ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 40 41  42  43 44 . . . . . . . . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
4101. 5404 PYSZ Grzegorz Hr Max Żory (POL) M40
4102. 3885 PYSZCZEK JACEK BIEGIEM RADOM (POL) M50
4103. 5930 PYŚK ŁUKASZ Ząbki (POL) M18
4104. 5133 PYŚKIEWICZ Jan Stare Załubice (POL) M18
4105. 4339 PYTA Adam Walbrzych (POL) M40
4106. 5484 PYTEL WALDEK Yulo Ran Team Siedlce (POL) M50
4107. 3131 PYTKA Andrzej Warszawa (POL) M50
4108. 5299 PYTKA Henryk LW BOGDANKA SA (POL) M50
4109. 4911 PYTLAK Piotr Milanówek (POL) M50
4110. 1306 PYTLARCZYK PIOTR KLUB BIEGACZA WARTA (POL) M40
4111. 895 PYTLIK Aleksandra (POL) K30
4112. 3870 PYTLIŃSKI Rafał Grupa Biegowa CHTMO (POL) M40
4113. 3249 PYZIK Tomasz Brzeg (POL) M40
4114. 4122 PYZIK Tomasz Drużyna mojacukrzyca.pl (POL) M40
4115. 3218 QUENTIN SCHEHR Warszawa (POL) M18
4116. 4980 RABANTEK Robert Radom (POL) M50
4117. 2746 RABIEJ Arek No Club (AUS) M40
4118. 6292 RACHUBIŃSKI Hubert SKPB Warszawa (POL) M30
4119. 3778 RĄCZKA Janusz Rabka-Zdrój (POL) M18
4120. 3472 RĄCZKOWSKI Bartek Warszawa (POL) M40
4121. 834 RACZKOWSKI Paweł ORLEN Running Team (POL) M40
4122. 2230 RACZYŃSKI Tomasz Kiełczów (POL) M30
4123. 6773 RADKA Włodzimierz (POL) M40
4124. 4769 RADOMSKA KAROLINA PKB KMP Kalisz (POL) K30
4125. 4771 RADOMSKI ARTUR PKB KMP Kalisz (POL) M30
4126. 6583 RADOMSKI Marcin Biegam W Sfetsze (POL) M40
4127. 1860 RADOSŁAWSKI Marcin Częstochowa (POL) M40
4128. 4647 RADOŻYCKI Radek Szczecin (POL) M40
4129. 1181 RADWAN Anna WKB Piast/FizjoTRIterapia (POL) K30
4130. 4140 RADWAN-PYTLEWSKI Robert KOBYŁKA (POL) M30
4131. 6762 RADWAŃSKA Justyna (POL) K30
4132. 4420 RADZIK Robert Visegrad Maraton Rytro (POL) M18
4133. 5375 RADZIKOWSKI JAROSŁAW DOKTOR&DOKTOR (POL) M50
4134. 6486 RADZIKOWSKI SŁAWOMIR NAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATA (POL) M30
4135. 3348 RADZIMIRSKA Justyna Lubania (POL) K18
4136. 5777 RADZIMIRSKA Magdalena Warszawa (POL) K18
4137. 4712 RADZIVONAVA KARYNA RUN4FUN.BY (BLR) K18
4138. 4391 RADZIWON Eliza Legionowo (POL) K40
4139. 4361 RADZIWON Krzysztof Legionowo (POL) M40
4140. 4920 RADZIWOŃCZYK Klaudia Kalety (POL) K40
4141. 4539 RADZIWONOWSKI Bartosz ThreeTeeTeam (POL) M40
4142. 4922 RADZIWONOWSKI Krzysztof DHL RUN CLUB (POL) M40
4143. 2633 RAFA Joanna Opole (POL) K30
4144. 3643 RAHOISHA Piotr Victoria (BLR) M40
4145. 6296 RAJCHEL Piotr Brzozowski Klub Biegacza (POL) M30
4146. 1117 RAJCZAKOWSKI Wojciech Eliud Kipchoge Team Poland (POL) M40
4147. 6220 RAJCZYBA Adam Achilles Polska (POL) B1 M50
4148. 6634 RAJCZYBA Adam (POL) M18
4149. 5962 RAK Cezary Hardcorowe Wychylylybymy (POL) M30
4150. 6050 RAKOCZY Paweł Milanowek (POL) M40
4151. 2594 RAKOSI Timea Warszawa (POL) K18
4152. 3396 RANISZEWSKI Paweł Niezrzeszony (POL) M50
4153. 5409 RANISZEWSKI Przemysław Team Karaś Elbląg (POL) M30
4154. 5358 RASZKOWSKI Piotr run-passion.pl (POL) M30
4155. 4486 RATAJ Zuzanna Polonia Bydgoszcz SLA (POL) K30
4156. 1061 RATAJCZAK Dariusz Pędzące Żółwie IMI (POL) M40
4157. 4750 RATAJCZAK Krystian Zabrze (POL) M30
4158. 1930 RATAJCZAK Marcin Kotlin (POL) M30
4159. 2133 RATAJSKI Jacek KS KROTOSZ KROTOSZYN (POL) M50
4160. 5158 RATYMIRSKI Wojciech #sobasteam (POL) M40
4161. 2030 RATYŃSKI Bartłomiej Happy Runners (POL) M30
4162. 5881 RAULIN Miłka Siła Marzeń (POL) M30
4163. 3515 RDZANEK-RYCHLICKA Aldona Augustów (POL) K40
4164. 1478 RDZONEK Dariusz Gen Andersa (POL) M30
4165. 4628 REBEJKO PAWEŁ Tychy (POL) M40
4166. 5114 RĘBILAS Adam Nowy Wiśnicz (POL) M18
4167. 2908 RĘBOWSKI Andrzej Rozbiegane Działdowo (POL) M40
4168. 3327 REBUSCHI BRUNO MOSCOW (RUSSIA) (FRA) M40
4169. 4976 REDES Sebastian 1987 (POL) M30
4170. 1839 REGIMOWICZ Tomasz Team Draczyński (POL) M40
4171. 4430 REGUŁA Jarosław DANONE (POL) M50
4172. 2388 REGULSKI Marek Błonie (POL) M30
4173. 4281 REINGRUBER Wojciech Warszawa (POL) M40
4174. 3290 REITER Eugeniusz Post 24 (POL) M70
4175. 6020 REJTCZAK Paweł Radom (POL) M30
4176. 5316 REJZMUND Jarosław Warszawa (POL) M40
4177. 1499 RĘKOŚ Martyna Brenno (POL) K30
4178. 6760 REKOWSKA Sylwia OSIEM59 (POL) K40
4179. 3845 RELUGA Grzegorz Czarnecki Run Team (POL) M40
4180. 3852 RELUGA Małgodzata Warszawa (POL) K50
4181. 1853 REMBA Izabela Belchatow (POL) K30
4182. 1541 REMBECKI PIOTR Rozbiegane Działdowo (POL) M40
4183. 5132 REMBERK Michał Warszawski Żółwik (POL) M40
4184. 6692 REMBOWSKI Jacek (POL) M70
4185. 1813 RENOU Mathieu Warszawa (FRA) M40
4186. 1703 RESKA Piotr Ciasna (POL) M40
4187. 5384 RESZCZYŃSKI Paweł Słupno (POL) M40
4188. 4238 RESZKA Marek Lublin (POL) M30
4189. 2817 RESZKOWSKI Sebastian BAZA 44 (POL) M30
4190. 1031 RETKOWSKI Dariusz Poznań (POL) M18
4191. 4719 RETZLAFF Maciej Bytów (POL) M30
4192. 5222 REWERSKI TOMASZ REWER (POL) M40
4193. 6215 RICHTER Leonard Gdansk (GER) M18
4194. 6064 RIDA Ziad Amman (POL) M50
4195. 6460 RIEFF Tomasz Warszawa (POL) M30
4196. 4779 RIMKUS Aurimas Stadija (LTU) M30
4197. 2628 RISTOWSKI Aleko Makedonija (POL) M50
4198. 5994 ROBACZEWSKI Marcin Szembekowo (POL) M40
4199. 4374 ROBAK ADAM KLUB MIŁOŚNIKÓW PIŁKI NOŻNEJ KROTOSZYN (POL) M40
4200. 1467 ROBAK Wojciech Wojciech Robak (POL) M50
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.25190592 s

Sponsor główny: