ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZY¬NI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 42 43  44  45 46 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
4301 17019 WIERZBICKI Marcin itmega (POL) 3142 M (3458) 00:39:11 +24:27 00:29:48 09:40:23.71
4302 17335 SIKORA Paulina Warszawa (POL) 1160 K (1270) 00:39:11 +24:27 00:29:54 09:40:23.86
4303 12042 WÓJCIK Renata Running OSP Polesie (POL) 1161 K (1907) 00:39:11 +24:27 00:32:12 09:40:23.87
4304 11832 RADKIEWICZ Tomasz WS ŁÓD¬ (POL) 3143 M (3598) 00:39:11 +24:27 00:30:10 09:40:23.99
4305 16734 CHEKEL Yuliya Grodno (BLR) 1162 K (818) 00:39:12 +24:28 00:28:16 09:40:24.03
4306 15569 DAVLETOVA Nailia I LOVE SUPERSPORT (RUS) 1163 K (1588) 00:39:12 +24:28 00:30:59 09:40:24.17
4307 16391 ŻEGLEŃ Sławomir ZEGLENIE (POL) 3144 M (2912) 00:39:12 +24:28 00:28:24 09:40:24.26
4308 15853 GORLASZYŃSKI Paweł Piła (POL) 3145 M (1426) 00:39:12 +24:28 00:24:37 09:40:24.42
4309 13626 SOBIELARSKA Joanna Łomianki (POL) 1164 K (1724) 00:39:12 +24:28 00:31:31 09:40:24.74
4310 13765 GRYKA Marcin Duchnice (POL) 3146 M (2765) 00:39:13 +24:29 00:27:59 09:40:25.02
4311 16737 SIENNICKA ANNA WARSZAWA (POL) 1165 K (1772) 00:39:13 +24:29 00:31:43 09:40:25.12
4312 16787 URBAN Anna Warszawa-Polczyn (POL) 1166 K (1038) 00:39:13 +24:29 00:29:09 09:40:25.41
4313 11430 MIŁEJKO Karolina Akademia Biegowa Kartuzy (POL) 1167 K (1414) 00:39:13 +24:29 00:30:18 09:40:25.45
4314 13406 PANASZEK RAFAŁ KLUCZBORSKI KLUB KARATE (POL) 3147 M (1252) 00:39:13 +24:29 00:24:10 09:40:25.67
4315 11527 RADLOK Iwona Kluczbork (POL) 1168 K (170) 00:39:13 +24:29 00:24:08 09:40:25.82
4316 17628 BORKOWSKI Daniel Eneria (POL) 3148 M (3727) 00:39:14 +24:30 00:30:37 09:40:26.24
4317 13075 WASIELEWSKI Michal Omega Pharma Team (POL) 3149 M (3336) 00:39:14 +24:30 00:29:24 09:40:26.29
4318 17454 POPIS Katarzyna TUPTU¶ Otwock (POL) 1169 K (995) 00:39:14 +24:30 00:28:59 09:40:26.38
4319 14062 KOPEĆ Kamil Warszawa (POL) 3150 M (3469) 00:39:14 +24:30 00:29:50 09:40:26.70
4320 15610 ¦WIETLIK Agnieszka Warszawa (POL) 1170 K (1011) 00:39:14 +24:30 00:29:03 09:40:26.85
4321 14446 SŁADEK Piotr Michałowice (POL) 3151 M (3140) 00:39:14 +24:30 00:28:59 09:40:26.90
4322 17992 LEWANDOWSKI Wojciech Lipno (POL) 3152 M (3309) 00:39:15 +24:31 00:29:19 09:40:27.28
4323 18109 PIETROŃ Joanna Warszawa (POL) 1171 K (1046) 00:39:15 +24:31 00:29:10 09:40:27.72
4324 13715 KASPRZYK Robert Lublin (POL) 3153 M (3196) 00:39:15 +24:31 00:29:06 09:40:27.88
4325 15882 NECCIA Roberto Warsaw (ITA) 3154 M (3486) 00:39:15 +24:31 00:29:52 09:40:27.94
4326 17521 DĘBOWSKI Błażej RBS RUNNING TEAM (POL) 3155 M (2671) 00:39:15 +24:31 00:27:46 09:40:27.97
4327 16277 WOJTCZAK MAREK WARSZAWA (POL) 3156 M (3349) 00:39:16 +24:32 00:29:28 09:40:28.03
4328 15650 SUŁEK Krzysztof Brzegi (POL) 3157 M (3479) 00:39:16 +24:32 00:29:52 09:40:28.37
4329 19157 KOCYK Klaudia Asseco Active Team (POL) 1172 K (809) 00:39:16 +24:32 00:28:12 09:40:28.77
4330 18659 SZCZYGIEŁ Michał Strzyżów (POL) 3158 M (2421) 00:39:16 +24:32 00:27:07 09:40:28.81
4331 11011 ZAJKOWSKA Ewa DBT - Dziady Borowe Team (POL) 1173 K (1007) 00:39:17 +24:33 00:29:03 09:40:29.01
4332 11529 WIDEŃSKA Justyna Warszawa (POL) 1174 K (878) 00:39:17 +24:33 00:28:33 09:40:29.30
4333 16566 KARASAWA Jun Warszawa (JPN) 3159 M (2484) 00:39:17 +24:33 00:27:16 09:40:29.46
4334 16949 BOROWSKI Aleksander Warszawa (POL) 3160 M (3147) 00:39:17 +24:33 00:29:00 09:40:29.59
4335 11951 BIELECKA Karolina Loft Studio (POL) 1175 K (1213) 00:39:17 +24:33 00:29:43 09:40:29.63
4336 16772 BEREDA-SALCZAK Stella Stare Budy (POL) 1176 K (1460) 00:39:17 +24:33 00:30:30 09:40:29.77
4337 13742 SIUDEK Kamil Warszawa (POL) 3161 M (3407) 00:39:18 +24:34 00:29:38 09:40:30.08
4338 17770 CACEK DAREK TOMICE (POL) 3162 M (2919) 00:39:18 +24:34 00:28:25 09:40:30.13
4339 17785 SKÓRA Patryk JEDLNIA LETNISKO (POL) 3163 M (2680) 00:39:18 +24:34 00:27:48 09:40:30.29
4340 12332 KROSZKA Beata Warszawa (POL) 1177 K (1218) 00:39:18 +24:34 00:29:44 09:40:30.34
4341 11929 DOBKOWSKA Edyta Rzekuń (POL) 1178 K (1219) 00:39:18 +24:34 00:29:44 09:40:30.41
4342 16570 HOLENIEWSKI cezary wat (POL) 3164 M (4103) 00:39:18 +24:34 00:32:30 09:40:30.44
4343 12767 PIEKARSKI Paweł Bravehearts Legionowo (POL) 3165 M (2805) 00:39:18 +24:34 00:28:07 09:40:30.73
4344 11611 KRASOWSKA Justyna Warszawa (POL) 1179 K (998) 00:39:18 +24:34 00:28:59 09:40:30.82
4345 13769 BARTKIEWICZ Paula Warszawa (POL) 1180 K (1625) 00:39:19 +24:35 00:31:08 09:40:31.00
4346 13772 RĘBISZ Katarzyna Warszawa (POL) 1181 K (1632) 00:39:19 +24:35 00:31:09 09:40:31.03
4347 16383 OKLEJA Tomasz ELAVON (POL) 3166 M (2862) 00:39:19 +24:35 00:28:18 09:40:31.23
4348 17789 MALICKI Adam Nowe Miasto nad Pilica (POL) 3167 M (3908) 00:39:19 +24:35 00:31:31 09:40:31.24
4349 16819 K0JŁO Slawomir Warszawa (POL) 3168 M (3504) 00:39:19 +24:35 00:29:56 09:40:31.52
4350 17362 SKOPEK Mariusz Radom (POL) 3169 M (2926) 00:39:19 +24:35 00:28:25 09:40:31.76
4351 14009 SZABAT Karolina Warszawa (POL) 1182 K (1349) 00:39:19 +24:35 00:30:07 09:40:31.92
4352 14790 ZEGRODNIK Leszek Bytom (POL) 3170 M (3286) 00:39:20 +24:36 00:29:16 09:40:32.05
4353 17635 WŁODARCZYK Grzegorz Live Well at Citi (POL) 3171 M (2545) 00:39:20 +24:36 00:27:25 09:40:32.15
4354 14095 BIAŁEK Zbyszek WARSZAWA (POL) 3172 M (3117) 00:39:20 +24:36 00:28:55 09:40:32.70
4355 19183 KOMOROWSKI Piotr (POL) 3173 M (2751) 00:39:20 +24:36 00:27:57 09:40:32.87
4356 18058 FAFUŁA Aleksander Warszawa (POL) P 3174 M (3856) 00:39:20 +24:36 00:31:12 09:40:32.99
4357 17327 ANDERSSON Mats Warszawa (SWE) 3175 M (3614) 00:39:21 +24:37 00:30:14 09:40:33.10
4358 18060 ROGACKA Magdalena Warszawa (POL) P 1183 K (1640) 00:39:21 +24:37 00:31:12 09:40:33.12
4359 18631 WILKOWIECKI Robert Live Well at Citi (POL) 3176 M (2562) 00:39:21 +24:37 00:27:27 09:40:33.53
4360 19479 IWONIN Jerzy Live Well at Citi (POL) 3177 M (3269) 00:39:21 +24:37 00:29:14 09:40:33.54
4361 12607 GO¬DZIKIEWICZ Błażej Kutno (POL) 3178 M (3618) 00:39:21 +24:37 00:30:15 09:40:33.69
4362 14014 MAKSYMOW Bartosz Warsaw. Masovian District. Poland (POL) 3179 M (2932) 00:39:21 +24:37 00:28:26 09:40:33.82
4363 10277 OPOCZYNSKA Weronika Pawonkow-Gwozdziany (POL) 1184 K (1358) 00:39:22 +24:38 00:30:08 09:40:34.66
4364 15478 KESKINER Omer Warsaw (POL) 3180 M (3252) 00:39:22 +24:38 00:29:12 09:40:34.66
4365 10408 KOSA Marek Kochanowice (POL) 3181 M (3584) 00:39:22 +24:38 00:30:09 09:40:34.73
4366 16471 TENDERENDA Piotr Wołomin (POL) 3182 M (2689) 00:39:22 +24:38 00:27:49 09:40:34.83
4367 18569 CHARCHULA Krzysztof Izabelin na Start (POL) 3183 M (3906) 00:39:22 +24:38 00:31:30 09:40:34.90
4368 11446 POROWSKA Agnieszka Warszawa (POL) 1185 K (1143) 00:39:23 +24:39 00:29:31 09:40:35.14
4369 14067 KOWALSKI Eryk Markowi biegacze (POL) 3184 M (3218) 00:39:23 +24:39 00:29:09 09:40:35.25
4370 10415 ŁUKIEWICZ KATARZYNA CYCÓW (POL) 1186 K (1649) 00:39:23 +24:39 00:31:14 09:40:35.34
4371 15509 PERZYNA renata kolonia warszawska (POL) 1187 K (1741) 00:39:23 +24:39 00:31:35 09:40:35.55
4372 16418 GAŃKO Mateusz Mińsk Mazowiecki (POL) 3185 M (1362) 00:39:23 +24:39 00:24:27 09:40:35.72
4373 11963 FRONDA Maciej Goraj Zamek (POL) 3186 M (1682) 00:39:23 +24:39 00:25:12 09:40:35.77
4374 16240 RUDZIŃSKA Urszula Idea Bank S.A. (POL) 1188 K (1682) 00:39:24 +24:40 00:31:23 09:40:36.05
4375 10388 SKWARZYŃSKI Artur Lublin (POL) 3187 M (3075) 00:39:24 +24:40 00:28:48 09:40:36.23
4376 18417 BASIAK Michał Hardcorowe wychylylybymy (POL) 3188 M (1762) 00:39:24 +24:40 00:25:24 09:40:36.38
4377 18321 BELZYT Barbara Warszawa (POL) 1189 K (1209) 00:39:24 +24:40 00:29:43 09:40:36.43
4378 11303 BOJAR Paweł Warszawa (POL) 3189 M (3239) 00:39:24 +24:40 00:29:11 09:40:36.60
4379 16227 PYCH Katarzyna Idea Bank Team (POL) 1190 K (1687) 00:39:24 +24:40 00:31:23 09:40:36.69
4380 18051 SIDOR Robert Grodzisk Mazowiecki (POL) 3190 M (2685) 00:39:24 +24:40 00:27:48 09:40:36.73
4381 12763 CHEN fengqin E (CHN) 1191 K (219) 00:39:24 +24:40 00:24:42 09:40:36.74
4382 14640 CHODYRA-PIAST Zuzanna Warszawa (POL) 1192 K (1306) 00:39:24 +24:40 00:30:00 09:40:36.75
4383 16708 PRZYBOROWSKA Sylwia Emilianós (POL) 1193 K (1039) 00:39:24 +24:40 00:29:09 09:40:36.76
4384 16468 RYBIŃSKA Aleksandra Warszawa (POL) 1194 K (1034) 00:39:24 +24:40 00:29:08 09:40:36.76
4385 11055 KOLASA Barbara Klub J.Słowackiego (POL) 1195 K (2414) 00:39:24 +24:40 00:34:53 09:40:36.77
4386 17162 CUPRY¦ Anna Warszawa (POL) 1196 K (1060) 00:39:24 +24:40 00:29:12 09:40:36.88
4387 17813 PRUS Justyna Warszawa (POL) 1197 K (940) 00:39:24 +24:40 00:28:47 09:40:36.95
4388 15671 STACHOWSKI Michał Warszawa (POL) 3191 M (3317) 00:39:25 +24:41 00:29:20 09:40:37.24
4389 14926 BONDAR Magdalena Warszawa (POL) 1198 K (1327) 00:39:25 +24:41 00:30:05 09:40:37.30
4390 12396 OSOWSKI Dominik Starachowice (POL) 3192 M (3159) 00:39:25 +24:41 00:29:02 09:40:37.47
4391 18085 SKˇPSKI Xawery Warszawa (POL) 3193 M (3250) 00:39:25 +24:41 00:29:12 09:40:37.48
4392 11942 JANIK Karolina Sława (POL) 1199 K (1014) 00:39:25 +24:41 00:29:04 09:40:37.62
4393 14460 HARĘŻLAK Anna Warszawa (POL) 1200 K (1310) 00:39:25 +24:41 00:30:01 09:40:37.68
4394 13142 PYLNIEV Oleksandr Warszawa (POL) 3194 M (1218) 00:39:25 +24:41 00:24:04 09:40:37.86
4395 12308 DŁUGOSZ Marta Kielce (POL) 1201 K (970) 00:39:26 +24:42 00:28:53 09:40:38.03
4396 12068 TRZˇSALSKI Dariusz Warszawa (POL) 3195 M (1702) 00:39:26 +24:42 00:25:15 09:40:38.35
4397 16268 ZAGOŻDŻON Katarzyna Warszawa (POL) 1202 K (1454) 00:39:26 +24:42 00:30:29 09:40:38.37
4398 15087 MOŃSKI Karol Warszawa (POL) 3196 M (3238) 00:39:26 +24:42 00:29:11 09:40:38.47
4399 17741 STANISŁAWSKA ELIZA LIVE WELL AT CITI. (POL) 1203 K (1141) 00:39:26 +24:42 00:29:30 09:40:38.60
4400 15351 SPALTABAKA Karolina Warszawa (POL) 1204 K (250) 00:39:26 +24:42 00:24:56 09:40:38.61
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.41141295 s

Sponsor główny: