ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZY¬NI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 33 34  35  36 37 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
3401 16087 TRO¦CIAŃCZYK Piotr Warszawa (POL) 2628 M (2267) 00:36:44 +22:00 00:26:40 09:37:56.82
3402 13409 WI¦NIAK Krzysztof Warszawa (POL) 2629 M (3116) 00:36:45 +22:01 00:28:55 09:37:57.63
3403 13958 KOUMPOULA Anastasia Kiato Korinthos (GRE) 774 K (712) 00:36:46 +22:02 00:27:46 09:37:58.01
3404 16957 ZIELIŃSKA Ewa Radom (POL) 775 K (1992) 00:36:46 +22:02 00:32:31 09:37:58.23
3405 11656 AMBROSZKIEWICZ Anna Warszawa (POL) 776 K (402) 00:36:46 +22:02 00:26:07 09:37:58.29
3406 16597 ZIELINSKA Martyna Radom (POL) 777 K (1994) 00:36:46 +22:02 00:32:31 09:37:58.32
3407 17097 ŁUBIŃSKI Krzysztof Warszawa (POL) 2630 M (1751) 00:36:46 +22:02 00:25:22 09:37:58.39
3408 19094 GOLUCH Paulina (POL) 778 K (1018) 00:36:46 +22:02 00:29:05 09:37:58.42
3409 11254 PARTYKA Justyna Milanówek (POL) 779 K (1058) 00:36:46 +22:02 00:29:12 09:37:58.69
3410 13949 STAŃCZAK SYLWIA GRABINA (POL) 780 K (1040) 00:36:46 +22:02 00:29:09 09:37:58.80
3411 14106 PASIEWICZ Jacek Legionowo (POL) 2631 M (2807) 00:36:47 +22:03 00:28:08 09:37:59.24
3412 16934 WOJCIECHOWSKI Jacek Warszawa (POL) 2632 M (2541) 00:36:47 +22:03 00:27:24 09:37:59.28
3413 10865 WˇSOWSKA Sandra (POL) 781 K (2042) 00:36:47 +22:03 00:32:45 09:37:59.42
3414 13449 ZAGRAJEK Kamil Grodzisk Maz (POL) 2633 M (2351) 00:36:47 +22:03 00:26:56 09:37:59.45
3415 16667 OBRĘBOWSKI DARIUSZ Warszawa (POL) 2634 M (3415) 00:36:47 +22:03 00:29:39 09:37:59.68
3416 14253 OSTROWSKA Dorota Yulo Run Team Siedlce (POL) 782 K (992) 00:36:47 +22:03 00:28:58 09:37:59.85
3417 12422 BURDA Elżbieta Cyklofan Opole (POL) 783 K (925) 00:36:47 +22:03 00:28:42 09:37:59.95
3418 15598 WASILEWSKI Sebastian Józefów (POL) 2635 M (2886) 00:36:48 +22:04 00:28:21 09:38:00.33
3419 15034 RACZKOWSKA DOROTA BRACTWO BIEGOWE BGK (POL) 784 K (1178) 00:36:48 +22:04 00:29:36 09:38:00.65
3420 18020 DˇBROWSKI Bartłomiej Warszawa (POL) 2636 M (2578) 00:36:48 +22:04 00:27:30 09:38:00.65
3421 15999 PRADELA Przemysław Lubliniec (POL) 2637 M (3108) 00:36:48 +22:04 00:28:53 09:38:00.67
3422 19026 BŁĘDOWSKI Piotr Live well at Citi (POL) 2638 M (2271) 00:36:48 +22:04 00:26:41 09:38:00.95
3423 18234 KRZEMIŃSKA Marta Warszawa (POL) 785 K (673) 00:36:49 +22:05 00:27:35 09:38:01.21
3424 17902 REWERELLI Karolina Warszawa (POL) 786 K (996) 00:36:49 +22:05 00:28:59 09:38:01.39
3425 18989 KUDRYTSKA Milena (POL) 787 K (764) 00:36:49 +22:05 00:27:59 09:38:01.56
3426 13430 CHRZANOWSKI Marcin Cebulaki (POL) 2639 M (2633) 00:36:49 +22:05 00:27:41 09:38:01.93
3427 11582 KLIŃSKA Katarzyna Gostynin (POL) 788 K (1102) 00:36:49 +22:05 00:29:21 09:38:01.97
3428 12514 ŁAZARSKI Patryk Wałbrzych (POL) 2640 M (3450) 00:36:50 +22:06 00:29:46 09:38:02.20
3429 14469 HUMENNY Paweł Wilkszyn (POL) 2641 M (2551) 00:36:50 +22:06 00:27:26 09:38:02.27
3430 13894 JACHYMEK Robert Warszawa (POL) 2642 M (2639) 00:36:50 +22:06 00:27:42 09:38:02.28
3431 12304 ZIÓŁEK Sebastian Jarandowo (POL) 2643 M (837) 00:36:50 +22:06 00:22:43 09:38:02.57
3432 11452 SROKA Monika Pruszków (POL) 789 K (884) 00:36:50 +22:06 00:28:34 09:38:02.91
3433 19038 SZYMAŃSKI Janusz (POL) 2644 M (2969) 00:36:51 +22:07 00:28:31 09:38:03.16
3434 13128 MARKIEWICZ Ryszard Warszawa (POL) 2645 M (2894) 00:36:51 +22:07 00:28:22 09:38:03.26
3435 16038 KLUJ Bogusław Biegnę dla Sandry i Roberta (POL) 2646 M (3078) 00:36:51 +22:07 00:28:48 09:38:03.65
3436 11604 URYŃ Łukasz Wieliszew (POL) 2647 M (2298) 00:36:51 +22:07 00:26:47 09:38:03.79
3437 17866 KŁOS Adam Drużyna Raroga (POL) 2648 M (2557) 00:36:52 +22:08 00:27:27 09:38:04.01
3438 11626 GARBARCZYK Krzysztof Drużyna Raroga (POL) 2649 M (2565) 00:36:52 +22:08 00:27:28 09:38:04.08
3439 16579 KOCHANOV Vladyslav CE EDO (POL) 2650 M (3514) 00:36:52 +22:08 00:29:58 09:38:04.10
3440 17704 GÓROWSKA Anna Ciechanów (POL) 790 K (634) 00:36:52 +22:08 00:27:22 09:38:04.22
3441 16136 DROSZYK agata 20 BARTOSZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA (POL) 791 K (1164) 00:36:52 +22:08 00:29:33 09:38:04.58
3442 16613 STOLOWSKI Paweł Ciechanów (POL) 2651 M (2553) 00:36:52 +22:08 00:27:26 09:38:04.64
3443 16018 CZYŻEWSKI Robert Warszawa (POL) 2652 M (2874) 00:36:52 +22:08 00:28:19 09:38:04.80
3444 18968 BACH Kurt (DEN) 2653 M (2588) 00:36:53 +22:09 00:27:33 09:38:05.05
3445 16006 BEDNARCZYK Jarosław Marki (POL) 2654 M (4120) 00:36:53 +22:09 00:32:36 09:38:05.35
3446 15458 KARWOWSKI Łukasz Warszawa (POL) 2655 M (1835) 00:36:53 +22:09 00:25:37 09:38:05.56
3447 12099 ALEKSANDROWICZ anna Running OSP Polesie (POL) 792 K (1320) 00:36:53 +22:09 00:30:04 09:38:05.61
3448 12052 KOSIOREK TERESA Running OSP Polesie (POL) 793 K (1326) 00:36:54 +22:10 00:30:05 09:38:06.30
3449 15716 BUDNY Tomasz Warszawa (POL) 2656 M (2513) 00:36:54 +22:10 00:27:20 09:38:06.83
3450 16637 FIGURSKA Natalia Chamsk (POL) 794 K (952) 00:36:55 +22:11 00:28:50 09:38:07.04
3451 15534 BALTYN-PRZYBYŁEK Maria JAKAIKZ (POL) 795 K (702) 00:36:55 +22:11 00:27:43 09:38:07.22
3452 15436 BALTYN Stefan JAHAIKZ (POL) 2657 M (2647) 00:36:55 +22:11 00:27:43 09:38:07.36
3453 14548 KU¬MA Dorota Grupa Biegaczy Skórzec Biega (POL) 796 K (1025) 00:36:55 +22:11 00:29:06 09:38:07.41
3454 16990 BARTOSZUK Sylwia Bibice (POL) 797 K (411) 00:36:55 +22:11 00:26:08 09:38:07.94
3455 12951 KALISZ-WI¦NIEWSKA Diana Warszawa (POL) 798 K (941) 00:36:56 +22:12 00:28:48 09:38:08.26
3456 13574 KUCZEROWSKA Alicja Warszawa (POL) 799 K (1093) 00:36:56 +22:12 00:29:19 09:38:08.82
3457 17883 CHADRYSIAK Martyna Warszawa (POL) 800 K (1179) 00:36:57 +22:13 00:29:37 09:38:09.11
3458 16758 KUCZYŃSKI Szymon Pruszków (POL) 2658 M (2914) 00:36:57 +22:13 00:28:24 09:38:09.28
3459 15036 ŁAWICKA Patrycja Patrycja Ławicka (POL) 801 K (894) 00:36:57 +22:13 00:28:37 09:38:09.38
3460 11307 PAWLAK Sylwia Latchorzew (POL) 802 K (1305) 00:36:57 +22:13 00:30:00 09:38:09.71
3461 19032 KRÓL Piotr (POL) 2659 M (2933) 00:36:57 +22:13 00:28:26 09:38:09.91
3462 19142 ROBAK Adam KMPN KROTOSZYN (POL) 2660 M (3539) 00:36:57 +22:13 00:30:00 09:38:09.93
3463 18824 WULTANSKI Robert Pułtusk (POL) 2661 M (3124) 00:36:58 +22:14 00:28:57 09:38:10.21
3464 12676 SZUBRYCH karol rynarzewo (POL) 2662 M (3237) 00:36:58 +22:14 00:29:11 09:38:10.38
3465 16045 KUCIŃSKI Krzysztof Raszyn (POL) 2663 M (3154) 00:36:58 +22:14 00:29:01 09:38:10.40
3466 13788 BIEDKA Robert Reebok Run Crew Ostrołęka (POL) 2664 M (2630) 00:36:58 +22:14 00:27:41 09:38:10.57
3467 14570 STASIŁO Maciej Iłża (POL) 2665 M (3224) 00:36:58 +22:14 00:29:09 09:38:10.62
3468 11400 SOKOŁOWSKA Anna BBL Mława (POL) 803 K (991) 00:36:58 +22:14 00:28:58 09:38:10.81
3469 18925 WLOCH Joanna Select: (POL) 804 K (641) 00:36:59 +22:15 00:27:24 09:38:11.19
3470 15376 ZIELIŃSKI Marcin Warszawa (POL) 2666 M (2552) 00:36:59 +22:15 00:27:26 09:38:11.32
3471 16658 MIRACKI Jakub Carsmile (POL) 2667 M (2354) 00:36:59 +22:15 00:26:57 09:38:11.42
3472 13696 CZARTORYJSKA Justyna Reebok Run Crew Ostrołęka (POL) 805 K (699) 00:36:59 +22:15 00:27:42 09:38:11.47
3473 13245 KUCHTA Adam Warszawa (POL) 2668 M (2723) 00:36:59 +22:15 00:27:53 09:38:11.72
3474 14571 ROGUT Weronika Złotów (POL) 806 K (1061) 00:36:59 +22:15 00:29:12 09:38:11.90
3475 14629 POPIOŁKIEWICZ Joanna Warszawa (POL) 807 K (1122) 00:36:59 +22:15 00:29:25 09:38:11.92
3476 15218 PIˇTEK Marcin Warszawa (POL) 2669 M (1879) 00:37:00 +22:16 00:25:44 09:38:12.01
3477 13394 GÓRECKI Rajmund Warszawa (POL) 2670 M (2517) 00:37:00 +22:16 00:27:21 09:38:12.41
3478 15058 BURY Piotr Suszno (POL) 2671 M (2118) 00:37:00 +22:16 00:26:22 09:38:12.71
3479 10245 KSIˇŻKOWSKI Tomasz Płock (POL) 2672 M (2619) 00:37:00 +22:16 00:27:38 09:38:12.84
3480 10216 WASILEWSKI Mateusz Płock (POL) 2673 M (2614) 00:37:00 +22:16 00:27:37 09:38:12.94
3481 19034 ŻOTKIEWICZ Arkadiusz LIVE WELL AT CITI (POL) 2674 M (2708) 00:37:01 +22:17 00:27:52 09:38:13.25
3482 13725 PŁOTECKA EDYTA - (POL) 808 K (663) 00:37:01 +22:17 00:27:31 09:38:13.27
3483 19208 STOCHMAL Jarosław (POL) 2675 M (2405) 00:37:01 +22:17 00:27:05 09:38:13.54
3484 16497 ŁACH Wiesław Klub Matiego Jeżowe (POL) 2676 M (2323) 00:37:01 +22:17 00:26:50 09:38:13.66
3485 19016 CIPPERT Paweł TRIPASSION (POL) 2677 M (3402) 00:37:01 +22:17 00:29:36 09:38:13.76
3486 14369 KURACZYK Przemysław Warszawa (POL) 2678 M (2857) 00:37:01 +22:17 00:28:16 09:38:13.81
3487 12827 SIKORSKA Renata Z±bki (POL) 809 K (1206) 00:37:01 +22:17 00:29:42 09:38:13.98
3488 14876 GABARSKI Waldemar veolia warszawa (POL) 2679 M (2381) 00:37:02 +22:18 00:27:01 09:38:14.38
3489 18286 KOŁTONIK Jacek Warszawa (POL) 2680 M (3604) 00:37:02 +22:18 00:30:11 09:38:14.47
3490 12262 PRASEK Łukasz Warszawa (POL) 2681 M (1717) 00:37:02 +22:18 00:25:17 09:38:14.68
3491 18149 WOHNER Stanisław Warszawa (POL) 2682 M (2763) 00:37:03 +22:19 00:27:59 09:38:15.02
3492 16767 VYSOTSKAYA Darya Dasha Molodets (BLR) 810 K (2157) 00:37:03 +22:19 00:33:18 09:38:15.04
3493 12311 SZAFRANIEC Marta Wrocław (POL) 811 K (726) 00:37:03 +22:19 00:27:50 09:38:15.53
3494 11123 STECKO Łukasz Warszawa (POL) 2683 M (2875) 00:37:03 +22:19 00:28:19 09:38:15.80
3495 16574 WI¦NIEWSKI Robert Warszawa (POL) 2684 M (2103) 00:37:04 +22:20 00:26:20 09:38:16.13
3496 12916 CABAN Mariusz Warszawa (POL) 2685 M (2860) 00:37:04 +22:20 00:28:17 09:38:16.53
3497 15103 SAWICKA Katarzyna Żagań (POL) 812 K (832) 00:37:04 +22:20 00:28:21 09:38:16.56
3498 12153 SAWICKI Grzegorz 12tri.pl (POL) 2686 M (1995) 00:37:04 +22:20 00:26:03 09:38:16.59
3499 12102 ¦LIWA Łukasz MŁODE WILKI (POL) 2687 M (2144) 00:37:04 +22:20 00:26:24 09:38:16.80
3500 12414 SOKÓŁ Bartłomiej Warszawa (POL) 2688 M (2216) 00:37:05 +22:21 00:26:33 09:38:17.08
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
1.35123301 s

Sponsor główny: