ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
35
36
37
38
39
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
3601.
4401
GARCÍA LÓPEZ Javier
Wroclaw (POL)
M18
3602.
4402
DRWĘCKI Daniel
Biegnij z ProService (POL)
M30
3603.
4403
KORDOWSKA-WOCH Katarzyna
Lublin (POL)
K30
3604.
4404
DĄBROWSKI Krystian
Run-log (POL)
M18
3605.
4405
BOGDAN-FLORIN Zorlescu
Bucharest (ROU)
M40
3606.
4406
ZACHEJA MARIUSZ
CROSS SYRENKA WARSZAWA (POL)
B1
M40
3607.
4407
SKRZYPEK Robert
Biegnij z Proservice (POL)
M40
3608.
4408
SITEK Daniel
Gdańsk (POL)
M30
3609.
4409
GWIAZDOWSKI Wiktor
Biegnij Zosia. biegnij (POL)
M30
3610.
4410
KISIELIŃSKA AGNIESZKA
MILANÓWEK (POL)
K40
3611.
4411
JASIEWICZ Zdzisław
Olsztyn (POL)
M70
3612.
4412
CIOK Przemek
KS Staszewscy (POL)
M30
3613.
4413
ZIELIŃSKA Beata
Biegnij z Poservice Finteco (POL)
K30
3614.
4414
MIĄZKO Dariusz
Wołomin (POL)
M40
3615.
4415
JAWORSKI Paweł
#TymTriTeam (POL)
M30
3616.
4416
KOSYRA Jarosław
Warszawa (POL)
M18
3617.
4417
KOSTER Maciej
Myszków (POL)
M30
3618.
4418
RUCHOMSKI Wieaław
Kielce (POL)
M60
3619.
4419
ROKICKI Tomasz
Białystok (POL)
M60
3620.
4420
RADZIK Robert
Visegrad Maraton Rytro (POL)
M18
3621.
4421
KWAŚNIEWSKI Benedykt
ZABIEGANI OLSZTYN (POL)
M60
3622.
4422
ZIELIŃSKI Jacek
Biegnij z Poservice (POL)
M40
3623.
4423
GRABAUSKAS Tautvydas
Kaunas (LTU)
M40
3624.
4424
KLIMEK jan
bbl pasłęk (POL)
M40
3625.
4425
ZBOCH Joanna
Piaseczno (POL)
K40
3626.
4426
FRYDRYCH Dariusz
Nowy Styl Group Running Team (POL)
M50
3627.
4427
KALICIECKI Ireneusz
jelonekrace (POL)
M50
3628.
4428
MAŚLANKA Klaudia
Szczecin (POL)
K18
3629.
4429
BIELSKUS Rolandas
TRITONAS (LTU)
M30
3630.
4430
REGUŁA Jarosław
DANONE (POL)
M50
3631.
4431
RYBICKA Anna
Wybiegaj Siebie (POL)
K30
3632.
4432
KOŁODZIEJ Marcin
Traiathlon Training Center (POL)
M40
3633.
4433
SITEK Arkadiusz
Aktywni Węgrów (POL)
M40
3634.
4434
WIŚNIEWSKA Agnieszka
Bydgoszcz (POL)
K40
3635.
4435
OLEKSANDR Yena
Marathon Club Kharkiv (UKR)
M40
3636.
4436
KAŹMIERCZAK Michał
Bedlno (POL)
M18
3637.
4437
NIEWCZAS Barbara
Lubartów (POL)
K30
3638.
4438
SYSIK tomasz
siedlce (POL)
M30
3639.
4439
POGORZELSKA Katarzyna
BWM TEAM (POL)
K30
3640.
4440
GÓRECKA Katarzyna
Żórawski Team (POL)
K40
3641.
4441
CHOLEWIŃSKA Zofia
Warszawa (POL)
K30
3642.
4442
CHOLEWIŃSKI Tomasz
Góra Kalwaria (POL)
M50
3643.
4445
GRYZ Bartosz
Zawiercie (POL)
M30
3644.
4446
SZCZEPAŃSKI Adam
Albatrosy (POL)
M30
3645.
4447
GRZEGRZÓŁKA Jolanta
Otwock (POL)
K18
3646.
4448
SZABLA Marcin
Saint-Gobain SQUAD (POL)
M40
3647.
4449
GRABISZEWSKI Andrzej
Dzierżoniów (POL)
M40
3648.
4450
MAJEK Adam
Strzelców 1a/36 (POL)
M40
3649.
4451
KWIATKOWSKI Wojciech
TSA Sandomierz (POL)
M30
3650.
4452
KORZENIEWSKI Janusz
Metro Warszawskie (POL)
M50
3651.
4453
KOWALCZYK Paweł
LKS Sprinter Siemiatycze (POL)
M30
3652.
4454
RYSHOW Alexander
Brest Runners (BLR)
M30
3653.
4455
GEHR Sebastian
Krakow (POL)
M30
3654.
4456
GRABOWSKI Wojciech
Lublin (POL)
M40
3655.
4457
MAZURO Monika
Klub Biegacza Lidzbark Warmiński (POL)
K30
3656.
4458
TKACZ PAWEŁ
Biegam Bo Lubię Głuchołazy (POL)
M40
3657.
4459
SANIEWSKI Sebastian
Warszawa (POL)
M18
3658.
4460
ŁOMNICKI Dariusz
Płock Biega No Age Limit (POL)
M50
3659.
4461
RUSHE Farnan
Villafria de Burgos (ESP)
M50
3660.
4462
ZYGA Marcin
Niechobrz (POL)
M18
3661.
4463
WOLFF Tomasz
Ząbki (POL)
M30
3662.
4464
WOJTKIEWICZ Kajetan
Polska (POL)
M50
3663.
4465
SZWED Tomasz
Przeworsk (POL)
M40
3664.
4466
SUJAK Daniel
Sępochów (POL)
M18
3665.
4467
WALKIEWICZ Grzegorz
Run Bitches Run (POL)
M30
3666.
4468
MOMOT Olga
Warszawa (POL)
K18
3667.
4469
NEGREBETSKAYA Svetlana
CLB Stolitca (POL)
K30
3668.
4470
BISKUPSKI Marek
Biegam Bo Biegam (POL)
M40
3669.
4471
GAŃSKI Filip
Biegający Świdnik (POL)
M30
3670.
4472
ROZKRUT Marek
Lemiesz Team (POL)
M40
3671.
4473
MAJCHER Przemysław
Jarosław i Przemysław (POL)
M30
3672.
4474
STACHURSKI Daniel
Warszawa (POL)
M40
3673.
4475
WRZAL Krzysztof
Wrocław (POL)
M30
3674.
4476
TUJAKA Grzegorz
Koszalin (POL)
M18
3675.
4477
GRONO Krzysztof
V-Max Adamów (POL)
M40
3676.
4478
WOJTASZEK KATARZYNA
LZS TARCHALANKA (POL)
K18
3677.
4479
GANCZEWSKI Pawel
Granica (POL)
M50
3678.
4480
PRZYBYŁKOWICZ Jacek
Warszawa (POL)
M40
3679.
4481
SURMAŃSKI Jacek
Warszawa (POL)
M30
3680.
4482
OLĘDZKA Emilia
Rembertów Team (POL)
K40
3681.
4483
KRÓL Łukasz
Słupca (POL)
M30
3682.
4484
OBRĘBOWSKI Zbigniew
Łomianki (POL)
M40
3683.
4485
SZCZECIŃSKA MARTA
bieganiezwozkiem.pl (POL)
K30
3684.
4486
RATAJ Zuzanna
Polonia Bydgoszcz SLA (POL)
K30
3685.
4487
BONIECKI Rafał
Nutricia ELN (POL)
M30
3686.
4488
PIASEK Piotr
Triunlimited (POL)
M50
3687.
4489
MARKOWSKA Oktawia
Malbork (POL)
K40
3688.
4490
BANACH ARTUR
NSZZ SOLIDARNOŚĆ VOLKSWAGEN MOTOR POLSKA (POL)
M40
3689.
4491
PESTA Rafał
Toruń (POL)
M40
3690.
4492
MICHNIEWSKI Tomasz
Fenole (POL)
M40
3691.
4493
BOŁTUĆ Piotr
Białystok Biega Team (POL)
M40
3692.
4494
BERA Adam
Rzeszów (POL)
M50
3693.
4495
SAWICKI Marcin
Dorotka (POL)
M18
3694.
4496
KOPIENIAK Agnieszka
Biegnę. żeby Bartek mógł biegać (POL)
K30
3695.
4497
SOŁYGA Anna
Sobczyk team (POL)
K18
3696.
4498
SKRĘTKOWSKI Krzysztof
ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM (POL)
M30
3697.
4499
BICCAI Stefano
Sportivamente (BEL)
M40
3698.
4500
KAŁŁAUR Krzysztof
Warszawa (POL)
M30
3699.
4501
WIĘCKOWSKA Beata
Motycz (POL)
K40
3700.
4502
PIERZGALSKI Piotr
Decathlon Płock (POL)
M30