ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZYŹNI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 34 35  36  37 38 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
3501 18927 BUDZYŃSKI Jakub (POL) 2689 M (2714) 00:37:05 +22:21 00:27:52 09:38:17.67
3502 13773 KACZMAREK Katarzyna RozpędzOna (POL) 813 K (760) 00:37:05 +22:21 00:27:58 09:38:17.73
3503 19220 WUDARCZYK Michał (POL) 2690 M (2731) 00:37:05 +22:21 00:27:54 09:38:17.97
3504 14992 GÓRECKI piotr piaseczno (POL) 2691 M (2737) 00:37:06 +22:22 00:27:56 09:38:18.07
3505 17556 KOŁASIŃSKI Miłosz Sochaczew (POL) 2692 M (2863) 00:37:06 +22:22 00:28:18 09:38:18.29
3506 13831 JAGIELUK Jacek Łowicz (POL) 2693 M (2758) 00:37:06 +22:22 00:27:58 09:38:18.62
3507 13331 STRADZA Katarzyna RozbiegaMy Nowy Dwór (POL) 814 K (838) 00:37:06 +22:22 00:28:22 09:38:18.76
3508 11891 WANOWSKI Andrzej Rozbiegamy Nowy Dwór (POL) 2694 M (2899) 00:37:06 +22:22 00:28:22 09:38:18.92
3509 17683 FILIPOWICZ Mariola Piaseczno (POL) 815 K (1204) 00:37:06 +22:22 00:29:42 09:38:18.93
3510 18130 PUCYK Rafał Delphi Technologies EE (POL) 2695 M (2870) 00:37:07 +22:23 00:28:19 09:38:19.04
3511 13577 KORZEŃ Adam Rozbiegamy Nowy Dwór (POL) 2696 M (3158) 00:37:07 +22:23 00:29:02 09:38:19.23
3512 12478 IVANEYCHIK Sergey Baranowicze (BLR) 2697 M (3179) 00:37:07 +22:23 00:29:05 09:38:19.41
3513 16229 HASIAK Rafał Warszawa (POL) 2698 M (3121) 00:37:07 +22:23 00:28:56 09:38:19.64
3514 12023 BIELECKA Patrycja loft studio (POL) 816 K (881) 00:37:07 +22:23 00:28:34 09:38:19.73
3515 11985 GRZYWACZ MILENA loft studio (POL) 817 K (883) 00:37:07 +22:23 00:28:34 09:38:19.84
3516 17195 KACHIN Ivan Warszawa (RUS) 2699 M (1997) 00:37:07 +22:23 00:26:03 09:38:19.98
3517 16348 ADAMCZAK Anna Trzebińskiego (POL) 818 K (629) 00:37:08 +22:24 00:27:20 09:38:20.13
3518 17612 KOCHAN Marcin Warszawa (POL) 2700 M (1730) 00:37:08 +22:24 00:25:19 09:38:20.32
3519 16894 BAZHUK SVIATLANA IRUN BREST (POL) 819 K (935) 00:37:08 +22:24 00:28:46 09:38:20.48
3520 15874 PRZYGÓDZKI Michał Warszawa (POL) 2701 M (3240) 00:37:08 +22:24 00:29:11 09:38:20.64
3521 15947 TWARDOWSKA Klaudia Warszawa (POL) 820 K (519) 00:37:08 +22:24 00:26:41 09:38:20.92
3522 17157 HRYNCEWICZ Wadim Warszawa (POL) 2702 M (2679) 00:37:08 +22:24 00:27:47 09:38:20.96
3523 13859 KUŁAKOWSKA Adrianna Warszawa (POL) 821 K (584) 00:37:09 +22:25 00:27:06 09:38:21.05
3524 15771 SZMIDT Julia Warszawa (POL) 822 K (733) 00:37:09 +22:25 00:27:53 09:38:21.07
3525 17066 MARSZAŁKOWSKI Piotr Wielkie klopsy jak rolmopsy (POL) 2703 M (2114) 00:37:09 +22:25 00:26:22 09:38:21.12
3526 17022 PACZKOWSKI Oskar Legionowo (POL) 2704 M (565) 00:37:09 +22:25 00:21:41 09:38:21.13
3527 18899 TURZAŃSKA Bernadetta Warszawa (POL) 823 K (716) 00:37:09 +22:25 00:27:47 09:38:21.25
3528 12082 CHRZANOWSKI Adam Warszawa (POL) 2705 M (2853) 00:37:09 +22:25 00:28:16 09:38:21.50
3529 13194 KILKOWSKI Jarosław Toruń (POL) 2706 M (3382) 00:37:09 +22:25 00:29:32 09:38:21.92
3530 16648 BAJOREK Piotr Warszawa (POL) 2707 M (643) 00:37:10 +22:26 00:22:02 09:38:22.07
3531 18530 RAIHA KEIJO Run 4 Fun - L'Oréal Running Team (EST) 2708 M (3655) 00:37:10 +22:26 00:30:23 09:38:22.08
3532 17219 DOLIŃSKA Aneta - (POL) 824 K (434) 00:37:10 +22:26 00:26:17 09:38:22.13
3533 12826 ZDANOWICZ Paweł Warszawa (POL) 2709 M (2581) 00:37:10 +22:26 00:27:31 09:38:22.32
3534 13160 WDOWIŃSKI Krzysztof FHO św. Krzysztof (POL) 2710 M (2748) 00:37:10 +22:26 00:27:57 09:38:22.50
3535 14247 CZENSKA Magdalena Warszawa (POL) 825 K (804) 00:37:11 +22:27 00:28:12 09:38:23.15
3536 12325 LIAUKOUSKI VASILIY RUN4FUN.BY (BLR) 2711 M (3225) 00:37:11 +22:27 00:29:09 09:38:23.63
3537 16764 KOŚCIECHA Magdalena SSW Sport Team (POL) 826 K (1383) 00:37:11 +22:27 00:30:13 09:38:23.63
3538 15417 SUBCZYŃSKI Marcin Warszawa (POL) 2712 M (2435) 00:37:11 +22:27 00:27:09 09:38:23.76
3539 15208 MŁYNARCZYK Andrzej Warszawa (POL) 2713 M (2781) 00:37:11 +22:27 00:28:03 09:38:23.81
3540 15725 STEFANIAK Małgorzata pływam tyłem (POL) 827 K (830) 00:37:11 +22:27 00:28:20 09:38:23.94
3541 14082 KUJAWSKI Dariusz Warszawa (POL) 2714 M (3060) 00:37:12 +22:28 00:28:46 09:38:24.00
3542 19203 GRZEJSZCZYK Katarzyna (POL) 828 K (846) 00:37:12 +22:28 00:28:24 09:38:24.54
3543 10816 BUCZEK-ZAREMBA Bartosz (POL) 2715 M (3617) 00:37:12 +22:28 00:30:15 09:38:24.55
3544 19204 WIŚNIEWSKI Arkadiusz (POL) 2716 M (2915) 00:37:12 +22:28 00:28:24 09:38:24.64
3545 17807 MURAWSKA Magdalena Małkinia Górna (POL) 829 K (678) 00:37:12 +22:28 00:27:36 09:38:24.71
3546 19042 PRASUŁA Magdalena MŁODE WILKI RC+ (POL) 830 K (616) 00:37:12 +22:28 00:27:16 09:38:24.71
3547 12401 KACZMARZYK Joanna STREET RUN RADOM (POL) 831 K (605) 00:37:12 +22:28 00:27:12 09:38:24.88
3548 13556 STRUTYŃSKI Dariusz Warszawa (POL) 2717 M (2764) 00:37:13 +22:29 00:27:59 09:38:25.02
3549 14806 LARIVA Oskar Wolomin (POL) 2718 M (928) 00:37:13 +22:29 00:23:03 09:38:25.29
3550 12994 MIODUSZEWSKI Adrian Warszawa (POL) 2719 M (2095) 00:37:13 +22:29 00:26:19 09:38:25.51
3551 13636 SZOSTEK Sławomir Warszawa (POL) 2720 M (2864) 00:37:13 +22:29 00:28:18 09:38:25.51
3552 10359 EMILEWICZ Marcin Warszawa (POL) 2721 M (2450) 00:37:13 +22:29 00:27:12 09:38:25.63
3553 11894 FRONCZAK Aneta Warszawa (POL) 832 K (828) 00:37:13 +22:29 00:28:20 09:38:25.67
3554 18701 KOCMAN Łukasz Warszawa (POL) 2722 M (2786) 00:37:13 +22:29 00:28:04 09:38:25.67
3555 12472 CZUMAJ Jacek Warszawa (POL) 2723 M (2876) 00:37:13 +22:29 00:28:19 09:38:25.88
3556 12291 KRASUSKI Piotr Crossfit Siedlce (POL) 2724 M (1967) 00:37:14 +22:30 00:25:59 09:38:26.36
3557 15664 LEMIESZ Maciej Warszawa (POL) 2725 M (2140) 00:37:14 +22:30 00:26:24 09:38:26.49
3558 12701 WITAK Paweł Glina (POL) 2726 M (3506) 00:37:14 +22:30 00:29:56 09:38:26.72
3559 13328 MARKOWSKI Jarosław kuźnia triathlonu (POL) 2727 M (2768) 00:37:14 +22:30 00:27:59 09:38:26.81
3560 11736 GÓRSKI Robert Warszawa (POL) 2728 M (4148) 00:37:15 +22:31 00:32:46 09:38:27.22
3561 17120 WARZOCHA Bartłomiej Warszawska Akademia KARATE TRADYCYJNGO (POL) 2729 M (2684) 00:37:15 +22:31 00:27:48 09:38:27.50
3562 18770 SAWA Piotr Warszawa (POL) 2730 M (4252) 00:37:15 +22:31 00:33:37 09:38:27.79
3563 19069 KOSIM Robert (POL) 2731 M (3438) 00:37:15 +22:31 00:29:43 09:38:27.90
3564 18997 PIOTROWSKI Arkadiusz (POL) 2732 M (3332) 00:37:15 +22:31 00:29:23 09:38:27.92
3565 15501 TOCZYŁOWSKI Michał Warszawa (POL) 2733 M (2733) 00:37:16 +22:32 00:27:55 09:38:28.33
3566 14171 ZIÓŁKOWSKA IZABELA HDK PCK KMP CZĘSTOCHOWA (POL) 833 K (1183) 00:37:16 +22:32 00:29:38 09:38:28.36
3567 17143 MACIOŁEK Bartosz Warszawa (POL) 2734 M (2178) 00:37:16 +22:32 00:26:28 09:38:28.40
3568 18921 CHRÓŚCIK Ewa FACE ACTIVE (POL) 834 K (1222) 00:37:16 +22:32 00:29:45 09:38:28.59
3569 15179 JAKUBIAK Mateusz zBIEGowie (POL) 2735 M (2922) 00:37:16 +22:32 00:28:25 09:38:28.59
3570 17255 WYSOCKA Magdalena Warszawa (POL) 835 K (891) 00:37:16 +22:32 00:28:36 09:38:28.59
3571 13399 MILEWSKA Anita Iława (POL) 836 K (624) 00:37:17 +22:33 00:27:19 09:38:29.21
3572 17541 RAGUS Agnieszka 1993 (POL) 837 K (900) 00:37:17 +22:33 00:28:38 09:38:29.24
3573 17035 OPALKO Jan Sulejówek (POL) 2736 M (3216) 00:37:17 +22:33 00:29:09 09:38:29.24
3574 17445 MIAŻDŻYK Daniel Warszawa (POL) 2737 M (3004) 00:37:17 +22:33 00:28:36 09:38:29.41
3575 13367 DABROWSKI Tomasz Batalionow chłopskich 87/114 Warszawa (POL) 2738 M (2629) 00:37:17 +22:33 00:27:41 09:38:29.42
3576 11917 OBŁUDKA Adam O.R.P.P KIEŁ (POL) 2739 M (3024) 00:37:17 +22:33 00:28:39 09:38:29.47
3577 18658 NOWACZYK Sylwia Warszawa (POL) 838 K (1300) 00:37:17 +22:33 00:29:58 09:38:29.77
3578 16205 BIRONT Michał Warszawa (POL) 2740 M (2198) 00:37:17 +22:33 00:26:31 09:38:29.79
3579 15198 STEMPEL Tomasz Marysin Wawerski Biega (POL) 2741 M (3081) 00:37:17 +22:33 00:28:48 09:38:29.85
3580 17191 SUDER Marek Warszawa (POL) 2742 M (3388) 00:37:17 +22:33 00:29:33 09:38:29.94
3581 14289 SMOLIŃSKI Adrian Warszawa (POL) 2743 M (2137) 00:37:18 +22:34 00:26:24 09:38:30.25
3582 12660 BOCHEŃSKA Justyna Zabiegany Skaryszew (POL) 839 K (774) 00:37:18 +22:34 00:28:02 09:38:30.61
3583 18651 RUSZCZYK Agnieszka Zabiegany Skaryszew (POL) 840 K (775) 00:37:18 +22:34 00:28:02 09:38:30.66
3584 19233 DĄBROWSKI Jarosław (POL) 2744 M (3577) 00:37:18 +22:34 00:30:07 09:38:30.93
3585 11698 JAKUBOWSKA Lucyna Owocowa Street (POL) 841 K (1053) 00:37:19 +22:35 00:29:12 09:38:31.03
3586 12344 SZLENDAK Łukasz Warszawa (POL) 2745 M (4216) 00:37:19 +22:35 00:33:16 09:38:31.71
3587 18941 KOSTRZEWSKI Piotr Warszawa (POL) 2746 M (3265) 00:37:19 +22:35 00:29:13 09:38:31.77
3588 18110 OPĘCHOWSKI Sebastian Tłuszcz (POL) 2747 M (2599) 00:37:19 +22:35 00:27:35 09:38:31.87
3589 12083 KOWALCZYK Jan Warszawa (POL) 2748 M (3258) 00:37:20 +22:36 00:29:13 09:38:32.03
3590 11517 KOŁKOWSKA Marina Mysiadło (POL) 842 K (786) 00:37:20 +22:36 00:28:06 09:38:32.03
3591 12337 STEMPNIAK Grzegorz Warszawa (POL) 2749 M (4214) 00:37:20 +22:36 00:33:15 09:38:32.13
3592 18690 KOPER Marek Warszawa (POL) 2750 M (2691) 00:37:20 +22:36 00:27:50 09:38:32.21
3593 18910 MATCZUK Konrad MDS Wołomin (POL) 2751 M (3394) 00:37:20 +22:36 00:29:35 09:38:32.36
3594 18942 BENTKOWSKA Krystyna Warszawa (POL) 843 K (1074) 00:37:20 +22:36 00:29:15 09:38:32.43
3595 13902 KUCISZ Martyna Reebok Run Crew Ostrołęka (POL) 844 K (776) 00:37:20 +22:36 00:28:03 09:38:32.84
3596 13898 MUSZYŃSKI Mariusz Radom (POL) 2752 M (881) 00:37:20 +22:36 00:22:52 09:38:32.85
3597 17933 ZIÓŁEK Kornelia Rawa mazowiecka (POL) 845 K (533) 00:37:21 +22:37 00:26:51 09:38:33.04
3598 15040 PASIAK Marcin Ostrów Biega (POL) 2753 M (2070) 00:37:21 +22:37 00:26:16 09:38:33.44
3599 18774 WOJNAR Karolina Zagórze (POL) 846 K (888) 00:37:21 +22:37 00:28:35 09:38:33.53
3600 13007 WIERCIOCH Izabela Running Polesie (POL) 847 K (1428) 00:37:21 +22:37 00:30:22 09:38:33.73
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.35095716 s

Sponsor główny: