ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 30 km
Strona < 1 2 3 4  5  6 7 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 47 48 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
401 4755 NOGA Jarek Pszczółkowski Team (POL) 382 M30 (179) 02:09:29 +37:41 02:09:11 11:09:29.49
402 3760 HACZYK Jarosław MUAY RUNNING TEAM (POL) 383 M50 (25) 02:09:29 +37:41 02:09:14 11:09:29.53
403 6591 GAWRON Janusz BRYGADA BEDKIDÓW (POL) 384 M18 (63) 02:09:30 +37:42 02:09:17 11:09:30.76
404 3358 HILDEBRAND Marcin Biegam na Tarchominie (POL) 385 M30 (180) 02:09:31 +37:43 02:09:19 11:09:31.87
405 4145 DĄBROWSKI Sebastian Adidas Runners Warsaw (POL) 386 M40 (118) 02:09:37 +37:49 02:09:27 11:09:37.13
406 3158 CELIŃSKI Robert Byledobiec Anin (POL) 387 M40 (119) 02:09:41 +37:53 02:09:37 11:09:41.54
407 3787 WOŹNIAK Michał Czapury (POL) 388 M40 (113) 02:09:44 +37:56 02:09:08 11:09:44.99
408 3431 KOSIOREK Adam BSAC Mokobody (POL) 389 M40 (117) 02:09:45 +37:57 02:09:25 11:09:45.84
409 1194 ROJEWSKI Maciej CS Group Runners Team (POL) 390 M30 (174) 02:09:58 +38:10 02:08:57 11:09:58.63
410 3420 BIANCO EMILIO le tartarughe asd (POL) 391 M40 (120) 02:10:00 +38:12 02:09:53 11:10:00.74
411 3625 SZANIAWSKI Grzegorz Biała Podlaska (POL) 392 M30 (182) 02:10:06 +38:18 02:09:42 11:10:06.83
412 45 KACZANOWSKI Krystian WKB META LUBLINIEC (POL) PZLA 393 M30 (186) 02:10:06 +38:18 02:09:59 11:10:06.88
413 2515 SAWICKA Anna Dream Run (POL) 20 K30 (9) 02:10:07 +38:19 02:09:51 11:10:07.00
414 1045 JUSIŃSKI Krystian Bractwo Biegowe BGK (POL) 394 M30 (184) 02:10:11 +38:23 02:09:53 11:10:11.47
415 5604 WINIARSKI Adam 1966 (POL) 395 M50 (26) 02:10:11 +38:23 02:09:54 11:10:11.60
416 5257 ŁOJEWSKI Marcin Wałcz (POL) 396 M18 (64) 02:10:12 +38:24 02:10:00 11:10:12.10
417 1753 PIRES Paulo SS CGD (POR) 397 M50 (27) 02:10:14 +38:26 02:10:09 11:10:14.98
418 3336 GIEMZA Michał #SOBASTEAM (POL) 398 M30 (183) 02:10:18 +38:30 02:09:44 11:10:18.24
419 5198 KAMIŃSKI Łukasz Parkrun Szczecin (POL) 399 M30 (185) 02:10:19 +38:31 02:09:59 11:10:19.55
420 6493 GODLEWSKI Mariusz Klub Biegacza Provident (POL) 400 M30 (188) 02:10:22 +38:34 02:10:04 11:10:22.92
421 6027 MICHLEWICZ Krzysztof Warszawa (POL) 401 M30 (187) 02:10:23 +38:35 02:10:04 11:10:23.17
422 5330 AKSIUCIK Arkadiusz IGT Running Team (POL) 402 M30 (189) 02:10:24 +38:36 02:10:08 11:10:24.17
423 42 BIAŁEK Dawid LUKS Start Nakło (POL) PZLA 403 M30 (190) 02:10:26 +38:38 02:10:20 11:10:26.16
424 5494 ORLIŃSKI TOMASZ BHP ORLINSCY (POL) 404 M40 (121) 02:10:30 +38:42 02:10:15 11:10:30.29
425 58 MICHALIK Rafał CKS Budowlani Częstochowa (POL) PZLA 405 M18 (58) 02:10:37 +38:49 02:07:26 11:10:37.91
426 1552 KORBELA Bartosz mBank (POL) 406 M30 (192) 02:10:43 +38:55 02:10:36 11:10:43.56
427 1480 WOJTALIK ŁUKASZ Połczyn biega (POL) 407 M30 (191) 02:10:44 +38:56 02:10:35 11:10:44.18
428 2523 MAZURKIEWICZ MARCIN KB Gepard Mur-Goślina (POL) 408 M40 (122) 02:10:49 +39:01 02:10:39 11:10:49.60
429 3868 SPRENGEL Piotr Legia Run Club (POL) 409 M30 (193) 02:10:58 +39:10 02:10:45 11:10:58.46
430 6371 SKOWRON Andrzej Amaratończycy (POL) 410 M40 (125) 02:11:02 +39:14 02:10:55 11:11:02.43
431 1114 DENEKA Andrzej Baniocha Run (POL) 411 M40 (126) 02:11:03 +39:15 02:10:58 11:11:03.88
432 2514 WAWRZYNIUK Mariusz Algraf Race Team (POL) 412 M40 (124) 02:11:06 +39:18 02:10:55 11:11:06.26
433 1305 BRZEZIŃSKI Andrzej Rykowisko (POL) 413 M40 (128) 02:11:08 +39:20 02:11:00 11:11:08.80
434 4590 KANIA Tomasz #SOBASTEAM (POL) 414 M40 (123) 02:11:20 +39:32 02:10:47 11:11:20.07
435 4305 ŻYSZKO Michał vege runners (POL) 415 M18 (66) 02:11:22 +39:34 02:11:11 11:11:22.48
436 4690 JAGIEŁKA Mateusz Mateusz Jagielka (POL) 416 M18 (67) 02:11:22 +39:34 02:11:13 11:11:22.64
437 5789 MARUCHA Tomasz Drużyna Ż (POL) 417 M30 (194) 02:11:22 +39:34 02:11:01 11:11:22.70
438 2400 LIMA Carlos A Natureza Ensina (POR) 418 M40 (132) 02:11:22 +39:34 02:11:18 11:11:22.98
439 6013 KRECZMAŃSKI Robert Dream Run (POL) 419 M50 (28) 02:11:23 +39:35 02:11:09 11:11:23.73
440 2749 RYGIEL Krzysztof Wrocław (POL) 420 M40 (130) 02:11:24 +39:36 02:11:13 11:11:24.14
441 1110 AUGUSTYNIAK Łukasz Biegający Świdnik (POL) 421 M18 (68) 02:11:25 +39:37 02:11:14 11:11:25.04
442 5088 ŻAK Robert Wieliszew Heron Team (POL) 422 M40 (129) 02:11:34 +39:46 02:11:02 11:11:34.56
443 5615 ZARITSKY Sergey Let's Run (BLR) 423 M40 (134) 02:11:34 +39:46 02:11:30 11:11:34.81
444 4498 SKRĘTKOWSKI Krzysztof ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM (POL) 424 M30 (197) 02:11:39 +39:51 02:11:30 11:11:39.16
445 3319 BOGUSZ Tomasz Gdynia (POL) 425 M30 (195) 02:11:39 +39:51 02:11:25 11:11:39.70
446 3893 WRZESIŃSKI Andrzej STS Biegaton Mikołów KIA ETRANS (POL) 426 M50 (29) 02:11:40 +39:52 02:11:33 11:11:40.00
447 2040 JĘDRUSIAK Przemysław Dankowice (POL) 427 M30 (198) 02:11:40 +39:52 02:11:32 11:11:40.83
448 1577 ZIĘTERSKI ROBERT EBIEGI.PL (POL) 428 M40 (127) 02:11:41 +39:53 02:10:59 11:11:41.60
449 5404 PYSZ Grzegorz Hr Max Żory (POL) 429 M40 (133) 02:11:42 +39:54 02:11:26 11:11:42.19
450 2073 KRYSTOSIAK Arkadiusz Warszawa (POL) 430 M30 (199) 02:11:46 +39:58 02:11:33 11:11:46.46
451 2251 RÓŻYCKI Marcin Tychy (POL) 431 M40 (137) 02:11:50 +40:02 02:11:42 11:11:50.33
452 2072 MACHTELEWSKI Artur TS REGLE Szklarska Poręba (POL) 432 M40 (135) 02:11:50 +40:02 02:11:36 11:11:50.63
453 2196 NIWIŃSKA Aleksandra LKS OLYMP Błonie (POL) 21 K30 (10) 02:11:50 +40:02 02:11:40 11:11:50.96
454 2000 WALENCIK Marcin Radom (POL) 433 M30 (201) 02:11:51 +40:03 02:11:36 11:11:51.61
455 2561 LEWDOROWICZ Wojciech Sam Sobie Klubem (POL) 434 M40 (136) 02:11:55 +40:07 02:11:41 11:11:55.78
456 4048 LASOTA Grzegorz Ultra Team Radom (POL) 435 M40 (139) 02:12:03 +40:15 02:11:53 11:12:03.48
457 4959 FROŁOW Jakub KS Staszewscy (POL) 436 M40 (140) 02:12:07 +40:19 02:11:56 11:12:07.75
458 4561 ETTINGER Paweł BYDGOSZCZ (POL) 437 M30 (202) 02:12:09 +40:21 02:11:48 11:12:09.29
459 3351 ROŻNOWSKI Dariusz Warszawa (POL) 438 M40 (141) 02:12:12 +40:24 02:12:08 11:12:12.60
460 6519 FICNER Anna Komenda Główna Policji (POL) P 22 K30 (11) 02:12:12 +40:24 02:12:02 11:12:12.81
461 5701 JASIŃSKI Kamil Biegne zeby Bartek mógł biegać (POL) 439 M40 (138) 02:12:13 +40:25 02:11:52 11:12:13.64
462 2869 ORZECHOWSKI Damian Biegnę. żeby Bartek mógł biegać. (POL) 440 M30 (203) 02:12:13 +40:25 02:11:53 11:12:13.94
463 2335 PARASHCHANKA Kiryl Gomel (BLR) 441 M18 (69) 02:12:14 +40:26 02:11:25 11:12:14.93
464 5827 BATORYNA aleksander Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach (POL) 442 M30 (196) 02:12:15 +40:27 02:11:27 11:12:15.02
465 6728 SAKIEWICZ Ignacy (POL) 443 M18 (70) 02:12:19 +40:31 02:11:32 11:12:19.98
466 1538 TRZASKOWSKI Dariusz Trucht Tarchomin Team (POL) 444 M40 (131) 02:12:20 +40:32 02:11:14 11:12:20.72
467 5011 KWIATKOWSKI Damian GKS Stawiski (POL) 445 M18 (73) 02:12:24 +40:36 02:12:22 11:12:24.49
468 1249 BARNAŚ Piotr KŁODZKO (POL) 446 M18 (71) 02:12:28 +40:40 02:11:41 11:12:28.39
469 6609 NISSLON Maryk Night Runner Gliwice (POL) 447 M30 (204) 02:12:31 +40:43 02:12:14 11:12:31.09
470 3389 VALODCHANKA Mikalai Victoria (BLR) 448 M50 (30) 02:12:33 +40:45 02:12:29 11:12:33.39
471 5026 FRĄCZEK Maciej Piaseczno (POL) 449 M40 (145) 02:12:40 +40:52 02:12:28 11:12:40.11
472 3712 RUSZNIAK Piotr Dla Rodziny (POL) 450 M40 (144) 02:12:40 +40:52 02:12:27 11:12:40.45
473 1420 ŻACZEK Łukasz OstroBiec (POL) 451 M30 (205) 02:12:42 +40:54 02:12:24 11:12:42.41
474 5474 GREGROWSKI Krzysztof Podgórz Toruń (POL) 452 M30 (200) 02:12:45 +40:57 02:11:33 11:12:45.70
475 2937 BENDAFI Nabil Stormshield (POL) 453 M30 (206) 02:12:45 +40:57 02:12:38 11:12:45.88
476 3579 ZALEWSKI Michał Łódź (POL) 454 M40 (143) 02:12:49 +41:01 02:12:19 11:12:49.22
477 3314 BOJANOWICZ Dariusz Studzienice (POL) 455 M40 (149) 02:12:49 +41:01 02:12:44 11:12:49.50
478 1469 KIERCZYŃSKA Wioletta Biegnę. żeby Bartek mógł biegać. (POL) 23 K40 (2) 02:12:50 +41:02 02:12:29 11:12:50.14
479 1416 ZARZYŃSKI Artur MPK Wybieganie (POL) 456 M40 (146) 02:12:50 +41:02 02:12:29 11:12:50.42
480 2248 ROKITA Piotr Rzeszów (POL) 457 M40 (147) 02:12:53 +41:05 02:12:43 11:12:53.56
481 5077 JACHYMEK Bartłomiej JacekBiega Running Team (POL) 458 M40 (151) 02:12:58 +41:10 02:12:45 11:12:58.65
482 3927 SZMERKA Mariusz Orange Polska (POL) 459 M40 (152) 02:12:59 +41:11 02:12:45 11:12:59.97
483 338 CICHECKI Jacek Nowe Trzepowo (POL) 460 M50 (31) 02:13:00 +41:12 02:12:41 11:13:00.28
484 1826 KUBIK Grzegorz Warsaw (POL) 461 M30 (207) 02:13:01 +41:13 02:12:39 11:13:01.26
485 5776 ZAWADA Paweł Biegnijzwierzu.pl (POL) 462 M18 (74) 02:13:05 +41:17 02:13:00 11:13:05.98
486 5839 PĘKSA Tadeusz Live Well at Citi (POL) 463 M30 (208) 02:13:06 +41:18 02:12:43 11:13:06.91
487 1838 WENTRYS dariusz bielsko biała (POL) 464 M40 (150) 02:13:08 +41:20 02:12:45 11:13:08.04
488 6314 MODELSKI Adam Unilogo Running Team (POL) 465 M40 (148) 02:13:10 +41:22 02:12:43 11:13:10.78
489 3703 MĄKOWSKI TOMASZ Ciechanów (POL) 466 M30 (211) 02:13:11 +41:23 02:13:05 11:13:11.02
490 4256 ENGL Markus Südtiroler Laufverein Sparkasse (ITA) 467 M30 (209) 02:13:11 +41:23 02:12:53 11:13:11.93
491 4101 KMAK Sławek Papiki (POL) 468 M40 (153) 02:13:12 +41:24 02:12:55 11:13:12.69
492 2598 DĄBROWSKI Łukasz Biłgoraj Biega (POL) 469 M18 (72) 02:13:14 +41:26 02:12:20 11:13:14.17
493 4876 BIELIŃSKI Daniel Piaseczno (POL) 470 M40 (142) 02:13:15 +41:27 02:12:15 11:13:15.66
494 5335 NOWOSIELSKI Marek Biegam dla Marcinka (POL) 471 M60 (5) 02:13:16 +41:28 02:13:11 11:13:16.89
495 3401 TABAKA Tomasz Inżynieria Biegania (POL) 472 M40 (154) 02:13:24 +41:36 02:13:04 11:13:24.80
496 3865 FATAH Abdennour London (GBR) 473 M40 (156) 02:13:35 +41:47 02:13:15 11:13:35.76
497 2309 MOCZULSKA Małgorzata Karkonosz Running Team (POL) 24 K40 (3) 02:13:36 +41:48 02:13:19 11:13:36.04
498 3770 WALASEK Przemysław Bartek Trenuje Team / Markowi Biegacze (POL) 474 M40 (155) 02:13:36 +41:48 02:13:13 11:13:36.99
499 4400 ODOWSKI Michał Warszawa (POL) 475 M18 (75) 02:13:37 +41:49 02:13:31 11:13:37.16
500 5064 CUPIAŁ Jacek STS Biegaton Mikołów (POL) 476 M40 (158) 02:13:37 +41:49 02:13:22 11:13:37.61
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.81016994 s

Sponsor główny: