ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZYŹNI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 39 40  41  42 43 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
4001 14274 KAROLAK Karol M.I.L.A. (POL) 2983 M (2934) 00:38:20 +23:36 00:28:26 09:39:32.94
4002 10450 MALEC Paulina Piaseczno (POL) 1019 K (1287) 00:38:21 +23:37 00:29:57 09:39:33.03
4003 16895 GOŁĘBIEWSKA Marta LOXX (POL) 1020 K (1622) 00:38:21 +23:37 00:31:07 09:39:33.22
4004 17360 JANUSZ PAWEŁ SANTANDER RUNNERS TEAM (POL) 2984 M (3062) 00:38:21 +23:37 00:28:46 09:39:33.29
4005 14275 KAROLAK Monika M.I.L.A. (POL) 1021 K (856) 00:38:21 +23:37 00:28:27 09:39:33.50
4006 14313 NICHTHAUSER Wiktor Warszaw (POL) 2985 M (3679) 00:38:21 +23:37 00:30:26 09:39:33.87
4007 16528 PAJK Kamil Ligural (POL) 2986 M (3792) 00:38:21 +23:37 00:30:54 09:39:33.92
4008 10829 CZURYŁO Paweł (POL) 2987 M (3864) 00:38:22 +23:38 00:31:17 09:39:34.17
4009 18965 OLĘDZKI Dominik NIEZŁE DZIKI (POL) 2988 M (2783) 00:38:22 +23:38 00:28:04 09:39:34.38
4010 15940 KULIK ARKADIUSZ WARSZAWA (POL) 2989 M (2766) 00:38:22 +23:38 00:27:59 09:39:34.38
4011 16694 OSOWSKA-BUBA Marta Warszawa (POL) 1022 K (656) 00:38:22 +23:38 00:27:29 09:39:34.45
4012 12727 SZOSTEK Rafał Częstochowa (POL) 2990 M (1320) 00:38:22 +23:38 00:24:21 09:39:34.60
4013 11361 SZEWCZYK Ewa Warszawa (POL) 1023 K (800) 00:38:22 +23:38 00:28:10 09:39:34.80
4014 17288 SOKOŁOWSKA ANNA CENTRUM URODY RÓŻA (POL) 1024 K (929) 00:38:23 +23:39 00:28:43 09:39:35.38
4015 11699 POŚNIK Sylwia Żyrardów (POL) 1025 K (1247) 00:38:23 +23:39 00:29:50 09:39:35.58
4016 15483 RYNKOWSKA Agnieszka Mazovia ProActiv (POL) 1026 K (986) 00:38:23 +23:39 00:28:57 09:39:35.66
4017 17012 PRUS Marcin Marki (POL) 2991 M (2885) 00:38:24 +23:40 00:28:21 09:39:36.24
4018 18686 ALEKSA Irena Warszawa (POL) 1027 K (1416) 00:38:24 +23:40 00:30:19 09:39:36.28
4019 17478 NOWAK Daniel Tuszyma (POL) 2992 M (2380) 00:38:24 +23:40 00:27:01 09:39:36.29
4020 15675 PIETRAS Bernard Radom (POL) 2993 M (2561) 00:38:24 +23:40 00:27:27 09:39:36.32
4021 18821 JAKUBIAK Maciej Warszawa (POL) 2994 M (2896) 00:38:24 +23:40 00:28:22 09:39:36.44
4022 17939 BOCIAN Iwona Warszawa (POL) 1028 K (957) 00:38:24 +23:40 00:28:50 09:39:36.94
4023 11353 SIEKIERSKI marek Poznań (POL) 2995 M (2772) 00:38:25 +23:41 00:28:01 09:39:37.09
4024 11775 PAZDRĄG KARLINA TKKF PROMYK CIECHANÓW (POL) 1029 K (1154) 00:38:25 +23:41 00:29:32 09:39:37.25
4025 12864 CZAJKOWSKA Dominika Warszawa (POL) 1030 K (1656) 00:38:25 +23:41 00:31:15 09:39:37.32
4026 16726 DŁUŻNIEWSKI Sławomir Runners Team Ciechanów (POL) 2996 M (3376) 00:38:25 +23:41 00:29:32 09:39:37.33
4027 15280 SIENKIEWICZ Bartosz Lubin (POL) 2997 M (3816) 00:38:25 +23:41 00:31:01 09:39:37.76
4028 16763 MAZUR Michał ZIELONE ZACISZE (POL) 2998 M (2965) 00:38:25 +23:41 00:28:30 09:39:37.93
4029 12177 POLSKI Dariusz Lublin Biega (POL) 2999 M (3276) 00:38:26 +23:42 00:29:15 09:39:38.17
4030 11007 BIAŁEK Katarzyna Zabiegani Olsztyn (POL) 1031 K (758) 00:38:26 +23:42 00:27:58 09:39:38.42
4031 12371 KRÓL Ryszard Lublin Biega (POL) 3000 M (3280) 00:38:26 +23:42 00:29:15 09:39:38.59
4032 13240 ZIĘĆ artur warszawa (POL) 3001 M (3298) 00:38:26 +23:42 00:29:17 09:39:38.86
4033 12589 SYGULA Joanna CocoBongoPinkTeam (POL) 1032 K (175) 00:38:27 +23:43 00:24:11 09:39:39.03
4034 11244 ŁUCJANEK Justyna Warszawa (POL) 1033 K (1266) 00:38:27 +23:43 00:29:54 09:39:39.17
4035 18309 CZAPLARSKI MARCIN STALOWA (POL) 3002 M (2979) 00:38:27 +23:43 00:28:32 09:39:39.37
4036 15337 GÓRSKI Jacek Warszawa (POL) 3003 M (2660) 00:38:27 +23:43 00:27:45 09:39:39.38
4037 19120 GAŁCZYŃSKI Tomasz (POL) 3004 M (2790) 00:38:27 +23:43 00:28:05 09:39:39.64
4038 13803 ROSTKOWSKI Karol MKS Małkinia (POL) 3005 M (2963) 00:38:27 +23:43 00:28:30 09:39:39.90
4039 11245 ŁUCJANEK Zosia Warszawa (POL) 1034 K (1272) 00:38:27 +23:43 00:29:54 09:39:39.94
4040 16594 WIŚNIEWSKI Nikodem Warszawa (POL) 3006 M (3668) 00:38:28 +23:44 00:30:25 09:39:40.10
4041 15932 ODOROWICZ katarzyna Warszawa (POL) 1035 K (1226) 00:38:28 +23:44 00:29:46 09:39:40.48
4042 14696 BLOCH Małgorzata Gdynia (POL) 1036 K (802) 00:38:28 +23:44 00:28:11 09:39:40.64
4043 16595 DOMŻAŁ Joanna Warszawa (POL) 1037 K (1440) 00:38:28 +23:44 00:30:25 09:39:40.66
4044 17705 KUROWSKI Hubert Warszawa (POL) 3007 M (3243) 00:38:28 +23:44 00:29:11 09:39:40.71
4045 15361 KRÓL Paweł Black Lab Club (POL) 3008 M (2487) 00:38:28 +23:44 00:27:16 09:39:40.72
4046 16964 SOELUND Lasse Royal Danish Embassy (DEN) 3009 M (3321) 00:38:28 +23:44 00:29:20 09:39:40.92
4047 17644 TABAKA Sebastian Warszawa (POL) 3010 M (2942) 00:38:29 +23:45 00:28:28 09:39:41.27
4048 15418 SUŁKOWSKI Michał Warszawa (POL) 3011 M (2104) 00:38:29 +23:45 00:26:20 09:39:41.31
4049 17708 MITURSKA Justyna Warszawa (POL) 1038 K (1051) 00:38:29 +23:45 00:29:11 09:39:41.53
4050 15689 PAŁCZYŃSKI Maciej Lesznowola (POL) 3012 M (4333) 00:38:29 +23:45 00:34:30 09:39:41.99
4051 15472 SZYSZKA MIROSLAW WARSZAWA (POL) 3013 M (4276) 00:38:30 +23:46 00:33:50 09:39:42.08
4052 12812 MOSKWIAK Kasper Jarosław (POL) 3014 M (3064) 00:38:30 +23:46 00:28:46 09:39:42.65
4053 12124 KANIUK Karolina Łochow (POL) 1039 K (1532) 00:38:31 +23:47 00:30:47 09:39:43.22
4054 12127 KANIUK Edyta Łochów (POL) 1040 K (1541) 00:38:31 +23:47 00:30:49 09:39:43.46
4055 16321 LUŚNIA Jacek Melanów (POL) 3015 M (3271) 00:38:31 +23:47 00:29:14 09:39:43.69
4056 14422 STODOLSKA Iwona Warszawa (POL) 1041 K (1172) 00:38:31 +23:47 00:29:34 09:39:43.82
4057 16966 KARGULEWICZ Maciej Radom (POL) 3016 M (3798) 00:38:32 +23:48 00:30:58 09:39:44.03
4058 15873 ŁADA Karol Józefosław (POL) 3017 M (3869) 00:38:32 +23:48 00:31:19 09:39:44.05
4059 15551 JUSZCZYK Małgorzata Niepołomice Biegają (POL) 1042 K (1224) 00:38:32 +23:48 00:29:46 09:39:44.07
4060 16388 SREBNIAK Daria Wrocław (POL) 1043 K (1495) 00:38:32 +23:48 00:30:37 09:39:44.95
4061 11886 JAWORSKA Izabela Szczecin (POL) 1044 K (1339) 00:38:33 +23:49 00:30:07 09:39:45.04
4062 15156 STRABURZYŃSKI Dariusz Kórnik (POL) 3018 M (2699) 00:38:33 +23:49 00:27:51 09:39:45.04
4063 15100 JACIUBEK Izabela Opoczno (POL) 1045 K (859) 00:38:33 +23:49 00:28:28 09:39:45.30
4064 11242 HUĆKO Piotr SZWAGIER (POL) 3019 M (3199) 00:38:33 +23:49 00:29:07 09:39:45.52
4065 11231 KRZESAK Adam NEON TEAM (POL) 3020 M (3205) 00:38:34 +23:50 00:29:08 09:39:46.14
4066 14204 BUJAK Krzysztof Warszawa (POL) 3021 M (2935) 00:38:34 +23:50 00:28:27 09:39:46.19
4067 12887 KAŁASKA Katarzyna Warszawa (POL) 1046 K (1785) 00:38:34 +23:50 00:31:46 09:39:46.23
4068 12891 MAŁEK Łukasz Warszawa (POL) 3022 M (3964) 00:38:34 +23:50 00:31:45 09:39:46.50
4069 11399 WIECZOREK Grzegorz Mińsk Mazowiecki (POL) 3023 M (2953) 00:38:34 +23:50 00:28:29 09:39:46.68
4070 16938 PIECKA DAMIAN ŁYSKI (POL) 3024 M (3018) 00:38:34 +23:50 00:28:38 09:39:46.72
4071 17028 ADAMCZYK Julia Runs in The Family (POL) 1047 K (1704) 00:38:35 +23:51 00:31:26 09:39:47.11
4072 16916 PIECKA URSZULA CHOROSZCZ (POL) 1048 K (901) 00:38:35 +23:51 00:28:38 09:39:47.46
4073 18493 DUNAL Marcin Olimpiady Specjalne Polska - Świętokrzyskie (POL) 3025 M (3481) 00:38:35 +23:51 00:29:52 09:39:47.55
4074 18580 SNOPEK Arkadiusz Olimpiady Specjalne Polska - Świętokrzyskie (POL) 3026 M (3475) 00:38:35 +23:51 00:29:51 09:39:47.65
4075 14719 RULKA Paweł Dziechciniec (POL) 3027 M (3161) 00:38:35 +23:51 00:29:02 09:39:47.83
4076 18490 DUNAL Paweł Olimpiady Specjalne Polska - Świętokrzyskie (POL) 3028 M (3492) 00:38:36 +23:52 00:29:54 09:39:48.02
4077 13282 BRZEZIŃSKI Łukasz Kozłowo 25/1 (POL) 3029 M (1356) 00:38:36 +23:52 00:24:27 09:39:48.24
4078 11297 GROMNIAK Maciej Piotrków Trybunalski (POL) 3030 M (2383) 00:38:36 +23:52 00:27:02 09:39:48.28
4079 10831 MIKKELSEN Ole Egberg (POL) 3031 M (3278) 00:38:36 +23:52 00:29:15 09:39:48.58
4080 18562 SZKURŁAT JANUSZ OLIMPIADY SPECJALNE POLSKA-ŚWIĘTOKRZYSKIE (POL) 3032 M (3488) 00:38:36 +23:52 00:29:53 09:39:48.63
4081 18455 WOŹNIAK Remigiusz Olimpiady Specjalne Polska - Świętokrzyskie (POL) 3033 M (3483) 00:38:36 +23:52 00:29:52 09:39:48.69
4082 18625 KWITKOWSKI BARTŁOMIEJ OLIMPIADY SPECJALNE ŚWIĘTOKRZYSKIE (POL) 3034 M (3494) 00:38:36 +23:52 00:29:54 09:39:48.71
4083 13991 NOWAKOWSKI Łukasz Piastów (POL) 3035 M (1322) 00:38:36 +23:52 00:24:21 09:39:48.93
4084 13043 HELLMANN michal warszawa (POL) 3036 M (3214) 00:38:36 +23:52 00:29:08 09:39:48.95
4085 12744 AMBROZIK Robert Warszawa (POL) 3037 M (3709) 00:38:37 +23:53 00:30:34 09:39:49.16
4086 18363 ROŻEJ Łukasz Deloitte Adventure Team (POL) 3038 M (2936) 00:38:37 +23:53 00:28:27 09:39:49.27
4087 18952 MICHALAK Grzegorz (POL) 3039 M (3501) 00:38:37 +23:53 00:29:56 09:39:49.35
4088 17676 PAWŁOWSKA Ewelina Warszawa (POL) 1049 K (910) 00:38:37 +23:53 00:28:39 09:39:49.48
4089 19259 ROMANOWSKI Norbert (POL) 3040 M (2842) 00:38:37 +23:53 00:28:15 09:39:49.49
4090 10836 ZAGRAJEK Emilia (POL) 1050 K (902) 00:38:37 +23:53 00:28:38 09:39:49.58
4091 13273 WUJCIKOWSKI Michał Płock Biega No Age Limit (POL) 3041 M (1361) 00:38:37 +23:53 00:24:27 09:39:49.64
4092 12809 WRÓBLEWSKA mariola warka (POL) 1051 K (1686) 00:38:37 +23:53 00:31:23 09:39:49.65
4093 12798 DĄBRÓWKA Grzegorz Warka (POL) 3042 M (3877) 00:38:37 +23:53 00:31:21 09:39:49.70
4094 18555 MARKUS Jarosław Skierniewice (POL) 3043 M (3442) 00:38:37 +23:53 00:29:44 09:39:49.81
4095 12637 MIETIUŁKA Tomasz OPACZEWSKA (POL) 3044 M (3168) 00:38:37 +23:53 00:29:03 09:39:49.87
4096 19027 NOWAK Piotr (POL) 3045 M (2280) 00:38:38 +23:54 00:26:44 09:39:50.32
4097 17051 ZYCH Aneta Towarzystwo Narciarskie Biegówki Wesoła (POL) 1052 K (1295) 00:38:38 +23:54 00:29:58 09:39:50.33
4098 14196 ŁUCZAK Małgorzata Runnersi ze Skarbka (POL) 1053 K (1120) 00:38:38 +23:54 00:29:25 09:39:50.42
4099 16701 WÓJCIK Marcin Warszawa (POL) 3046 M (3630) 00:38:38 +23:54 00:30:17 09:39:50.44
4100 17739 BREMBOR Tomasz Live Well at City (POL) 3047 M (2282) 00:38:38 +23:54 00:26:44 09:39:50.71
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.37551093 s

Sponsor główny: