ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 35 36  37  38 39 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
3601. 6592 OLĘDZKI Jacek (POL) M40
3602. 4568 OLĘDZKI Janusz WUM (POL) M60
3603. 3726 OLEJARZ Aleksander Warszawa (POL) M40
3604. 2455 OLEJNIK Sylwester Lesznowola (POL) M40
3605. 1513 OLEJNIK Tomasz Edi Team Zgorzelec (POL) M18
3606. 4038 OLEK Artur biegusiem.pl (POL) M40
3607. 4435 OLEKSANDR Yena Marathon Club Kharkiv (UKR) M40
3608. 2554 OLEKSIK Gosia Multimedia Runners Puławy (POL) K30
3609. 3225 OLEŃCZUK Krzysztof Paweł Białystok Biega Team (POL) M30
3610. 2173 OLENDER Paweł Car4Parts Mrągowo (POL) M40
3611. 3258 OLESIAK Grzegorz Los Pantalones Rojos (POL) M40
3612. 3968 OLESIŃSKA Martyna W Pogoni Za Duchem (POL) K18
3613. 2297 OLKIEWICZ Konrad Lubartów (POL) M30
3614. 6653 OLKO Patryk (POL) M18
3615. 4081 OLKO Rafał Stalowa Wola (POL) M30
3616. 4783 OLKO-KRAJEWSKA Ewa Błonie (POL) K30
3617. 5346 OŁOWSKI Adam Duch w Ruch (POL) M30
3618. 4598 OŁOWSKI Sławomir Mińsk Mazowiecki (POL) M40
3619. 6645 OLSZAK Zenon Warsaw Run Club (POL) M50
3620. 2583 OLSZAŃSKI Krzysztof RUNNING FREE (POL) M40
3621. 3173 OLSZEWSKI Marek Klub Biegacza Lidzbark Warmiński (POL) M50
3622. 3385 OLSZEWSKI Arkadiusz NGB Kłobuck (POL) M40
3623. 1544 OLSZEWSKI Błażej Bydgoszcz (POL) M30
3624. 3943 OLSZEWSKI Eligiusz STRUSIE (POL) M40
3625. 1920 OLSZOWSKI Marcin Olza Cieszyn (POL) M40
3626. 2606 OLTUCH Patryk Żmigród (POL) M18
3627. 1 OMULLO Ezekial Kemboi ADIDAS (KEN) M30
3628. 3216 ONISK Kamil Mińsk Mazowiecki (POL) M30
3629. 6703 ONYSZCZUK Jarosław (POL) M40
3630. 4273 OPAŁCZYŃSKI Zbigniew Warszawa (POL) M40
3631. 2761 OPENSHAW Mark CHESTER (GBR) M18
3632. 6163 OPOKA Dawid Turka (POL) M30
3633. 5710 OPOŃSKI Artur CEM Ełk (POL) M40
3634. 2995 ORACKA Agnieszka DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki (POL) K30
3635. 3237 ORDON Zbigniew KM Truchcik Łubianka (POL) M40
3636. 5663 ORFANOUDAKI ELENI CHANIA (GRE) K40
3637. 4696 ORGANISTA Jakub PKO (POL) M18
3638. 3516 ORLIK SEBASTIAN BIEGIEM RADOM! (POL) M40
3639. 5190 ORLIŃSKI Krzysztof Warszawa (POL) M30
3640. 5494 ORLIŃSKI TOMASZ BHP ORLINSCY (POL) M40
3641. 1690 ORŁOWSKI Mirosław Suwałki (POL) M40
3642. 3740 ORŁOWSKI Andrzej MKS LUBARTÓW (POL) M18
3643. 5455 ORŁOWSKI Mariusz Turka (POL) M18
3644. 4827 ORNAL Mirosław WEJHEROWSKA AKADEMIA BIEGANIA (POL) M50
3645. 1233 ORNOWSKA Julia K.S. NIEMANIEMOGE (POL) K30
3646. 2403 ORTIZ Carlos Carlos (ECU) M40
3647. 3708 ORYSZCZAK Bartłomiej MTB ROZTOCZE (POL) M30
3648. 3557 ORZECH Michał Mustangi Gliwice (POL) M30
3649. 3462 ORZECHOWSKA Żaneta srtg gliwice (POL) K30
3650. 2869 ORZECHOWSKI Damian Biegnę. żeby Bartek mógł biegać. (POL) M30
3651. 63 ORZEŁ Michał RK Athletics Warszawa (POL) PZLA M30
3652. 1890 OSADNIK Anna Lisów (POL) K40
3653. 3989 OSADNIK Sabrina DYSTANS LUBOMIA (POL) K30
3654. 2685 OSETEK Paweł RADLINIOKI W BIEGU (POL) M30
3655. 5788 OSIAK Krzysztof Szaniawy Poniaty (POL) M30
3656. 1380 OSIAL Aneta Łuków (POL) K18
3657. 2301 OSIAL Marcin Warszawa (POL) M30
3658. 3521 OSIATYCKI grzegorz RONAL POLSKA RUN (POL) M40
3659. 5314 OSIŃSKI Paweł Biegaj z Trenerami (POL) M40
3660. 3027 OSIŃSKI Stanisław niestowarzyszony (POL) M60
3661. 1498 OSIPOWICZ Kamil Warszawa (POL) M18
3662. 51 OSKIERKO Łukasz KS AZS UWM Olsztyn (POL) PZLA M30
3663. 5514 OSMANOWSKI Piotr Lauftreff SC Vilkerath (GER) M30
3664. 6616 OSMOLA-JASNOWSKA Aleksandra (POL) K30
3665. 5136 OSOWSKI Andrzej Baumalog (POL) M40
3666. 1284 OSOWSKI Adam Rozbiegane Działdowo (POL) M30
3667. 6781 OSTAPCZUK Karol (POL) M18
3668. 3831 OSTÓJ MAREK KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA (POL) M40
3669. 1170 OSTRÓWKA Mariusz Zielona Góra (POL) M40
3670. 4685 OSTROWSKI DARIUSZ AWL Wrocław (POL) M50
3671. 4938 OSTROWSKI JAREK WARSZAWA (POL) M40
3672. 6190 OSTROWSKI Ryszard Warszawa (POL) M50
3673. 4988 OSTROWSKI Sylwester Wilków Pierwszy (POL) M30
3674. 5227 OSTROWSKI Zbyszek Yulo Run Team Siedlce (POL) M50
3675. 2697 OŚKO Jacek Kobyłka (POL) M18
3676. 6623 OŚMIAŃSKI Kamil INNOGY RUNNERS (POL) M40
3677. 3797 OŚRÓDEK Piotr Bbl Zduńska Wola (POL) M40
3678. 5810 OTTO Marta Kuźnia Triathlonu (POL) K30
3679. 6668 OWCZAREK Beata (POL) K18
3680. 6494 OWCZAREK Katarzyna RozbiegaMy Nowy Dwór (POL) K18
3681. 6484 OWCZARZAK Rafał Microsoft Poland Running Team (POL) M40
3682. 5734 OWSIAK Łukasz Jadowniki (POL) M40
3683. 6267 OWSIŃSKI Andrzej Accenture (POL) M40
3684. 3199 OZDARSKI Krzysztof Opel Active Team (POL) M50
3685. 2600 OZDOBA krzysztof Tri Mission (POL) M40
3686. 3181 OZGA Damian Katowice (POL) M30
3687. 1007 OZGA Rafał POZYTYWNIE ZABIEGANI OMEGA KLESZCZÓW (POL) M30
3688. 4637 OZIMEK Marcin Warszawa (POL) M40
3689. 1393 PACEK ANDRZEJ LUBELAKY. (POL) M50
3690. 2647 PACHA Marek Gorzów Wielkopolski (POL) M30
3691. 1874 PACHNIEWSKA Agnieszka biegamPłock team (POL) K40
3692. 3738 PACUSZKA Adrian Metro Warszawskie (POL) M18
3693. 3650 PĄCZEK Sławek Warszawa (POL) M40
3694. 5778 PACZUSKI Kamil Ludzie lasu (POL) M30
3695. 6365 PACZUSKI Mariusz Słupno Biega (POL) M40
3696. 119 PAĆKOWSKI Sławomir Orlen Running Team (POL) M30
3697. 5759 PADERSKI Mariusz Character Fighter (POL) M30
3698. 4839 PADOWSKI PIOTR KS MAKÓW BIEGA (POL) M30
3699. 5005 PADYSZ arek ursus.biega (POL) M40
3700. 6415 PAJA Borys Warszawa (POL) M30
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.29467893 s

Sponsor główny: