ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 35 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 34 35  36  37 38 . . . . . . . . 47 48 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
3501 1973 WARACHOWSKI Stefan Grodzisk Mazowiecki (POL) 3090 M40 (1285) 03:35:24 +01:47:54 03:32:18 12:35:24.59
3502 2829 ANDRZEJEWSKA-PŁUCIENNIK Edyta Szakale Bałut Łódź (POL) 412 K40 (157) 03:35:25 +01:47:55 03:31:21 12:35:25.08
3503 1485 GAJEWSKI Maciej południe (POL) 3091 M30 (1059) 03:35:25 +01:47:55 03:30:51 12:35:25.12
3504 5065 SZEJKA Katarzyna Józefów (POL) 413 K40 (151) 03:35:26 +01:47:56 03:30:26 12:35:26.70
3505 1258 KOSECKA Justyna Bydgoszcz (POL) 414 K30 (175) 03:35:27 +01:47:57 03:34:16 12:35:27.57
3506 4730 SKRYPKA Sergiy Nowa Wola (POL) 3092 M50 (344) 03:35:27 +01:47:57 03:31:27 12:35:27.82
3507 5349 CZAJKOWSKI Marcin KB Ożarów Mazowiecki Biega (POL) 3093 M40 (1300) 03:35:29 +01:47:59 03:33:30 12:35:29.86
3508 4787 BIAŁEK mariusz Radom (POL) 3094 M40 (1267) 03:35:32 +01:48:02 03:31:07 12:35:32.29
3509 3485 SZYSZKOWSKI Wojciech Staszów (POL) 3095 M30 (1067) 03:35:33 +01:48:03 03:31:29 12:35:33.97
3510 3588 KARWAT Cezary SIELCE PRAWE (POL) 3096 M30 (1087) 03:35:34 +01:48:04 03:33:34 12:35:34.26
3511 2823 OLBRYŚ Stanisław KB Legionowo (POL) 3097 M50 (353) 03:35:34 +01:48:04 03:33:46 12:35:34.82
3512 332 DZIARNOWSKI włodek biegamPłock team (POL) 3098 M50 (340) 03:35:35 +01:48:05 03:30:41 12:35:35.32
3513 2434 LASKOWSKA Joanna AZS UJK Kielce (POL) 415 K18 (77) 03:35:38 +01:48:08 03:31:59 12:35:38.82
3514 5547 SZNEJFUS Beata Rozbiegany Piastów (POL) 416 K30 (162) 03:35:42 +01:48:12 03:29:57 12:35:42.26
3515 3040 KACZOR Mariusz Warszawa (POL) 3099 M40 (1282) 03:35:43 +01:48:13 03:32:04 12:35:43.91
3516 4127 KOWALSKI Robert Nie Marnuj Tlenu GAiT (POL) 3100 M40 (1292) 03:35:45 +01:48:15 03:32:44 12:35:45.49
3517 205 OBRĘBSKI Patryk Płock (POL) 3101 M30 (1078) 03:35:45 +01:48:15 03:32:06 12:35:45.90
3518 4826 DZIKOWSKI Krzysztof Ostrów Biega (POL) 3102 M40 (1270) 03:35:47 +01:48:17 03:31:26 12:35:47.28
3519 2430 PELPLINSKI Marius Dorm6 (GER) 3103 M40 (1277) 03:35:47 +01:48:17 03:31:48 12:35:47.34
3520 6582 PRUSACZYK Michał Piaseczno (POL) 3104 M30 (1070) 03:35:48 +01:48:18 03:31:36 12:35:48.96
3521 4916 ROSTKOWSKA DOROTA TeMMPo WABRZYCH (POL) 417 K40 (154) 03:35:49 +01:48:19 03:30:54 12:35:49.19
3522 2816 SZAŁOWSKI Andrzej Pipidów Duży (POL) 3105 M60 (54) 03:35:49 +01:48:19 03:31:13 12:35:49.94
3523 4710 BOGUSZ Justyna SS Drużyna Wilka/ KB Mrągowo (POL) 418 K18 (78) 03:35:50 +01:48:20 03:32:50 12:35:50.20
3524 1793 KORNOSZ PAWEŁ Wilcza Góra (POL) 3106 M40 (1273) 03:35:51 +01:48:21 03:31:39 12:35:51.82
3525 5402 SZCZOTKOWSKA Maria Dzikie Dziki Gorzów (POL) 419 K18 (76) 03:35:53 +01:48:23 03:31:07 12:35:53.06
3526 5280 POMARAŃSKI Piotr Warszawa (POL) 3107 M30 (1073) 03:35:56 +01:48:26 03:31:45 12:35:56.96
3527 2386 SATERNUS Jarosław Gorzów (POL) 3108 M30 (1069) 03:35:58 +01:48:28 03:31:35 12:35:58.85
3528 1604 BĄK Tomasz Rozbiegany Goleniów (POL) 3109 M30 (1076) 03:35:59 +01:48:29 03:32:00 12:35:59.34
3529 5040 TYSZKA Filip Stękiny (POL) 3110 M30 (1074) 03:36:00 +01:48:30 03:31:48 12:36:00.50
3530 1675 MRÓZ Konrad Warszawa (POL) 3111 M40 (1283) 03:36:00 +01:48:30 03:32:08 12:36:00.97
3531 5380 CZAPIEWSKI Krzysztof Danone (POL) 3112 M30 (1079) 03:36:02 +01:48:32 03:32:38 12:36:02.05
3532 2726 KACZMAREK Michał Grudziądz (POL) 3113 M30 (1062) 03:36:03 +01:48:33 03:31:12 12:36:03.17
3533 2571 BERZINA Linda Saulkrasti (LAT) 420 K30 (167) 03:36:04 +01:48:34 03:31:20 12:36:04.62
3534 4360 FLORECKI Zbigniew Warszawa (POL) 3114 M60 (55) 03:36:05 +01:48:35 03:31:22 12:36:05.98
3535 5285 TORMILAINEN Minna Veikkola (FIN) 421 K40 (153) 03:36:06 +01:48:36 03:30:39 12:36:06.48
3536 5853 NOWICKI Andrzej Warszawa (POL) 3115 M50 (341) 03:36:08 +01:48:38 03:31:08 12:36:08.19
3537 4944 KONDRACIUK Piotr Kondraciuk Team (POL) 3116 M40 (1324) 03:36:11 +01:48:41 03:35:11 12:36:11.75
3538 1919 SIERRA MONTORO jose vicente puzol (AND) 3117 M40 (1274) 03:36:11 +01:48:41 03:31:44 12:36:11.93
3539 5662 WÓJTOWICZ Paweł Kurów (POL) 3118 M40 (1276) 03:36:15 +01:48:45 03:31:47 12:36:15.32
3540 4218 ŁOPĄG Jerzy Chełmska Grupa Triathlonu (POL) 3119 M40 (1286) 03:36:17 +01:48:47 03:32:21 12:36:17.66
3541 6270 PIETRZYK Jarosław Warszawa (POL) 3120 M40 (1279) 03:36:20 +01:48:50 03:31:53 12:36:20.07
3542 6628 NOWAK Artur 3121 M50 (343) 03:36:24 +01:48:54 03:31:26 12:36:24.93
3543 6547 PORĘBSKA Paulina Przysucha (POL) 422 K30 (169) 03:36:25 +01:48:55 03:31:55 12:36:25.28
3544 4206 JĘDRZEJCZYK Agnieszka Triathlon Serwis (POL) 423 K40 (161) 03:36:26 +01:48:56 03:32:48 12:36:26.99
3545 3704 KOLONKO MIROSŁAW Goggle PAE Team (POL) 3122 M40 (1280) 03:36:27 +01:48:57 03:31:55 12:36:27.09
3546 2620 WINIARSKA Agata Dogoń Grodzisk Mazowiecki (POL) 424 K30 (170) 03:36:28 +01:48:58 03:32:06 12:36:28.77
3547 5531 NOWAK Maja Warszawa (POL) 425 K30 (164) 03:36:29 +01:48:59 03:31:01 12:36:29.78
3548 1680 TOMANEK Bartosz Warszawa (POL) 3123 M30 (1075) 03:36:32 +01:49:02 03:31:53 12:36:32.87
3549 4510 PISULA Sylwia Gliwice (POL) 426 K40 (162) 03:36:32 +01:49:02 03:33:15 12:36:32.88
3550 2725 GŁOWACKI Andrzej Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej (POL) 3124 M40 (1307) 03:36:36 +01:49:06 03:33:49 12:36:36.47
3551 6037 SOŁTYSIK Ania Ambasadorka Festiwalu Biegowego (POL) 427 K30 (176) 03:36:36 +01:49:06 03:34:19 12:36:36.81
3552 6451 KOT Piotr (POL) 3125 M30 (1104) 03:36:38 +01:49:08 03:36:13 12:36:38.19
3553 6003 SZAFRAŃSKI Łukasz Warszawa (POL) 3126 M40 (1268) 03:36:38 +01:49:08 03:31:10 12:36:38.48
3554 4387 ZIELIŃSKI Przemysław Boleścin 72. 58-100 Świdnica (POL) 3127 M40 (1297) 03:36:40 +01:49:10 03:33:15 12:36:40.01
3555 2736 CHMIELEWSKI Antoni Międzyrzecka Grupa Biegowa M.O.S.i R. (POL) 3128 M70 (7) 03:36:41 +01:49:11 03:32:31 12:36:41.93
3556 5457 GALICKI Robert BOBOLICE (POL) 3129 M40 (1281) 03:36:42 +01:49:12 03:31:57 12:36:42.97
3557 4935 PISZCZ DARIUSZ RZESZÓW (POL) 3130 M40 (1284) 03:36:44 +01:49:14 03:32:09 12:36:44.00
3558 4723 WĄSOWSKI Bartłomiej Mińsk Mazowiecki (POL) 3131 M30 (1084) 03:36:44 +01:49:14 03:33:16 12:36:44.43
3559 4163 GORYCKI Grzegorz Piaseczno (POL) 3132 M40 (1278) 03:36:45 +01:49:15 03:31:50 12:36:45.14
3560 4893 BIEŁUŃSKI Sebastian Wrocław (POL) 3133 M40 (1290) 03:36:45 +01:49:15 03:32:33 12:36:45.16
3561 4591 SOŚNIERZ Jakub Zachrzaniamy Team (POL) 3134 M40 (1305) 03:36:47 +01:49:17 03:33:48 12:36:47.08
3562 5232 MACHAJ Tomasz Rzeszów (POL) 3135 M40 (1303) 03:36:49 +01:49:19 03:33:40 12:36:49.47
3563 4914 KOSTARSKI Patryk Warszawa (POL) 3136 M40 (1275) 03:36:49 +01:49:19 03:31:46 12:36:49.73
3564 5086 SZELEST Wojciech Łochów (POL) 3137 M50 (348) 03:36:51 +01:49:21 03:32:47 12:36:51.36
3565 4651 LIGENZA Michał Romanowo Dolne (POL) 3138 M30 (1068) 03:36:55 +01:49:25 03:31:33 12:36:55.45
3566 4878 BAZIUK Aneta Trio biegowe (POL) 428 K40 (158) 03:36:56 +01:49:26 03:31:33 12:36:56.12
3567 4898 SZATKOWSKI Dawid Drużyna Szpiku (POL) 3139 M30 (1099) 03:36:57 +01:49:27 03:35:08 12:36:57.15
3568 3339 ŻACZKIEWICZ Izabela Skierniewice (POL) 429 K50 (16) 03:36:57 +01:49:27 03:33:38 12:36:57.88
3569 3312 KURIATA Kamil Warszawa (POL) 3140 M40 (1291) 03:36:59 +01:49:29 03:32:35 12:36:59.03
3570 866 PODGÓRSKI Janusz OSKARJA (POL) 3141 M60 (59) 03:37:03 +01:49:33 03:33:16 12:37:03.39
3571 4076 WINTER Aneta Harpagan Sosnowiec (POL) 430 K50 (15) 03:37:03 +01:49:33 03:33:25 12:37:03.80
3572 1898 KOZAKIEWICZ Aneta Zwoleń Biega (POL) 431 K40 (164) 03:37:04 +01:49:34 03:33:58 12:37:04.09
3573 3452 TARGOSZ Piotr Olza Cieszyn (POL) 3142 M40 (1295) 03:37:05 +01:49:35 03:32:59 12:37:05.79
3574 3969 STOPA Tomasz Basajaun (POL) 3143 M40 (1306) 03:37:08 +01:49:38 03:33:48 12:37:08.38
3575 4266 ADAMSKI Adam Warszawa (POL) 3144 M18 (343) 03:37:08 +01:49:38 03:33:20 12:37:08.44
3576 1631 SOCHA Dorota Gdynia (POL) 432 K30 (168) 03:37:14 +01:49:44 03:31:52 12:37:14.79
3577 2139 DAMAS Tomasz Gozdnica (POL) 3145 M30 (1072) 03:37:17 +01:49:47 03:31:44 12:37:17.01
3578 4492 MICHNIEWSKI Tomasz Fenole (POL) 3146 M40 (1302) 03:37:22 +01:49:52 03:33:37 12:37:22.77
3579 1269 RUTKOWSKA Anna WATAHA WAŁCZ (POL) 433 K50 (17) 03:37:29 +01:49:59 03:33:50 12:37:29.74
3580 1081 ZADROŻNY Szymon Wataha Wałcz (POL) 3147 M40 (1308) 03:37:31 +01:50:01 03:33:52 12:37:31.08
3581 3997 POPŁAWSKI Piotr PGB Sportowa Paczka (POL) 3148 M30 (1085) 03:37:31 +01:50:01 03:33:29 12:37:31.63
3582 2979 LENART Wioleta Grójec (POL) 434 K30 (173) 03:37:32 +01:50:02 03:33:30 12:37:32.31
3583 4968 MATERNA Beata Lecymy Durś (POL) 435 K30 (172) 03:37:35 +01:50:05 03:33:24 12:37:35.81
3584 5300 MIROSŁAW Piotr Siedlce (POL) 3149 M40 (1301) 03:37:36 +01:50:06 03:33:33 12:37:36.48
3585 5238 KOCHANOWSKI Sebastian Rozbiegamy Nowy Dwór (POL) 3150 M40 (1317) 03:37:37 +01:50:07 03:34:47 12:37:37.96
3586 5738 BARANOWSKA Małgorzata Feliksów (POL) 436 K40 (160) 03:37:41 +01:50:11 03:32:15 12:37:41.05
3587 4464 WOJTKIEWICZ Kajetan Polska (POL) 3151 M50 (361) 03:37:42 +01:50:12 03:35:29 12:37:42.98
3588 1569 BESSARABA Sławomir Warszawa (POL) 3152 M40 (1314) 03:37:46 +01:50:16 03:34:29 12:37:46.97
3589 5895 JAKUBCZYK Zbyszek Radom (POL) 3153 M50 (365) 03:37:49 +01:50:19 03:36:28 12:37:49.03
3590 6174 CZAPLA Krzysztof Krasnobród (POL) 3154 M40 (1309) 03:37:56 +01:50:26 03:34:04 12:37:56.77
3591 5912 WALENDZIK Wiesia Warszawa (POL) 437 K40 (167) 03:37:58 +01:50:28 03:34:16 12:37:58.35
3592 5694 KUCZEROWSKI Michał Warszawa (POL) 3155 M18 (346) 03:37:59 +01:50:29 03:34:27 12:37:59.55
3593 4957 JASZCZYK Przemysław Radom (POL) 3156 M18 (342) 03:38:00 +01:50:30 03:33:04 12:38:00.95
3594 6566 IWAN Tomasz Lublin (POL) 3157 M40 (1299) 03:38:01 +01:50:31 03:33:22 12:38:01.84
3595 4678 GRYGORUK Marek Vege Runners (POL) 3158 M40 (1320) 03:38:02 +01:50:32 03:35:02 12:38:02.42
3596 5647 CHĘCIAK Grzegorz Warszawa (POL) 3159 M50 (357) 03:38:03 +01:50:33 03:34:57 12:38:03.63
3597 1698 NIEWIADOMSKI Krzysztof Ładziuda Plamiasta (POL) 3160 M30 (1096) 03:38:05 +01:50:35 03:34:52 12:38:05.61
3598 4428 MAŚLANKA Klaudia Szczecin (POL) 438 K18 (80) 03:38:05 +01:50:35 03:36:02 12:38:05.66
3599 6279 BODZON Krzysztof Burgmania (POL) 3161 M40 (1310) 03:38:11 +01:50:41 03:34:05 12:38:11.64
3600 1886 WOCIAL Sławek Warszawa (POL) 3162 M50 (355) 03:38:12 +01:50:42 03:34:20 12:38:12.51
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.62439919 s

Sponsor główny: