ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZYŹNI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 37 38  39  40 41 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
3801 13295 SZCZYPEK Klaudia Pilawa (POL) 936 K (578) 00:37:48 +23:04 00:27:05 09:39:00.47
3802 14002 WAWER Mateusz Miętne (POL) 2866 M (2415) 00:37:48 +23:04 00:27:06 09:39:00.55
3803 12525 BRZOZOWSKI Tomasz Im Szybciej Tym Szybciej (POL) 2867 M (3194) 00:37:48 +23:04 00:29:06 09:39:00.64
3804 13432 SYGUŁA Dominika TeamZabieganeDni (POL) 937 K (709) 00:37:48 +23:04 00:27:45 09:39:00.82
3805 18920 MIŁOBĘDZKI MAREK Face Active (POL) 2868 M (3586) 00:37:48 +23:04 00:30:09 09:39:00.83
3806 16507 GALLI vivenzio blera (ITA) 2869 M (2402) 00:37:48 +23:04 00:27:04 09:39:00.96
3807 15803 BRZUSZEK Mateusz Teresin Gaj (POL) 2870 M (2200) 00:37:49 +23:05 00:26:32 09:39:01.03
3808 13014 JĘDRUSIAK Lidia Drużyna Szpiku (POL) 938 K (1129) 00:37:49 +23:05 00:29:28 09:39:01.23
3809 11665 MACIEJEWSKA Karola Hidden power (POL) 939 K (1533) 00:37:49 +23:05 00:30:47 09:39:01.31
3810 10284 SIKORA Szymon Warszawa (POL) 2871 M (2895) 00:37:49 +23:05 00:28:22 09:39:01.42
3811 18479 NAIDOO Kershen e-point SA (RSA) 2872 M (3615) 00:37:49 +23:05 00:30:14 09:39:01.49
3812 17655 SITEK Boleslaw Warszawa (POL) 2873 M (1981) 00:37:49 +23:05 00:26:01 09:39:01.62
3813 16102 WOŁOSZYN Dominik Otrebusy (POL) 2874 M (3324) 00:37:49 +23:05 00:29:21 09:39:01.93
3814 11317 SŁOMCZYŃSKA Małgorzata Warszawa (POL) 940 K (1013) 00:37:50 +23:06 00:29:04 09:39:02.36
3815 18015 WILK Andrzej Nowa Iwiczna (POL) 2875 M (2001) 00:37:50 +23:06 00:26:04 09:39:02.50
3816 16206 SIWIAK Marcin PKP IC Running Team (POL) 2876 M (2822) 00:37:50 +23:06 00:28:11 09:39:02.57
3817 17376 KSIĄŻEK Grzegorz Warszawa (POL) 2877 M (2041) 00:37:50 +23:06 00:26:12 09:39:02.68
3818 14768 ŁYJAK Małgorzata Warszawa (POL) 941 K (1190) 00:37:50 +23:06 00:29:39 09:39:02.77
3819 10274 ROSIŃSKI Marcin Cała Oleśnica Biega (POL) 2878 M (3055) 00:37:50 +23:06 00:28:44 09:39:02.77
3820 19101 HODGE Chris (POL) 2879 M (3537) 00:37:50 +23:06 00:30:00 09:39:02.85
3821 16381 PIETRASIK Marcin Piaseczno (POL) 2880 M (3412) 00:37:51 +23:07 00:29:39 09:39:03.07
3822 18845 WIKLAK Paweł Warszawa (POL) 2881 M (2706) 00:37:51 +23:07 00:27:52 09:39:03.13
3823 16195 PĘŚKO Sylwester PKP Intercity Running team centrala (POL) 2882 M (2821) 00:37:51 +23:07 00:28:11 09:39:03.19
3824 12172 TORZEWSKA Agnieszka Warszawa (POL) 942 K (1050) 00:37:51 +23:07 00:29:11 09:39:03.25
3825 16915 HRYCKO KRZYSZTOF Żórawski team (POL) 2883 M (2659) 00:37:51 +23:07 00:27:45 09:39:03.30
3826 17853 ZAWADZKI Piotr Warszawa (POL) 2884 M (2871) 00:37:51 +23:07 00:28:19 09:39:03.51
3827 18266 OGŁAZA Norbert Warszawa (POL) 2885 M (3677) 00:37:51 +23:07 00:30:26 09:39:03.77
3828 18092 PŁYWACZEWSKI Emilian Sochaczew (POL) 2886 M (3167) 00:37:51 +23:07 00:29:03 09:39:03.79
3829 14683 SZENAJCH Aleksandra Team ZabieganeDni (POL) 943 K (739) 00:37:51 +23:07 00:27:54 09:39:03.80
3830 17854 KARDAŚ Mateusz Warszawa (POL) 2887 M (2664) 00:37:51 +23:07 00:27:45 09:39:03.83
3831 11617 PALUCH Anna Warszawa (POL) 944 K (756) 00:37:52 +23:08 00:27:58 09:39:04.25
3832 19193 KOMOŃSKA Marlena Adidas Runners Warsaw (POL) 945 K (958) 00:37:52 +23:08 00:28:51 09:39:04.33
3833 16500 BORAS Daria Bezledy (POL) 946 K (1475) 00:37:52 +23:08 00:30:33 09:39:04.48
3834 13423 SKRZYPIEC Daniel Warszawa (POL) 2888 M (2879) 00:37:52 +23:08 00:28:20 09:39:04.49
3835 13359 DZIEWULSKA Henryka Rozbiegany Piastów (POL) 947 K (895) 00:37:52 +23:08 00:28:37 09:39:04.60
3836 19194 KALBARCZYK Paweł (POL) 2889 M (3098) 00:37:52 +23:08 00:28:51 09:39:04.74
3837 14101 URBAŃSKI Mikołaj Warszawa (POL) 2890 M (2726) 00:37:52 +23:08 00:27:53 09:39:04.85
3838 19001 BARCZYK Agnieszka (POL) 948 K (744) 00:37:53 +23:09 00:27:56 09:39:05.01
3839 19271 GÓRAL Piotr (POL) 2891 M (3165) 00:37:53 +23:09 00:29:03 09:39:05.19
3840 18660 NOWICKI DAMIAN BARLINEK (POL) 2892 M (883) 00:37:53 +23:09 00:22:53 09:39:05.21
3841 13775 GRZYWACZ Tomasz Warszawa (POL) 2893 M (3328) 00:37:53 +23:09 00:29:22 09:39:05.47
3842 19085 WNĘK Piotr (POL) 2894 M (2881) 00:37:53 +23:09 00:28:20 09:39:05.63
3843 17332 FLOREK Paweł Centrala NFZ (POL) 2895 M (3107) 00:37:53 +23:09 00:28:53 09:39:05.64
3844 17768 KWIATKOWSKI Sebastian Live Well at Citi (POL) 2896 M (3039) 00:37:53 +23:09 00:28:41 09:39:05.71
3845 10869 WILIŃSKI Tomasz 2897 M (4273) 00:37:53 +23:09 00:33:48 09:39:05.93
3846 15248 MILEWSKA Joanna Warszawa (POL) 949 K (1160) 00:37:54 +23:10 00:29:33 09:39:06.04
3847 11401 KARASIEWICZ Katarzyna Kuligów (POL) 950 K (854) 00:37:54 +23:10 00:28:26 09:39:06.30
3848 13873 ŁOZIŃSKI Piotr BRACTWO BIEGOWE BGK (POL) 2898 M (2757) 00:37:54 +23:10 00:27:58 09:39:06.36
3849 10819 TOKARSKI Grzegorz (POL) 2899 M (3129) 00:37:54 +23:10 00:28:58 09:39:06.57
3850 18641 KRUPIŃSKI Wiktor Płock (POL) 2900 M (3148) 00:37:54 +23:10 00:29:00 09:39:06.60
3851 16992 KRÓLAK Tomasz Płochocin (POL) 2901 M (3195) 00:37:54 +23:10 00:29:06 09:39:06.64
3852 11368 ROCHNOWSKA Magdalena Chotomów (POL) 951 K (803) 00:37:55 +23:11 00:28:12 09:39:07.14
3853 13937 KOLENKIEWICZ Piotr Warszawa (POL) 2902 M (3543) 00:37:55 +23:11 00:30:01 09:39:07.65
3854 15260 NAWROCKI Maciej Eko-Okna Runners (POL) 2903 M (3313) 00:37:55 +23:11 00:29:19 09:39:07.69
3855 10868 WILIŃSKA Zofia 952 K (2259) 00:37:55 +23:11 00:33:50 09:39:07.80
3856 12014 RADZANOWSKA JANINA BBL Mława (POL) 953 K (1279) 00:37:56 +23:12 00:29:56 09:39:08.01
3857 18692 SZULC Katarzyna Ząbki (POL) 954 K (858) 00:37:56 +23:12 00:28:28 09:39:08.11
3858 15769 MALEWICZ Michał Warszawa (POL) 2904 M (3023) 00:37:56 +23:12 00:28:39 09:39:08.36
3859 17389 JEDNAS Karolina Warszawa (POL) 955 K (619) 00:37:56 +23:12 00:27:17 09:39:08.45
3860 10198 NIEDZIELAK Iwona Płock (POL) 956 K (2384) 00:37:56 +23:12 00:34:42 09:39:08.63
3861 16842 GÓROWSKA Mariola Ciechanów (POL) 957 K (862) 00:37:56 +23:12 00:28:28 09:39:08.64
3862 13228 RÓŻ JANUSZ sawa biega (POL) 2905 M (2939) 00:37:56 +23:12 00:28:27 09:39:08.91
3863 13486 HUNKIEWICZ Ewelina Markowi Biegacze (POL) 958 K (913) 00:37:56 +23:12 00:28:39 09:39:08.95
3864 11974 WYSOCKA Iwona BBL Mława (POL) 959 K (1293) 00:37:57 +23:13 00:29:58 09:39:09.00
3865 15636 LISOWSKI Michał INVESTA (POL) 2906 M (2568) 00:37:57 +23:13 00:27:29 09:39:09.03
3866 11514 PODHAJNY Mateusz Warszawa (POL) 2907 M (3754) 00:37:57 +23:13 00:30:44 09:39:09.12
3867 14424 SIERBIŃSKI Michał Omega Pharma Team (POL) 2908 M (3236) 00:37:57 +23:13 00:29:11 09:39:09.36
3868 17374 WASIAK Joanna AXA Running Team (POL) 960 K (897) 00:37:57 +23:13 00:28:37 09:39:09.85
3869 16820 SENDER JAKUB WARSZAWA (POL) 2909 M (2470) 00:37:57 +23:13 00:27:14 09:39:09.86
3870 14361 SOBIECKA Joanna Vege Runners (POL) 961 K (1124) 00:37:57 +23:13 00:29:25 09:39:09.95
3871 14444 CHARŁAMPOWICZ-KRAWCZYK FILIP WARSZAWA (POL) 2910 M (2700) 00:37:58 +23:14 00:27:51 09:39:10.07
3872 16302 WŁODARCZYK Grzegorz Zalesie Górne (POL) 2911 M (3071) 00:37:58 +23:14 00:28:47 09:39:10.23
3873 11492 MÓWIŃSKA Anna Runners Team Jabłonna (POL) 962 K (1099) 00:37:58 +23:14 00:29:20 09:39:10.74
3874 10325 MALCZEWSKI damian powst.wlkp (POL) 2912 M (3830) 00:37:58 +23:14 00:31:04 09:39:10.76
3875 12914 BRUSOKAS Tomasz Warszawa (POL) 2913 M (2093) 00:37:59 +23:15 00:26:19 09:39:11.00
3876 11185 SZRAMOWSKI Przemek Komorów - Granica (POL) 2914 M (2762) 00:37:59 +23:15 00:27:59 09:39:11.01
3877 13516 MAREK Roman IPN (POL) 2915 M (3307) 00:37:59 +23:15 00:29:19 09:39:11.03
3878 18039 STRITMATTEE Jordan Warszawa (POL) 2916 M (2259) 00:37:59 +23:15 00:26:39 09:39:11.29
3879 18335 MATUSIK Agnieszka Medicover Runners (POL) 963 K (948) 00:37:59 +23:15 00:28:49 09:39:11.31
3880 16858 SIEJAK Karolina Warszawa (POL) 964 K (507) 00:37:59 +23:15 00:26:39 09:39:11.50
3881 10323 PŁÓCIENNIK Jakub Świerkówiec (POL) 2917 M (3834) 00:37:59 +23:15 00:31:05 09:39:11.76
3882 12595 KORONA Katarzyna Warszawa (POL) 965 K (827) 00:37:59 +23:15 00:28:19 09:39:11.90
3883 17496 SZCZĘSNY Tomasz Sosnowiec (POL) 2918 M (2738) 00:38:00 +23:16 00:27:56 09:39:12.07
3884 17490 KUSZNIERUK Agnieszka Warszawa (POL) 966 K (740) 00:38:00 +23:16 00:27:55 09:39:12.13
3885 15577 ŁOBODA Michał Fitness Club Forum Lublin (POL) 2919 M (3613) 00:38:00 +23:16 00:30:13 09:39:12.24
3886 14277 SOBCZYK Marek KB Ożarów Mazowiecki Biega (POL) 2920 M (2725) 00:38:00 +23:16 00:27:53 09:39:12.78
3887 12493 ZAMĘCKI Jacek Głobino (POL) 2921 M (2033) 00:38:00 +23:16 00:26:10 09:39:12.96
3888 16115 LIPKO Adam Dzik Sławatycze5 (POL) 2922 M (4349) 00:38:01 +23:17 00:34:43 09:39:13.01
3889 14475 DUNAJ Robert Marki (POL) 2923 M (3113) 00:38:01 +23:17 00:28:55 09:39:13.36
3890 15157 JANCZ Aleksandra Nowy dwór mazowiecki (POL) 967 K (785) 00:38:01 +23:17 00:28:05 09:39:13.67
3891 16629 ŻUROWSKI Łukasz Warszawa (POL) 2924 M (2809) 00:38:01 +23:17 00:28:08 09:39:13.68
3892 17897 KOTUR Kinga Warszawa (POL) 968 K (789) 00:38:01 +23:17 00:28:06 09:39:13.76
3893 12463 RAFAŁKO Kamil Warszawa (POL) 2925 M (3526) 00:38:02 +23:18 00:29:59 09:39:14.13
3894 13924 JANKOWSKI Remigiusz Warszawa (POL) 2926 M (3603) 00:38:02 +23:18 00:30:11 09:39:14.42
3895 14686 KUCISZ Piotr Reebok Run Crew Ostrołęka (POL) 2927 M (3054) 00:38:02 +23:18 00:28:44 09:39:14.43
3896 13175 BANDOSZ Bartłomiej Warszawa (POL) 2928 M (2810) 00:38:02 +23:18 00:28:08 09:39:14.69
3897 17498 ŁUCIUK Bartłomiej Międzyrzec Podlaski (POL) 2929 M (3233) 00:38:02 +23:18 00:29:10 09:39:14.87
3898 10278 SANTOREK Marcin Dębe Wielkie (POL) 2930 M (3797) 00:38:02 +23:18 00:30:57 09:39:14.89
3899 12668 FILIPKOWSKA Alicja Warszawa (POL) 969 K (1301) 00:38:02 +23:18 00:29:58 09:39:14.90
3900 15230 PENKALSKI Tomasz Wieliszew (POL) 2931 M (2745) 00:38:02 +23:18 00:27:56 09:39:14.96
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.38540006 s

Sponsor główny: