ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 38 39  40  41 42 . . . . . . . . . . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
3901. 1753 PIRES Paulo SS CGD (POR) M50
3902. 2348 PISAREK Karol Warszawa (POL) M30
3903. 124 PISARSKI Radosław Płock (POL) M40
3904. 4689 PISARSKI Tomasz Nidzica Biega (POL) M18
3905. 3465 PISOCKIJ Stanislav Vegan (LTU) M30
3906. 5627 PISULA Nikodem Gliwice (POL) M18
3907. 4510 PISULA Sylwia Gliwice (POL) K40
3908. 4935 PISZCZ DARIUSZ RZESZÓW (POL) M40
3909. 6171 PISZCZATOWSKI Roman Gdynia (POL) M50
3910. 3360 PIWKO Dawid Nur (POL) M30
3911. 2296 PIWNICKI Robert Dywity (POL) M30
3912. 3536 PIWOWARCZYK Marek WAŁBRZYCH (POL) M40
3913. 1353 PIWOWARSKI Bartosz wkurw_team bpiwn.pl (POL) M30
3914. 4554 PIWOWSKA Magda Zielona Gra (POL) K30
3915. 2602 PŁACHTA Marek Ekipa z Tarnowa (POL) M50
3916. 2239 PLAGA Laura Mikkeller Running Club London (GBR) K30
3917. 5913 PLAK Dariusz Ząbki (POL) M30
3918. 4253 PLANGGER Oswald Suedtiroler Laufverein Sparkasse (ITA) M30
3919. 6740 PŁASKOCIŃSKI Marek (POL) M40
3920. 6161 PLATO Katarzyna Biegiem Radom! (POL) K30
3921. 5680 PLESIŃSKI Piotr Warszawa (POL) M30
3922. 6380 PLEŚNIAR-KOZŁOWSKA Agata OIRP Warszawa (POL) K40
3923. 6083 PLISKA Dariusz KB Biała Biega (POL) M30
3924. 4609 PLISZKA Paweł Enigma (POL) M30
3925. 2771 PLIUTO Aliaksandr Belarus. Gomel (POL) M18
3926. 4116 PŁOCHOCKI Marcin Wyszków (POL) M30
3927. 4919 PŁÓCIENICZAK Łukasz StreetIsWatching (POL) M30
3928. 4845 PŁOŃSKI Mariusz Józefosław (POL) M30
3929. 2424 PŁOSKI Michał Misiowie Puszyści (POL) M30
3930. 4046 PLUCIŃSKI Tomasz Poznań (POL) M30
3931. 1539 PLUSZKA Adam Vege Runners (POL) M40
3932. 4897 PLUTO-PRĄDZIŃSKI Mateusz ULTRA RUNNING POLSKA (POL) M18
3933. 3844 POBIERZYN Sebastian Decathlon (POL) M30
3934. 4121 POCHYLSKI Łukasz 42 BLSz (POL) M30
3935. 4844 POCIECH marek korytów (POL) M50
3936. 1963 POCIECHA Katarzyna TRIATHLON TRAINING CENTER (POL) K50
3937. 2667 POCZTA Marian KS KROTOSZ KROTOSZYN (POL) M50
3938. 1892 PODBIELSKI Mariusz Pruszków (POL) M40
3939. 1374 PODGÓRSKI Dominik Prorunning Promotion (POL) M40
3940. 5939 PODGÓRSKI Filip 72-100 Golemiów (POL) M18
3941. 866 PODGÓRSKI Janusz OSKARJA (POL) M60
3942. 3660 PODGÓRSKI PATRYK fundacja swd (POL) M40
3943. 3929 PODGÓRSKI Piotr Olsztyn (POL) M40
3944. 2807 PODGRODZKI Grzegorz BBL Zduńska Wola (POL) M40
3945. 1357 PODLASIŃSKI WOJCIECH WKURW_TEAM (POL) M30
3946. 6574 PODLES Robert Cobi Team (POL) M50
3947. 4323 PODLEŚ Zbigniew Warszawa (POL) M40
3948. 4773 PODODEMSKA-ZABDYR Izabela KS Pegaz (POL) K40
3949. 6404 PODOLEWSKA Paulina Płock (POL) K18
3950. 4679 PODOLEWSKI RAFAŁ Rykowisko (POL) M40
3951. 2560 PODPŁOMYK Andrzej Sportczesna (POL) M40
3952. 1056 PODSIADŁO Jan TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA (POL) M40
3953. 2448 PODWALSKI Adam Koszalin (POL) M30
3954. 4439 POGORZELSKA Katarzyna BWM TEAM (POL) K30
3955. 1348 POGORZELSKI Krzysztof Kanciapa On Tour (POL) M30
3956. 2593 POJDA Grzegorz RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM (POL) M40
3957. 1453 POKORA Marek Wrocław (POL) M40
3958. 1210 POKOTYCKI Denis Otomo STP (POL) M18
3959. 2738 POKROPIŃSKA Weronika Gostynin (POL) K30
3960. 2281 POKRYWKA Arkadiusz Dąbrówka (POL) M40
3961. 4666 POLAK Artur Pilaszków (POL) P M40
3962. 6057 POLAK Artur Warszawa (POL) M40
3963. 3484 POLAK KRZYSZTOF MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY (POL) M40
3964. 6672 POLAK Mateusz (POL) M30
3965. 5019 POLAKOWSKI Jan Street Run Radom (GBR) M30
3966. 5017 POLAKOWSKI Tomasz Street Run Radom (POL) M40
3967. 2148 POLAŃSKI Mariusz OLAWS Złotoryja (POL) M40
3968. 6710 POLAŃSKI Piotr ASICS FrontRunner Poland (POL) M50
3969. 2902 POŁAWSKI Arkadiusz Probis Team (POL) M40
3970. 52 POLCYN Czesław PLKS Gwda Piła (POL) PZLA M40
3971. 6255 POŁEĆ Dariusz Warszawa (POL) M18
3972. 3381 POLGUJ Kinga Poznań (POL) K18
3973. 1251 POLITOWSKI Michał Michałowice-Wieś (POL) M40
3974. 3671 POLNY Daniel PASS RUNNING TEAM (POL) M40
3975. 4877 POŁÓG Marek Sulejówek (POL) M40
3976. 3383 POŁOWIANIUK Marek Warszawa (POL) M40
3977. 2716 POŁOWNIAK Michał Jędrzejów (POL) M30
3978. 5280 POMARAŃSKI Piotr Warszawa (POL) M30
3979. 1190 POMASKI Paweł adidas Runners Warsaw (POL) M50
3980. 3940 PONCYLIUSZ Marcin WARSZAWA (POL) M30
3981. 3991 PONCYLIUSZ Mateusz Parysów (POL) M18
3982. 4801 PONIATOWSKI Jacek Siemiatycze (POL) M40
3983. 2313 PONIKWIA Rafał WM Triself (POL) M30
3984. 4396 PONTUS Robert Cała Oleśnica Biega & VRC (POL) M30
3985. 4529 POPCZYŃSKI Krystian Warszawa (POL) M40
3986. 4247 POPIEL Aleksandra Warszawa (POL) K18
3987. 3623 POPIEL Grażyna Przebiegli (POL) K50
3988. 6435 POPIELARZ Robert SBRT Running Team Bydgoszcz (POL) M50
3989. 2826 POPŁAWSKI Marcin BSB (POL) M40
3990. 3997 POPŁAWSKI Piotr PGB Sportowa Paczka (POL) M30
3991. 3064 POPŁAWSKI Tomasz Nightruners (POL) M30
3992. 5804 POPŁOŃSKI Zbigniew Olszanka (POL) M40
3993. 3341 POPOV Anton Kharkiv (UKR) M30
3994. 3427 POPOV Gennadii Kharkiv (UKR) M30
3995. 6547 PORĘBSKA Paulina Przysucha (POL) K30
3996. 3891 PORĘBSKI MARCIN RADOM (POL) M40
3997. 2792 PORĘBSKI Mariusz Warszawa (POL) M40
3998. 5431 PORĘBSKI Rafał Evil Team (POL) M40
3999. 804 POREDA Piotr Gdańsk (POL) M30
4000. 1063 PORTACHA Jarosław Zabiegany Wołomin (POL) M40
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.26078796 s

Sponsor główny: