ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZY¬NI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 5 km
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
3522 2995 ORACKA Agnieszka DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki (POL) 401 K30 (174) 00:32:48 +17:42 00:29:27 09:32:48.67
3527 5379 KOZDRÓJ Wioletta Dogoń Grodzisk Mazowiecki (POL) 402 K40 (164) 00:32:49 +17:43 00:29:30 09:32:49.69
3530 5248 WOJTASIK Justyna Olymp (POL) 403 K40 (117) 00:32:49 +17:43 00:28:26 09:32:49.86
3537 3428 SOBCZYK Basia Rozbiegamy Nowy Dwór (POL) 404 K40 (152) 00:32:50 +17:44 00:29:10 09:32:50.95
3545 5204 KOSICKA Iwona Stopa Słupsk (POL) 405 K40 (148) 00:32:52 +17:46 00:29:08 09:32:52.90
3555 6586 TOMING Tiia Tallinn (EST) 406 K30 (143) 00:32:55 +17:49 00:28:35 09:32:55.55
3562 6046 MACIEJEWSKA Olga Warszawa (POL) 407 K18 (79) 00:32:57 +17:51 00:28:40 09:32:57.21
3564 5231 BALAKOWSKA Małgorzata Przesieka (POL) 408 K40 (104) 00:32:57 +17:51 00:28:13 09:32:57.30
3565 5100 DĘBSKA Agnieszka Wrocław Marathon Team (POL) 409 K50 (25) 00:32:57 +17:51 00:30:39 09:32:57.36
3574 6581 PIGUŁA Daria Siemianowice ¦l±skie (POL) 410 K40 (149) 00:33:00 +17:54 00:29:10 09:33:00.16
3584 2064 CIEŻYŃSKA Izabela Nie mam (POL) 411 K18 (95) 00:33:01 +17:55 00:29:36 09:33:01.91
3586 3377 DOMINIAK Iwona Ostrów Wielkopolski (POL) 412 K40 (139) 00:33:02 +17:56 00:28:54 09:33:02.17
3589 3835 WIECZFIŃSKA Marina Z±bki (POL) 413 K30 (155) 00:33:02 +17:56 00:28:56 09:33:02.65
3590 2118 KLABIS Iwona Lentex Team (POL) 414 K30 (165) 00:33:02 +17:56 00:29:03 09:33:02.81
3593 1890 OSADNIK Anna Lisów (POL) 415 K40 (147) 00:33:03 +17:57 00:29:04 09:33:03.53
3595 5597 BŁASZCZYK Dominika Grażynki OCR (POL) 416 K18 (86) 00:33:03 +17:57 00:29:10 09:33:03.87
3598 3342 MULARCZYK Agnieszka Zawiercie (POL) 417 K40 (136) 00:33:04 +17:58 00:28:45 09:33:04.45
3599 1381 SZUGZDA Magdalena Białystok (POL) 418 K40 (160) 00:33:04 +17:58 00:29:26 09:33:04.91
3604 3897 ZWOLAK JOANNA WARSZAWA (POL) 419 K40 (193) 00:33:05 +17:59 00:30:09 09:33:05.90
3606 1252 KASIŃSKA Anna ŁódĽ (POL) 420 K30 (220) 00:33:06 +18:00 00:30:34 09:33:06.03
3609 3847 JANUSZEWSKA Izabela Biegam U KOLESI (POL) 421 K30 (117) 00:33:07 +18:01 00:28:00 09:33:07.20
3613 6557 DROSIO dorota run a lot (POL) 422 K40 (159) 00:33:08 +18:02 00:29:26 09:33:08.35
3615 1336 ROSA AGNIESZKA PARKRUN SKIERNIEWICE (POL) 423 K40 (142) 00:33:09 +18:03 00:28:55 09:33:09.72
3617 5108 SPALIŃSKA Kamila Spartanie Dzieciom (POL) 424 K40 (143) 00:33:10 +18:04 00:28:58 09:33:10.37
3619 1269 RUTKOWSKA Anna WATAHA WAŁCZ (POL) 425 K50 (19) 00:33:11 +18:05 00:29:32 09:33:11.09
3623 1417 SADOWSKA Justyna Sulejówek (POL) 426 K40 (161) 00:33:11 +18:05 00:29:29 09:33:11.79
3628 4842 CZERWIŃSKA EWELINA MŁAWKA (POL) 427 K18 (80) 00:33:12 +18:06 00:28:44 09:33:12.85
3629 3689 TRAJNEROWICZ Kamila Warszawa (POL) 428 K30 (168) 00:33:13 +18:07 00:29:08 09:33:13.24
3640 1875 RZECZYCKA Małgorzata opole (POL) 429 K40 (200) 00:33:15 +18:09 00:30:33 09:33:15.98
3656 2233 PRZYBYLSKA Małgorzata KM Aktywni Sochaczew (POL) B2 430 K50 (20) 00:33:19 +18:13 00:29:35 09:33:19.61
3657 3441 MALINOWSKA Izabela Kra¶niczyn (POL) 431 K30 (164) 00:33:19 +18:13 00:29:03 09:33:19.76
3658 3490 KĘDZIORA Agnieszka Running OSP Polesie (POL) 432 K40 (217) 00:33:20 +18:14 00:31:10 09:33:20.17
3664 2962 TOMASZEWSKA Krystyna Ruuning Polesie (POL) 433 K40 (219) 00:33:21 +18:15 00:31:11 09:33:21.57
3672 5338 LACHTARA Marta Ostrołęka 8 (POL) 434 K30 (184) 00:33:24 +18:18 00:29:35 09:33:24.58
3676 5336 BARSZCZ Dominika 1988 (POL) 435 K30 (187) 00:33:26 +18:20 00:29:37 09:33:26.55
3685 4633 ZAMOJSKA Iwona Miechowicka Grupa Biegowa (POL) 436 K40 (171) 00:33:30 +18:24 00:29:39 09:33:30.37
3687 2086 BARTKOWSKA Milena Rozbiegane Działdowo (POL) 437 K30 (182) 00:33:30 +18:24 00:29:34 09:33:30.67
3693 3789 URBAŃSKA Joanna Warszawa (POL) 438 K18 (100) 00:33:31 +18:25 00:30:17 09:33:31.89
3697 2530 DOBIASZ Aneta Ort Łomianki (POL) 439 K40 (154) 00:33:32 +18:26 00:29:14 09:33:32.94
3703 1489 KLIMEK Magdalena Włocławek (POL) 440 K30 (161) 00:33:33 +18:27 00:28:59 09:33:33.71
3706 4806 CZERNIAKIEWICZ Beata Jastków (POL) 441 K40 (158) 00:33:34 +18:28 00:29:26 09:33:34.19
3710 3238 MATUSZEWSKA Małgorzata Runner's Power ¦rem (POL) 442 K40 (181) 00:33:35 +18:29 00:29:51 09:33:35.64
3718 1315 PRZYGODA Kasia Izabelin (POL) 443 K40 (155) 00:33:37 +18:31 00:29:17 09:33:37.85
3720 2501 SPALIŃSKA-PIETRULIŃSKA Wiktoria Spartanie Dzieciom (POL) 444 K30 (204) 00:33:38 +18:32 00:29:52 09:33:38.83
3722 4219 DˇBROWSKA Karolina Warszawa (POL) 445 K30 (162) 00:33:39 +18:33 00:29:02 09:33:39.38
3726 2848 ANAGNOSTOPOULOU Vicky Athens (AUS) 446 K40 (229) 00:33:39 +18:33 00:31:50 09:33:39.97
3731 2548 CHMIELOWIEC Zofia Brak (POL) 447 K30 (156) 00:33:41 +18:35 00:28:57 09:33:41.64
3735 2828 TEICHERT Maria ActiveSports Warszawa (POL) 448 K50 (17) 00:33:41 +18:35 00:29:04 09:33:41.99
3740 4968 MATERNA Beata Lecymy Dur¶ (POL) 449 K30 (179) 00:33:43 +18:37 00:29:32 09:33:43.00
3743 2979 LENART Wioleta Grójec (POL) 450 K30 (189) 00:33:43 +18:37 00:29:41 09:33:43.23
3753 4510 PISULA Sylwia Gliwice (POL) 451 K40 (199) 00:33:45 +18:39 00:30:28 09:33:45.03
3768 5749 WITKOWSKA Anna 1979 (POL) 452 K40 (190) 00:33:48 +18:42 00:30:01 09:33:48.76
3769 2261 PORTACHA Katarzyna Warszawa (POL) 453 K40 (172) 00:33:48 +18:42 00:29:41 09:33:48.82
3777 4431 RYBICKA Anna Wybiegaj Siebie (POL) 454 K30 (172) 00:33:51 +18:45 00:29:22 09:33:51.23
3781 2829 ANDRZEJEWSKA-PŁUCIENNIK Edyta Szakale Bałut ŁódĽ (POL) 455 K40 (176) 00:33:51 +18:45 00:29:47 09:33:51.61
3782 3013 CHUDZIK Dorota Łomiankowska Grupa Biegowa (POL) 456 K40 (167) 00:33:51 +18:45 00:29:33 09:33:51.65
3795 4580 TUCZYŃSKA Elżbieta PRUSZKÓW (POL) 457 K50 (21) 00:33:53 +18:47 00:29:48 09:33:53.44
3796 2886 KOŁATEK Paulina Bełchatów (POL) 458 K18 (90) 00:33:53 +18:47 00:29:16 09:33:53.57
3809 1965 MISZKURKA Milena Warszawa (POL) 459 K30 (195) 00:33:54 +18:48 00:29:46 09:33:54.89
3810 4144 KINALSKA Ewelina Warszawa (POL) 460 K18 (93) 00:33:54 +18:48 00:29:22 09:33:54.93
3818 4924 KUREL EDYTA Grupa Biegowa Czarna Białostocka (POL) 461 K40 (179) 00:33:55 +18:49 00:29:49 09:33:55.58
3820 5925 BOROWIEC Marta Piaseczno (POL) 462 K40 (175) 00:33:55 +18:49 00:29:46 09:33:55.70
3822 3976 KOŻUCH Agnieszka Lecymy Dur¶ (POL) 463 K40 (174) 00:33:56 +18:50 00:29:46 09:33:56.19
3824 2864 GAJOWNICZEK Magdalena Siedlce (POL) 464 K30 (170) 00:33:56 +18:50 00:29:16 09:33:56.45
3827 6131 MACIOCH Magdalena Warszawa (POL) 465 K18 (85) 00:33:56 +18:50 00:29:10 09:33:56.84
3830 3461 CZOPEK Agnieszka KB MCKiS Jaworzno (POL) 466 K40 (150) 00:33:57 +18:51 00:29:10 09:33:57.34
3832 340 TUROWSKA Karolina Nowe Proboszczewice (POL) 467 K18 (89) 00:33:57 +18:51 00:29:16 09:33:57.42
3833 5345 KARCZ Anna Bydgoszcz (POL) 468 K18 (83) 00:33:57 +18:51 00:28:53 09:33:57.57
3835 3466 KOWALCZYK-GROCHLA agata KB MCKiS Jaworzno (POL) 469 K40 (151) 00:33:57 +18:51 00:29:10 09:33:57.61
3836 1295 ZAPART Joanna ¦widnicka Grupa Biegowa (POL) 470 K40 (166) 00:33:57 +18:51 00:29:33 09:33:57.63
3837 4017 CIE¦LA Anna Lecymy Dur¶ (POL) 471 K30 (198) 00:33:57 +18:51 00:29:48 09:33:57.76
3842 5922 KRAPACZ Marta 83120103701 (POL) 472 K30 (205) 00:33:58 +18:52 00:29:57 09:33:58.54
3845 5208 PIETRZAK Paulina treningbiegacza.pl (POL) 473 K30 (188) 00:33:59 +18:53 00:29:38 09:33:59.05
3850 2407 FURMAN Aleksandra Warszawa (POL) 474 K18 (107) 00:33:59 +18:53 00:30:50 09:33:59.80
3852 6547 PORĘBSKA Paulina Przysucha (POL) 475 K30 (177) 00:34:00 +18:54 00:29:30 09:34:00.02
3853 5975 PASTUSZAK-GARBAL Karolina Warszawa (POL) 476 K30 (193) 00:34:00 +18:54 00:29:45 09:34:00.06
3857 6269 GAWARSKA Weronika Accenture (POL) 477 K30 (173) 00:34:00 +18:54 00:29:22 09:34:00.51
3867 4005 GRˇDZIELEWSKA Anna Kalisz (POL) 478 K40 (189) 00:34:01 +18:55 00:29:58 09:34:01.63
3869 4554 PIWOWSKA Magda Zielona Gra (POL) 479 K30 (191) 00:34:02 +18:56 00:29:44 09:34:02.07
3870 2658 MILCZAREK Aleksandra Józefów (POL) 480 K18 (78) 00:34:02 +18:56 00:28:38 09:34:02.39
3871 2800 KALECIŃSKA Izabella Zgorzała (POL) 481 K50 (18) 00:34:02 +18:56 00:29:31 09:34:02.40
3872 4555 GMAJ Karolina Grójec (POL) 482 K30 (194) 00:34:02 +18:56 00:29:45 09:34:02.70
3873 2692 DAVIS Christina USA (USA) 483 K40 (156) 00:34:02 +18:56 00:29:20 09:34:02.98
3875 4468 MOMOT Olga Warszawa (POL) 484 K18 (87) 00:34:03 +18:57 00:29:14 09:34:03.20
3880 5792 ROMANOVA Margarita Kyiv (UKR) 485 K30 (171) 00:34:04 +18:58 00:29:21 09:34:04.07
3881 1670 MODELSKA Aneta Baniocha (POL) 486 K40 (170) 00:34:04 +18:58 00:29:37 09:34:04.42
3888 5671 KOŁOWACIK MAGDALENA Kutno Biega (POL) 487 K30 (206) 00:34:05 +18:59 00:30:01 09:34:05.42
3893 4978 KWIATKOWSKA Katarzyna ŻERNICA (POL) 488 K40 (153) 00:34:05 +18:59 00:29:14 09:34:05.94
3897 1439 ANDRUKIEWICZ Anita Grupa Biegowa CHTMO (POL) 489 K30 (154) 00:34:06 +19:00 00:28:52 09:34:06.71
3902 5433 NALEWALSKA Justyna Serce TYbetu/wkurw_team (POL) 490 K30 (167) 00:34:07 +19:01 00:29:08 09:34:07.12
3904 2100 GARCZEWSKA-PASZKO Joanna Warszawa (POL) 491 K40 (173) 00:34:07 +19:01 00:29:42 09:34:07.30
3914 3578 TYMOWICZ-GRZYB Paulina Warszawa (POL) 492 K30 (185) 00:34:08 +19:02 00:29:35 09:34:08.68
3917 3515 RDZANEK-RYCHLICKA Aldona Augustów (POL) 493 K40 (165) 00:34:09 +19:03 00:29:31 09:34:09.07
3930 4698 LACHERA Marysia Night Runners Zabrze (POL) 494 K50 (26) 00:34:10 +19:04 00:30:59 09:34:10.61
3936 2025 BAGIŃSKA BŁAŻKÓW Marta Dorociak Team (POL) 495 K40 (191) 00:34:11 +19:05 00:30:02 09:34:11.43
3942 2570 KIRILOVA Oksana Riga (LAT) 496 K30 (175) 00:34:12 +19:06 00:29:28 09:34:12.98
3945 2571 BERZINA Linda Saulkrasti (LAT) 497 K30 (176) 00:34:14 +19:08 00:29:30 09:34:14.01
3949 895 PYTLIK Aleksandra (POL) 498 K30 (159) 00:34:15 +19:09 00:28:59 09:34:15.20
3955 3983 MALINOWSKA Justyna Lublin (POL) 499 K30 (153) 00:34:16 +19:10 00:28:49 09:34:16.64
3970 830 APANOWICZ Angelika (POL) 500 K40 (157) 00:34:18 +19:12 00:29:24 09:34:18.91
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.31416678 s

Sponsor główny: