ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZYŹNI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 35 36  37  38 39 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
3601 14625 WRZESIŃSKI Piotr GAPPAG Team (POL) 2754 M (2528) 00:37:21 +22:37 00:27:22 09:38:33.82
3602 16851 KANONOWICZ Dorota Warszawa (POL) 848 K (975) 00:37:21 +22:37 00:28:54 09:38:33.86
3603 17338 BOJNOW Wiktor Targówek (POL) 2755 M (2898) 00:37:21 +22:37 00:28:22 09:38:33.90
3604 14089 SOKOŁOWSKA Anna Warszawa (POL) 849 K (1052) 00:37:21 +22:37 00:29:11 09:38:33.91
3605 12290 KROL SYLWIA Running OSP Polesie (POL) 850 K (1430) 00:37:21 +22:37 00:30:22 09:38:33.93
3606 16451 OLSZEWSKI Piotr TEAM1431 (POL) 2756 M (2529) 00:37:22 +22:38 00:27:23 09:38:34.12
3607 11878 DĄBKOWSKA Milena Warszawa (POL) 851 K (1008) 00:37:22 +22:38 00:29:03 09:38:34.28
3608 18792 SZMIGIELSKA Noemi WITC (POL) 852 K (890) 00:37:22 +22:38 00:28:36 09:38:34.43
3609 14351 DESKA Karolina Nowa Iwiczna (POL) 853 K (984) 00:37:22 +22:38 00:28:56 09:38:34.65
3610 11061 ZDANOVICH Dzmitry Run4Fun.BY (BLR) 2757 M (2703) 00:37:22 +22:38 00:27:51 09:38:34.71
3611 14096 MAKOWSKA Anna Warszawa (POL) 854 K (1283) 00:37:22 +22:38 00:29:56 09:38:34.76
3612 11586 ŚLIMKO Daniel Warszawa. pow. Warszawa (POL) 2758 M (898) 00:37:23 +22:39 00:22:56 09:38:35.14
3613 10145 MOŻEJKO Krzysztof Brudzeń Duży (POL) 2759 M (4249) 00:37:23 +22:39 00:33:36 09:38:35.17
3614 17173 KORZEŃ Anna Okuniew (POL) 855 K (1256) 00:37:23 +22:39 00:29:52 09:38:35.18
3615 16587 KLIMECKA -AKSAMIT Iga Biegacze Północy (POL) 856 K (2127) 00:37:23 +22:39 00:33:10 09:38:35.49
3616 13834 MAŁYCHA Magdalena Warszawa (POL) 857 K (1309) 00:37:23 +22:39 00:30:01 09:38:35.57
3617 11571 ZAJĄC Dawid Młode Wilki (POL) 2760 M (908) 00:37:23 +22:39 00:22:57 09:38:35.62
3618 19202 KARPIŃSKA Nina RCC WILANÓW (POL) 858 K (2121) 00:37:23 +22:39 00:33:09 09:38:35.73
3619 14427 CHUDAK Paulina ZSP SŁAWA (POL) 859 K (2107) 00:37:23 +22:39 00:33:04 09:38:35.79
3620 17659 STĘPKOWSKA Inga Warszawa (POL) 860 K (1229) 00:37:23 +22:39 00:29:46 09:38:35.83
3621 12094 KAKORYNA Darya Run4Fun (BLR) 861 K (730) 00:37:23 +22:39 00:27:51 09:38:35.96
3622 12519 ŁADA Mariusz PKO BANK POLSKI (POL) 2761 M (2673) 00:37:24 +22:40 00:27:47 09:38:36.24
3623 13117 WIERZBICKI Michał Lubię Kebab (POL) 2762 M (3350) 00:37:24 +22:40 00:29:28 09:38:36.25
3624 15772 SZABELSKI Mateusz Warszawa (POL) 2763 M (4285) 00:37:24 +22:40 00:33:55 09:38:36.31
3625 16928 WOJTAS Michał Warszawa (POL) 2764 M (2850) 00:37:24 +22:40 00:28:16 09:38:36.36
3626 15360 BARTKIEWICZ Paweł Mysiadło (POL) 2765 M (3439) 00:37:24 +22:40 00:29:44 09:38:36.42
3627 13258 RUSINOWSKI Tomasz Wola Gołkowska (POL) 2766 M (2954) 00:37:24 +22:40 00:28:29 09:38:36.71
3628 14428 ŻURAWSKI Krzysztof Radzyń (POL) 2767 M (4198) 00:37:24 +22:40 00:33:05 09:38:36.84
3629 15548 TOBOLSKA Anna Grudziądz (POL) 862 K (1159) 00:37:24 +22:40 00:29:32 09:38:36.84
3630 13030 KAŹMIERCZAK Michał Biegam Bo Lubię Głuchołazy (POL) 2768 M (991) 00:37:24 +22:40 00:23:18 09:38:36.87
3631 15160 MAZUR Jarosław Warszawa (POL) 2769 M (914) 00:37:25 +22:41 00:22:59 09:38:37.23
3632 12582 TOBOLSKA Małgorzata Bydgoszcz (POL) 863 K (1161) 00:37:25 +22:41 00:29:33 09:38:37.29
3633 15583 ZIÓŁKOWSKA Kinga Łowicz (POL) 864 K (821) 00:37:25 +22:41 00:28:17 09:38:37.73
3634 16721 OWCZAREK Mariusz PAIR TEAM (POL) 2770 M (2543) 00:37:25 +22:41 00:27:24 09:38:37.80
3635 18526 GAJ Piotr Olimpiady Specjalne Polska (POL) 2771 M (3040) 00:37:25 +22:41 00:28:41 09:38:37.82
3636 15371 KILIŚ Krzysztof Orsted (POL) 2772 M (995) 00:37:25 +22:41 00:23:19 09:38:37.89
3637 16372 SIEDLECKI Stanisław Ostrołęka (POL) 2773 M (3038) 00:37:25 +22:41 00:28:40 09:38:37.89
3638 13182 SUCHORZEWSKI Norbert Warszawa (POL) 2774 M (2966) 00:37:25 +22:41 00:28:30 09:38:37.99
3639 10289 MYALSKA Katarzyna DO PORZYGU OCR TEAM (POL) 865 K (983) 00:37:26 +22:42 00:28:56 09:38:38.11
3640 11071 SZELĄG Piotr Turbo Jeże (POL) 2775 M (2849) 00:37:26 +22:42 00:28:16 09:38:38.33
3641 11379 SZPERNAL beata płock (POL) 866 K (569) 00:37:26 +22:42 00:27:02 09:38:38.50
3642 10288 MYALSKI Sławomir brak (POL) 2776 M (3126) 00:37:26 +22:42 00:28:57 09:38:38.64
3643 14116 MALCZEWSKI Marcin Czarny Las (POL) 2777 M (3320) 00:37:26 +22:42 00:29:20 09:38:38.68
3644 13967 CIOSEK Robert Warszawa (POL) 2778 M (2606) 00:37:26 +22:42 00:27:36 09:38:38.79
3645 18501 MATUS Mieczysałw Olimpiady Specjalne Polska - Świętokrzyskie (POL) 2779 M (3036) 00:37:26 +22:42 00:28:40 09:38:38.79
3646 13818 WIKIŃSKI Daniel Kutno (POL) 2780 M (3169) 00:37:26 +22:42 00:29:03 09:38:38.91
3647 18441 ZAJDOWSKA-TRYC Katarzyna Ząbki (POL) 867 K (672) 00:37:27 +22:43 00:27:35 09:38:39.03
3648 17573 SOBANIA Jacek Zabiegany Skaryszew (POL) 2781 M (2654) 00:37:27 +22:43 00:27:44 09:38:39.22
3649 13956 KISZCZYC ARTUR OTWOCK (POL) 2782 M (2474) 00:37:27 +22:43 00:27:15 09:38:39.23
3650 12427 KONOPKA Justyna Run 4fun (POL) 868 K (736) 00:37:27 +22:43 00:27:54 09:38:39.29
3651 12513 STANISZEWSKA Marlena Radzanów (POL) 869 K (1176) 00:37:27 +22:43 00:29:36 09:38:39.48
3652 10414 ŁOZIŃSKA Edyta orlen (POL) 870 K (322) 00:37:27 +22:43 00:25:35 09:38:39.51
3653 15059 PEPŁOŃSKI Andrzej Ciechanów (POL) 2783 M (3146) 00:37:27 +22:43 00:29:00 09:38:39.58
3654 13138 FISZER Wojciech Warszawa (POL) 2784 M (2510) 00:37:27 +22:43 00:27:20 09:38:39.69
3655 16452 GABRYŚ Wojciech Idea Bank (POL) 2785 M (3663) 00:37:27 +22:43 00:30:23 09:38:39.84
3656 14705 MALISZEWSKA Joanna Warszawa (POL) 871 K (898) 00:37:28 +22:44 00:28:38 09:38:40.00
3657 14952 KLIMEK-MAJEWSKA Magdalena RozbiegaMy Nowy Dwór (POL) 872 K (930) 00:37:28 +22:44 00:28:44 09:38:40.00
3658 14296 MAZEK Jakub Warszawa (POL) 2786 M (3012) 00:37:28 +22:44 00:28:38 09:38:40.08
3659 16199 BESSARABA Jagoda Warszawa (POL) 873 K (779) 00:37:28 +22:44 00:28:04 09:38:40.10
3660 11682 MIODEK Aleksandra Running OSP Polesie (POL) 874 K (1449) 00:37:28 +22:44 00:30:28 09:38:40.33
3661 14451 HAŁACZKIEWICZ Adam Szczecin (POL) 2787 M (2352) 00:37:28 +22:44 00:26:56 09:38:40.60
3662 14954 MAJEWSKI Łukasz RozbiegaMy Nowy Dwór (POL) 2788 M (3057) 00:37:28 +22:44 00:28:45 09:38:40.65
3663 12745 PAWŁOWSKI Piotr Warszawa (POL) 2789 M (3333) 00:37:28 +22:44 00:29:23 09:38:40.96
3664 17452 KOWALCZYK Justyna Accenture (POL) 875 K (1325) 00:37:29 +22:45 00:30:05 09:38:41.23
3665 16490 KACZMARCZYK Jakub Jędrzejów (POL) 2790 M (2505) 00:37:29 +22:45 00:27:20 09:38:41.31
3666 17340 IWIŃSKI Adam Saint-Gobain Squad (POL) 2791 M (3520) 00:37:29 +22:45 00:29:58 09:38:41.58
3667 13929 MIROWSKI Dominik Warka (POL) 2792 M (2535) 00:37:29 +22:45 00:27:23 09:38:41.74
3668 14370 KLOCH Paweł Warszawa (POL) 2793 M (3176) 00:37:29 +22:45 00:29:04 09:38:41.74
3669 16748 BUGAJ Maksym Kielce (POL) 2794 M (3050) 00:37:29 +22:45 00:28:42 09:38:41.85
3670 17034 ANDRUSIAK Artur Ciechanów (POL) 2795 M (1011) 00:37:29 +22:45 00:23:22 09:38:41.92
3671 15868 SVYRYD Oleh Warszawa (UKR) 2796 M (1937) 00:37:30 +22:46 00:25:54 09:38:42.06
3672 13265 POKORSKA Justyna Radziwiłłów (POL) 876 K (874) 00:37:30 +22:46 00:28:32 09:38:42.44
3673 16522 DZIECIĄTKO Paweł Idea Bank (POL) 2797 M (2344) 00:37:30 +22:46 00:26:55 09:38:42.59
3674 16178 ANDRUSIAK Radosław Warszawa (POL) 2798 M (1014) 00:37:30 +22:46 00:23:23 09:38:42.74
3675 12129 JAKUBISIAK Renata Aegon Run (POL) 877 K (1101) 00:37:30 +22:46 00:29:21 09:38:42.80
3676 15196 PRZYBYŁEK Diana Warszawa (POL) 878 K (1451) 00:37:31 +22:47 00:30:29 09:38:43.03
3677 12430 KULIŃSKI Sławomir forBET Runners (POL) 2799 M (3217) 00:37:31 +22:47 00:29:09 09:38:43.25
3678 19191 PILCHOWSKI Konrad Żórawski Team (POL) 2800 M (2608) 00:37:31 +22:47 00:27:36 09:38:43.88
3679 16058 REDKIEWICZ Agnieszka Reebok Run Crew Wilanów (POL) 879 K (688) 00:37:31 +22:47 00:27:38 09:38:43.91
3680 14228 LACHOWSKI Karol Aegon Run (POL) 2801 M (3331) 00:37:32 +22:48 00:29:23 09:38:44.21
3681 14998 CHRZANOWSKA Olga Warszawa (POL) 880 K (684) 00:37:32 +22:48 00:27:38 09:38:44.24
3682 15824 GÓRLICKA Karolina PASIEKA GÓRLICCY (POL) 881 K (1316) 00:37:32 +22:48 00:30:03 09:38:44.43
3683 10113 ZIÓŁKOWSKI Konrad Kuźnia Triathlonu (POL) 2802 M (2797) 00:37:32 +22:48 00:28:06 09:38:44.50
3684 11562 GODZWA Krzysztof Warszawa (POL) 2803 M (2833) 00:37:32 +22:48 00:28:12 09:38:44.62
3685 17289 ZWADA Adam Warszawa (POL) 2804 M (2337) 00:37:32 +22:48 00:26:53 09:38:44.68
3686 18974 JANUSZYK Rafał (POL) 2805 M (2570) 00:37:32 +22:48 00:27:29 09:38:44.74
3687 11895 MICHALIK Ewa Osp Running Polesie (POL) 882 K (1469) 00:37:32 +22:48 00:30:31 09:38:44.96
3688 10189 WASILEWSKI Łukasz Running Carrots (POL) 2806 M (2610) 00:37:33 +22:49 00:27:37 09:38:45.15
3689 14820 BRZECZKOWSKI Piotr Warszawa (POL) 2807 M (2828) 00:37:33 +22:49 00:28:12 09:38:45.19
3690 14470 SIKORSKI Szymon STRABAG (POL) 2808 M (3254) 00:37:33 +22:49 00:29:12 09:38:45.73
3691 17692 BANACH Andrzej Live Well at Citi (POL) 2809 M (3059) 00:37:33 +22:49 00:28:45 09:38:45.76
3692 12806 WIŚNIEWSKI Rafał Nowe Gulczewo (POL) 2810 M (2189) 00:37:33 +22:49 00:26:29 09:38:45.87
3693 17975 PUSZKA Tomasz Pandora Fitness (POL) 2811 M (1925) 00:37:33 +22:49 00:25:51 09:38:45.90
3694 17484 KALISZUK Karol Zielonka (POL) 2812 M (2847) 00:37:34 +22:50 00:28:16 09:38:46.11
3695 12246 BŁAHY Iwona Kalinka:) (POL) 883 K (1388) 00:37:34 +22:50 00:30:15 09:38:46.12
3696 14658 GŁOWACKI Marcin Poznań (POL) 2813 M (2620) 00:37:34 +22:50 00:27:39 09:38:46.23
3697 11794 FRĄCHOWICZ AGNIESZKA LIPCE REYMONTOWSKIE (POL) 884 K (1472) 00:37:34 +22:50 00:30:32 09:38:46.46
3698 10413 LESISZ Marcin Jeleniewo (POL) 2814 M (2770) 00:37:34 +22:50 00:28:00 09:38:46.51
3699 19171 OLIWA Wojciech (POL) 2815 M (2592) 00:37:34 +22:50 00:27:34 09:38:46.52
3700 13489 LEWANDOWSKA Agnieszka Rossbiegani (POL) 885 K (944) 00:37:34 +22:50 00:28:48 09:38:46.57
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
1.99799800 s

Sponsor główny: