ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 3 4  5  6 7 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
401. 2127 BOJAROWSKI Jacek Warszawa (POL) M60
402. 337 BOJARSKI Robert Płock (POL) M50
403. 5924 BOJDA Dawid GLIWICE (POL) M30
404. 5760 BOKINIEC Dorota Pełczyńskiego (POL) K40
405. 1413 BOKSZCZANIN Aneta Go2Tri (POL) K30
406. 1289 BOKSZCZANIN Jarek QC Sparty (POL) M40
407. 4493 BOŁTUĆ Piotr Białystok Biega Team (POL) M40
408. 2205 BONDER Małgorzata Józefów (POL) K40
409. 4553 BONGALSKI Sławomir 4W-MBOT (POL) M40
410. 2797 BONIECKI Artur Vege Runners / Street Run Radom (POL) M30
411. 3479 BONIECKI Maciej GET RUN (POL) M30
412. 6225 BONIECKI Piotr SILVINI-MEANDER (POL) M40
413. 4487 BONIECKI Rafał Nutricia ELN (POL) M30
414. 3015 BONIEWSKI Lech Glinojeck (POL) M60
415. 6266 BOŃKOWSKI Wojciech Warszawa (POL) M40
416. 3097 BOŃSKA Karolina Warszawa (POL) K30
417. 5961 BORAWSKI Paweł Dudycz TEAM (POL) M30
418. 2022 BOREK Maciej Poznań (POL) M40
419. 1661 BORGUL JACEK Athletics Nysa (POL) M30
420. 5833 BORKOWSKI Dominik Warszawa (POL) M30
421. 3224 BORKOWSKI Paweł Kielce (POL) M40
422. 5665 BORKOWSKI Tomasz Kutno (POL) M18
423. 3723 BORKOWSKI Tomek Zwoleń Biega (POL) M50
424. 4840 BOROŃ RYSZARD NOWA IWICZNA (POL) M50
425. 4942 BORONIN Mikhail Uppsala (SWE) M18
426. 5278 BOROWCZAK Filip NR Wrzesnia/Biznes UP (POL) M18
427. 4860 BOROWCZYK jacek ANTEK TEAM (POL) M50
428. 4863 BOROWCZYK julita ANTEK TEAM (POL) K40
429. 5925 BOROWIEC Marta Piaseczno (POL) K40
430. 3251 BOROWIEC Michał XTB Running Team (POL) M40
431. 2236 BOROWIEC Sławomir Warszawa (POL) M40
432. 3008 BOROWIECKI Roman Bronisławow (POL) M40
433. 5466 BOROWIK Włodzimierz Asus Polska (POL) M40
434. 3423 BOROWSKI Andrzej Rozbiegane Działdowo (POL) M60
435. 3353 BOROWSKI DARIUSZ Florian Chojnice (POL) M50
436. 1808 BOROWSKI Mariusz Colberg (POL) M40
437. 4200 BOROWSKI Robert Tomaszów Mazowiecki (POL) M18
438. 1681 BORUC Robert Radom (POL) M40
439. 1089 BORUCH Adam AGB TORFY (POL) M40
440. 5214 BORUCH Zbigniew Biegający Świdnik (POL) M50
441. 1025 BORUCHALSKI Daniel Warszawa (POL) M40
442. 5475 BORUCKI Tomasz Nowe Gulczewo (POL) M40
443. 2735 BORUŃ Krzysztof Woźniak Running Team (POL) M40
444. 1800 BORUSZEWSKA MAGDALENA KOŁO BIEGA (POL) K40
445. 3534 BORYSIAK Karolina Komorniki (POL) K30
446. 4581 BORYSIAK Slawomir Warszawa (POL) M50
447. 1216 BORYSIUK Arkadiusz KB Kamień Pomorski (POL) M30
448. 1133 BORYSOWSKA Monika KORONA SZCZECIN (POL) K40
449. 6449 BORZĘCKI Norbert Komenda Główna Policji (POL) P M30
450. 3398 BORZUTA Jarosław Wąwał (POL) M40
451. 6599 BORZYM Tomasz (POL) M30
452. 3996 BORZYSZKOWSKI Bartosz Kwidzyn (POL) M18
453. 4858 BOSEK Robert Orange Polska (POL) M40
454. 3505 BOSIŃSKI Jarosław NTG Polar Road (POL) M50
455. 6473 BOSS Oskar Nationale-Nederlanden Running Team (POL) M18
456. 4111 BOTOR Mateusz Katowice (POL) M30
457. 3809 BOTOR Szymon Mysłowice (POL) M30
458. 5141 BOURNAS KONSTANTINOS MARATHON CLUB GREECE (GRE) M30
459. 1015 BOUZID Oussama Warszawa (MAR) M18
460. 3266 BOZHEKU ALTIN SAFANS (GRE) M40
461. 5364 BOZSOGI Tamas Mecsek Maraton Team (HUN) M30
462. 2491 BOŻEK Edward Milanówek (POL) M60
463. 1627 BRAC-WALCZYK Małgorzata Akademia Biegania Grudziądz (POL) K60
464. 5825 BRACHMAŃSKI TOMASZ Terebela (POL) M40
465. 6246 BRACIAK Iwona Warszawa (POL) K30
466. 2660 BRALSKI Piotr Warszawa (POL) M30
467. 6297 BRANDT Andrzej Interia Runners Team (POL) M30
468. 4193 BRATOS Emil Street Run Radom (POL) M40
469. 212 BRAUN Zbigniew ANWIL TEAM (POL) M30
470. 2170 BRECHER Dov Izrael (ISR) M40
471. 879 BREWCZAK Maciej ORLEN Running Team (POL) M30
472. 5438 BREZINA Roman Východná (SVK) M30
473. 4912 BRODOWICZ Paweł Józefów (POL) M40
474. 6333 BRODOWSKI Mirosław Warszawa (POL) M40
475. 2723 BRODOWSKI Piotr ŚLESIN (POL) M30
476. 6047 BRODZIK Paweł Warszawa (POL) M30
477. 1696 BROJ Dariusz Kac Running Team (POL) M30
478. 3667 BROMKE Łukasz ORANGE POLSKA (POL) M40
479. 5419 BRONIAREK Jacek Warszawa (POL) M40
480. 3247 BRONIAREK Jakub NSA (POL) M30
481. 6036 BRONICKI Adam Alior Running Team (POL) M18
482. 1297 BRONISZEWSKI Jakub PLAY (POL) M40
483. 851 BRONOWICKA Katarzyna amator (POL) K18
484. 6580 BROWARSKI MARIUSZ RUNMAN (POL) M40
485. 1407 BROYEK Maciej Warszawa (POL) M30
486. 3186 BRUDEREK Anna Runners Team Jabłonna (POL) P K40
487. 1184 BRUDEREK Tomasz Runners Team Jabłonna (POL) M40
488. 1275 BRULIŃSKI Kamil Łomża (POL) M30
489. 1542 BRULIŃSKI Rafał Akademia Sportu Medyk (POL) M40
490. 5658 BRUNET Josep Tarragona (ESP) M18
491. 5556 BRUNET Robert Warsaw (ESP) M30
492. 5819 BRUSSEL Rinke Belgia (NED) M30
493. 3697 BRUSZEWSKI Arkadiusz Grodzisk Mazowiecki (POL) M40
494. 4578 BRYCHCY-NOWAK Paulina TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ (POL) K30
495. 1832 BRYJA Sebastian Kluczborska Grupa Biegowa (POL) M30
496. 1013 BRYL karol IRC KOWALE (POL) M30
497. 6516 BRYŃSKI Artur Granice (POL) M40
498. 4973 BRYŚ Krzysztof Lecymy Durś (POL) M18
499. 1372 BRYŚ Piotr RUNHOGS Tychy (POL) M40
500. 5102 BRYTAN Patryk Reebok Run Crew Skierniewice (POL) M30
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.23081803 s

Sponsor główny: