ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
42
43
44
45
46
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
4301.
2942
WACHOWSKI Damian
Szombierki Dream Team (POL)
M40
4302.
2949
SZCZEPANIK Sandra
Szombierki Dream Team (POL)
K18
4303.
2950
ZARĘBA Michał
Szombierki Dream Team (POL)
M40
4304.
2966
KICIŃSKA BEATA
SZOMBIERKI DREAM TEAM (POL)
K40
4305.
336
MORAWSKI Piotr
Szpetal Górny (POL)
M30
4306.
3932
LIPIŃSKI Seweryn
sztukawkratke.pl/UWM Olsztyn (POL)
M30
4307.
1783
NIEDŹWIECKA Patrycja
Szura_Team (POL)
K18
4308.
4570
TYCZYŃSKA Paulina
Szybkie Żółwie (POL)
K30
4309.
3804
NOŻYŃSKI Dariusz
szybkiebieganie.pl (POL)
M30
4310.
2597
SIECZKA Michał
Szydłowiec (POL)
M30
4311.
3731
CZYŻ Marek
Szydłowiec (POL)
M60
4312.
3920
WILBIK Tomasz
Szyleny Kolonia (POL)
M30
4313.
1449
KWIECIŃSKI Sebastian
Szymanowski Triathlon Team (POL)
M40
4314.
5258
GABINECKI Jarosław
Szypki Lopessss (POL)
M40
4315.
5653
CZACHOR Łukasz
Ścigacze Bolszewo (POL)
M30
4316.
1650
NIESPODZIŃSKA Aneta
Ścigów (POL)
K30
4317.
2364
BULKSAS Aurimas
Šiauliai (LTU)
M30
4318.
2723
BRODOWSKI Piotr
ŚLESIN (POL)
M30
4319.
3679
ZAJĄC Rafał
Ślęzak team (POL)
M40
4320.
6721
KUDELSKI Tomasz
Ślęzak Team (POL)
M40
4321.
3973
FRANCZAK Mariusz
ŚlęzakTeam (POL)
M40
4322.
1219
SZOPLIK Jarosław
Ślęzka Team (POL)
M40
4323.
1287
FIJAŁKOWSKI WALDEMAR
ŚLĘŻAK TEAM (POL)
M40
4324.
5283
SZAMOCKI Dominik
Śliwice (POL)
M30
4325.
5628
MAŹNIEWSKI GRZEGORZ
ŚREDZCY BIEGACZE (POL)
M30
4326.
3018
KACZMAREK Mirosław
Śrem (POL)
M18
4327.
6462
ROKITA Andrzej
Środa Śląska (POL)
M50
4328.
1186
DOMAŃ Joanna
Świat Biegacza Fehlau Run Team (POL)
K40
4329.
1509
JANKOWSKI Grzegorz
Świat płytek u Krystyna (POL)
M40
4330.
5323
SZTACHELSKI Józef.
Świder (POL)
M70
4331.
1755
ROCZNIAK-ŁUSZCZEWSKA Natalia
Świdnica (POL)
K40
4332.
6324
TOMALA Zofia
Świdnica (POL)
K18
4333.
1272
CABAJ Damian
Świdnicka Grupa Biegowa (POL)
M30
4334.
1295
ZAPART Joanna
Świdnicka Grupa Biegowa (POL)
K40
4335.
1665
GURGUL Ryszard
Świdnicka Grupa Biegowa (POL)
M60
4336.
1735
SZAŁEK Adam
Świdnik (POL)
M40
4337.
1952
CHUDY Damian
Świdnik (POL)
M18
4338.
2397
CZERWIŃSKI Sebastian
Świdnik (POL)
M40
4339.
2011
KARNAS Marek
Świebodzice (POL)
M40
4340.
2934
BĄK Przemysław
Świebodzin (POL)
M30
4341.
2883
ABCZYŃSKI Robert
Świecie (POL)
M40
4342.
3155
MOMRO Łukasz
Świętochłowice (POL)
M30
4343.
3365
BEŁKOT Arkadiudz
Świętochłowice (POL)
M40
4344.
5823
PATRZYK Jacek
Świętochłowice (POL)
M40
4345.
1677
SZARANIEC Sebastian
T-Mobile Sport Team (POL)
M40
4346.
2481
SKOMRA KRZYSZTOF
T-MOBILE SPORT TEAM (POL)
M40
4347.
3412
KURZAWA Sławomir
T-Mobile Sport Team (POL)
M50
4348.
4104
KUŹNIARSKI Paweł
T-Mobile Sport Team (POL)
M30
4349.
1828
GÓRALSKI Krzysztof
T.S. Opatrunki Toruń (POL)
M50
4350.
2618
CZAPLIŃSKI Jacek
TAGER Koszalin (POL)
M30
4351.
5362
LIAO Tasen
Taichung (TPE)
M50
4352.
3278
KARIOZEN Michał
Tajemniczy Don Pedro i S-ka (POL)
M40
4353.
2627
LIMMER Ailar
Tallinn (EST)
M50
4354.
6586
TOMING Tiia
Tallinn (EST)
K30
4355.
5143
TYRALSKI Wojciech
Tama71 (POL)
M30
4356.
6554
RYBAŁTOWSKI Jakub
Tarchośfiry (POL)
M18
4357.
4154
KROMKOWSKI Maciej
Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe (POL)
M40
4358.
869
WAŁASZEK Jan
Tarnów (POL)
M50
4359.
3961
CHLIPAŁA-DOBOSZ Karolina
Tarnów (POL)
K30
4360.
4130
CHLIPALA Kinga
Tarnów (POL)
K30
4361.
4331
PRYMAKOWSKA Barbara.
Tarnów (POL)
K70
4362.
5267
CZARNIK Jędrzej
Tarnów (POL)
M18
4363.
2786
BURMISTRZ Bartosz
Tarnowo Podgórne Biega (POL)
M30
4364.
1293
PRZEPIÓRKA Maciej
Tarnowskie Góry (POL)
M30
4365.
5658
BRUNET Josep
Tarragona (ESP)
M18
4366.
3597
KOWALSKI Krzysztof
Tata Biegoista (POL)
M30
4367.
6308
WOJTKIEWICZ Wiesław
Tawerna Paulina (POL)
M40
4368.
1241
SARNIAK Michał
TEAM Białobrzegi (POL)
M30
4369.
1839
REGIMOWICZ Tomasz
Team Draczyński (POL)
M40
4370.
2958
STANKIEWICZ Sebastian
Team Draczyński (POL)
M18
4371.
3240
BEREŚ Anna
Team Draczyński (POL)
K30
4372.
3716
SOBCZAK Sebastian
Team Draczynski (POL)
M40
4373.
1694
KILIM Konrad
Team Groszki (POL)
M40
4374.
1794
CZYNIENIK Łukasz
Team Karaś (POL)
M30
4375.
5409
RANISZEWSKI Przemysław
Team Karaś Elbląg (POL)
M30
4376.
1087
KORZENIEWSKI Jarosław
Team Kopeć (POL)
M40
4377.
1440
DRAŻBA Dominik
Team Kopeć (POL)
M30
4378.
5461
DECYK Leszek
Team Kopeć (POL)
M60
4379.
5780
MLĄCKI Alan
Team Kopeć (POL)
M18
4380.
6184
SNOPKIEWICZ Joanna
TEAM KOPEĆ (POL)
K40
4381.
6496
PANIKOWSKI TOMASZ
TEAM KOPEĆ (POL)
M30
4382.
5594
MATUSZCZAK Jakub
Team Masters Barracuda (POL)
M30
4383.
2495
JAGŁA Ola
Team Papry (POL)
K30
4384.
1093
PAWŁOWSKI Tomasz
Team Pleszew (POL)
M40
4385.
1247
CZAJKOWSKA Joanna
Team Run Pełch (POL)
K30
4386.
5333
SIKORA Stefan
Team Sikora (POL)
M70
4387.
4100
ŁUKASZEWSKI Jarosław
Team Włocławek (POL)
M30
4388.
1088
DOROSZ Robert
Team ZabieganeDni (POL)
M40
4389.
1147
SZYDŁOWSKA - DOROSZ Patrycja
Team ZabieganeDni (POL)
K40
4390.
4641
MIKULSKI Damian
Team ZabieganeDni (POL)
M30
4391.
5405
KUNKA Piotr
Team ZabieganeDni (POL)
M30
4392.
5449
WRÓBEL Dariusz
Team ZabieganeDni (POL)
M40
4393.
6348
WOJEWÓDZKI Grzegorz
Team ZabieganeDni (POL)
M50
4394.
4280
TUZIMEK Rafał
Team Zalesice (POL)
M50
4395.
1750
O'BRIEN Tenniel
TeamBeut (GBR)
M40
4396.
4065
BARTNICKI Wojciech
TeamKaraś-Elbląg (POL)
M50
4397.
5264
KRAUSE Iwona
TeamKaraś-Elbląg (POL)
K40
4398.
5275
KRAUSE Sławomir
TeamKaraś-Elbląg (POL)
M40
4399.
4937
KREŃSKI tomasz
TEAMOCHAL (POL)
M40
4400.
1717
GRABOWSKI Bogusław
TECHSTEROWNIKI (POL)
M30