ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZY¬NI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 33 34  35  36 37 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
3401. 4181 DĘBICKI Wojciech Szkaradowo (POL) M18
3402. 4182 KALKOWSKI Paweł ORT (POL) M40
3403. 4183 KRUPA Agnieszka Warszawa (POL) K40
3404. 4184 KACZMARSKI Kuba Warszawa (POL) M18
3405. 4185 DOMERACKI Damian Łochowo (POL) M30
3406. 4186 KUCIŃSKI Łukasz Królewski Klub Biegacza PAP (POL) M40
3407. 4187 SUSZCZEWICZ Marcin Biegam z marszu (POL) M30
3408. 4188 RUTKOWSKI Maciej Warszawa (POL) M18
3409. 4189 SZYKULSKI Tomasz Warszawa (POL) M18
3410. 4190 LENKIEWICZ Aleksander Wkurw_Team (POL) M40
3411. 4191 MAZUR Piotr Warszawa (POL) M18
3412. 4192 GÓRSKI Michał Warszawa (POL) M30
3413. 4193 BRATOS Emil Street Run Radom (POL) M40
3414. 4194 GIEROŃ Katarzyna Dystans Clubomia (POL) K40
3415. 4195 TROJANOWSKI Jacek Warszawa (POL) M30
3416. 4196 WESOŁY PIOTR KLUB BIEGACZA BOLEWICE (POL) M50
3417. 4197 ZˇBEK Marek Warszawa (POL) M60
3418. 4198 TIDDER Ian Wimbledon Windmilers (GBR) M50
3419. 4199 ZIĘBORAK Szymon We are all made of stars (POL) M30
3420. 4200 BOROWSKI Robert Tomaszów Mazowiecki (POL) M18
3421. 4201 SKUZA Paweł Warszawa (POL) M30
3422. 4202 WYLĘŻEK Paweł Lecymy Dur¶/ OPP Katowice (POL) M18
3423. 4203 BAGIŃSKI Paweł Ronal Polska Run (POL) M30
3424. 4204 GRZYWACZ Marcin JohnnieRunnerTeam (POL) M40
3425. 4205 GORA Łukasz Franciszkanie (POL) M30
3426. 4206 JĘDRZEJCZYK Agnieszka Triathlon Serwis (POL) K40
3427. 4207 NIED¬WIED¬ Maciej Kocham Życie (POL) M30
3428. 4208 TEODOROWICZ Sylwester Warszawa (POL) M30
3429. 4209 GAJEWSKI KRZYSZTOF BIAŁYSTOK BIEGA TEAM (POL) M30
3430. 4210 SIERZPUTOWSKI Jan Gdańska (POL) M18
3431. 4211 MIRECKA-ROEHRYCH Katarzyna Warszawa (POL) K40
3432. 4212 FLORCZYK Janusz Sulejówek (POL) M40
3433. 4213 KOCIOŁOWICZ Jakub KuĽnia Triathlonu (POL) M30
3434. 4214 OKSZTUL Agnieszka Białystok (POL) K18
3435. 4215 DURYS JAROSŁAW ROZNIEGANI-ŻYCHLIN (POL) M40
3436. 4216 ZHENG HAISHAN Lesnowola (POL) M30
3437. 4217 LAWSERIWANICH Thanida Bangkok (THA) K30
3438. 4218 ŁOPˇG Jerzy Chełmska Grupa Triathlonu (POL) M40
3439. 4219 DˇBROWSKA Karolina Warszawa (POL) K30
3440. 4220 SANOCKI Jan Creative Bochnia Biega Team (POL) M50
3441. 4221 ¦WIˇTKOWSKI Bartłomiej ROZBIEGANI-ŻYCHLIN (POL) M30
3442. 4222 KOŁODZIEJCZAK beata socho team (POL) K40
3443. 4223 MACUGA Paweł OLAWS ZŁOTORYJA (POL) M40
3444. 4224 BAĆ Waldemar K.S Pegaz (POL) M40
3445. 4225 SZCZYPIŃSKI Piotr Iława (POL) M30
3446. 4226 JAGIELSKI SZYMON ŁASIN (POL) M40
3447. 4227 KOWOLL Bronisław TURZE (POL) M30
3448. 4228 GORBMAN Michael Israel (ISR) M40
3449. 4229 NIKAS Nikolaos MARATHON CLUB GREECE (GRE) M30
3450. 4230 HOFFMAN Sebastian Warszawa (POL) M40
3451. 4231 GˇGAŁA Karol Serokomla Biega (POL) M30
3452. 4232 MONGKHONKAEWSAKUN Amorn Bangkok (THA) M40
3453. 4233 CHUBUCHNYI Serhii Kyiv (UKR) M40
3454. 4234 SMIAS Ioannis Athlisy (GRE) M30
3455. 4235 GRYBALOW Kasia Warszawa (POL) K40
3456. 4236 LEWINSKI Marcin EST TEAM (POL) M40
3457. 4237 VASILJEVIENE Loreta Jonas Maratonas (LTU) K40
3458. 4238 RESZKA Marek Lublin (POL) M30
3459. 4239 KUCIŃSKI Marcin Forma Na Szczyt (POL) M30
3460. 4240 FRˇCKIEWICZ Dariusz Biegam Na Tarchominie (POL) M40
3461. 4241 WYBRANIEC andrzej ks gryf (POL) M60
3462. 4242 WALEWSKI Paweł Warszawa (POL) M18
3463. 4243 METAXAKI Christina Arkalochori Heraklion (GRE) K30
3464. 4244 BIDA Marcin krasnystawbiega (POL) M30
3465. 4245 STEPHANE Bonzani La Celle sur Loire (FRA) M40
3466. 4246 BELLANDI oscar BUSTERS (ITA) M40
3467. 4247 POPIEL Aleksandra Warszawa (POL) K18
3468. 4248 LANIECKI Wiesław Arka Gdynia (POL) M50
3469. 4249 ¦MIETANKA Paulina Zwoleń (POL) K18
3470. 4250 WYRˇBKIEWICZ Janusz NO LIMITS (POL) M60
3471. 4251 KOZŁOWSKI Marek Mińsk Mazowiecki (POL) M40
3472. 4252 KŁAPTOCZ Marek Czechowice-Dziedzice (POL) M30
3473. 4253 PLANGGER Oswald Suedtiroler Laufverein Sparkasse (ITA) M30
3474. 4254 ROŻAK Mirosław Policja (POL) M40
3475. 4255 GÓRSKI Tomasz Banda Sta¶ka (POL) M30
3476. 4256 ENGL Markus Südtiroler Laufverein Sparkasse (ITA) M30
3477. 4257 DEMKIV MARHARYTA KM Running Club (UKR) K18
3478. 4258 KULICKI Krzysztof Częstochowa (POL) M30
3479. 4259 MCCOOL David Tuchola (GBR) M30
3480. 4260 SKURSKA Monika Raszyn (POL) K40
3481. 4261 DOMAGAŁA Konrad Kluczborska Grupa Biegowa (POL) M30
3482. 4262 GRZYMAŁA Sebastian Klub Biegacza RtvEuroAgd (POL) M30
3483. 4263 FEDOROWICZ Michał Warszawa (POL) M30
3484. 4265 FRONTCZAK Artur ŁódĽ (POL) M40
3485. 4266 ADAMSKI Adam Warszawa (POL) M18
3486. 4267 KAFARSKI Robert Malapana Zawadzkie (POL) M50
3487. 4268 RUMIAN Jakub KW Kraków (POL) M30
3488. 4269 NOWAK Wojciech Straż Miejska M. St. Warszawy (POL) M40
3489. 4270 KOZAK Marta ZDRUN EXTREME (POL) K30
3490. 4271 DUBBERSTEIN Rainer Münster (GER) M50
3491. 4272 SAWA Paweł Drużyna Złego (POL) M40
3492. 4273 OPAŁCZYŃSKI Zbigniew Warszawa (POL) M40
3493. 4274 WYPYCH Arkadiusz Piotrków Trybunalski (POL) M40
3494. 4275 SĘDECKI piotr biegam więc jestem (POL) M50
3495. 4276 MIĘKUS Sebastian GABIADIDOMI (POL) M40
3496. 4277 KOŃCZAL Przemysław Wrocław (POL) M40
3497. 4278 BUBA Sebastian Tomaszów Mazowiecki (POL) M18
3498. 4279 KOSZALKA Marcin Bieliniec (POL) M18
3499. 4280 TUZIMEK Rafał Team Zalesice (POL) M50
3500. 4281 REINGRUBER Wojciech Warszawa (POL) M40
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.25551414 s

Sponsor główny: