ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 35 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 36 37  38  39 40 . . . . . . 47 48 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
3701 2619 LERCH Dagmara MIKOŁÓW (POL) 463 K40 (174) 03:41:16 +01:53:46 03:36:09 12:41:16.75
3702 4924 KUREL EDYTA Grupa Biegowa Czarna Białostocka (POL) 464 K40 (176) 03:41:17 +01:53:47 03:37:11 12:41:17.89
3703 2197 ŁOZA Michał The Running Brothers (POL) 3239 M30 (1107) 03:41:18 +01:53:48 03:36:38 12:41:18.99
3704 6515 BARANOWSKI Andrzej TriWawa (POL) 3240 M30 (1147) 03:41:19 +01:53:49 03:40:33 12:41:19.19
3705 6733 FAJDEK Adam (POL) 3241 M30 (1109) 03:41:19 +01:53:49 03:36:39 12:41:19.40
3706 4219 DĄBROWSKA Karolina Warszawa (POL) 465 K30 (187) 03:41:20 +01:53:50 03:36:43 12:41:20.65
3707 5102 BRYTAN Patryk Reebok Run Crew Skierniewice (POL) 3242 M30 (1116) 03:41:21 +01:53:51 03:37:06 12:41:21.71
3708 2307 DUDEK Gabriel Opatów (POL) 3243 M18 (350) 03:41:24 +01:53:54 03:35:32 12:41:24.63
3709 1005 BASIEJKO Mateusz Warszawa (POL) 3244 M18 (354) 03:41:24 +01:53:54 03:37:24 12:41:24.70
3710 5062 HALCZOK Dariusz Dariusz Halczok Finanse z ludzką twarzą (POL) 3245 M30 (1111) 03:41:26 +01:53:56 03:36:46 12:41:26.42
3711 5925 BOROWIEC Marta Piaseczno (POL) 466 K40 (178) 03:41:26 +01:53:56 03:37:17 12:41:26.69
3712 6343 SZYMAŃSKI DARIUSZ SOKÓŁ KLECZEW (POL) 3246 M50 (374) 03:41:28 +01:53:58 03:38:11 12:41:28.23
3713 3006 ZALESKA ANETA ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA (POL) 467 K30 (188) 03:41:32 +01:54:02 03:36:55 12:41:32.37
3714 2438 STASIUK Marian Warszawa (POL) 3247 M50 (373) 03:41:33 +01:54:03 03:38:04 12:41:33.32
3715 4911 PYTLAK Piotr Milanówek (POL) 3248 M50 (372) 03:41:34 +01:54:04 03:37:55 12:41:34.45
3716 2539 MAĆKOWIAK Paweł Wrocław (POL) 3249 M30 (1140) 03:41:36 +01:54:06 03:39:46 12:41:36.51
3717 1783 NIEDŹWIECKA Patrycja Szura_Team (POL) 468 K18 (83) 03:41:36 +01:54:06 03:37:14 12:41:36.94
3718 6668 OWCZAREK Beata (POL) 469 K18 (87) 03:41:37 +01:54:07 03:39:57 12:41:37.64
3719 1318 KOZŁOWSKI Krzysztof Gąbin Biega (POL) 3250 M30 (1115) 03:41:38 +01:54:08 03:37:06 12:41:38.05
3720 2651 JANIK Pawel Warsaw (POL) 3251 M40 (1341) 03:41:40 +01:54:10 03:37:24 12:41:40.30
3721 1295 ZAPART Joanna Świdnicka Grupa Biegowa (POL) 470 K40 (177) 03:41:40 +01:54:10 03:37:16 12:41:40.54
3722 6447 SAP alina Gliwice (POL) 471 K50 (18) 03:41:44 +01:54:14 03:36:59 12:41:44.32
3723 6593 KRUK Martina (POL) 472 K30 (189) 03:41:44 +01:54:14 03:36:59 12:41:44.96
3724 6207 LITKOWSKI Dariusz Marysin (POL) 3252 M30 (1110) 03:41:45 +01:54:15 03:36:46 12:41:45.28
3725 6227 TARNOWSKA Ewa Lublin (POL) 473 K18 (82) 03:41:45 +01:54:15 03:36:49 12:41:45.98
3726 5346 OŁOWSKI Adam Duch w Ruch (POL) 3253 M30 (1126) 03:41:47 +01:54:17 03:38:16 12:41:47.52
3727 5689 SNITKO SVIATLANA Amatar (BLR) 474 K30 (203) 03:41:48 +01:54:18 03:41:48 12:41:48.06
3728 2046 WISNIEWSKI Jakub Jozefow (POL) 3254 M30 (1121) 03:41:49 +01:54:19 03:37:44 12:41:49.84
3729 2720 MUSZYŃSKI Zbigniew Kąty (POL) 3255 M50 (375) 03:41:50 +01:54:20 03:38:14 12:41:50.71
3730 6722 KRÓL Marcin (POL) 3256 M18 (358) 03:41:55 +01:54:25 03:38:17 12:41:55.59
3731 2258 KOS Wojciech Parkrun Kalisz (POL) 3257 M50 (367) 03:41:55 +01:54:25 03:36:43 12:41:55.98
3732 2890 JAMROZ Michał Znicz Biłgoraj (POL) 3258 M18 (360) 03:41:56 +01:54:26 03:38:26 12:41:56.56
3733 3356 SZCZEPANIAK Bogumił Głowno w Biegu (POL) 3259 M30 (1131) 03:41:59 +01:54:29 03:38:50 12:41:59.49
3734 1902 NAWROCKI Krzysztof Kępno (POL) 3260 M30 (1120) 03:42:00 +01:54:30 03:37:29 12:42:00.20
3735 2138 WOJCIECHOWSKI Piotr Garwolin (POL) 3261 M40 (1350) 03:42:00 +01:54:30 03:38:48 12:42:00.30
3736 1802 BADURA Ireneusz Warszawa (POL) 3262 M18 (368) 03:42:01 +01:54:31 03:41:39 12:42:01.43
3737 5298 TWOREK Olga Warszawa (POL) 475 K30 (183) 03:42:01 +01:54:31 03:36:00 12:42:01.94
3738 3827 ZBROWSKI Michał Biegnę. żeby Bartek mógł biegać (POL) 3263 M30 (1129) 03:42:02 +01:54:32 03:38:28 12:42:02.78
3739 4437 NIEWCZAS Barbara Lubartów (POL) 476 K30 (184) 03:42:05 +01:54:35 03:36:01 12:42:05.83
3740 4239 KUCIŃSKI Marcin Forma Na Szczyt (POL) 3264 M30 (1117) 03:42:05 +01:54:35 03:37:17 12:42:05.95
3741 4014 DĘBSKI Krzysztof Warszawa (POL) 3265 M18 (361) 03:42:09 +01:54:39 03:38:32 12:42:09.95
3742 6131 MACIOCH Magdalena Warszawa (POL) 477 K18 (84) 03:42:10 +01:54:40 03:37:24 12:42:10.54
3743 5264 KRAUSE Iwona TeamKaraś-Elbląg (POL) 478 K40 (182) 03:42:11 +01:54:41 03:39:10 12:42:11.54
3744 1417 SADOWSKA Justyna Sulejówek (POL) 479 K40 (180) 03:42:12 +01:54:42 03:38:30 12:42:12.49
3745 337 BOJARSKI Robert Płock (POL) 3266 M50 (364) 03:42:12 +01:54:42 03:36:14 12:42:12.65
3746 1603 GRABOWSKI Michał Suchedniów (POL) 3267 M30 (1124) 03:42:17 +01:54:47 03:37:54 12:42:17.29
3747 2705 SIEPIETOWSKI Piotr LS RUN WORLD CARGO IMPORT (POL) 3268 M50 (369) 03:42:20 +01:54:50 03:36:54 12:42:20.64
3748 3542 ŁUŃSKI Zbigniew Klub Biegacza Mrągowo (POL) 3269 M60 (61) 03:42:21 +01:54:51 03:37:16 12:42:21.69
3749 3991 PONCYLIUSZ Mateusz Parysów (POL) 3270 M18 (359) 03:42:32 +01:55:02 03:38:21 12:42:32.22
3750 4982 BARANOWSKI Rafał Warszawa (POL) 3271 M50 (376) 03:42:33 +01:55:03 03:38:26 12:42:33.65
3751 5685 PIETRAS Remigiusz Podkowa Leśna (POL) 3272 M40 (1346) 03:42:36 +01:55:06 03:38:18 12:42:36.01
3752 1165 ARCHUTOWSKA Ola WarsZawa (POL) 480 K30 (192) 03:42:37 +01:55:07 03:38:08 12:42:37.17
3753 5786 KOZŁOWSKI Michał Samorząd Studentów SGH (POL) 3273 M18 (352) 03:42:46 +01:55:16 03:37:21 12:42:46.52
3754 3547 WĘZICKI Gabriel Zwoleń Biega (POL) 3274 M30 (1139) 03:42:50 +01:55:20 03:39:43 12:42:50.73
3755 1877 RZECZYCKI DARIUSZ opole (POL) 3275 M40 (1366) 03:42:51 +01:55:21 03:40:09 12:42:51.64
3756 1875 RZECZYCKA Małgorzata opole (POL) 481 K40 (186) 03:42:52 +01:55:22 03:40:10 12:42:52.12
3757 5168 GRZELAK Paweł Warszawa (POL) 3276 M30 (1119) 03:42:57 +01:55:27 03:37:27 12:42:57.18
3758 3799 MGŁOSIEK Grzegorz Warszawa (POL) 3277 M50 (380) 03:43:02 +01:55:32 03:39:55 12:43:02.28
3759 1518 DĘBICKI Mariusz Orange Polska (POL) 3278 M40 (1342) 03:43:04 +01:55:34 03:38:01 12:43:04.21
3760 2702 KACZMAREK Łukasz Września (POL) 3279 M40 (1343) 03:43:04 +01:55:34 03:38:01 12:43:04.26
3761 3816 SZYMCZAK Łukasz Łódź Kocha Sport (POL) 3280 M30 (1141) 03:43:04 +01:55:34 03:39:54 12:43:04.95
3762 4406 ZACHEJA MARIUSZ CROSS SYRENKA WARSZAWA (POL) B1 3281 M40 (1336) 03:43:07 +01:55:37 03:37:12 12:43:07.40
3763 6267 OWSIŃSKI Andrzej Accenture (POL) 3282 M40 (1337) 03:43:07 +01:55:37 03:37:13 12:43:07.86
3764 5132 REMBERK Michał Warszawski Żółwik (POL) 3283 M40 (1338) 03:43:11 +01:55:41 03:37:15 12:43:11.02
3765 3593 PIORUN Paweł parkrun skierniewice (POL) 3284 M40 (1345) 03:43:12 +01:55:42 03:38:11 12:43:12.06
3766 6456 WÓJTOWICZ CEZARY Inteligentna Mikroelktronika Sp. z o.o. (POL) 3285 M40 (1362) 03:43:12 +01:55:42 03:39:55 12:43:12.53
3767 1691 SZYMCZYK Bogdan amator (POL) 3286 M60 (64) 03:43:13 +01:55:43 03:40:03 12:43:13.45
3768 4452 KORZENIEWSKI Janusz Metro Warszawskie (POL) 3287 M50 (378) 03:43:13 +01:55:43 03:38:59 12:43:13.93
3769 3210 PIORUN Ewelina Parkrun Skierniewice (POL) 482 K40 (179) 03:43:15 +01:55:45 03:38:13 12:43:15.60
3770 2365 BRZEZIŃSKI Waldemar Biegiem Radom! (POL) 3288 M50 (377) 03:43:19 +01:55:49 03:38:31 12:43:19.88
3771 6737 KOWALSKI Tomasz FALUN DAFA (POL) 3289 M40 (1368) 03:43:20 +01:55:50 03:40:14 12:43:20.29
3772 1397 JURCZUK Sławomir Nowa Wieś (POL) 3290 M40 (1354) 03:43:21 +01:55:51 03:39:08 12:43:21.57
3773 4834 TYMOSIAK Mateusz SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA (POL) 3291 M18 (362) 03:43:22 +01:55:52 03:39:10 12:43:22.02
3774 5556 BRUNET Robert Warsaw (ESP) 3292 M30 (1118) 03:43:22 +01:55:52 03:37:22 12:43:22.76
3775 5658 BRUNET Josep Tarragona (ESP) 3293 M18 (353) 03:43:23 +01:55:53 03:37:23 12:43:23.20
3776 6268 STOSIO Robert Pruszków (POL) P 3294 M30 (1122) 03:43:24 +01:55:54 03:37:46 12:43:24.35
3777 3470 SILKIN Piotr Kretinga (LTU) 3295 M70 (8) 03:43:25 +01:55:55 03:38:50 12:43:25.43
3778 4896 KUREK Andrzej Warszawa (POL) 3296 M60 (65) 03:43:25 +01:55:55 03:40:20 12:43:25.72
3779 5913 PLAK Dariusz Ząbki (POL) 3297 M30 (1153) 03:43:27 +01:55:57 03:41:01 12:43:27.14
3780 4625 PARYSZ Anna STARE BABICE BIEGAJĄ (POL) 483 K50 (20) 03:43:27 +01:55:57 03:39:32 12:43:27.36
3781 6230 STAŃCZAK Wojciech NestRun (POL) 3298 M40 (1344) 03:43:28 +01:55:58 03:38:10 12:43:28.57
3782 3989 OSADNIK Sabrina DYSTANS LUBOMIA (POL) 484 K30 (193) 03:43:30 +01:56:00 03:38:14 12:43:30.25
3783 1605 KOCIOŁŁ Tomasz Warszawa (POL) 3299 M40 (1358) 03:43:31 +01:56:01 03:39:32 12:43:31.84
3784 2638 LABA Anna Warszawa (POL) 485 K30 (191) 03:43:32 +01:56:02 03:37:54 12:43:32.14
3785 2671 JABŁOŃSKI maciej warszawa (POL) 3300 M50 (379) 03:43:32 +01:56:02 03:39:18 12:43:32.88
3786 5197 SZCZEPOCKI Andrzej Niepołomice Biegają (POL) 3301 M40 (1348) 03:43:34 +01:56:04 03:38:39 12:43:34.96
3787 4523 ROSIK Piotr Warszawa (POL) 3302 M30 (1136) 03:43:35 +01:56:05 03:39:04 12:43:35.40
3788 2848 ANAGNOSTOPOULOU Vicky Athens (AUS) 486 K40 (191) 03:43:35 +01:56:05 03:41:46 12:43:35.58
3789 5596 ANDRZEJAK JACEK Zgorzelec (POL) 3303 M40 (1340) 03:43:38 +01:56:08 03:37:16 12:43:38.79
3790 6373 FRANICA Krystian Pszów (POL) 3304 M30 (1127) 03:43:40 +01:56:10 03:38:21 12:43:40.03
3791 2864 GAJOWNICZEK Magdalena Siedlce (POL) 487 K30 (195) 03:43:41 +01:56:11 03:39:01 12:43:41.35
3792 2888 KISIELIŃSKI Szymon Niwiski (POL) 3305 M40 (1352) 03:43:41 +01:56:11 03:39:01 12:43:41.39
3793 2568 ZADEBERNY Artur Gliwice (POL) 3306 M40 (1360) 03:43:43 +01:56:13 03:39:47 12:43:43.09
3794 3673 KORZYSTKO Piotr Olaws (POL) 3307 M30 (1130) 03:43:43 +01:56:13 03:38:39 12:43:43.11
3795 3516 ORLIK SEBASTIAN BIEGIEM RADOM! (POL) 3308 M40 (1372) 03:43:44 +01:56:14 03:40:28 12:43:44.77
3796 5106 GRAJEWSKI Artur Warszawa (POL) 3309 M30 (1138) 03:43:47 +01:56:17 03:39:34 12:43:47.08
3797 4006 BRZEZIŃSKI Łukasz Bydgoszcz (POL) 3310 M18 (357) 03:43:49 +01:56:19 03:38:12 12:43:49.39
3798 1986 MELANIUK Mirosław Lublin (POL) 3311 M60 (63) 03:43:50 +01:56:20 03:39:14 12:43:50.20
3799 5406 LACHOWICZ Dariusz Brak (POL) 3312 M30 (1144) 03:43:50 +01:56:20 03:40:17 12:43:50.77
3800 3573 STANULA Dominika Mustangi Gliwice (POL) 488 K18 (85) 03:43:50 +01:56:20 03:38:44 12:43:50.78
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.31075215 s

Sponsor główny: