ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 39 40  41  42 43 . . . . . . . . . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
4001. 2261 PORTACHA Katarzyna Warszawa (POL) K40
4002. 2881 POSMAN Rafał Warszawa (POL) M40
4003. 5856 POSS Marcin Warszawa (POL) M40
4004. 5638 POŚNIK Karol Zakrzew (POL) M30
4005. 5341 POTAPOV Anton Kaliningrad (POL) M18
4006. 3744 POTAPOWICZ Adam Warszawa (POL) M18
4007. 1322 POTEMPSKI Paweł Zabiegani po uszy (POL) M40
4008. 1383 POTOCKI Robert Pruszków (POL) M50
4009. 4155 POTONIEC Grzegorz Rodzenstwo (POL) M30
4010. 3020 POWRÓZEK Dominik Starachowice (POL) M30
4011. 6399 POZNAŃSKI Szymon EduTeam (POL) M18
4012. 2262 POŻAK Grzegorz Stay Insane (POL) P M30
4013. 4057 POŻAROWSKI Sebastian Łubudubu (POL) M30
4014. 6033 POŻAROWSZCZYK Marek Lublin (POL) M30
4015. 339 PRACKI Ireneusz Bielsk (POL) M50
4016. 1112 PRADELLA Paweł Bytom (POL) M30
4017. 6189 PRĄDZYŃSKI Dariusz Warszawa (POL) M60
4018. 3851 PRAGŁOWSKI Tomasz Dębica (POL) M30
4019. 5355 PRAKUSHENKAU Dzmitry Minsk (BLR) M30
4020. 9 PRAMAU Uladzislau (BLR) M30
4021. 2010 PRASKI Michał Warszawa (POL) M30
4022. 4650 PRASZEK ŁUKASZ stokowczyki (POL) M40
4023. 6093 PRATKOWIECKI Wojciech Opera Software (POL) M18
4024. 1227 PRĘDOTA Krzysztof TRUCHT TARCHOMIN TEAM (POL) M40
4025. 3677 PREVOST MAXIME LESDAIN (FRA) M18
4026. 5589 PREWĘCKI Adam Zabiegani Pułtusk (POL) M30
4027. 1049 PRILL Witold Pozytywnie-Aktywni Urszulin (POL) M50
4028. 1943 PROKOPIUK Krzysztof Gdynia (POL) M40
4029. 3658 PROKOPIUK Robert KS BIEGI Grodzisk Mazowiecki (POL) M40
4030. 5832 PRONINA Anastasiia Uppsala (RUS) K18
4031. 3352 PRONOBIS Beata BSB BARCZEWO BIEGA (POL) K40
4032. 2880 PRONOBIS-PROŃSKI Michał Slow Jogging (POL) M30
4033. 1615 PROSZEWSKI Marek Sieradzbiega.pl (POL) M40
4034. 2075 PROSZOWSKI Piotr Stalowowolski Klub Biegacza (POL) M40
4035. 2801 PRUCHNIAK Robert zWarty (POL) M40
4036. 1998 PRUCHNICKI Rafał Toruń (POL) M30
4037. 5986 PRUCNAL Pawel Warszawa (POL) M40
4038. 5885 PRUGAR FUKOWSKA Paulina Dream Run (POL) K30
4039. 5714 PRUS Sylwester Piastów (POL) M40
4040. 6582 PRUSACZYK Michał Piaseczno (POL) M30
4041. 246 PRUSAŁOWICZ JERZY ORLEN RUNNING TEAM (POL) M50
4042. 2892 PRUSIK Paweł Baranowo (POL) M18
4043. 6465 PRUSZCZYŃSKI Marcin SIG (POL) M30
4044. 4331 PRYMAKOWSKA Barbara. Tarnów (POL) K70
4045. 1253 PRZEKAZA Łukasz Siedlce (POL) M18
4046. 3318 PRZENIOSŁO Adrian B.A.D Biegnę Ale Dokąd (POL) M30
4047. 1293 PRZEPIÓRKA Maciej Tarnowskie Góry (POL) M30
4048. 3918 PRZEWLOCKI Damian Wołczkowo (POL) M18
4049. 5527 PRZEWODOWSKI piotr lpp team (POL) M40
4050. 4520 PRZEŹDZIAK Zygmunt Kronospan Strzelce Opolskie (POL) M40
4051. 3100 PRZYBYŁA Krzysztof KU AZS WAT Warszawa (POL) M30
4052. 3823 PRZYBYLAK Dorota AdRunaLine Team (POL) K18
4053. 4480 PRZYBYŁKOWICZ Jacek Warszawa (POL) M40
4054. 4357 PRZYBYŁO Mateusz Warszawa (POL) M18
4055. 2233 PRZYBYLSKA Małgorzata KM Aktywni Sochaczew (POL) B2 K50
4056. 1737 PRZYBYLSKI Maciej Przyłęki (POL) M40
4057. 6388 PRZYBYLSKI Sobieslaw Dębogórze (POL) M30
4058. 2322 PRZYBYSŁAWSKI ARKADIUSZ CBR954 (POL) M40
4059. 5693 PRZYBYSZ Dorota GRODZISKI KLUB BIEGACZA (POL) K50
4060. 6644 PRZYBYSZ Krzysztof (POL) M50
4061. 3095 PRZYBYSZEWSKI Mariusz Warszawa (POL) M18
4062. 6091 PRZYGOCKI Wojciech Poznań (POL) M30
4063. 1315 PRZYGODA Kasia Izabelin (POL) K40
4064. 6173 PRZYGODZKI Tomasz Suchożebry (POL) M40
4065. 5483 PSZCZOŁA IRENEUSZ Lublin Biega (POL) M30
4066. 1534 PSZCZOLIŃSKI Adam Pruszcz (POL) M40
4067. 6196 PSZCZÓŁKOWSKI Artur MaratonyPolskie PL.TEAM (POL) M40
4068. 5954 PSZENNIAK Artur optima extreme team (POL) M30
4069. 2922 PSZONA krzysztof warszawa (POL) M40
4070. 1358 PTAK Dorota Łódź (POL) K40
4071. 1246 PTAK Patryk Biegnę. żeby Bartek mógł biegać (POL) M30
4072. 1250 PTAK Tomasz NGB Kłobuck (POL) M30
4073. 2279 PTASZKIEWICZ Joanna Ciechanów (POL) K40
4074. 6745 PTASZNIK Maciej DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL) M40
4075. 1618 PTASZYNSKA Agnieszka Warszawa (POL) K30
4076. 2153 PUC Paweł Będzin (POL) M30
4077. 4351 PUCHAŁKA Michał Bielsko-Biała (POL) M30
4078. 4367 PUCHAŁKA Waldemar ultrabeskidsport (POL) M30
4079. 3990 PUCIŁOWSKI MIROSŁAW Nadaktywni (POL) M50
4080. 2897 PUCZYŁOWSKA katarzyna JW 3940 (POL) K30
4081. 2385 PUDLIK Andrzej Płock (POL) M50
4082. 5565 PUKACZ Robert 1978 (POL) M40
4083. 5609 PUPININKAS Gintaras Vilnius (LTU) M40
4084. 3478 PURA Mirosław Siemiatycze (POL) M50
4085. 6095 PURCZYŃSKI GRZEGORZ Zielona Góra (POL) M40
4086. 1520 PUSZKIEWICZ Daniel Wkurw_Team (POL) M30
4087. 6542 PUZYREWICZ Tomasz Dziekanów Leśny (POL) M40
4088. 5063 PUŹ Robert Warszawa (POL) M40
4089. 4090 PYCHA Piotr Pycha (POL) M30
4090. 4547 PYCHA Bartosz są wolniejsi (POL) M30
4091. 2576 PYKA Arkadiusz Paniówki (POL) M30
4092. 4830 PYKA Daniel Lecymy Durś (POL) M18
4093. 1730 PYKAŁO Monika warszawa (POL) K40
4094. 3829 PYLYP Oleksandr KMRaningClub (UKR) M30
4095. 5722 PYPEĆ Seweryn Góra (POL) M30
4096. 4792 PYREK Marek TOROS DE ESPANA (POL) M30
4097. 5370 PYRKA Adam Toruń (POL) M30
4098. 5111 PYRKA Piotr Wola Łaskarzewska (POL) M18
4099. 5154 PYRKA Szymon Sparta Nietkowice (POL) M40
4100. 1581 PYRZAK Paweł Jaksmanice (POL) M30
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.25225401 s

Sponsor główny: