ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
38
39
40
41
42
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
3901.
4691
MAJCHROWICZ ANDRZEJ
Krościenko Wyżne (POL)
M40
3902.
4692
ZIÓŁEK Magdalena
Olej Running Team (POL)
K40
3903.
4693
MAJCHROWICZ Marzenna
Krościenko Wyżne (POL)
K40
3904.
4694
ZDEBEL Dariusz
Lecymy Durś (POL)
M50
3905.
4695
TALAJKO Dorota
warsaw (POL)
K40
3906.
4696
ORGANISTA Jakub
PKO (POL)
M18
3907.
4697
SULEWSKI Maciej
Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL)
M40
3908.
4698
LACHERA Marysia
Night Runners Zabrze (POL)
K50
3909.
4699
LACHERA Bogusław
Night Runners Zabrze (POL)
M60
3910.
4700
STEC Piotr
Warszawa (POL)
M40
3911.
4701
GĘBCZYŃSKI Paweł
Gliwice (POL)
M40
3912.
4702
KWASNIEWSKI Tadeusz
Lędziny (POL)
M30
3913.
4703
OKRÓJ DAWID
GDAŃSK (POL)
M30
3914.
4704
GNOT Katarzyna
1974 (POL)
K40
3915.
4705
WŁODARCZYK Mirosław
15 Gizycka Brygada Znechanizowana (POL)
M30
3916.
4706
MAŁKOWSKI Bogdan
SPARTANIE DZIECIOM (POL)
M50
3917.
4707
BISKUPSKI Marcin
Bydgoszcz (POL)
M40
3918.
4708
MRÓZEK Rafał
Olimpijczyk Gilowice (POL)
M30
3919.
4709
SKOP Krzysztof
Ruda Śląska (POL)
M30
3920.
4710
BOGUSZ Justyna
SS Drużyna Wilka/ KB Mrągowo (POL)
K18
3921.
4711
PAJĄK Marcin
Jastrzębie-Zdrój (POL)
M18
3922.
4712
RADZIVONAVA KARYNA
RUN4FUN.BY (BLR)
K18
3923.
4713
SKRZYPCZAK Barbara
Stalowowolski Klub Biegacza (POL)
K30
3924.
4715
GAWIN Sławomir
IT Kontrakt Sports Team (POL)
M30
3925.
4716
WISZNIEWSKI Karol
AKS Polonia Warszawa (POL)
M30
3926.
4717
GRZĘDA Jarosław
Mała Wieś (POL)
M18
3927.
4718
NOS VALIANTSINA
SOLIGORSK (BLR)
K70
3928.
4719
RETZLAFF Maciej
Bytów (POL)
M30
3929.
4720
NOS VALIANTSIN
SOLIGORSK (BLR)
M70
3930.
4721
RYWALSKI ROMAN
TKKF Wodnik Więcbork (POL)
M50
3931.
4722
MISZCZAK Damian
Imielin Biega (POL)
M40
3932.
4723
WĄSOWSKI Bartłomiej
Mińsk Mazowiecki (POL)
M30
3933.
4724
MICHAŁKIEWICZ Wojciech
AWL (POL)
M50
3934.
4725
KOMPIŃSKI Marcin
Warszawa (POL)
M30
3935.
4726
GINSZT Renata
ATP Augustów (POL)
K50
3936.
4727
BAKUŁA Wiesław
wampir (POL)
M50
3937.
4728
JANKOWSKI Piotr
AMP NIERUCHOMOŚCI (POL)
M40
3938.
4729
CZERNIAK HENRYK
KB Kosynier Września (POL)
M70
3939.
4730
SKRYPKA Sergiy
Nowa Wola (POL)
M50
3940.
4731
WŁOSEK Maciej
Pruszków (POL)
M30
3941.
4732
WOJCIECHOWSKI Tomasz
Running Frogs (POL)
M30
3942.
4733
CICHOWICZ MARCIN
GRÓJEC (POL)
M40
3943.
4734
ŁAKOMIEC Tomasz
suchedniów (POL)
M30
3944.
4735
SIENIAWSKI Mateusz
Olsztyn (POL)
M18
3945.
4736
CZAJKA Jarosław
Dębowce (POL)
M18
3946.
4737
SOKOŁOWSKI Zbyszek
Warszawa (POL)
M40
3947.
4738
RYGIELSKI Arkadiusz
Klub Biegacza SPOKO Sławno (POL)
M30
3948.
4739
NASKRĘT MARIUSZ
RACOT (POL)
M40
3949.
4740
KWIATKOWSKI Marcin
KwiatkowscyTeam (POL)
M40
3950.
4741
KOBIAŁKA Marek
Markowi Biegacze (POL)
M30
3951.
4742
DRATWA Łukasz
Łódź (POL)
M30
3952.
4743
HRYCAJ Marcin
Odra Opole (POL)
M40
3953.
4744
ŚWIRCZ Damian
Street Run Radom (POL)
M18
3954.
4745
PIELA Wojciech
Łowęcice (POL)
M30
3955.
4746
GAUDY Anna
Zabiegani Częstochowa (POL)
K30
3956.
4747
BIERNACKI Dariusza
Olsztyn (POL)
M40
3957.
4748
LACH Przemysław
Lewniowa (POL)
M18
3958.
4749
KASZUBSKI andrzej
zabrze (POL)
M30
3959.
4750
RATAJCZAK Krystian
Zabrze (POL)
M30
3960.
4751
DUDEK PAWEŁ
WARSZAWA (POL)
M40
3961.
4752
PĘDRAK Tomasz
Kraśnik Biega (POL)
M30
3962.
4753
KRÓL Konrad
AZS UMED (POL)
M18
3963.
4754
GRINAZHUK Yuriy
Kostamus (RUS)
M50
3964.
4755
NOGA Jarek
Pszczółkowski Team (POL)
M30
3965.
4756
SZKLARSKI Jacek
Warszawa (POL)
M40
3966.
4757
KLIMCZAK Justyna
Bydgoszcz (POL)
K30
3967.
4758
BARSKI Łukasz
Biegnij z ProService (POL)
M30
3968.
4759
STĘPIEŃ Mariusz
Warszawa (POL)
M40
3969.
4760
DMOWSKI Mariusz
Warszawa (POL)
M40
3970.
4761
JURGELEVIČIUS Arvydas
Visaginas (LTU)
M40
3971.
4762
GUDALEWSKI TOMASZ
BIAŁYSTOK (POL)
M50
3972.
4763
NAPIÓRA Michał
Okup Mały (POL)
M18
3973.
4764
BANASIAK Adam
AWL Wrocław (POL)
M40
3974.
4765
BAZYLUK Andrzej
ERGO (POL)
M40
3975.
4766
WATRAKIEWICZ Jerzy
Ostrołęka (POL)
M50
3976.
4767
PASISZ DANIEL
Gdynia (POL)
M30
3977.
4768
ZISIS Miltiadis
Warsaw (POL)
M50
3978.
4769
RADOMSKA KAROLINA
PKB KMP Kalisz (POL)
K30
3979.
4770
SZYMANOWSKI Tomasz
Rozbiegany Sulejówek (POL)
M40
3980.
4771
RADOMSKI ARTUR
PKB KMP Kalisz (POL)
M30
3981.
4772
GRAMS Marek
PCH_RUN (POL)
M40
3982.
4773
PODODEMSKA-ZABDYR Izabela
KS Pegaz (POL)
K40
3983.
4774
ZABDYR Marcin
KS Pegaz (POL)
M50
3984.
4775
KRAWCZYK Rafał
Aleksandrów Łódźki (POL)
M30
3985.
4776
CZUMA Aneta
Rossmann (POL)
K18
3986.
4777
MACHLOWSKI Łukasz
KKB Dystans (POL)
M30
3987.
4778
ZIEJA ANDRZEJ
SKAZANI NA SUKCES (POL)
M40
3988.
4779
RIMKUS Aurimas
Stadija (LTU)
M30
3989.
4780
WOLNICKI Jarek
Olsztyn (POL)
M50
3990.
4781
PIOTROWSKI Tomasz
Duklanowski Team (POL)
M40
3991.
4782
NIEDZIOCHA Łukasz
Lewniowa (POL)
M18
3992.
4783
OLKO-KRAJEWSKA Ewa
Błonie (POL)
K30
3993.
4784
SENTKOWSKA Sara
Niemcz (POL)
K18
3994.
4785
LEBKOWSKI Dawid
Zalesie (POL)
M18
3995.
4786
WOJEWÓDZKI Marcin
WOJEWÓDZCY TEAM (POL)
M18
3996.
4787
BIAŁEK mariusz
Radom (POL)
M40
3997.
4788
BAJKOWSKI Bartosz
Gdańsk (POL)
M30
3998.
4789
DZIĘBOWSKI Mariusz
MEDEN-INMED SPORTS TEAM (POL)
M30
3999.
4790
SKURATOWICZ Grzegorz
Spoceni na Maxa (POL)
M30
4000.
4791
KAŹMIERCZAK Krzysztof
Łęczyca (POL)
M40