ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 30 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 40 41  42  43 44 . . 47 48 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
4101 4566 KHOLODNYI Yevhenii Kharkiv (UKR) 3553 M40 (1457) 03:16:12 +01:44:24 03:10:59 12:16:12.43
4102 1413 BOKSZCZANIN Aneta Go2Tri (POL) 549 K30 (216) 03:16:12 +01:44:24 03:10:47 12:16:12.92
4103 3121 TURADEK Wojciech Legionowo (POL) 3554 M18 (404) 03:16:15 +01:44:27 03:11:03 12:16:15.34
4104 6161 PLATO Katarzyna Biegiem Radom! (POL) 550 K30 (233) 03:16:15 +01:44:27 03:13:39 12:16:15.52
4105 4693 MAJCHROWICZ Marzenna Krościenko Wyżne (POL) 551 K40 (201) 03:16:15 +01:44:27 03:10:43 12:16:15.86
4106 1913 WRONA Anna Brwinów (POL) 552 K30 (218) 03:16:15 +01:44:27 03:11:06 12:16:15.93
4107 5405 KUNKA Piotr Team ZabieganeDni (POL) 3555 M30 (1215) 03:16:16 +01:44:28 03:11:06 12:16:16.20
4108 6087 SZERSZENIEWSKI Marek Żórawski Team (POL) 3556 M50 (396) 03:16:16 +01:44:28 03:11:07 12:16:16.55
4109 5772 KOCIOŁEK Robert Słupsk (POL) 3557 M50 (401) 03:16:16 +01:44:28 03:11:34 12:16:16.57
4110 1664 KOWALSKI Karol Warszawa (POL) 3558 M18 (402) 03:16:16 +01:44:28 03:10:54 12:16:16.59
4111 6410 PAWLAK Bartosz Jabłonna (POL) 3559 M40 (1460) 03:16:16 +01:44:28 03:11:07 12:16:16.74
4112 6354 ZWIERZCHOWSKA Katarzyna Warszawa (POL) 553 K40 (202) 03:16:16 +01:44:28 03:10:47 12:16:16.88
4113 4811 FLIS Artur wkurw_team (POL) 3560 M30 (1232) 03:16:16 +01:44:28 03:12:29 12:16:16.88
4114 2080 TORZECKI Jarosław Krotoszyńska Grupa Biegowa (POL) 3561 M30 (1217) 03:16:17 +01:44:29 03:11:15 12:16:17.09
4115 4677 CZOSKA Patryk Dutrow (POL) 3562 M18 (401) 03:16:17 +01:44:29 03:10:39 12:16:17.17
4116 4725 KOMPIŃSKI Marcin Warszawa (POL) 3563 M30 (1226) 03:16:17 +01:44:29 03:11:27 12:16:17.59
4117 5673 ZAWISTOWSKA WIOLETA Małkinia (POL) 554 K18 (94) 03:16:17 +01:44:29 03:10:28 12:16:17.66
4118 4304 SĘK Krzysztof Złotokłos (POL) 3564 M40 (1463) 03:16:17 +01:44:29 03:11:17 12:16:17.76
4119 1290 MOC Marzena Polkowice (POL) 555 K18 (96) 03:16:17 +01:44:29 03:10:46 12:16:17.84
4120 4971 GRZELAK Martyna Artbix (POL) 556 K18 (97) 03:16:18 +01:44:30 03:11:02 12:16:18.34
4121 3533 DŁUGOŁĘCKI Sławomir MKB Team Małkinia (POL) 3565 M50 (399) 03:16:18 +01:44:30 03:11:30 12:16:18.43
4122 1695 CZAPLICKI Szymon Artbix (POL) 3566 M18 (403) 03:16:18 +01:44:30 03:11:01 12:16:18.85
4123 6470 BELKA Rafał Warszawa (POL) 3567 M18 (398) 03:16:18 +01:44:30 03:10:18 12:16:18.91
4124 3232 STĘPIEŃ Marek Sulęcin (POL) 3568 M50 (403) 03:16:18 +01:44:30 03:11:39 12:16:18.93
4125 1430 OGRODOWSKA OLGA Wloclawek (POL) 557 K30 (219) 03:16:18 +01:44:30 03:11:07 12:16:18.93
4126 1525 WITKOWSKI Jacek Epoka Nordica Łódź (POL) 3569 M50 (405) 03:16:19 +01:44:31 03:12:28 12:16:19.87
4127 4445 GRYZ Bartosz Zawiercie (POL) 3570 M30 (1216) 03:16:20 +01:44:32 03:11:11 12:16:20.20
4128 3235 WARZECHA Agnieszka Warszawa (POL) 558 K50 (24) 03:16:20 +01:44:32 03:11:41 12:16:20.25
4129 4358 JAMBOR Michał Warszawa (POL) 3571 M40 (1462) 03:16:21 +01:44:33 03:11:12 12:16:21.48
4130 4791 KAŹMIERCZAK Krzysztof Łęczyca (POL) 3572 M40 (1459) 03:16:21 +01:44:33 03:11:06 12:16:21.76
4131 5016 RUSZCZYK Grzegorz Zabiegany Skaryszew (POL) 3573 M40 (1458) 03:16:21 +01:44:33 03:11:05 12:16:21.89
4132 2768 BIEDERKA Zbigniew Paprotnia (POL) 3574 M60 (72) 03:16:21 +01:44:33 03:11:05 12:16:21.93
4133 5240 KULETA-KOWALSKA Barbara Pruszków (POL) 559 K40 (207) 03:16:22 +01:44:34 03:10:54 12:16:22.17
4134 5571 BOBEK Mateusz Międzyzdroje (POL) 3575 M30 (1213) 03:16:22 +01:44:34 03:10:56 12:16:22.76
4135 4366 SIEDLECKA Anna Warszawa (POL) 560 K30 (214) 03:16:23 +01:44:35 03:10:23 12:16:23.17
4136 2835 KOŚCIELNIAK Wojciech Radom (POL) 3576 M18 (405) 03:16:23 +01:44:35 03:11:09 12:16:23.44
4137 6698 MUCHA Adrian (POL) 3577 M18 (409) 03:16:23 +01:44:35 03:11:46 12:16:23.98
4138 6697 PAWLUK Daria (POL) 561 K18 (100) 03:16:24 +01:44:36 03:11:47 12:16:24.52
4139 5783 WIŚNIEWSKI Andrzej Klub Biegacza PLL LOT (POL) 3578 M60 (73) 03:16:25 +01:44:37 03:11:08 12:16:25.77
4140 1112 PRADELLA Paweł Bytom (POL) 3579 M30 (1221) 03:16:27 +01:44:39 03:11:17 12:16:27.66
4141 1407 BROYEK Maciej Warszawa (POL) 3580 M30 (1228) 03:16:27 +01:44:39 03:11:49 12:16:27.92
4142 5677 BLEKICKI Wiesław Ciechanów (POL) 3581 M40 (1464) 03:16:29 +01:44:41 03:11:18 12:16:29.23
4143 3027 OSIŃSKI Stanisław niestowarzyszony (POL) 3582 M60 (78) 03:16:30 +01:44:42 03:12:54 12:16:30.25
4144 2094 GOŚCIŃSKI Andrzej Strzeniówka (POL) 3583 M40 (1473) 03:16:31 +01:44:43 03:12:09 12:16:31.07
4145 1948 JASTRZĘBSKI Leszek Prudnik (POL) 3584 M60 (74) 03:16:31 +01:44:43 03:11:21 12:16:31.93
4146 1322 POTEMPSKI Paweł Zabiegani po uszy (POL) 3585 M40 (1454) 03:16:34 +01:44:46 03:10:48 12:16:34.14
4147 1282 KOBACKI Przemysław CELIRONMAN KS Głowno w Biegu (POL) 3586 M40 (1474) 03:16:34 +01:44:46 03:12:12 12:16:34.48
4148 1528 BINKOWSKA Izabela Zabiegani po uszy (POL) 562 K40 (204) 03:16:36 +01:44:48 03:10:50 12:16:36.00
4149 4609 PLISZKA Paweł Enigma (POL) 3587 M30 (1218) 03:16:36 +01:44:48 03:11:15 12:16:36.26
4150 3768 BAJOR rafał Rebellion Of Free Runners (POL) 3588 M40 (1451) 03:16:36 +01:44:48 03:10:39 12:16:36.44
4151 3347 KUSTRA Łukasz street run Radom (POL) 3589 M30 (1243) 03:16:38 +01:44:50 03:14:07 12:16:38.96
4152 4807 ZBOJAK Grzegorz Sandomierz (POL) 3590 M18 (407) 03:16:39 +01:44:51 03:11:28 12:16:39.16
4153 4497 SOŁYGA Anna Sobczyk team (POL) 563 K18 (98) 03:16:43 +01:44:55 03:11:13 12:16:43.37
4154 3876 KARCZYŃSKA Justyna Opole (POL) 564 K30 (220) 03:16:44 +01:44:56 03:11:13 12:16:44.35
4155 2893 SIERANT Marian Żółtokrólewscy (POL) 3591 M60 (75) 03:16:45 +01:44:57 03:11:25 12:16:45.06
4156 2420 BERNAT Paweł Warszawa (POL) 3592 M40 (1468) 03:16:47 +01:44:59 03:11:35 12:16:47.46
4157 5289 SADZYŃSKI Adam Mazovia ProActiv Ciechanów (POL) 3593 M18 (408) 03:16:48 +01:45:00 03:11:37 12:16:48.14
4158 2606 OLTUCH Patryk Żmigród (POL) 3594 M18 (414) 03:16:48 +01:45:00 03:14:23 12:16:48.79
4159 6743 MALEŃCZYK Sylwester (POL) 3595 M30 (1242) 03:16:49 +01:45:01 03:13:57 12:16:49.75
4160 5608 MISIUREWICZ Pawel Passus Sport Team (POL) 3596 M50 (404) 03:16:50 +01:45:02 03:12:15 12:16:50.33
4161 3695 BOHN Mariusz Piekary Śląskie (POL) 3597 M50 (402) 03:16:50 +01:45:02 03:11:37 12:16:50.95
4162 6326 CYMBORSKA JOLANTA WARSAW RUN CLUB (POL) 565 K30 (223) 03:16:51 +01:45:03 03:11:39 12:16:51.13
4163 2266 KRAWCZYK Mateusz Ostrów Wielkopolski (POL) 3598 M30 (1219) 03:16:52 +01:45:04 03:11:15 12:16:52.43
4164 6331 BAKALARSKA Mariola Warsaw Run Club (POL) 566 K50 (23) 03:16:52 +01:45:04 03:11:39 12:16:52.93
4165 5697 PAWLAK Bartłomiej Warszawa (POL) 3599 M30 (1212) 03:16:55 +01:45:07 03:10:43 12:16:55.37
4166 2371 JAROSZEWSKI Piotr Złotów (POL) 3600 M30 (1223) 03:16:56 +01:45:08 03:11:21 12:16:56.01
4167 5416 DAROWSKI TOMASZ WARSZAWA (POL) 3601 M40 (1467) 03:16:56 +01:45:08 03:11:34 12:16:56.82
4168 1771 DĄBROWIAK Marcin Harpagan Sosnowiec (POL) 3602 M30 (1225) 03:16:57 +01:45:09 03:11:26 12:16:57.25
4169 3367 SIUDZIŃSKA Anna #Dyamenty (POL) 567 K40 (211) 03:17:00 +01:45:12 03:11:36 12:17:00.87
4170 6261 TENDERENDA Kamil Ciechanowiec (POL) 3603 M30 (1236) 03:17:05 +01:45:17 03:13:23 12:17:05.98
4171 2207 DROZD anna warszawa (POL) 568 K30 (221) 03:17:06 +01:45:18 03:11:22 12:17:06.35
4172 3012 KARLAK Andrzej kb galeria (POL) 3604 M50 (398) 03:17:06 +01:45:18 03:11:26 12:17:06.72
4173 6317 SHABLOUSKI Pavel Mikkeler Running Club Minsk (BLR) 3605 M30 (1222) 03:17:08 +01:45:20 03:11:19 12:17:08.38
4174 2534 CIBORSKI Jakub Warszawa (POL) 3606 M40 (1470) 03:17:08 +01:45:20 03:11:50 12:17:08.90
4175 5288 TSOBOPOULOU ELENI SDYP (GRE) 569 K60 (4) 03:17:09 +01:45:21 03:11:02 12:17:09.37
4176 1591 KUFLOWSKI Artur 1.ORel (POL) 3607 M40 (1465) 03:17:13 +01:45:25 03:11:27 12:17:13.97
4177 1075 ŻEBROWSKA Beata Szalone Kurpsie (POL) 570 K40 (215) 03:17:20 +01:45:32 03:12:54 12:17:20.97
4178 2828 TEICHERT Maria ActiveSports Warszawa (POL) 571 K50 (25) 03:17:22 +01:45:34 03:12:45 12:17:22.91
4179 3961 CHLIPAŁA-DOBOSZ Karolina Tarnów (POL) 572 K30 (227) 03:17:25 +01:45:37 03:12:32 12:17:25.51
4180 6678 SKŁADANOWSKA Beata EUROCASH (POL) 573 K30 (226) 03:17:26 +01:45:38 03:11:55 12:17:26.66
4181 5952 SKAKLUK Jan KB Legionowo (POL) 3608 M60 (81) 03:17:26 +01:45:38 03:13:58 12:17:26.75
4182 1809 MOUSSERION Beata Tuluza (FRA) 574 K30 (228) 03:17:31 +01:45:43 03:12:38 12:17:31.66
4183 1690 ORŁOWSKI Mirosław Suwałki (POL) 3609 M40 (1475) 03:17:31 +01:45:43 03:12:15 12:17:31.70
4184 6190 OSTROWSKI Ryszard Warszawa (POL) 3610 M50 (407) 03:17:36 +01:45:48 03:13:11 12:17:36.49
4185 3257 KOSTRZEWSKI Piotr Warszawa (POL) 3611 M40 (1471) 03:17:38 +01:45:50 03:11:58 12:17:38.17
4186 4804 GAZARKIEWICZ ANTONI BHMW_GDYNIA (POL) 3612 M60 (77) 03:17:40 +01:45:52 03:12:30 12:17:40.20
4187 4643 ŁUSTYŃSKI Michał Krzyżanów (POL) 3613 M18 (410) 03:17:41 +01:45:53 03:12:27 12:17:41.04
4188 4642 KUBIK Malwina Gostynin (POL) 575 K18 (101) 03:17:41 +01:45:53 03:12:28 12:17:41.26
4189 2924 CZUCHOŃSKI Patryk Biegam bo Lubię Ząbki team (POL) 3614 M18 (415) 03:17:42 +01:45:54 03:14:35 12:17:42.56
4190 3024 WALCZAK Tadeusz Bydgoszcz (POL) 3615 M60 (76) 03:17:45 +01:45:57 03:12:03 12:17:45.38
4191 3050 BASIAK Arkadiusz Legia Warszawa (POL) 3616 M30 (1234) 03:17:47 +01:45:59 03:12:45 12:17:47.18
4192 2666 URBAŃSKI Zbyszek Rawa Mazowiecka (POL) 3617 M60 (83) 03:17:48 +01:46:00 03:14:35 12:17:48.92
4193 1830 JAKUBOWSKA Małgorzata Siedlce (POL) 576 K40 (212) 03:17:50 +01:46:02 03:11:40 12:17:50.02
4194 1966 FRĄCKOWIAK Justyna Poznań (POL) 577 K30 (224) 03:17:52 +01:46:04 03:11:44 12:17:52.04
4195 4580 TUCZYŃSKA Elżbieta PRUSZKÓW (POL) 578 K50 (26) 03:17:55 +01:46:07 03:13:50 12:17:55.76
4196 4243 METAXAKI Christina Arkalochori Heraklion (GRE) 579 K30 (230) 03:17:56 +01:46:08 03:13:15 12:17:56.82
4197 4768 ZISIS Miltiadis Warsaw (POL) 3618 M50 (408) 03:17:56 +01:46:08 03:13:17 12:17:56.83
4198 6588 TORUVERE Kaarel Estonia (EST) 3619 M30 (1239) 03:17:57 +01:46:09 03:13:38 12:17:57.80
4199 1642 WÓJCIK Eliza Łaskarzew (POL) 580 K40 (216) 03:17:58 +01:46:10 03:13:04 12:17:58.80
4200 6018 SOSZYŃSKI Wojtek PZU Sport Team (POL) 3620 M40 (1483) 03:18:04 +01:46:16 03:13:17 12:18:04.76
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.88050199 s

Sponsor główny: