKI Aleksander (POL) 2979 M30 (1027) 02:58:22 +01:26:34 02:53:23 11:58:22.71
3339 5108 SPALIŃSKA Kamila Spartanie Dzieciom (POL) 360 K40 (129) 02:58:22 +01:26:34 02:54:10 11:58:22.82
3340 6270 PIETRZYK Jarosław Warszawa (POL) 2980 M40 (1218) 02:58:24 +01:26:36 02:53:57 11:58:24.24
3341 2050 SOCHA Tomasz KKB Mosir Krosno (POL) 2981 M40 (1241) 02:58:24 +01:26:36 02:55:19 11:58:24.31
3342 3902 NOWAK Andrzej Tempo Mława (POL) 2982 M50 (339) 02:58:24 +01:26:36 02:57:26 11:58:24.93
3343 1866 GOLIŃSKI mariusz Kraśnik Biega (POL) 2983 M40 (1244) 02:58:26 +01:26:38 02:55:24 11:58:26.55
3344 1721 FILIPIAK Marcin Warszawa (POL) 2984 M30 (1044) 02:58:31 +01:26:43 02:55:08 11:58:31.91
3345 1306 PYTLARCZYK PIOTR KLUB BIEGACZA WARTA (POL) 2985 M40 (1256) 02:58:32 +01:26:44 02:55:59 11:58:32.60
3346 5495 VOJTICKO Anton Kezmarok (SVK) 2986 M70 (5) 02:58:33 +01:26:45 02:56:08 11:58:33.46
3347 5464 KWINTA Andrzej WARSZAWA (POL) 2987 M40 (1229) 02:58:35 +01:26:47 02:54:55 11:58:35.14
3348 4404 DĄBROWSKI Krystian Run-log (POL) 2988 M18 (336) 02:58:35 +01:26:47 02:54:45 11:58:35.94
3349 1997 SHERTZER Boaz Ness ziona (ISR) 2989 M50 (323) 02:58:42 +01:26:54 02:55:03 11:58:42.73
3350 5546 RYNKIEWICZ Kamil Warszawa (POL) 2990 M18 (337) 02:58:43 +01:26:55 02:55:09 11:58:43.90
3351 3921 KOŁOMAŃSKI Marek ekobiegi (POL) 2991 M40 (1217) 02:58:43 +01:26:55 02:53:56 11:58:43.96
3352 5736 BUCHALSKA Ewa Ekobiegi (POL) 361 K40 (128) 02:58:44 +01:26:56 02:53:49 11:58:44.80
3353 2079 MAJ Rafał Kobylany (POL) 2992 M40 (1215) 02:58:45 +01:26:57 02:53:47 11:58:45.73
3354 4581 BORYSIAK Slawomir Warszawa (POL) 2993 M50 (311) 02:58:47 +01:26:59 02:53:16 11:58:47.09
3355 3374 DOMINIAK Sławomir Ostrów Wielkopolski (POL) 2994 M40 (1226) 02:58:48 +01:27:00 02:54:39 11:58:48.93
3356 2681 SIESS Jarosław Pabianice (POL) 2995 M50 (310) 02:58:48 +01:27:00 02:53:13 11:58:48.97
3357 3377 DOMINIAK Iwona Ostrów Wielkopolski (POL) 362 K40 (132) 02:58:49 +01:27:01 02:54:41 11:58:49.28
3358 3342 MULARCZYK Agnieszka Zawiercie (POL) 363 K40 (131) 02:58:50 +01:27:02 02:54:31 11:58:50.19
3359 4592 TYSZKA Ignacy Piaseczno (POL) 2996 M18 (338) 02:58:50 +01:27:02 02:55:19 11:58:50.92
3360 1140 MCALPIN Patrycja Ballydrain Harriers (GBR) 364 K30 (155) 02:58:51 +01:27:03 02:57:12 11:58:51.10
3361 4991 WILGAT Adam Dzike Skrzydło / Warsaw Run Club (POL) 2997 M40 (1254) 02:58:53 +01:27:05 02:55:55 11:58:53.65
3362 3548 MICHALEWSKI Mateusz Drużyna Grubego Misia (POL) 2998 M40 (1242) 02:58:54 +01:27:06 02:55:20 11:58:54.46
3363 3662 GÓRSKA ANNA wkurw_team (POL) 365 K30 (148) 02:58:57 +01:27:09 02:55:45 11:58:57.15
3364 3530 KAMUDA Marcin Częstochowa (POL) 2999 M40 (1243) 02:58:58 +01:27:10 02:55:23 11:58:58.43
3365 6383 GŁADYSZ Dariusz Częstochowa (POL) 3000 M50 (325) 02:58:58 +01:27:10 02:55:24 11:58:58.75
3366 6333 BRODOWSKI Mirosław Warszawa (POL) 3001 M40 (1221) 02:58:59 +01:27:11 02:54:01 11:58:59.36
3367 1632 PANDEL Aneta ALBATROS (ITA) 366 K40 (135) 02:58:59 +01:27:11 02:55:03 11:58:59.37
3368 5238 KOCHANOWSKI Sebastian Rozbiegamy Nowy Dwór (POL) 3002 M40 (1260) 02:59:00 +01:27:12 02:56:10 11:59:00.59
3369 4127 KOWALSKI Robert Nie Marnuj Tlenu GAiT (POL) 3003 M40 (1257) 02:59:04 +01:27:16 02:56:03 11:59:04.72
3370 5603 CARRERA ALONSO Daniel Milanówek (ESP) 3004 M30 (1049) 02:59:04 +01:27:16 02:55:47 11:59:04.89
3371 1768 SKWIERCZYŃSKI Adam Siedlce (POL) 3005 M40 (1268) 02:59:04 +01:27:16 02:56:30 11:59:04.93
3372 2353 ŁAWNICKA Monika Deloitte Adventure Team (POL) 367 K30 (136) 02:59:05 +01:27:17 02:53:06 11:59:05.55
3373 6771 SOBOCIŃSKI Karol Piękni i Bestie (POL) 3006 M18 (335) 02:59:05 +01:27:17 02:54:35 11:59:05.87
3374 1235 SOBCZYK Ela KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA (POL) 368 K40 (139) 02:59:06 +01:27:18 02:56:31 11:59:06.39
3375 1801 PETASZKO JOANNA MRĄGOWO (POL) 369 K40 (143) 02:59:06 +01:27:18 02:57:07 11:59:06.98
3376 6555 KREMPA Michał Spartanie Dzieciom (POL) 3007 M40 (1238) 02:59:09 +01:27:21 02:55:13 11:59:09.32
3377 1410 WYGLĄDAŁA Michał Warszawa (POL) 3008 M30 (1042) 02:59:10 +01:27:22 02:54:58 11:59:10.16
3378 6726 WOLAK Anna (POL) 370 K30 (142) 02:59:13 +01:27:25 02:54:08 11:59:13.29
3379 6293 KRAWCZUK Piotr WE RUN CLAN (POL) 3009 M40 (1223) 02:59:13 +01:27:25 02:54:07 11:59:13.64
3380 1718 BURTON Steve 3M Gorseinon Roadrunners (GBR) 3010 M40 (1233) 02:59:16 +01:27:28 02:55:08 11:59:16.95
3381 2204 KUCIŃSKA Magdalena Warszawa (POL) 371 K30 (137) 02:59:19 +01:27:31 02:53:17 11:59:19.29
3382 2170 BRECHER Dov Izrael (ISR) 3011 M40 (1246) 02:59:20 +01:27:32 02:55:26 11:59:20.88
3383 3744 POTAPOWICZ Adam Warszawa (POL) 3012 M18 (339) 02:59:22 +01:27:34 02:56:46 11:59:22.16
3384 2789 MCCANN Paul Switzerland (SUI) 3013 M40 (1248) 02:59:23 +01:27:35 02:55:32 11:59:23.22
3385 5433 NALEWALSKA Justyna Serce TYbetu/wkurw_team (POL) 372 K30 (144) 02:59:23 +01:27:35 02:54:24 11:59:23.70
3386 2118 KLABIS Iwona Lentex Team (POL) 373 K30 (147) 02:59:23 +01:27:35 02:55:24 11:59:23.71
3387 2494 MÓWIŃSKI Mariusz Runners Team Jabłonna (POL) 3014 M40 (1253) 02:59:24 +01:27:36 02:55:51 11:59:24.03
3388 4316 CRAWFORD Graham Graham Crawford (POL) 3015 M50 (331) 02:59:25 +01:27:37 02:56:07 11:59:25.03
3389 2736 CHMIELEWSKI Antoni Międzyrzecka Grupa Biegowa M.O.S.i R. (POL) 3016 M70 (4) 02:59:25 +01:27:37 02:55:15 11:59:25.18
3390 2447 KAŁUSKI Łukasz Cyklofan (POL) 3017 M40 (1277) 02:59:26 +01:27:38 02:56:52 11:59:26.77
3391 4588 RUBINOWSKI Jarek Stargard (POL) 3018 M40 (1235) 02:59:28 +01:27:40 02:55:11 11:59:28.14
3392 4647 RADOŻYCKI Radek Szczecin (POL) 3019 M40 (1237) 02:59:28 +01:27:40 02:55:11 11:59:28.98
3393 5647 CHĘCIAK Grzegorz Warszawa (POL) 3020 M50 (334) 02:59:29 +01:27:41 02:56:23 11:59:29.60
3394 2469 PIETRULIŃSKI Mateusz Spartanie Dzieciom (POL) 3021 M40 (1251) 02:59:31 +01:27:43 02:55:45 11:59:31.96
3395 205 OBRĘBSKI Patryk Płock (POL) 3022 M30 (1052) 02:59:33 +01:27:45 02:55:54 11:59:33.09
3396 1950 GŁÓWCZYŃSKI Marcin Warszawa (POL) 3023 M30 (1057) 02:59:33 +01:27:45 02:56:14 11:59:33.15
3397 6197 KUBACKA Marta Warszawa (POL) 374 K30 (153) 02:59:37 +01:27:49 02:56:28 11:59:37.00
3398 3489 BĄCZEK Piotr Orange Polska (POL) 3024 M30 (1058) 02:59:37 +01:27:49 02:56:27 11:59:37.41
3399 3939 MACIOROWSKI Michał Białystok (POL) 3025 M30 (1046) 02:59:37 +01:27:49 02:55:18 11:59:37.65
3400 3450 SADOCHA Rafał Dogoń Grodzisk Mazowiecki (POL) 3026 M40 (1267) 02:59:37 +01:27:49 02:56:28 11:59:37.69
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.54713893 s

Sponsor główny: