ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 20 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 39 40  41  42 43 . . . . 48 49 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
4001 3429 KWINTA Maciej Wrocław (POL) 3494 M40 (1441) 02:06:36 +01:05:37 02:02:56 11:06:36.17
4002 4550 ALEKSANDROWICZ Łukasz Spartanie Dzieciom (POL) 3495 M40 (1424) 02:06:36 +01:05:37 02:01:43 11:06:36.34
4003 1518 DĘBICKI Mariusz Orange Polska (POL) 3496 M40 (1418) 02:06:36 +01:05:37 02:01:33 11:06:36.60
4004 5714 PRUS Sylwester Piastów (POL) 3497 M40 (1420) 02:06:36 +01:05:37 02:01:39 11:06:36.82
4005 2139 DAMAS Tomasz Gozdnica (POL) 3498 M30 (1180) 02:06:44 +01:05:45 02:01:11 11:06:44.05
4006 2365 BRZEZIŃSKI Waldemar Biegiem Radom! (POL) 3499 M50 (395) 02:06:47 +01:05:48 02:01:59 11:06:47.09
4007 6268 STOSIO Robert Pruszków (POL) P 3500 M30 (1179) 02:06:48 +01:05:49 02:01:10 11:06:48.38
4008 3176 ZAMOJSKI Tomasz Wiżajny (POL) 3501 M40 (1426) 02:06:49 +01:05:50 02:01:44 11:06:49.36
4009 3531 BUJNOWSKA Eliza Warszawa (POL) 508 K40 (187) 02:06:49 +01:05:50 02:02:04 11:06:49.51
4010 6732 PAWLAK Jakub #TEAMHOLO (POL) 3502 M30 (1194) 02:06:51 +01:05:52 02:01:57 11:06:51.49
4011 1133 BORYSOWSKA Monika KORONA SZCZECIN (POL) 509 K40 (185) 02:06:59 +01:06:00 02:01:32 11:06:59.04
4012 4703 OKRÓJ DAWID GDAŃSK (POL) 3503 M30 (1189) 02:06:59 +01:06:00 02:01:32 11:06:59.26
4013 1121 PIOTROWICZ Sławomir Deaf Run (POL) 3504 M30 (1188) 02:06:59 +01:06:00 02:01:31 11:06:59.86
4014 2921 ADAMCZUK Piotr Legnica (POL) 3505 M40 (1413) 02:07:00 +01:06:01 02:01:05 11:07:00.88
4015 2314 ZAWIEJA Bartosz TKT Toruń (POL) 3506 M40 (1434) 02:07:02 +01:06:03 02:02:38 11:07:02.04
4016 4110 MARKOWSKI MAREK KS LENIWIEC (POL) 3507 M40 (1452) 02:07:03 +01:06:04 02:03:53 11:07:03.91
4017 3649 KOBYLIŃSKI Piotr Warszawa (POL) 3508 M40 (1429) 02:07:04 +01:06:05 02:02:04 11:07:04.44
4018 1561 BEDNARZ Agnieszka Klub Biegacza Biała Biega (POL) 510 K30 (205) 02:07:05 +01:06:06 02:02:06 11:07:05.06
4019 5311 KAMIŃSKI Wiesław Nasielsk Baszta Team (POL) 3509 M50 (384) 02:07:05 +01:06:06 02:00:26 11:07:05.39
4020 4725 KOMPIŃSKI Marcin Warszawa (POL) 3510 M30 (1201) 02:07:06 +01:06:07 02:02:16 11:07:06.03
4021 1134 MILER Radosław Jacek Tyskie Stowarzyszenie Sportowe (POL) 3511 M40 (1453) 02:07:06 +01:06:07 02:03:54 11:07:06.21
4022 4683 BINIEK Katarzyna Bełchatów (POL) 511 K30 (203) 02:07:06 +01:06:07 02:01:39 11:07:06.35
4023 873 NARKIEWICZ Marcin WARSZAWA (POL) 3512 M30 (1185) 02:07:06 +01:06:07 02:01:26 11:07:06.71
4024 1877 RZECZYCKI DARIUSZ opole (POL) 3513 M40 (1462) 02:07:07 +01:06:08 02:04:25 11:07:07.52
4025 1445 ŁUNIEWSKI Piotr Koło wędkarskie PZW nr39. Warszawa Białołęka (POL) 3514 M40 (1435) 02:07:07 +01:06:08 02:02:44 11:07:07.61
4026 1875 RZECZYCKA Małgorzata opole (POL) 512 K40 (197) 02:07:08 +01:06:09 02:04:26 11:07:08.02
4027 2094 GOŚCIŃSKI Andrzej Strzeniówka (POL) 3515 M40 (1438) 02:07:08 +01:06:09 02:02:46 11:07:08.61
4028 4279 KOSZALKA Marcin Bieliniec (POL) 3516 M18 (405) 02:07:08 +01:06:09 02:02:19 11:07:08.94
4029 1282 KOBACKI Przemysław CELIRONMAN KS Głowno w Biegu (POL) 3517 M40 (1439) 02:07:09 +01:06:10 02:02:47 11:07:09.48
4030 2534 CIBORSKI Jakub Warszawa (POL) 3518 M40 (1428) 02:07:11 +01:06:12 02:01:53 11:07:11.13
4031 3622 ZIELIŃSKI Tomasz Velocity Warszawa (POL) 3519 M40 (1442) 02:07:12 +01:06:13 02:03:04 11:07:12.59
4032 5531 NOWAK Maja Warszawa (POL) 513 K30 (204) 02:07:15 +01:06:16 02:01:47 11:07:15.41
4033 4526 NOSALIK PAWEŁ ORTOSTOM AUGUSTÓW (POL) 3520 M40 (1437) 02:07:15 +01:06:16 02:02:46 11:07:15.46
4034 5547 SZNEJFUS Beata Rozbiegany Piastów (POL) 514 K30 (202) 02:07:16 +01:06:17 02:01:31 11:07:16.98
4035 2828 TEICHERT Maria ActiveSports Warszawa (POL) 515 K50 (22) 02:07:17 +01:06:18 02:02:40 11:07:17.71
4036 5132 REMBERK Michał Warszawski Żółwik (POL) 3521 M40 (1416) 02:07:18 +01:06:19 02:01:22 11:07:18.48
4037 4421 KWAŚNIEWSKI Benedykt ZABIEGANI OLSZTYN (POL) 3522 M60 (71) 02:07:18 +01:06:19 02:03:12 11:07:18.92
4038 4267 KAFARSKI Robert Malapana Zawadzkie (POL) 3523 M50 (399) 02:07:19 +01:06:20 02:02:43 11:07:19.35
4039 4304 SĘK Krzysztof Złotokłos (POL) 3524 M40 (1432) 02:07:19 +01:06:20 02:02:19 11:07:19.54
4040 6312 KUMALA Sebastian Będkowice (POL) 3525 M30 (1205) 02:07:19 +01:06:20 02:02:30 11:07:19.99
4041 2268 WIATRÓW Marcin Warszawa (POL) 3526 M40 (1415) 02:07:20 +01:06:21 02:01:15 11:07:20.09
4042 5488 ŚLĘZAK Paweł Potrenujemy? (POL) 3527 M30 (1200) 02:07:23 +01:06:24 02:02:15 11:07:23.01
4043 2064 CIEŻYŃSKA Izabela Nie mam (POL) 516 K18 (98) 02:07:28 +01:06:29 02:04:03 11:07:28.68
4044 2197 ŁOZA Michał The Running Brothers (POL) 3528 M30 (1210) 02:07:29 +01:06:30 02:02:49 11:07:29.52
4045 4641 MIKULSKI Damian Team ZabieganeDni (POL) 3529 M30 (1196) 02:07:29 +01:06:30 02:02:05 11:07:29.54
4046 1337 DUBIEL Hubert Damy rade Zegrze (POL) 3530 M30 (1215) 02:07:29 +01:06:30 02:03:12 11:07:29.90
4047 6733 FAJDEK Adam (POL) 3531 M30 (1211) 02:07:29 +01:06:30 02:02:49 11:07:29.95
4048 3542 ŁUŃSKI Zbigniew Klub Biegacza Mrągowo (POL) 3532 M60 (70) 02:07:30 +01:06:31 02:02:25 11:07:30.02
4049 2755 MARSULA Marcin Kazanów (POL) 3533 M30 (1198) 02:07:31 +01:06:32 02:02:08 11:07:31.85
4050 2108 TRZECIAK Monika Płock (POL) 517 K30 (208) 02:07:33 +01:06:34 02:02:40 11:07:33.67
4051 6267 OWSIŃSKI Andrzej Accenture (POL) 3534 M40 (1421) 02:07:33 +01:06:34 02:01:39 11:07:33.99
4052 1167 CHOROŚ Michał Husaria Race Team (POL) 3535 M18 (414) 02:07:36 +01:06:37 02:04:37 11:07:36.06
4053 4406 ZACHEJA MARIUSZ CROSS SYRENKA WARSZAWA (POL) B1 3536 M40 (1423) 02:07:36 +01:06:37 02:01:41 11:07:36.12
4054 6161 PLATO Katarzyna Biegiem Radom! (POL) 518 K30 (213) 02:07:40 +01:06:41 02:05:04 11:07:40.02
4055 830 APANOWICZ Angelika (POL) 519 K40 (190) 02:07:41 +01:06:42 02:02:47 11:07:41.86
4056 1185 BIAŁY Michał DMB (POL) 3537 M40 (1436) 02:07:42 +01:06:43 02:02:46 11:07:42.14
4057 6432 NOWOWIEJSKI Rafał Warszawa (POL) 3538 M18 (408) 02:07:45 +01:06:46 02:03:44 11:07:45.13
4058 5062 HALCZOK Dariusz Dariusz Halczok Finanse z ludzką twarzą (POL) 3539 M30 (1214) 02:07:45 +01:06:46 02:03:05 11:07:45.68
4059 2301 OSIAL Marcin Warszawa (POL) 3540 M30 (1219) 02:07:47 +01:06:48 02:03:46 11:07:47.24
4060 1736 MIKOŁAJCZUK Emilia Longstanton (GBR) 520 K40 (191) 02:07:49 +01:06:50 02:03:03 11:07:49.54
4061 5197 SZCZEPOCKI Andrzej Niepołomice Biegają (POL) 3541 M40 (1440) 02:07:49 +01:06:50 02:02:54 11:07:49.60
4062 2509 LERCH Agnieszka warszawa (POL) 521 K40 (188) 02:07:50 +01:06:51 02:02:43 11:07:50.86
4063 5184 TATUŚKO Tomasz BTH Import Stal Sp. z o.o. (POL) 3542 M50 (403) 02:07:51 +01:06:52 02:02:59 11:07:51.37
4064 5925 BOROWIEC Marta Piaseczno (POL) 522 K40 (195) 02:07:52 +01:06:53 02:03:43 11:07:52.04
4065 1836 LOGVINENKO Pavel I LOVE SUPERSPORT (RUS) 3543 M30 (1244) 02:07:52 +01:06:53 02:05:57 11:07:52.27
4066 2619 LERCH Dagmara MIKOŁÓW (POL) 523 K40 (189) 02:07:52 +01:06:53 02:02:45 11:07:52.76
4067 5517 SAWCZUK Rafał #HWPO (POL) 3544 M30 (1204) 02:07:53 +01:06:54 02:02:22 11:07:53.13
4068 6440 MATUŁA Marcin Marki (POL) 3545 M30 (1221) 02:07:55 +01:06:56 02:03:48 11:07:55.70
4069 5378 HETZEL David KRAKOW (POL) 3546 M40 (1433) 02:07:57 +01:06:58 02:02:28 11:07:57.96
4070 3088 CZERNIK Andrzej Zabrze (POL) 3547 M60 (72) 02:07:58 +01:06:59 02:03:20 11:07:58.42
4071 138 KSIĄŻEK Ryszard Kraków (POL) 3548 M30 (1187) 02:08:01 +01:07:02 02:01:30 11:08:01.10
4072 3947 CZARNECKI Robert Radom (POL) 3549 M50 (404) 02:08:01 +01:07:02 02:03:06 11:08:01.69
4073 337 BOJARSKI Robert Płock (POL) 3550 M50 (396) 02:08:06 +01:07:07 02:02:08 11:08:06.21
4074 3097 BOŃSKA Karolina Warszawa (POL) 524 K30 (207) 02:08:06 +01:07:07 02:02:35 11:08:06.64
4075 2326 WÓŁKIEWICZ Dorota KS Staszewscy (POL) 525 K40 (192) 02:08:08 +01:07:09 02:03:13 11:08:08.18
4076 2840 MAKARSKI Rafał Warszawa (POL) 3551 M30 (1245) 02:08:08 +01:07:09 02:06:11 11:08:08.87
4077 1137 RZEŃCA Kacper Białystok (POL) 3552 M18 (404) 02:08:11 +01:07:12 02:02:11 11:08:11.41
4078 1035 BIAŁEK Piotr Zabiegani Olsztyn (POL) 3553 M40 (1458) 02:08:11 +01:07:12 02:04:10 11:08:11.62
4079 1020 BIAŁEK Jarosław Zabiegani Olsztyn (POL) 3554 M40 (1457) 02:08:11 +01:07:12 02:04:09 11:08:11.96
4080 6698 MUCHA Adrian (POL) 3555 M18 (407) 02:08:13 +01:07:14 02:03:36 11:08:13.30
4081 6697 PAWLUK Daria (POL) 526 K18 (96) 02:08:13 +01:07:14 02:03:36 11:08:13.88
4082 4705 WŁODARCZYK Mirosław 15 Gizycka Brygada Znechanizowana (POL) 3556 M30 (1208) 02:08:17 +01:07:18 02:02:40 11:08:17.73
4083 2875 WIERCINSKI Mariusz Konstancin-Jeziorna (POL) 3557 M40 (1445) 02:08:18 +01:07:19 02:03:17 11:08:18.42
4084 6227 TARNOWSKA Ewa Lublin (POL) 527 K18 (95) 02:08:18 +01:07:19 02:03:22 11:08:18.56
4085 6207 LITKOWSKI Dariusz Marysin (POL) 3558 M30 (1217) 02:08:19 +01:07:20 02:03:20 11:08:19.02
4086 4851 ARTSIKHOVICH ALIAKSANDR Amatar (BLR) 3559 M40 (1480) 02:08:19 +01:07:20 02:05:34 11:08:19.42
4087 5195 KAZAŁA Piotr Zabiegani Po Uszy (POL) 3560 M40 (1444) 02:08:23 +01:07:24 02:03:11 11:08:23.55
4088 1651 PAWŁOWSKI Adam Warszawa (POL) 3561 M40 (1430) 02:08:24 +01:07:25 02:02:15 11:08:24.44
4089 5168 GRZELAK Paweł Warszawa (POL) 3562 M30 (1213) 02:08:26 +01:07:27 02:02:56 11:08:26.47
4090 5608 MISIUREWICZ Pawel Passus Sport Team (POL) 3563 M50 (407) 02:08:26 +01:07:27 02:03:51 11:08:26.60
4091 1318 KOZŁOWSKI Krzysztof Gąbin Biega (POL) 3564 M30 (1222) 02:08:28 +01:07:29 02:03:56 11:08:28.17
4092 6558 BURY Magdalena Kiełczów (POL) 528 K30 (209) 02:08:28 +01:07:29 02:03:36 11:08:28.18
4093 6718 WOJCIECHOWSKI Paweł 3565 M30 (1207) 02:08:29 +01:07:30 02:02:31 11:08:29.36
4094 4463 WOLFF Tomasz Ząbki (POL) 3566 M30 (1212) 02:08:30 +01:07:31 02:02:54 11:08:30.27
4095 5709 KUREK Tomasz lub wybierz z listy (POL) 3567 M40 (1451) 02:08:30 +01:07:31 02:03:44 11:08:30.53
4096 3335 JANOWICZ Honorata Opalenicki Klub Biegacza / Matner Running Team (POL) 529 K18 (97) 02:08:30 +01:07:31 02:03:46 11:08:30.57
4097 3334 CICHOWLAS Weronika Opalenicki Klub Biegacza (POL) 530 K30 (210) 02:08:30 +01:07:31 02:03:45 11:08:30.83
4098 3355 ROMANOWSKI Piotr Działamy Działamy (POL) 3568 M30 (1230) 02:08:31 +01:07:32 02:04:44 11:08:31.82
4099 2555 NOWOSIŃSKI Krzysztof Legionowo (POL) 3569 M30 (1216) 02:08:31 +01:07:32 02:03:18 11:08:31.92
4100 4866 PANASZ Piotr Santo Meble (POL) 3570 M30 (1237) 02:08:32 +01:07:33 02:05:13 11:08:32.15
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
1.05218315 s

Sponsor główny: