ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 35 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 32 33  34  35 36 . . . . . . . . . . 47 48 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
3301 5527 PRZEWODOWSKI piotr lpp team (POL) 2927 M40 (1242) 03:31:25 +01:43:55 03:29:30 12:31:25.87
3302 5757 GRABOWSKI Marcin Warszawa (POL) 2928 M40 (1202) 03:31:26 +01:43:56 03:26:53 12:31:26.57
3303 4996 BIAŁOSKÓRSKI ROBERT Warszawa (POL) 2929 M50 (325) 03:31:26 +01:43:56 03:28:17 12:31:26.72
3304 2016 HARATYK Gabriela Jastrzębie-Zdrój (POL) 375 K30 (151) 03:31:27 +01:43:57 03:27:23 12:31:27.20
3305 5019 POLAKOWSKI Jan Street Run Radom (GBR) 2930 M30 (1030) 03:31:27 +01:43:57 03:28:26 12:31:27.54
3306 4728 JANKOWSKI Piotr AMP NIERUCHOMOŚCI (POL) 2931 M40 (1215) 03:31:28 +01:43:58 03:27:54 12:31:28.94
3307 2557 GÓRKA Przemysław Warszawa (POL) 2932 M40 (1212) 03:31:31 +01:44:01 03:27:37 12:31:31.03
3308 4978 KWIATKOWSKA Katarzyna ŻERNICA (POL) 376 K40 (134) 03:31:31 +01:44:01 03:26:40 12:31:31.99
3309 1350 CHARLEJ Ireneusz Wieczorne Bieganie w Szczecinie (POL) 2933 M40 (1205) 03:31:32 +01:44:02 03:26:59 12:31:32.79
3310 1595 ROTMAŃSKI Piotr Air Innovations (POL) 2934 M40 (1226) 03:31:33 +01:44:03 03:28:35 12:31:33.11
3311 3076 SZCZOTKA Andrzej KATOWICE (POL) 2935 M50 (334) 03:31:34 +01:44:04 03:29:33 12:31:34.17
3312 2784 KOSTRZEWA Mikołaj Bydgoszcz (POL) 2936 M18 (319) 03:31:35 +01:44:05 03:27:41 12:31:35.15
3313 1983 PANEK janusz amator (POL) 2937 M70 (5) 03:31:37 +01:44:07 03:27:52 12:31:37.45
3314 208 PERKOWSKI Dariusz Płock (POL) 2938 M40 (1234) 03:31:38 +01:44:08 03:29:13 12:31:38.09
3315 169 MALINOWSKI Rafał ORLEN Running Team (POL) 2939 M40 (1235) 03:31:38 +01:44:08 03:29:13 12:31:38.62
3316 6510 KĘDZIERSKI Paweł Pruszków (POL) 2940 M40 (1198) 03:31:40 +01:44:10 03:26:36 12:31:40.55
3317 2602 PŁACHTA Marek Ekipa z Tarnowa (POL) 2941 M50 (322) 03:31:40 +01:44:10 03:27:52 12:31:40.75
3318 1448 SIKORA Paweł Warszawa (POL) 2942 M40 (1233) 03:31:43 +01:44:13 03:29:11 12:31:43.89
3319 5017 POLAKOWSKI Tomasz Street Run Radom (POL) 2943 M40 (1214) 03:31:45 +01:44:15 03:27:54 12:31:45.92
3320 1890 OSADNIK Anna Lisów (POL) 377 K40 (139) 03:31:46 +01:44:16 03:27:47 12:31:46.18
3321 4920 RADZIWOŃCZYK Klaudia Kalety (POL) 378 K40 (143) 03:31:46 +01:44:16 03:28:45 12:31:46.30
3322 5520 DYKIERT Ryszard Stowarzyszenie Aktywni znad Rospudy (POL) 2944 M60 (47) 03:31:47 +01:44:17 03:27:19 12:31:47.40
3323 2953 NIEDBALSKI Szymon Bydgoszcz (POL) 2945 M18 (321) 03:31:48 +01:44:18 03:28:29 12:31:48.04
3324 1017 PAWLICKI Przemysław Poznań (POL) 2946 M40 (1219) 03:31:52 +01:44:22 03:28:05 12:31:52.56
3325 4431 RYBICKA Anna Wybiegaj Siebie (POL) 379 K30 (152) 03:31:53 +01:44:23 03:27:24 12:31:53.28
3326 2183 SULOWSKI Władysław Marysin (POL) 2947 M60 (51) 03:31:53 +01:44:23 03:28:18 12:31:53.51
3327 1370 GODLEWSKI Artur Warszawa (POL) 2948 M30 (1002) 03:31:54 +01:44:24 03:25:54 12:31:54.14
3328 1968 DĄBROWSKI Marcin Pruszków (POL) 2949 M30 (1022) 03:31:55 +01:44:25 03:27:46 12:31:55.43
3329 1681 BORUC Robert Radom (POL) 2950 M40 (1228) 03:31:55 +01:44:25 03:28:50 12:31:55.55
3330 6726 WOLAK Anna (POL) 380 K30 (149) 03:31:56 +01:44:26 03:26:51 12:31:56.47
3331 3051 NARTOWSKI Jan MORT! (POL) 2951 M60 (49) 03:31:57 +01:44:27 03:28:03 12:31:57.49
3332 6505 KAMIŃSKI PIOTR Rozbiegamy Nowy Dwór (POL) 2952 M30 (1038) 03:31:59 +01:44:29 03:29:10 12:31:59.38
3333 2954 LOSADA DE LA ROSA Francisco Spain (ESP) 2953 M18 (323) 03:32:00 +01:44:30 03:28:53 12:32:00.79
3334 5464 KWINTA Andrzej WARSZAWA (POL) 2954 M40 (1224) 03:32:03 +01:44:33 03:28:23 12:32:03.29
3335 3238 MATUSZEWSKA Małgorzata Runner's Power Śrem (POL) 381 K40 (141) 03:32:07 +01:44:37 03:28:23 12:32:07.35
3336 1800 BORUSZEWSKA MAGDALENA KOŁO BIEGA (POL) 382 K40 (142) 03:32:07 +01:44:37 03:28:42 12:32:07.67
3337 4731 WŁOSEK Maciej Pruszków (POL) 2955 M30 (1023) 03:32:08 +01:44:38 03:27:55 12:32:08.72
3338 6142 OBŁUSKI Piotr ORT Łomianki (POL) 2956 M40 (1256) 03:32:13 +01:44:43 03:30:17 12:32:13.03
3339 1740 SIEŃKO Grzegorz Białystok (POL) 2957 M40 (1217) 03:32:15 +01:44:45 03:28:04 12:32:15.88
3340 1781 ŻUKOWSKI Krzysztof Warszawa (POL) 2958 M40 (1258) 03:32:16 +01:44:46 03:30:20 12:32:16.18
3341 1532 WIDURSKA Magda LECYMY DURŚ (POL) 383 K30 (155) 03:32:17 +01:44:47 03:28:06 12:32:17.34
3342 4662 LEKI Robert Warszawa (POL) 2959 M40 (1218) 03:32:18 +01:44:48 03:28:05 12:32:18.09
3343 1950 GŁÓWCZYŃSKI Marcin Warszawa (POL) 2960 M30 (1036) 03:32:19 +01:44:49 03:29:00 12:32:19.16
3344 5322 RURKA Grzegorz SamBiegam (POL) 2961 M50 (311) 03:32:19 +01:44:49 03:26:26 12:32:19.52
3345 1842 TSIRKIN ARTEM I LOVE SUPERSPORT (RUS) 2962 M18 (334) 03:32:20 +01:44:50 03:30:27 12:32:20.40
3346 6293 KRAWCZUK Piotr WE RUN CLAN (POL) 2963 M40 (1210) 03:32:20 +01:44:50 03:27:14 12:32:20.89
3347 801 DĄBROWA Iwona Ryki (POL) 384 K30 (159) 03:32:24 +01:44:54 03:29:25 12:32:24.52
3348 3902 NOWAK Andrzej Tempo Mława (POL) 2964 M50 (345) 03:32:28 +01:44:58 03:31:30 12:32:28.07
3349 6705 GOŁĘBIEWSKI Aleksander (POL) 2965 M30 (1018) 03:32:29 +01:44:59 03:27:30 12:32:29.79
3350 1578 DZIKOWSKI Krzysztof Warszawa (POL) 2966 M30 (1040) 03:32:31 +01:45:01 03:29:13 12:32:31.05
3351 2078 BEMBEN Tomasz Kraków (POL) 2967 M18 (328) 03:32:31 +01:45:01 03:29:30 12:32:31.19
3352 4494 BERA Adam Rzeszów (POL) 2968 M50 (324) 03:32:31 +01:45:01 03:28:16 12:32:31.33
3353 1306 PYTLARCZYK PIOTR KLUB BIEGACZA WARTA (POL) 2969 M40 (1248) 03:32:31 +01:45:01 03:29:58 12:32:31.46
3354 2846 ŚWITACZ Jacek Warszawa (POL) 2970 M50 (347) 03:32:32 +01:45:02 03:32:21 12:32:32.46
3355 6386 CIECHOMSKI BARTŁOMIEJ WARSZAWA (POL) 2971 M30 (1047) 03:32:34 +01:45:04 03:29:34 12:32:34.76
3356 5284 TORMILAINEN Juhana Veikkola (FIN) 2972 M40 (1209) 03:32:37 +01:45:07 03:27:11 12:32:37.44
3357 2104 TARNOWSKA Ewa Klub Biegacza T2/4 (POL) 385 K18 (73) 03:32:38 +01:45:08 03:29:29 12:32:38.54
3358 6735 DETKO Artur (POL) 2973 M70 (6) 03:32:40 +01:45:10 03:28:23 12:32:40.19
3359 5113 KANAFA Sebastian Warszawa (POL) 2974 M40 (1223) 03:32:41 +01:45:11 03:28:16 12:32:41.92
3360 4422 ZIELIŃSKI Jacek Biegnij z Poservice (POL) 2975 M40 (1237) 03:32:42 +01:45:12 03:29:18 12:32:42.30
3361 6747 KORDEK Jan (POL) 2976 M60 (50) 03:32:44 +01:45:14 03:28:08 12:32:44.26
3362 1872 MARKOWICZ Robert LUKS BOGUSZYCE (POL) 2977 M40 (1225) 03:32:49 +01:45:19 03:28:31 12:32:49.07
3363 5259 JASIŃSKA Patrycja Bractwo Biegowe Bank Gospodarstwa Krajowego (POL) 386 K40 (133) 03:32:50 +01:45:20 03:26:19 12:32:50.12
3364 6768 PAPKA Sławomir (POL) 2978 M50 (326) 03:32:50 +01:45:20 03:28:38 12:32:50.63
3365 6001 KWAPIŃSKI Mirosław P.U.H Mirex (POL) 2979 M50 (333) 03:32:56 +01:45:26 03:29:31 12:32:56.10
3366 5848 NEUMANN Krzysztof Luft Tri Team (POL) 2980 M40 (1191) 03:32:59 +01:45:29 03:25:55 12:32:59.70
3367 6171 PISZCZATOWSKI Roman Gdynia (POL) 2981 M50 (327) 03:33:01 +01:45:31 03:28:42 12:33:01.76
3368 4915 JÓZEFCZUK Jacek Wytyczno 157A (POL) 2982 M40 (1230) 03:33:07 +01:45:37 03:29:00 12:33:07.05
3369 6086 LICZBIŃSKI Andrzej Piotrowice (POL) 2983 M40 (1221) 03:33:12 +01:45:42 03:28:09 12:33:12.00
3370 1387 SZYDŁOWSKI Wiesław ŻARÓW BIEGA (POL) 2984 M50 (328) 03:33:12 +01:45:42 03:28:52 12:33:12.01
3371 1097 GRZYBOWSKI Łukasz Łódź (POL) 2985 M40 (1254) 03:33:12 +01:45:42 03:30:14 12:33:12.73
3372 3983 MALINOWSKA Justyna Lublin (POL) 387 K30 (153) 03:33:12 +01:45:42 03:27:45 12:33:12.92
3373 6472 DZIK Tomek Warszawa (POL) 2986 M30 (1034) 03:33:14 +01:45:44 03:28:47 12:33:14.85
3374 5846 GŁODEK Daniel Ruda Śląska (POL) 2987 M30 (1016) 03:33:15 +01:45:45 03:27:11 12:33:15.15
3375 2308 CHRUŚCIŃSKI Michał Kielce (POL) 2988 M18 (337) 03:33:15 +01:45:45 03:30:42 12:33:15.17
3376 4654 GODULA Jacek Piekary Śląskie (POL) 2989 M50 (335) 03:33:16 +01:45:46 03:30:07 12:33:16.50
3377 4383 MAKOLSKI Martin Hanau (GER) 2990 M40 (1232) 03:33:20 +01:45:50 03:29:11 12:33:20.24
3378 6694 IZUMI Teppei (JPN) 2991 M30 (1026) 03:33:21 +01:45:51 03:28:09 12:33:21.30
3379 3744 POTAPOWICZ Adam Warszawa (POL) 2992 M18 (338) 03:33:23 +01:45:53 03:30:47 12:33:23.94
3380 5788 OSIAK Krzysztof Szaniawy Poniaty (POL) 2993 M30 (1053) 03:33:24 +01:45:54 03:30:13 12:33:24.41
3381 4210 SIERZPUTOWSKI Jan Gdańska (POL) 2994 M18 (326) 03:33:26 +01:45:56 03:29:21 12:33:26.05
3382 5675 WOLSKI Tomasz Chełmno (POL) 2995 M40 (1243) 03:33:26 +01:45:56 03:29:35 12:33:26.78
3383 1493 SKALSKI Piotr Drumet w Ruchu (POL) 2996 M40 (1239) 03:33:26 +01:45:56 03:29:22 12:33:26.84
3384 2762 TATAREK Rafał Stowarzyszenie CoZaJazda! (POL) 2997 M30 (1045) 03:33:27 +01:45:57 03:29:29 12:33:27.65
3385 4546 KLARA Adam Walbrzych (POL) 2998 M30 (1037) 03:33:27 +01:45:57 03:29:08 12:33:27.67
3386 5110 SKOCZ Jacek Cieszyn (POL) 2999 M40 (1250) 03:33:27 +01:45:57 03:30:03 12:33:27.72
3387 6070 GOS Maciej Grabina (POL) 3000 M18 (332) 03:33:27 +01:45:57 03:30:14 12:33:27.83
3388 6075 MAMCZAREK Krzysztof ROZBIEGANI-ŻYCHLIN (POL) 3001 M30 (1044) 03:33:28 +01:45:58 03:29:25 12:33:28.05
3389 3890 KLEPACZ Marcin Kamionka (POL) 3002 M40 (1227) 03:33:28 +01:45:58 03:28:48 12:33:28.09
3390 1683 RYBSKI Artur Drumet w Ruchu (POL) 3003 M40 (1240) 03:33:28 +01:45:58 03:29:25 12:33:28.72
3391 4268 RUMIAN Jakub KW Kraków (POL) 3004 M30 (1028) 03:33:28 +01:45:58 03:28:11 12:33:28.75
3392 4631 CZARNOMSKI Paweł Warszaw (POL) 3005 M30 (1042) 03:33:28 +01:45:58 03:29:19 12:33:28.79
3393 5382 KACZMAREK Kacper Zwoleń (POL) 3006 M18 (327) 03:33:28 +01:45:58 03:29:24 12:33:28.83
3394 4746 GAUDY Anna Zabiegani Częstochowa (POL) 388 K30 (160) 03:33:28 +01:45:58 03:29:44 12:33:28.93
3395 2821 KLIMCZYŃSKI Rafał Warszawa (POL) 3007 M30 (1031) 03:33:29 +01:45:59 03:28:33 12:33:29.23
3396 2099 ŚLĘZAK Piotr Olsztyn (POL) 3008 M18 (325) 03:33:30 +01:46:00 03:29:06 12:33:30.02
3397 1410 WYGLĄDAŁA Michał Warszawa (POL) 3009 M30 (1041) 03:33:30 +01:46:00 03:29:18 12:33:30.96
3398 5122 ADAMCZYK PIOTR TOPOROWICE (POL) 3010 M40 (1229) 03:33:30 +01:46:00 03:28:54 12:33:30.99
3399 3524 RYCHLICKI Waldemar Augustów (POL) 3011 M50 (329) 03:33:31 +01:46:01 03:28:53 12:33:31.85
3400 4687 STRYCHALSKI Adrian Strychu Team (POL) 3012 M30 (1055) 03:33:32 +01:46:02 03:30:28 12:33:32.06
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
1.69225907 s

Sponsor główny: