ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZY¬NI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 35 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 33 34  35  36 37 . . . . . . . . . 47 48 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
3401 5773 SZYMANIAK Patryk Wat (POL) 3013 M18 (330) 03:33:32 +01:46:02 03:29:55 12:33:32.31
3402 4311 JĘSIEK Aleksander Maraton Leszno/ Akupunktura (POL) 3014 M50 (331) 03:33:33 +01:46:03 03:29:21 12:33:33.96
3403 3706 CHRZANOWSKI czeslaw myslowicki klub biegaczaNoI (POL) 3015 M50 (330) 03:33:35 +01:46:05 03:29:08 12:33:35.16
3404 2696 BAGDZIŃSKI Daniel TEWEMO (POL) 3016 M30 (1052) 03:33:35 +01:46:05 03:30:08 12:33:35.95
3405 2789 MCCANN Paul Switzerland (SUI) 3017 M40 (1245) 03:33:39 +01:46:09 03:29:48 12:33:39.93
3406 1915 GINTOWT Tomasz warszawa (POL) 3018 M30 (1048) 03:33:40 +01:46:10 03:29:37 12:33:40.42
3407 2110 LAZARAU Aliaksandr Vitebsk (BLR) 3019 M30 (1032) 03:33:40 +01:46:10 03:28:34 12:33:40.62
3408 5379 KOZDRÓJ Wioletta Dogoń Grodzisk Mazowiecki (POL) 389 K40 (150) 03:33:43 +01:46:13 03:30:24 12:33:43.84
3409 2015 HARATYK Grzegorz Klub Biegacza Fartlek (POL) 3020 M30 (1049) 03:33:46 +01:46:16 03:29:42 12:33:46.93
3410 1996 MIZERSKI TADEUSZ KONSTANCIN-JEZIORNA (POL) 3021 M30 (1056) 03:33:48 +01:46:18 03:30:35 12:33:48.98
3411 5819 BRUSSEL Rinke Belgia (NED) 3022 M30 (1077) 03:33:51 +01:46:21 03:32:03 12:33:51.44
3412 3642 KALISIAK Włodzimierz Skierniewice (POL) 3023 M30 (1035) 03:33:52 +01:46:22 03:28:49 12:33:52.75
3413 2050 SOCHA Tomasz KKB Mosir Krosno (POL) 3024 M40 (1263) 03:33:56 +01:46:26 03:30:51 12:33:56.74
3414 6042 STRYCHALSKA-RYSZ Danuta 1989 (POL) 390 K30 (156) 03:33:57 +01:46:27 03:28:30 12:33:57.07
3415 6361 FRYDRYCHOWSKI Przemysław Sokłó Kleczew (POL) 3025 M40 (1262) 03:33:57 +01:46:27 03:30:42 12:33:57.83
3416 6125 OKOŃ Szymon SSW Sport Team (POL) 3026 M30 (1043) 03:33:59 +01:46:29 03:29:22 12:33:59.33
3417 2570 KIRILOVA Oksana Riga (LAT) 391 K30 (158) 03:33:59 +01:46:29 03:29:15 12:33:59.54
3418 6262 KAMIŃSKI Marcin Tłuchowo (POL) 3027 M40 (1252) 03:34:01 +01:46:31 03:30:14 12:34:01.14
3419 5749 WITKOWSKA Anna 1979 (POL) 392 K40 (147) 03:34:02 +01:46:32 03:30:15 12:34:02.19
3420 4762 GUDALEWSKI TOMASZ BIAŁYSTOK (POL) 3028 M50 (339) 03:34:02 +01:46:32 03:30:40 12:34:02.69
3421 4278 BUBA Sebastian Tomaszów Mazowiecki (POL) 3029 M18 (324) 03:34:02 +01:46:32 03:29:05 12:34:02.96
3422 2447 KAŁUSKI Łukasz Cyklofan (POL) 3030 M40 (1272) 03:34:04 +01:46:34 03:31:30 12:34:04.57
3423 3428 SOBCZYK Basia Rozbiegamy Nowy Dwór (POL) 393 K40 (149) 03:34:04 +01:46:34 03:30:24 12:34:04.75
3424 1689 BIEŃKOWSKI Carlo Warszawa (POL) 3031 M18 (340) 03:34:04 +01:46:34 03:31:29 12:34:04.84
3425 5204 KOSICKA Iwona Stopa Słupsk (POL) 394 K40 (148) 03:34:05 +01:46:35 03:30:21 12:34:05.63
3426 4242 WALEWSKI Paweł Warszawa (POL) 3032 M18 (331) 03:34:05 +01:46:35 03:30:00 12:34:05.86
3427 3971 MARCINIAK Szymon KB Peloid (POL) 3033 M40 (1287) 03:34:06 +01:46:36 03:32:22 12:34:06.27
3428 6495 STAROBRAT Arkadiusz Aletempo (POL) 3034 M50 (352) 03:34:06 +01:46:36 03:33:45 12:34:06.93
3429 2059 CHODNICKI Radosław Warszawa (POL) 3035 M40 (1244) 03:34:07 +01:46:37 03:29:38 12:34:07.18
3430 895 PYTLIK Aleksandra (POL) 395 K30 (157) 03:34:08 +01:46:38 03:28:52 12:34:08.24
3431 1460 CZUBAKOWSKI Sławomir niezrzeszony (POL) 3036 M50 (342) 03:34:08 +01:46:38 03:31:11 12:34:08.40
3432 5269 SZCZĘSNY Marcin Marki (POL) 3037 M40 (1249) 03:34:09 +01:46:39 03:29:59 12:34:09.69
3433 4864 MAŃTURZYK Małgorzata Warszawa (POL) 396 K18 (74) 03:34:10 +01:46:40 03:30:10 12:34:10.40
3434 5383 NOWICKA Andżelika Decathlon Reduta (POL) 397 K18 (75) 03:34:11 +01:46:41 03:30:44 12:34:11.09
3435 6111 KACZANOWSKI Hubert Macierzysz (POL) 3038 M40 (1247) 03:34:12 +01:46:42 03:29:53 12:34:12.94
3436 3013 CHUDZIK Dorota Łomiankowska Grupa Biegowa (POL) 398 K40 (145) 03:34:15 +01:46:45 03:29:57 12:34:15.08
3437 6481 SZAŁKOWSKI Krystian Le¶ny Człapacz (POL) 3039 M40 (1236) 03:34:18 +01:46:48 03:29:13 12:34:18.78
3438 3300 RUTKA joanna tomaszów (POL) 399 K40 (144) 03:34:23 +01:46:53 03:29:40 12:34:23.74
3439 2800 KALECIŃSKA Izabella Zgorzała (POL) 400 K50 (13) 03:34:26 +01:46:56 03:29:55 12:34:26.98
3440 6258 MATEŃKA Rafał Warszawa (POL) 3040 M30 (1046) 03:34:27 +01:46:57 03:29:31 12:34:27.53
3441 1963 POCIECHA Katarzyna TRIATHLON TRAINING CENTER (POL) 401 K50 (12) 03:34:29 +01:46:59 03:29:40 12:34:29.17
3442 4848 SOŁTYSIAK Mikołaj Widoradz (POL) 3041 M18 (336) 03:34:30 +01:47:00 03:30:38 12:34:30.50
3443 4887 WYDRA Mariusz Stare Babice (POL) 3042 M40 (1253) 03:34:31 +01:47:01 03:30:14 12:34:31.35
3444 2398 IWASZKO Tomasz Warszawa (POL) 3043 M18 (341) 03:34:34 +01:47:04 03:31:35 12:34:34.34
3445 1658 MIKINA artur pwpw sa (POL) 3044 M60 (58) 03:34:35 +01:47:05 03:32:13 12:34:35.94
3446 5461 DECYK Leszek Team Kopeć (POL) 3045 M60 (52) 03:34:36 +01:47:06 03:30:12 12:34:36.53
3447 1721 FILIPIAK Marcin Warszawa (POL) 3046 M30 (1063) 03:34:36 +01:47:06 03:31:13 12:34:36.62
3448 6557 DROSIO dorota run a lot (POL) 402 K40 (155) 03:34:37 +01:47:07 03:30:55 12:34:37.71
3449 4592 TYSZKA Ignacy Piaseczno (POL) 3047 M18 (339) 03:34:38 +01:47:08 03:31:07 12:34:38.68
3450 304 SŁOWIK Roman orlen running team (POL) 3048 M50 (337) 03:34:39 +01:47:09 03:30:29 12:34:39.73
3451 4518 WOJTKOWSKI Marek Warszawa (POL) 3049 M40 (1289) 03:34:41 +01:47:11 03:32:32 12:34:41.32
3452 6283 KOMOROWSKI Mateusz Warszawa (POL) 3050 M30 (1060) 03:34:41 +01:47:11 03:31:00 12:34:41.44
3453 6155 DUDEK Bartłomiej 12tri.pl (POL) 3051 M30 (1051) 03:34:42 +01:47:12 03:30:06 12:34:42.71
3454 1176 MAJDA Adrian Dzik squad (POL) 3052 M30 (1058) 03:34:42 +01:47:12 03:30:42 12:34:42.82
3455 6529 SHIKAMA yasuhito shurun (POL) 3053 M30 (1054) 03:34:44 +01:47:14 03:30:17 12:34:44.06
3456 6059 WOJDAS FRYDERYK WARSZAWA (POL) 3054 M40 (1251) 03:34:49 +01:47:19 03:30:11 12:34:49.32
3457 5721 MALONG Aleksander Kluczborska Grupa Biegowa (POL) 3055 M50 (350) 03:34:49 +01:47:19 03:33:25 12:34:49.67
3458 2127 BOJAROWSKI Jacek Warszawa (POL) 3056 M60 (53) 03:34:50 +01:47:20 03:30:17 12:34:50.57
3459 1960 PIETRAS Jarosław Biegiem Radom! (POL) 3057 M40 (1261) 03:34:51 +01:47:21 03:30:41 12:34:51.66
3460 5231 BALAKOWSKA Małgorzata Przesieka (POL) 403 K40 (146) 03:34:52 +01:47:22 03:30:08 12:34:52.81
3461 5844 KNYT Grzegorz Fitness Klub Forma (POL) 3058 M30 (1050) 03:34:54 +01:47:24 03:29:56 12:34:54.23
3462 5603 CARRERA ALONSO Daniel Milanówek (ESP) 3059 M30 (1071) 03:34:55 +01:47:25 03:31:38 12:34:55.42
3463 5208 PIETRZAK Paulina treningbiegacza.pl (POL) 404 K30 (163) 03:34:56 +01:47:26 03:30:35 12:34:56.59
3464 6034 WOJCIECHOWSKI Krzysiek TreningBiegacza.pl (POL) 3060 M40 (1260) 03:34:57 +01:47:27 03:30:36 12:34:57.28
3465 6746 JANUCHTA Tomasz (POL) 3061 M40 (1269) 03:34:58 +01:47:28 03:31:14 12:34:58.81
3466 1670 MODELSKA Aneta Baniocha (POL) 405 K40 (152) 03:34:59 +01:47:29 03:30:32 12:34:59.26
3467 5926 KORONKIEWICZ Karol TriFriends.pl (POL) 3062 M50 (338) 03:34:59 +01:47:29 03:30:34 12:34:59.93
3468 3548 MICHALEWSKI Mateusz Drużyna Grubego Misia (POL) 3063 M40 (1271) 03:35:00 +01:47:30 03:31:26 12:35:00.72
3469 3079 SZCZOTKA Ilona Katowice (POL) 406 K50 (14) 03:35:01 +01:47:31 03:31:57 12:35:01.96
3470 1201 ¦LUZ Paweł Ełk (POL) P 3064 M30 (1057) 03:35:03 +01:47:33 03:30:39 12:35:03.95
3471 1362 CIEKALSKI Miłosz Poznań (POL) 3065 M18 (329) 03:35:04 +01:47:34 03:29:41 12:35:04.09
3472 6079 WO¬NIAK Marek Florian Chojnice (POL) 3066 M50 (349) 03:35:04 +01:47:34 03:33:25 12:35:04.60
3473 4094 KOSZCZKA MAGDALENA Iława Biega (POL) 407 K40 (159) 03:35:04 +01:47:34 03:31:52 12:35:04.78
3474 1122 KOWALCZYK Wojciech Mała Panew Team (POL) 3067 M40 (1259) 03:35:04 +01:47:34 03:30:28 12:35:04.82
3475 1240 ŁAWICKI Marcin Anwil Włocławek (POL) 3068 M30 (1080) 03:35:05 +01:47:35 03:32:45 12:35:05.16
3476 1035 BIAŁEK Piotr Zabiegani Olsztyn (POL) 3069 M40 (1266) 03:35:06 +01:47:36 03:31:05 12:35:06.96
3477 4188 RUTKOWSKI Maciej Warszawa (POL) 3070 M18 (333) 03:35:08 +01:47:38 03:30:15 12:35:08.03
3478 5591 CZUPRYNIAK Robert Robert Czupryniak (POL) 3071 M18 (335) 03:35:09 +01:47:39 03:30:33 12:35:09.62
3479 2093 WAŁECKI Paweł Biała Podlaska (POL) 3072 M40 (1288) 03:35:10 +01:47:40 03:32:30 12:35:10.25
3480 4116 PŁOCHOCKI Marcin Wyszków (POL) 3073 M30 (1033) 03:35:10 +01:47:40 03:28:41 12:35:10.90
3481 5821 CHENG WAN KEE SHATIN (HKG) 3074 M50 (346) 03:35:11 +01:47:41 03:32:20 12:35:11.53
3482 2038 GACIEK Robert 1 Brzeski Pułk Saperów (POL) 3075 M30 (1066) 03:35:13 +01:47:43 03:31:24 12:35:13.21
3483 4683 BINIEK Katarzyna Bełchatów (POL) 408 K30 (161) 03:35:13 +01:47:43 03:29:46 12:35:13.42
3484 1651 PAWŁOWSKI Adam Warszawa (POL) 3076 M40 (1231) 03:35:13 +01:47:43 03:29:04 12:35:13.89
3485 206 ZALEWSKI Bogdan Płock (POL) 3077 M40 (1255) 03:35:13 +01:47:43 03:30:16 12:35:13.91
3486 4568 OLĘDZKI Janusz WUM (POL) 3078 M60 (57) 03:35:14 +01:47:44 03:31:58 12:35:14.00
3487 4017 CIE¦LA Anna Lecymy Dur¶ (POL) 409 K30 (165) 03:35:15 +01:47:45 03:31:06 12:35:15.08
3488 3689 TRAJNEROWICZ Kamila Warszawa (POL) 410 K30 (166) 03:35:15 +01:47:45 03:31:10 12:35:15.18
3489 6642 PERKOWSKI Tomasz EUROCASH (POL) 3079 M30 (1083) 03:35:15 +01:47:45 03:33:04 12:35:15.43
3490 2574 PARZYCH Wojciech Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem (POL) 3080 M40 (1264) 03:35:15 +01:47:45 03:31:00 12:35:15.51
3491 3976 KOŻUCH Agnieszka Lecymy Dur¶ (POL) 411 K40 (156) 03:35:15 +01:47:45 03:31:05 12:35:15.63
3492 5806 SZYMANOWSKI Marek ORANGE POLSKA (POL) 3081 M40 (1246) 03:35:19 +01:47:49 03:29:53 12:35:19.02
3493 3580 STRZELEC Tomasz KB Hermes Gryfino (POL) 3082 M40 (1238) 03:35:20 +01:47:50 03:29:20 12:35:20.22
3494 5897 ASAYEVICH Roman Myszków (POL) 3083 M50 (336) 03:35:21 +01:47:51 03:30:16 12:35:21.26
3495 2578 GAWRYLUK MICHAŁ Warszawa (POL) 3084 M30 (1061) 03:35:21 +01:47:51 03:31:01 12:35:21.72
3496 5817 ŻURAWSKI Sławomir PGB Sportowa Paczka (POL) 3085 M40 (1265) 03:35:22 +01:47:52 03:31:01 12:35:22.15
3497 5948 FALKOWSKI Igor Sulejówek (POL) 3086 M40 (1257) 03:35:23 +01:47:53 03:30:19 12:35:23.83
3498 2673 KAPUSTA MARCIN STREET RUN RADOM (POL) 3087 M30 (1064) 03:35:24 +01:47:54 03:31:20 12:35:24.27
3499 5618 WACH Zdzisław Augustów (POL) 3088 M60 (56) 03:35:24 +01:47:54 03:31:40 12:35:24.42
3500 2630 NOWAK Bartłomiej RADOM (POL) 3089 M30 (1065) 03:35:24 +01:47:54 03:31:21 12:35:24.57
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.30688691 s

Sponsor główny: