ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
3
4
5
6
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
401.
6714
PILAS Maciej
(POL)
M18
402.
864
PIŃKOWSKI Wojciech
amator (POL)
M18
403.
865
PIŃKOWSKI Wojciech
amator (POL)
M18
404.
4689
PISARSKI Tomasz
Nidzica Biega (POL)
M18
405.
5627
PISULA Nikodem
Gliwice (POL)
M18
406.
2771
PLIUTO Aliaksandr
Belarus. Gomel (POL)
M18
407.
4897
PLUTO-PRĄDZIŃSKI Mateusz
ULTRA RUNNING POLSKA (POL)
M18
408.
5939
PODGÓRSKI Filip
72-100 Golemiów (POL)
M18
409.
1210
POKOTYCKI Denis
Otomo STP (POL)
M18
410.
6255
POŁEĆ Dariusz
Warszawa (POL)
M18
411.
3991
PONCYLIUSZ Mateusz
Parysów (POL)
M18
412.
5341
POTAPOV Anton
Kaliningrad (POL)
M18
413.
3744
POTAPOWICZ Adam
Warszawa (POL)
M18
414.
6399
POZNAŃSKI Szymon
EduTeam (POL)
M18
415.
6093
PRATKOWIECKI Wojciech
Opera Software (POL)
M18
416.
3677
PREVOST MAXIME
LESDAIN (FRA)
M18
417.
2892
PRUSIK Paweł
Baranowo (POL)
M18
418.
1253
PRZEKAZA Łukasz
Siedlce (POL)
M18
419.
3918
PRZEWLOCKI Damian
Wołczkowo (POL)
M18
420.
4357
PRZYBYŁO Mateusz
Warszawa (POL)
M18
421.
3095
PRZYBYSZEWSKI Mariusz
Warszawa (POL)
M18
422.
4830
PYKA Daniel
Lecymy Durś (POL)
M18
423.
5111
PYRKA Piotr
Wola Łaskarzewska (POL)
M18
424.
5930
PYŚK ŁUKASZ
Ząbki (POL)
M18
425.
5133
PYŚKIEWICZ Jan
Stare Załubice (POL)
M18
426.
3218
QUENTIN SCHEHR
Warszawa (POL)
M18
427.
3778
RĄCZKA Janusz
Rabka-Zdrój (POL)
M18
428.
4420
RADZIK Robert
Visegrad Maraton Rytro (POL)
M18
429.
6634
RAJCZYBA Adam
(POL)
M18
430.
5114
RĘBILAS Adam
Nowy Wiśnicz (POL)
M18
431.
1031
RETKOWSKI Dariusz
Poznań (POL)
M18
432.
6215
RICHTER Leonard
Gdansk (GER)
M18
433.
6521
ROBAK Wojciech
PKP SKM Szybka Kolej Miejska w Trójmieście sp. z o. o. (POL)
M18
434.
1575
ROGOWSKI Michał
START KATOWICE (POL)
M18
435.
2256
RUDNIK Paweł
Warszawa (POL)
M18
436.
2882
RUDO Jakub
Łochów (POL)
M18
437.
1955
RUSAK PATRYK
Radom (POL)
M18
438.
4188
RUTKOWSKI Maciej
Warszawa (POL)
M18
439.
3692
RYBAKOU Siarhei
Run4Fun (POL)
M18
440.
6554
RYBAŁTOWSKI Jakub
Tarchośfiry (POL)
M18
441.
5546
RYNKIEWICZ Kamil
Warszawa (POL)
M18
442.
1137
RZEŃCA Kacper
Białystok (POL)
M18
443.
2862
RZEPKA Jędrzej
Warszawa (POL)
M18
444.
5289
SADZYŃSKI Adam
Mazovia ProActiv Ciechanów (POL)
M18
445.
3044
SAJDA Igor
Adidas Runners Warsaw (POL)
M18
446.
6728
SAKIEWICZ Ignacy
(POL)
M18
447.
1921
SAKOWSKI Sebastian
Warszawa (POL)
M18
448.
3757
SAMCIK Michał
Warszawa (POL)
M18
449.
4459
SANIEWSKI Sebastian
Warszawa (POL)
M18
450.
3163
SAS Dominik
KB Florian Zajączki Drugie (POL)
M18
451.
831
SAWA Mateusz
Płock (POL)
M18
452.
4495
SAWICKI Marcin
Dorotka (POL)
M18
453.
2885
SCHEHR Jérôme
Paris (FRA)
M18
454.
4060
SEWERYN Tomasz
Kraków (POL)
M18
455.
5807
SHEIBAK Pavel
TITAN (BLR)
M18
456.
3285
SIELASZUK Mateusz
Włodawa (POL)
M18
457.
4735
SIENIAWSKI Mateusz
Olsztyn (POL)
M18
458.
5932
SIERZAN Kamil
SEMEX (POL)
M18
459.
4210
SIERZPUTOWSKI Jan
Gdańska (POL)
M18
460.
2747
SIKORA Mateusz
Lublin (POL)
M18
461.
5126
SITKOWSKI Grzegorz
Skierniewice (POL)
M18
462.
4626
SKAZIAK Jarosław
Kleczew (POL)
M18
463.
1197
SKIBA Krzysztof
Mafia Team Lubliniec (POL)
M18
464.
2160
SKOWROŃSKI Paweł
Warszawa (POL)
M18
465.
5826
SKOWROŃSKI Paweł
AKPB Marmel Toruń (POL)
M18
466.
6396
SKWAREK Piotr
Czechowice-Dziedzice (POL)
M18
467.
5327
SMYRAK Jacek
Zawoja (POL)
M18
468.
6028
SOBIECH Paweł
crossfit ursynów (POL)
M18
469.
6771
SOBOCIŃSKI Karol
Piękni i Bestie (POL)
M18
470.
2131
SOCHA Karol
Gliwice (POL)
M18
471.
6007
SOKÓLSKI Marcin
Crossfit Ursynów (POL)
M18
472.
4848
SOŁTYSIAK Mikołaj
Widoradz (POL)
M18
473.
4917
SORCE Lorenzo
Sportivamente (BEL)
M18
474.
4334
SPANIER Jakub
Warszawa (POL)
M18
475.
5302
STANKIEWICZ Kamil
Warszawa (POL)
M18
476.
2958
STANKIEWICZ Sebastian
Team Draczyński (POL)
M18
477.
1924
STASIAK Piotr
Otwock (POL)
M18
478.
3141
STĘPIEŃ Krystian
Wyszków (POL)
M18
479.
4290
STPICZYŃSKI Rafał
PracujRunnigTeam (POL)
M18
480.
5035
STRYCHALSKI Przemek
Chwalborzyce (POL)
M18
481.
5146
STYŚ Łukasz
Stary Kazanów 94 (POL)
M18
482.
4466
SUJAK Daniel
Sępochów (POL)
M18
483.
3912
SUJKA Dominik
Warszawa (POL)
M18
484.
1947
SULERZYCKI Maciej
Milanówek (POL)
M18
485.
1159
SULEWSKI Piotr
Warszawa (POL)
M18
486.
5857
SULICH Marcin
Warszawa (POL)
M18
487.
6526
SYGULSKI Jakub
PATO DLA BEJBIKA (POL)
M18
488.
6436
SZADKOWSKI Szymon
Pruszkow (POL)
M18
489.
2259
SZAREJKO Dariusz
gettingsmarteronline.com (POL)
M18
490.
6053
SZARSKI Jacek
Wrocław (POL)
M18
491.
6176
SZCZERBA Ryszard
Warszawa (POL)
M18
492.
6716
SZCZYGIEŁ Emil
(POL)
M18
493.
6182
SZCZYGIEŁ Michał
Gorzyce (POL)
M18
494.
5765
SZEJNER Tadeusz
1991 (POL)
M18
495.
1175
SZEWCZYK Adrian
Zabiegany Wołomin (POL)
M18
496.
5343
SZMULKOWSKI Adam
STRABAG (POL)
M18
497.
2777
SZRAMA Dariusz
WGH (POL)
M18
498.
6116
SZTUCZKA Marcin
Lipno (POL)
M18
499.
6353
SZTUCZKA Marcin
Lipno (POL)
M18
500.
813
SZUBIERAJSKI ŁUKASZ
HALINÓW (POL)
M18