ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
42
43
44
45
46
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
4301.
3811
MACKIEWICZ Artur
Długobieganie (POL)
M40
4302.
3813
GORNISIEWICZ Michal
Warszawa (POL)
M40
4303.
3814
MICHNOWSKI sebastian
Warszawa (POL)
M40
4304.
3817
PIETRZAK Arkadiusz
Human Office (POL)
M40
4305.
3820
ADAMCZYK Grzegorz
STS Biegaton (POL)
M40
4306.
3824
KUSZEWSKI Waldemar
WIĘCBORK (POL)
M40
4307.
3825
PAWLIK Piotr
Live Well at Citi (POL)
M40
4308.
3830
MELLER Wojciech
Drużyna Wilka (POL)
M40
4309.
3831
OSTÓJ MAREK
KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA (POL)
M40
4310.
3833
FILIPOWICZ Marcin
Warszawa (POL)
M40
4311.
3841
AUGUSTYNIAK Mariusz
Marki (POL)
M40
4312.
3845
RELUGA Grzegorz
Czarnecki Run Team (POL)
M40
4313.
3861
MAŚLANKA Piotr
Konstancin-Jeziorna (POL)
M40
4314.
3865
FATAH Abdennour
London (GBR)
M40
4315.
3870
PYTLIŃSKI Rafał
Grupa Biegowa CHTMO (POL)
M40
4316.
3871
AUGUSTYNIAK igor
Klub Biegacza PLL LOT (POL)
M40
4317.
3879
KLUZ Sylwester
Oławska Grupa Biegowa (POL)
M40
4318.
3882
MATUSZEWSKI Maksymilian
LEGIA mistrz ! (POL)
M40
4319.
3888
DELEWSKI Piotr
Pelplin (POL)
M40
4320.
3889
WIERCIOCH Artur
Cyganka (POL)
M40
4321.
3890
KLEPACZ Marcin
Kamionka (POL)
M40
4322.
3891
PORĘBSKI MARCIN
RADOM (POL)
M40
4323.
3892
CHRUŚCIK Piotr
Warszawa (POL)
M40
4324.
3898
GONET Sebastian
Krakôw (POL)
M40
4325.
3900
MILLER Sneakers
Xerox Polska Running Team (POL)
M40
4326.
3903
NOWAK Paweł
Nieporęt (POL)
M40
4327.
3905
CHUDY Piotr
Elektrotek Team (POL)
M40
4328.
3910
KILIJANEK Piotr
Radom (POL)
M40
4329.
3914
KOSTERA Tomasz
Vege Runners (POL)
M40
4330.
3916
TOMASZKIEWICZ Marek
Ząbki (POL)
M40
4331.
3919
KARSKI Jarosław
Legionowo (POL)
M40
4332.
3921
KOŁOMAŃSKI Marek
ekobiegi (POL)
M40
4333.
3922
KOŃKO Tomasz
ZSP Nr 1 Siedlce (POL)
M40
4334.
3923
ZARĘBA Mateusz
Ojciec Mateusz (POL)
M40
4335.
3925
ROMAN jarosław
ciechanów (POL)
M40
4336.
3927
SZMERKA Mariusz
Orange Polska (POL)
M40
4337.
3929
PODGÓRSKI Piotr
Olsztyn (POL)
M40
4338.
3930
CZARNECKI Konrad
DHL RUN CLUB (POL)
M40
4339.
3933
KRZEWSKI Grzegorz
Dębe Wielkie (POL)
M40
4340.
3937
PASAKALIK Jarosław
Warszawa (POL)
M40
4341.
3943
OLSZEWSKI Eligiusz
STRUSIE (POL)
M40
4342.
3945
HOŁY Leszek
#czeladzbiega (POL)
M40
4343.
3952
KACZMAREK Sebastian
Grudziądz (POL)
M40
4344.
3953
MAJCHER Paweł
Pędzewo (POL)
M40
4345.
3954
JĘDRUSZCZAK Piotr
Goggle PAE Team (POL)
M40
4346.
3958
KUĆ Marek
Warszawa (POL)
M40
4347.
3959
MATYSKIEL Krzysztof
Albatrosy (POL)
M40
4348.
3960
KUBERA Piotr
Lipiec Running Team / Adidas Runners Warsaw (POL)
M40
4349.
3964
NIEDZIELA Dominik
Warszawa (POL)
M40
4350.
3965
JAKUSZ-GOSTOMSKI Sławek
Marki (POL)
M40
4351.
3969
STOPA Tomasz
Basajaun (POL)
M40
4352.
3971
MARCINIAK Szymon
KB Peloid (POL)
M40
4353.
3973
FRANCZAK Mariusz
ŚlęzakTeam (POL)
M40
4354.
3974
KACZOREK Artur
Warszawa (POL)
M40
4355.
3979
LIZAKOWSKI Piotr
NYHA IV Szczecin (POL)
M40
4356.
3981
JANOWSKI Jacek
Legionowo (POL)
M40
4357.
3987
MIROWSKI Jarosław
Warszawa (POL)
M40
4358.
3988
WROŃSKI Wojciech
Orange Polska (POL)
M40
4359.
3992
KUJAWA Jarosław
Rehau Crossactive (POL)
M40
4360.
3995
STELLER Maciej
Bydgoszcz (POL)
M40
4361.
3998
SOBECKI Sebastian
Bydgoszcz (POL)
M40
4362.
3999
STRZELCZYK Pawel
Warka (POL)
M40
4363.
4000
MAJDAN Łukasz
SPARTANIE DZIECIOM (POL)
M40
4364.
4002
TOMASIAK Wacław
Na Zdrowie/ Visegrad (POL)
M40
4365.
4008
GRĄDZIELEWSKI Paweł
Kalisz (POL)
M40
4366.
4009
PALMA Paweł
Submarine Team (POL)
M40
4367.
4012
KAŹMIERCZAK DAMIAN
DIM (POL)
M40
4368.
4013
GĄSIORKIEWICZ Kamil
Warszwa (POL)
M40
4369.
4024
CZAPLA Arkadiusz
Fat mama's sport club (POL)
M40
4370.
4029
BALINSKI Daniel
Warszaaa (POL)
M40
4371.
4030
SZYMAŁA Marcin
Kluczborska Grupa Biegowa (POL)
M40
4372.
4031
GRONOSTAJ Grzegorz
WrocławskieIten (POL)
M40
4373.
4032
BALIŃSKI Rafał
Polska (POL)
M40
4374.
4033
KIEŚ Robert
Zdrowa Żywność Radzymin (POL)
M40
4375.
4036
LASKUS Paweł
Zły Pawełek Biega (POL)
M40
4376.
4038
OLEK Artur
biegusiem.pl (POL)
M40
4377.
4042
SIATA Sebastian
Parkrun Chrzanów (POL)
M40
4378.
4044
KAŹMIERCZAK Andrzej
Wójtowicz Tri Team (POL)
M40
4379.
4048
LASOTA Grzegorz
Ultra Team Radom (POL)
M40
4380.
4050
BUDZIAK Zbigniew
BENOBUDZIAK.PL (POL)
M40
4381.
4058
JESKE Artur
BBL Tomaszów Mazowiecki (POL)
M40
4382.
4062
HASS Michał
os.B.Chrobrego (POL)
M40
4383.
4069
DOBRYNIEWSKI STANISŁAW
AUTOREKIN S.C. (POL)
M40
4384.
4073
JAWORSKI Bartosz
Lisewo (POL)
M40
4385.
4075
CIESLIK Robert
Rybnik (POL)
M40
4386.
4079
DUŻYŃSKI Mariusz
Warszawa (POL)
M40
4387.
4082
KRASOWSKI Marcin
Piła (POL)
M40
4388.
4084
TWARDOWSKI Piotr
Kutno Biega (POL)
M40
4389.
4085
KOWALCZYK Paweł
ArdentCode (POL)
M40
4390.
4086
CHOJNACKI Tomasz
Wilcza Góra (POL)
M40
4391.
4089
KOSZCZKA Karol
Iława Biega (POL)
M40
4392.
4091
KRÓLIŃSKI Jędrzej
Spoceni Rybical (POL)
M40
4393.
4093
WOŁEK Sławomir
Stalowa Wola (POL)
M40
4394.
4095
MACHURA Leszek
Czerwionka-Leszczyny (POL)
M40
4395.
4097
MURAŃSKI Dariusz
Rybnik (POL)
M40
4396.
4099
MAŃK Paweł
Markowi Biegacze (POL)
M40
4397.
4101
KMAK Sławek
Papiki (POL)
M40
4398.
4106
GARNYS Radek
Vera running team (POL)
M40
4399.
4107
KAPLIŃSKI Kamil
Warszawa (POL)
M40
4400.
4110
MARKOWSKI MAREK
KS LENIWIEC (POL)
M40