ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 42 43  44  45 46 . . . . . . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
4301. 5322 RURKA Grzegorz SamBiegam (POL) M50
4302. 1955 RUSAK PATRYK Radom (POL) M18
4303. 5491 RUSAK Piotr Orange Polska (POL) M40
4304. 1953 RUSAK SŁAWOMIR BIEGIEM RADOM! (POL) M40
4305. 5854 RUSAKIEWICZ cezary warszawa (POL) M40
4306. 2054 RUSECKAS Julius Jonas Maratonas (LTU) M40
4307. 4461 RUSHE Farnan Villafria de Burgos (ESP) M50
4308. 2123 RUSHKEVICH KARINA I LOVE SUPERSPORT (RUS) K30
4309. 1199 RUSIN Bartosz Jabłonna (POL) M40
4310. 6056 RUSINEK Ewa Szamotuły (POL) K30
4311. 2013 RUSZCZAK Tomasz Warszawa (POL) M40
4312. 5016 RUSZCZYK Grzegorz Zabiegany Skaryszew (POL) M40
4313. 876 RUSZNIAK Paweł (POL) M30
4314. 3712 RUSZNIAK Piotr Dla Rodziny (POL) M40
4315. 2690 RUT RUTKOWSKI Darek DSS Orlęta (POL) M40
4316. 3300 RUTKA joanna tomaszów (POL) K40
4317. 4859 RUTKA Małgorzata Orońsko (POL) K30
4318. 4034 RUTKOWICZ Michał Cola na mecie (POL) M30
4319. 1269 RUTKOWSKA Anna WATAHA WAŁCZ (POL) K50
4320. 5412 RUTKOWSKI Marcin Ostrowiec Świętokrzyski (POL) M40
4321. 2077 RUTKOWSKI Andrzej Rutex team (POL) M40
4322. 4188 RUTKOWSKI Maciej Warszawa (POL) M18
4323. 3263 RUTKOWSKI Michał IKS SMOK Orneta (POL) M30
4324. 1375 RUTKOWSKI Sławomir NIEZRZESZONY (POL) M60
4325. 3379 RUZIK Rafał Tripower.pl (POL) M40
4326. 1457 RYBAK Artur Libiąż (POL) M30
4327. 3692 RYBAKOU Siarhei Run4Fun (POL) M18
4328. 4548 RYBAKOWSKI Piotr Deloitte Adventure Team (POL) M30
4329. 6554 RYBAŁTOWSKI Jakub Tarchośfiry (POL) M18
4330. 5032 RYBARCZYK Jacek KS Start Pułaski Warka (POL) M40
4331. 4431 RYBICKA Anna Wybiegaj Siebie (POL) K30
4332. 3616 RYBICKI Jarosław Mieroszów (POL) M40
4333. 1330 RYBIŃSKI Paweł Warszawa (POL) M30
4334. 3874 RYBKOWSKI Grzegorz Pruszków (POL) M50
4335. 3212 RYBOŁOWICZ Radosław 3T (POL) M30
4336. 1683 RYBSKI Artur Drumet w Ruchu (POL) M40
4337. 2700 RYCHCIK Kamil Grupetto Warszawa (POL) M30
4338. 3524 RYCHLICKI Waldemar Augustów (POL) M50
4339. 2909 RYCHTER Karol THE RYCHTERS (POL) M40
4340. 4987 RYCHTER Marcin The Rychters (POL) M40
4341. 2443 RYCIAK Dariusz Warszawa (POL) M40
4342. 4371 RYCOMBEL Adam Wyrazów (POL) M40
4343. 4614 RYCYK Grzegorz Krasnystaw Biega (POL) M40
4344. 4644 RYCZKOWSKI Robert Ząbki (POL) M40
4345. 1379 RYDZEWSKI Dominik Warszawa (POL) M40
4346. 1163 RYDZYŃSKI Adam Płock (POL) M30
4347. 2749 RYGIEL Krzysztof Wrocław (POL) M40
4348. 4738 RYGIELSKI Arkadiusz Klub Biegacza SPOKO Sławno (POL) M30
4349. 333 RYKACZEWSKI Piotr Strzegowo (POL) M50
4350. 6338 RYKOWSKI Radosław Ciechanów (POL) P M30
4351. 5546 RYNKIEWICZ Kamil Warszawa (POL) M18
4352. 4454 RYSHOW Alexander Brest Runners (BLR) M30
4353. 4579 RYSIAWA Marek brak (POL) M40
4354. 5657 RYSZKA Karol CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM (POL) M30
4355. 4721 RYWALSKI ROMAN TKKF Wodnik Więcbork (POL) M50
4356. 2964 RZECZKOWSKI Adam 84-150 Hel (POL) M40
4357. 1766 RZECZKOWSKI Zbigniew Wolimierz (POL) M40
4358. 1875 RZECZYCKA Małgorzata opole (POL) K40
4359. 1877 RZECZYCKI DARIUSZ opole (POL) M40
4360. 1137 RZEŃCA Kacper Białystok (POL) M18
4361. 2862 RZEPKA Jędrzej Warszawa (POL) M18
4362. 5532 RZEPKA Tomasz Węgorzewo (POL) M30
4363. 3406 RZEPNIEWSKI Łukasz MOYA (POL) M40
4364. 3735 RZESZOTARSKI Daniel Bydgoszcz (POL) M30
4365. 1052 RZEWUSKI Juliusz Zabiegany Wołomin (POL) M30
4366. 2960 RZEŹNICZAK Piotr olszewnica stara (POL) M30
4367. 867 RZYSKA Agnieszka Łagiewniki Wielkie (POL) K40
4368. 3250 SAAH Christine Poland (POL) K18
4369. 1566 SADEK Jarosław KB Maniac Poznań (POL) M50
4370. 6372 SĄDEL Grzegorz ZKS Triathlon Drzonków (POL) M40
4371. 2052 SADLEK Wojtek Wroclaw (POL) M40
4372. 5516 SADOCH Marzena Warszawa (POL) K30
4373. 3450 SADOCHA Rafał Dogoń Grodzisk Mazowiecki (POL) M40
4374. 1417 SADOWSKA Justyna Sulejówek (POL) K40
4375. 2461 SADOWSKA Marta Casual Team (POL) K40
4376. 6084 SADOWSKI Adam Sulejówek (POL) M40
4377. 2130 SADOWSKI Marcin Toruń (POL) M40
4378. 5800 SADURSKI Krzysztof CARINII (POL) M40
4379. 5289 SADZYŃSKI Adam Mazovia ProActiv Ciechanów (POL) M18
4380. 1385 SAGAN Mateusz Running Połaniec (POL) M30
4381. 2465 SAGBERG Niels SK VIDAR (NOR) M30
4382. 3700 SĄGOL Sylwester Warszawa (POL) M40
4383. 5287 SAGONAS CHRISTOS MARATHON CLUB (GRE) M60
4384. 3044 SAJDA Igor Adidas Runners Warsaw (POL) M18
4385. 3317 SAJNUG Rafał Remebrtówteam (POL) M30
4386. 6728 SAKIEWICZ Ignacy (POL) M18
4387. 1454 SAKOWSKA Aneta Maratonka Grajewo (POL) K40
4388. 1921 SAKOWSKI Sebastian Warszawa (POL) M18
4389. 3635 SAKOWSKI TOMASZ Legionowo (POL) P M40
4390. 4855 SAŁAGAN Bogusław Tychy (POL) M50
4391. 3205 SAŁAJCZYK Michał Warszawa (POL) M30
4392. 2217 SALAMONIK piotr SŁUPSK (POL) M50
4393. 4895 SAŁATKA Krzysztof Triathlon Serwis (POL) M40
4394. 4950 SAŁĘGA Sławek Marki (POL) M30
4395. 2640 SAMBORSKI Daniel Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko (POL) M40
4396. 3757 SAMCIK Michał Warszawa (POL) M18
4397. 4114 SAMEREK Dariusz Marmel Toruń (POL) M40
4398. 2409 SAMERYT Paweł Warszawa (POL) M30
4399. 2009 SAMORAJ Paweł Runów (POL) M30
4400. 1281 SÁNCHEZ BERNABÉU Alberto CAC-TMS BROKERS (ESP) M30
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.25080705 s

Sponsor główny: