ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 34 35  36  37 38 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
3501. 1438 NOLBERT Adam Wrocław (POL) M40
3502. 4720 NOS VALIANTSIN SOLIGORSK (BLR) M70
3503. 4718 NOS VALIANTSINA SOLIGORSK (BLR) K70
3504. 4526 NOSALIK PAWEŁ ORTOSTOM AUGUSTÓW (POL) M40
3505. 5763 NOWACKI Dariusz Iłża Pędzi (POL) M40
3506. 3415 NOWACZYK Kuba Bydgoszcz (POL) M30
3507. 3786 NOWAK Adam EasyRun Racibórz (POL) M30
3508. 3902 NOWAK Andrzej Tempo Mława (POL) M50
3509. 4926 NOWAK Andrzej AXA Running Team (POL) M30
3510. 1365 NOWAK ARTUR JÓZEFÓW (POL) M40
3511. 6628 NOWAK Artur M50
3512. 2630 NOWAK Bartłomiej RADOM (POL) M30
3513. 5470 NOWAK Bożena Dąbrowa (POL) K40
3514. 1563 NOWAK Daniel RozbiegaMy Nowy Dwór Mazowiecki (POL) M30
3515. 2285 NOWAK DANIEL KP PSP W SZTUMIE (POL) M40
3516. 6149 NOWAK Daniel Oświęcim (POL) M18
3517. 50 NOWAK Dawid LUKS Start Nakło (POL) PZLA M30
3518. 15 NOWAK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo (POL) PZLA M30
3519. 1751 NOWAK Jarosław spc (POL) M50
3520. 1938 NOWAK Katarzyna Tim jest Tim (POL) K30
3521. 1296 NOWAK Konrad Łódź (POL) M30
3522. 5403 NOWAK Konrad FattyFat (POL) M30
3523. 4138 NOWAK Krzysztof Warszawa (POL) M40
3524. 2316 NOWAK Maciej Sulejówek (POL) M50
3525. 5531 NOWAK Maja Warszawa (POL) K30
3526. 2812 NOWAK Marcin IŁŻA PĘDZI (POL) M30
3527. 5902 NOWAK Marcin Warszawa (POL) M30
3528. 6408 NOWAK Michał Bolid Team Spark (POL) M18
3529. 3903 NOWAK Paweł Nieporęt (POL) M40
3530. 1617 NOWAK Przemysław Suchedniów (POL) M30
3531. 5093 NOWAK Sebastian Nadwiślański Oddział Straży Granicznej (POL) M18
3532. 4269 NOWAK Wojciech Straż Miejska M. St. Warszawy (POL) M40
3533. 2858 NOWAK Zbigniew NOWAK TEAM (POL) M40
3534. 1586 NOWAKOWSKI Jakub SwimmingLab (POL) M18
3535. 2269 NOWAKOWSKI Marcin Komorów (POL) M30
3536. 3621 NOWAKOWSKI Tobiasz RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. (POL) M30
3537. 1101 NOWAKOWSKI Wiesław Wroclaw Marathon Team (POL) M50
3538. 5383 NOWICKA Andżelika Decathlon Reduta (POL) K18
3539. 5853 NOWICKI Andrzej Warszawa (POL) M50
3540. 16 NOWICKI Adam MKL Szczecin (POL) PZLA M18
3541. 3946 NOWICKI Andrzej Wielka Sowa (POL) M50
3542. 3209 NOWICKI Bartosz Funyfly (POL) M30
3543. 3179 NOWICKI Jarosław Warszawa (POL) M30
3544. 1327 NOWICKI Krystian Biegnący z dzikami (POL) M30
3545. 1977 NOWOSIELSKA paulina Warszawa (POL) K40
3546. 5335 NOWOSIELSKI Marek Biegam dla Marcinka (POL) M60
3547. 2555 NOWOSIŃSKI Krzysztof Legionowo (POL) M30
3548. 862 NOWOTA Paulina Verva Running Team (POL) K18
3549. 3042 NOWOTKA Krzysztof run-log.com (POL) M40
3550. 6432 NOWOWIEJSKI Rafał Warszawa (POL) M18
3551. 3804 NOŻYŃSKI Dariusz szybkiebieganie.pl (POL) M30
3552. 2941 NTEVETZI Anastasia Peristeri (GRE) K30
3553. 2820 NTOUSKOS DIMITRIOS ATHENS (GRE) M50
3554. 1746 NUGENT Rick 3M's Gorseinon (GBR) M50
3555. 3405 NUNZIATA SALVATORE le tartarughe asd (POL) M40
3556. 4315 NURKOWSKI Łukasz Białystok (POL) M30
3557. 2645 NURKOWSKI Robert Piotrków Trybunalski (POL) M30
3558. 6289 NUSZEL Paweł Biegamyrazem.pl (POL) M30
3559. 1750 O'BRIEN Tenniel TeamBeut (GBR) M40
3560. 1576 OBAL Dariusz KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA (POL) M40
3561. 3571 OBAL Łukasz Running OSP Polesie (POL) M30
3562. 6142 OBŁUSKI Piotr ORT Łomianki (POL) M40
3563. 4484 OBRĘBOWSKI Zbigniew Łomianki (POL) M40
3564. 4923 OBRĘBSKI Grzegorz Asseco Active Team (POL) M40
3565. 205 OBRĘBSKI Patryk Płock (POL) M30
3566. 6683 OBRZUD Katarzyna Żórawski Team (POL) K30
3567. 6684 OBRZUD Krzysztof Żórawski Team (POL) M40
3568. 5202 OBSTÓJ KAROLINA #SobasTeam (POL) K18
3569. 3724 OCHAB Janusz Warszawa (POL) M40
3570. 1188 OCHNIK Krzysztof Warszawa (POL) M30
3571. 1285 OCHOCKI Paweł WUJEK BIEGA (POL) M40
3572. 4619 OCHOCKI Tomasz Mińsk Mazowiecki (POL) M18
3573. 1905 OCHOWICZ andrzej KCH ENDURO DYNAMIT (POL) M30
3574. 1446 OCHRYMOWICZ Mateusz OLX Running Tesn (POL) M18
3575. 1308 OCZKOWSKI Mateusz Grupa biegowa CHTMO (POL) M40
3576. 4400 ODOWSKI Michał Warszawa (POL) M18
3577. 2355 ODROBINA Małgorzata Nadzieja Chwały (POL) K40
3578. 6334 ODZIEMCZYK Sylwester lubelska grupa triathlonu (POL) M50
3579. 4664 OGONOWSKI Łukasz Klub Biegacza T2/4 (POL) M18
3580. 6025 OGÓREK Artur KB Spartakus Bełchatów (POL) M40
3581. 2566 OGRODOWCZYK Rafał Chełmska Grupa Triathlonu (POL) M40
3582. 1430 OGRODOWSKA OLGA Wloclawek (POL) K30
3583. 1323 OGRODOWSKI Paweł Kędzierzyn-Kożle (POL) M40
3584. 1076 OGRODZIŃSKI Tomasz Włocławek (POL) M40
3585. 5588 OJALA Outi Sastamala (FIN) K50
3586. 2986 OKILKA IHOR brak (UKR) M50
3587. 6524 OKOŃ Krzysztof Ostrów Wielkopolski (POL) M50
3588. 6125 OKOŃ Szymon SSW Sport Team (POL) M30
3589. 2884 OKOŃSKI Paweł ORT Łomianki (POL) M40
3590. 1106 OKRÓJ DAWID WARSZAWA (POL) M30
3591. 4703 OKRÓJ DAWID GDAŃSK (POL) M30
3592. 4909 OKSIĘDZKI Tomasz Deloitte Adventure Team (POL) M30
3593. 4214 OKSZTUL Agnieszka Białystok (POL) K18
3594. 3737 OKULUS Piotr Legion Warszawa (POL) M30
3595. 2823 OLBRYŚ Stanisław KB Legionowo (POL) M50
3596. 1055 OLCHOWIK Sławomir Starachowice (POL) M40
3597. 4585 OLCZAK Mariusz Białe Błoto (POL) M50
3598. 5513 OŁDAKOWSKI Leszek Panewniki (POL) M60
3599. 1908 OLECH Zbigniew MHTZ (POL) M40
3600. 4482 OLĘDZKA Emilia Rembertów Team (POL) K40
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.25048494 s

Sponsor główny: