ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZY¬NI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 15 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 41 42  43  44 45 . . 48 49 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
4201 6190 OSTROWSKI Ryszard Warszawa (POL) 3639 M50 (420) 01:38:02 +52:28 01:33:37 10:38:02.15
4202 3335 JANOWICZ Honorata Opalenicki Klub Biegacza / Matner Running Team (POL) 563 K18 (108) 01:38:02 +52:28 01:33:18 10:38:02.17
4203 2575 BIELAS Szymon ND (POL) 3640 M40 (1469) 01:38:02 +52:28 01:32:55 10:38:02.22
4204 3334 CICHOWLAS Weronika Opalenicki Klub Biegacza (POL) 564 K30 (220) 01:38:02 +52:28 01:33:17 10:38:02.55
4205 2779 KLAWIKOWSKI Mateusz Warszawa (POL) 3641 M18 (412) 01:38:02 +52:28 01:32:43 10:38:02.55
4206 5966 SPACZYŃSKI Piotr SSW Sport Team (POL) 3642 M40 (1467) 01:38:02 +52:28 01:32:48 10:38:02.87
4207 4642 KUBIK Malwina Gostynin (POL) 565 K18 (106) 01:38:03 +52:29 01:32:50 10:38:03.41
4208 4643 ŁUSTYŃSKI Michał Krzyżanów (POL) 3643 M18 (413) 01:38:04 +52:30 01:32:50 10:38:04.47
4209 1318 KOZŁOWSKI Krzysztof G±bin Biega (POL) 3644 M30 (1245) 01:38:05 +52:31 01:33:33 10:38:05.41
4210 2848 ANAGNOSTOPOULOU Vicky Athens (AUS) 566 K40 (237) 01:38:07 +52:33 01:36:18 10:38:07.13
4211 1977 NOWOSIELSKA paulina Warszawa (POL) 567 K40 (207) 01:38:07 +52:33 01:32:58 10:38:07.75
4212 2547 WYGANOWSKI Andrzej KB Wygan (POL) 3645 M70 (9) 01:38:11 +52:37 01:33:01 10:38:11.89
4213 1564 JESIOŁOWSKI Robert Warszawa (POL) 3646 M40 (1534) 01:38:12 +52:38 01:35:53 10:38:12.53
4214 6205 BUDNY Tomasz jÓZEFIN (POL) 3647 M40 (1459) 01:38:18 +52:44 01:32:27 10:38:18.75
4215 2258 KOS Wojciech Parkrun Kalisz (POL) 3648 M50 (418) 01:38:19 +52:45 01:33:07 10:38:19.78
4216 5432 PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka Evil Team (POL) 568 K30 (218) 01:38:19 +52:45 01:33:10 10:38:19.78
4217 1555 PARRADO javier warszawa (COL) 3649 M40 (1480) 01:38:20 +52:46 01:33:23 10:38:20.58
4218 5336 BARSZCZ Dominika 1988 (POL) 569 K30 (234) 01:38:21 +52:47 01:34:32 10:38:21.22
4219 3512 SWICARZ monika Płock (POL) 570 K40 (204) 01:38:21 +52:47 01:32:47 10:38:21.25
4220 4576 WÓJCIK Grażyna Celestynów (POL) 571 K40 (214) 01:38:21 +52:47 01:33:50 10:38:21.42
4221 1159 SULEWSKI Piotr Warszawa (POL) 3650 M18 (420) 01:38:21 +52:47 01:33:28 10:38:21.43
4222 6201 BUDNY Aleksandra Kra¶nik Biega (POL) 572 K40 (202) 01:38:22 +52:48 01:32:32 10:38:22.52
4223 894 CHMIEL Michał (POL) 3651 M40 (1461) 01:38:23 +52:49 01:32:34 10:38:23.38
4224 1976 URBAN Aleksander Warszawa (POL) 3652 M30 (1241) 01:38:24 +52:50 01:33:18 10:38:24.93
4225 1556 SKROBOWSKA Aneta Running Academy (POL) 573 K30 (224) 01:38:25 +52:51 01:33:35 10:38:25.13
4226 5153 KRZYŻANOWSKI Grzegorz Firlej (POL) 3653 M18 (419) 01:38:26 +52:52 01:33:23 10:38:26.00
4227 5715 KUDLIŃSKI Tomasz Czapury (POL) 3654 M30 (1243) 01:38:26 +52:52 01:33:25 10:38:26.83
4228 4835 RUCIŃSKI ADAM WARSZAWA (POL) 3655 M40 (1489) 01:38:26 +52:52 01:33:58 10:38:26.99
4229 1309 SMYK Radosław Mieszki-Atle (POL) 3656 M60 (75) 01:38:28 +52:54 01:32:54 10:38:28.56
4230 2920 ¦WIERZY Arkadiusz Częstochowa (POL) 3657 M40 (1464) 01:38:29 +52:55 01:32:41 10:38:29.37
4231 4006 BRZEZIŃSKI Łukasz Bydgoszcz (POL) 3658 M18 (414) 01:38:30 +52:56 01:32:53 10:38:30.10
4232 6056 RUSINEK Ewa Szamotuły (POL) 574 K30 (221) 01:38:30 +52:56 01:33:19 10:38:30.10
4233 6617 BˇCZEK Jarosław (POL) 3659 M50 (419) 01:38:30 +52:56 01:33:33 10:38:30.51
4234 3386 ADAMSKA Justyna TRI & M Banino (POL) 575 K40 (210) 01:38:31 +52:57 01:33:31 10:38:31.81
4235 6718 WOJCIECHOWSKI Paweł 3660 M30 (1232) 01:38:32 +52:58 01:32:34 10:38:32.47
4236 1112 PRADELLA Paweł Bytom (POL) 3661 M30 (1242) 01:38:32 +52:58 01:33:22 10:38:32.94
4237 4331 PRYMAKOWSKA Barbara. Tarnów (POL) 576 K70 (2) 01:38:33 +52:59 01:33:47 10:38:33.29
4238 4801 PONIATOWSKI Jacek Siemiatycze (POL) 3662 M40 (1472) 01:38:34 +53:00 01:33:04 10:38:34.49
4239 4082 KRASOWSKI Marcin Piła (POL) 3663 M40 (1481) 01:38:34 +53:00 01:33:33 10:38:34.55
4240 4699 LACHERA Bogusław Night Runners Zabrze (POL) 3664 M60 (83) 01:38:35 +53:01 01:35:23 10:38:35.11
4241 5043 WĘGRZYN Aleksandra Gdańsk (POL) 577 K18 (107) 01:38:35 +53:01 01:33:14 10:38:35.82
4242 1298 KOŁACZ Krzysztof Warszawa (POL) 3665 M30 (1251) 01:38:37 +53:03 01:33:53 10:38:37.22
4243 5849 HABROWSKI Łukasz Klub Wojtka (POL) 3666 M18 (417) 01:38:37 +53:03 01:33:09 10:38:37.36
4244 4698 LACHERA Marysia Night Runners Zabrze (POL) 578 K50 (26) 01:38:38 +53:04 01:35:27 10:38:38.59
4245 1762 ¦LĘCZKOWSKI Błażej Sportera OCR (POL) 3667 M30 (1300) 01:38:38 +53:04 01:36:26 10:38:38.96
4246 1075 ŻEBROWSKA Beata Szalone Kurpsie (POL) 579 K40 (216) 01:38:42 +53:08 01:34:16 10:38:42.63
4247 3961 CHLIPAŁA-DOBOSZ Karolina Tarnów (POL) 580 K30 (227) 01:38:44 +53:10 01:33:51 10:38:44.51
4248 4946 KOWALSKI Jacek Trójmiejska EKIPA (POL) 3668 M40 (1536) 01:38:44 +53:10 01:35:55 10:38:44.61
4249 4484 OBRĘBOWSKI Zbigniew Łomianki (POL) 3669 M40 (1482) 01:38:46 +53:12 01:33:35 10:38:46.55
4250 3345 KANTECKA Renata Biegam bo lubię (POL) 581 K40 (199) 01:38:47 +53:13 01:32:21 10:38:47.69
4251 3337 KANTECKI Tomasz Biegam bo lubię (POL) 3670 M40 (1457) 01:38:47 +53:13 01:32:21 10:38:47.70
4252 810 KUJAWSKA Anna Rzy (POL) 582 K40 (211) 01:38:51 +53:17 01:33:37 10:38:51.17
4253 3856 KUKAWSKI Paweł INSIDE FACTORY (POL) 3671 M30 (1233) 01:38:52 +53:18 01:32:44 10:38:52.86
4254 5390 KUCHARSKI Piotr Katowice (POL) 3672 M30 (1244) 01:38:55 +53:21 01:33:33 10:38:55.10
4255 3986 JAKUBCZYK Krzysztof Contante (POL) 3673 M30 (1306) 01:38:55 +53:21 01:37:07 10:38:55.18
4256 2156 KOTLIŃSKA Aneta Link4 Run (POL) 583 K30 (222) 01:38:57 +53:23 01:33:20 10:38:57.50
4257 1265 SMYK Maciej Warszawa (POL) 3674 M30 (1278) 01:38:57 +53:23 01:35:26 10:38:57.59
4258 2311 ŁABĘDA Stanisław Nasielsk Baszta Team (POL) 3675 M40 (1468) 01:38:58 +53:24 01:32:54 10:38:58.73
4259 3360 PIWKO Dawid Nur (POL) 3676 M30 (1246) 01:39:05 +53:31 01:33:35 10:39:05.35
4260 2646 CHUDZIK Adam Płock (POL) 3677 M30 (1261) 01:39:05 +53:31 01:34:29 10:39:05.36
4261 2813 SCIVYER Roy Londyn (GBR) 3678 M30 (1249) 01:39:06 +53:32 01:33:49 10:39:06.18
4262 2184 WIECZOREK Paweł BiegiemRadom! (POL) 3679 M30 (1258) 01:39:06 +53:32 01:34:18 10:39:06.92
4263 6123 GOGUŁA ŁUKASZ RADOM (POL) 3680 M30 (1259) 01:39:07 +53:33 01:34:19 10:39:07.49
4264 3768 BAJOR rafał Rebellion Of Free Runners (POL) 3681 M40 (1475) 01:39:09 +53:35 01:33:12 10:39:09.13
4265 1152 PIECZULIS Urszula Ełk (POL) 584 K30 (226) 01:39:09 +53:35 01:33:49 10:39:09.27
4266 2891 KARPIK Konrad Znicz Biłgoraj (POL) 3682 M18 (438) 01:39:11 +53:37 01:35:41 10:39:11.76
4267 4651 LIGENZA Michał Romanowo Dolne (POL) 3683 M30 (1250) 01:39:12 +53:38 01:33:50 10:39:12.99
4268 1765 PAPROTA Wojtek Motycz (POL) 3684 M18 (423) 01:39:13 +53:39 01:33:51 10:39:13.72
4269 4878 BAZIUK Aneta Trio biegowe (POL) 585 K40 (215) 01:39:14 +53:40 01:33:51 10:39:14.34
4270 4807 ZBOJAK Grzegorz Sandomierz (POL) 3685 M18 (426) 01:39:15 +53:41 01:34:04 10:39:15.66
4271 5478 DORSZ Paulina OLAWS ZŁOTORYJA (POL) 586 K30 (230) 01:39:16 +53:42 01:34:11 10:39:16.12
4272 5435 MUNIK Krzysztof Naruszewicza (POL) 3686 M40 (1496) 01:39:16 +53:42 01:34:20 10:39:16.13
4273 5477 WILK Marcin OLAWS Złotoryja (POL) 3687 M30 (1256) 01:39:16 +53:42 01:34:12 10:39:16.22
4274 4110 MARKOWSKI MAREK KS LENIWIEC (POL) 3688 M40 (1540) 01:39:16 +53:42 01:36:06 10:39:16.76
4275 4783 OLKO-KRAJEWSKA Ewa Błonie (POL) 587 K30 (229) 01:39:18 +53:44 01:34:08 10:39:18.31
4276 4709 SKOP Krzysztof Ruda ¦l±ska (POL) 3689 M30 (1255) 01:39:20 +53:46 01:34:09 10:39:20.45
4277 2020 MACIEJEWSKI Karol Biegiem Radom! (POL) 3690 M40 (1491) 01:39:23 +53:49 01:34:11 10:39:23.11
4278 5314 OSIŃSKI Paweł Biegaj z Trenerami (POL) 3691 M40 (1490) 01:39:23 +53:49 01:34:06 10:39:23.77
4279 1082 JAWORSKI Grzegorz Dzierzoniów (POL) 3692 M30 (1257) 01:39:28 +53:54 01:34:13 10:39:28.10
4280 6230 STAŃCZAK Wojciech NestRun (POL) 3693 M40 (1493) 01:39:31 +53:57 01:34:13 10:39:31.19
4281 1910 ROMANTOWSKA Anna Rabowice (POL) 588 K30 (232) 01:39:36 +54:02 01:34:26 10:39:36.32
4282 1430 OGRODOWSKA OLGA Wloclawek (POL) 589 K30 (233) 01:39:37 +54:03 01:34:26 10:39:37.42
4283 1711 KAJKO artur Chodecka (POL) 3694 M40 (1504) 01:39:39 +54:05 01:34:55 10:39:39.10
4284 2612 MAŁEK Krzysztof Pratt&Whitney Rzeszów (POL) 3695 M40 (1494) 01:39:40 +54:06 01:34:16 10:39:40.39
4285 3821 ŁUKASZCZYK Piotr Warszawa (POL) 3696 M30 (1267) 01:39:43 +54:09 01:34:51 10:39:43.19
4286 2417 KWAPIS Aleksander opacz-kolonia (POL) 3697 M18 (421) 01:39:44 +54:10 01:33:30 10:39:44.28
4287 5516 SADOCH Marzena Warszawa (POL) 590 K30 (231) 01:39:45 +54:11 01:34:11 10:39:45.68
4288 6610 KULI¦ Mateusz (POL) 3698 M18 (428) 01:39:50 +54:16 01:34:15 10:39:50.28
4289 1797 CZARNECKI Maciej Street Run Radom (POL) 3699 M30 (1264) 01:39:52 +54:18 01:34:47 10:39:52.21
4290 5262 HALIŻAK Norbert Wieluń Biega (POL) 3700 M40 (1517) 01:39:55 +54:21 01:35:32 10:39:55.13
4291 5266 IKEDA makoto DAIKIN (JPN) 3701 M40 (1509) 01:39:55 +54:21 01:35:09 10:39:55.75
4292 5398 KUDRA Aleksandra Wieluń Biega (POL) 591 K30 (244) 01:39:56 +54:22 01:35:33 10:39:56.31
4293 1819 SZMAJSER-CHYLARECKA Dagmara Marki (POL) 592 K30 (239) 01:39:56 +54:22 01:34:56 10:39:56.66
4294 2952 NIEZGODA Ewa Warszawa (POL) 593 K40 (219) 01:39:56 +54:22 01:34:47 10:39:56.84
4295 4931 KOZIARA Maciej Warszawa (POL) 3702 M30 (1263) 01:39:56 +54:22 01:34:37 10:39:56.86
4296 5940 NAPIÓRKOWSKA Zuzanna Warszawa (POL) 594 K18 (109) 01:39:57 +54:23 01:33:40 10:39:57.28
4297 3257 KOSTRZEWSKI Piotr Warszawa (POL) 3703 M40 (1495) 01:39:58 +54:24 01:34:18 10:39:58.45
4298 1690 ORŁOWSKI Mirosław Suwałki (POL) 3704 M40 (1500) 01:40:01 +54:27 01:34:45 10:40:01.55
4299 3410 FLORIO FRANCESCO le tartarugheasd (POL) 3705 M60 (97) 01:40:02 +54:28 01:38:59 10:40:02.78
4300 6612 CZARNECKI Marcin Maratonczyk (POL) 3706 M40 (1497) 01:40:04 +54:30 01:34:38 10:40:04.42
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.81275201 s

Sponsor główny: