ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 43 44  45  46 47 . . . . . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
4401. 3068 SANCHEZ GONZALEZ MIGUEL ANGEL independiente (ESP) M40
4402. 3227 SANECKI Robert Sprint Gorzyce (POL) M40
4403. 5982 SANEMETERIO Alberto Lugo (ESP) M30
4404. 4459 SANIEWSKI Sebastian Warszawa (POL) M18
4405. 4220 SANOCKI Jan Creative Bochnia Biega Team (POL) M50
4406. 2419 SANTOS José Vila Seca Running Team (POR) M50
4407. 5350 SAP Alina Gliwice (POL) K50
4408. 6447 SAP alina Gliwice (POL) K50
4409. 1154 SAPKOWSKA Karolina Warszawa (POL) K18
4410. 3581 SAPRYK Piotr Aktywni Węgrów (POL) M40
4411. 1241 SARNIAK Michał TEAM Białobrzegi (POL) M30
4412. 1301 SARNOWSKA Katarzyna Rykowisko (POL) K30
4413. 3163 SAS Dominik KB Florian Zajączki Drugie (POL) M18
4414. 2386 SATERNUS Jarosław Gorzów (POL) M30
4415. 26 SAVINA Nina (BLR) K18
4416. 831 SAWA Mateusz Płock (POL) M18
4417. 3654 SAWA Ola Warszawa (POL) K40
4418. 4272 SAWA Paweł Drużyna Złego (POL) M40
4419. 5517 SAWCZUK Rafał #HWPO (POL) M30
4420. 2515 SAWICKA Anna Dream Run (POL) K30
4421. 4161 SAWICKI Bartosz JacekBiega Running Team (POL) M30
4422. 868 SAWICKI MACIEJ NOWOGRODZIEC (POL) M30
4423. 4495 SAWICKI Marcin Dorotka (POL) M18
4424. 4303 SAWICKI Piotr Warszawa (POL) M50
4425. 1596 SAWUKAJTYS Paweł Zielonka (POL) M30
4426. 5876 SAZONOV Victor MindfulTri (RUS) M30
4427. 3004 SCHAB Bartłomiej Gliwice (POL) M30
4428. 3963 SCHAUB Pierre Aucun (POL) M30
4429. 2885 SCHEHR Jérôme Paris (FRA) M18
4430. 1937 SCHINDLER Żaneta Warszawa (POL) K40
4431. 6445 SCHUMANN Ulrike Kröbeln (GER) K30
4432. 2813 SCIVYER Roy Londyn (GBR) M30
4433. 4275 SĘDECKI piotr biegam więc jestem (POL) M50
4434. 2798 SĘDŁAK ŁUKASZ CellFAST (POL) M40
4435. 3707 SĘDZIK Joanna Warszawa (POL) K30
4436. 1972 SEGAL Ilan warsaw (ISR) M40
4437. 4304 SĘK Krzysztof Złotokłos (POL) M40
4438. 4611 SĘK TOMASZ Hiperwentylacja Piastów (POL) M30
4439. 3931 SĘK Zofia Warszawa (POL) K40
4440. 2582 SĘKALA Marek Bank Ochrony Środowiska (POL) M40
4441. 2718 SELIGA Piotr SuSe-Ł (POL) M40
4442. 3005 SELIVANAU Maksim Kolodischy-2 (BLR) M30
4443. 5173 SELMOWICZ Emilia Warszawa (POL) K18
4444. 3644 SEMENIUK Piotr Warszawa (POL) M40
4445. 1779 SEMICZEK Adam Powstańcy z kanapy (POL) M40
4446. 4784 SENTKOWSKA Sara Niemcz (POL) K18
4447. 5756 SERAFIN Piotr Radom (POL) M30
4448. 1574 SERAFIN Dariusz ZABIEGANE STARACHOWICE (POL) M50
4449. 3456 SERAFIN Piotr RADOM (POL) M30
4450. 6345 SERAFIŃCZUK Krzysztof RBS (POL) M30
4451. 1612 SEREDA Grzegorz Zabiegany Wołomin (POL) M40
4452. 4285 SERGIOU Andreas Anorthosis Famagusta (CYP) M30
4453. 4052 SEROCKA Danuta Jagiellończycy Łasin (POL) K40
4454. 4055 SEROCKI Zbigniew Jagillończycy Łasin (POL) M50
4455. 2194 SEROCZYŃSKI Dominik Kraków (POL) M40
4456. 3019 SEROR JONATHAN LUDNA 9. APT 72 (POL) M30
4457. 3661 SERWIŃSKA Anna Dream Run (POL) K30
4458. 2860 SEWERYN Jacek Mysłowice (POL) M40
4459. 2337 SEWERYN Sławomir Chorzów (POL) M40
4460. 4060 SEWERYN Tomasz Kraków (POL) M18
4461. 3709 SHABANAU Aleh Kabanchik (POL) M40
4462. 6317 SHABLOUSKI Pavel Mikkeler Running Club Minsk (BLR) M30
4463. 2641 SHAFRANOVICH Pavel Run4fun.by (BLR) M30
4464. 2703 SHAPOCHKA Valerii ZernoVita (UKR) M40
4465. 5807 SHEIBAK Pavel TITAN (BLR) M18
4466. 1997 SHERTZER Boaz Ness ziona (ISR) M50
4467. 5250 SHEVCHENKO Mykhailo Ząbki (UKR) M30
4468. 6529 SHIKAMA yasuhito shurun (POL) M30
4469. 4939 SHPITS Andrii Berlyn (UKR) M30
4470. 5055 SHUNKEVICH YAUHENI VICTORIA (BLR) M40
4471. 2956 SHYIATYI Oleh Irdyn Trail Run (UKR) M30
4472. 4042 SIATA Sebastian Parkrun Chrzanów (POL) M40
4473. 4294 SIBIGA Dariusz Szelest Sadyba (POL) M50
4474. 4176 SICZEK Mikołaj Warszawa (POL) M30
4475. 2788 SIDELNIK Marcin Warszawa (POL) M40
4476. 5587 SIDORCZUK Katarzyna KB Spartakus Bełchatów (POL) K40
4477. 6214 SIEBIERSKA Patrycja Gdynia (POL) K18
4478. 2182 SIECIŃSKI Mariusz Warszawa (POL) M40
4479. 2597 SIECZKA Michał Szydłowiec (POL) M30
4480. 4366 SIEDLECKA Anna Warszawa (POL) K30
4481. 3514 SIEDLECKI Marcin Gdańsk (POL) M40
4482. 6543 SIEDLIK Mariusz Warszawa (POL) M40
4483. 5496 SIEJKO Łukasz Mimochodek (POL) M30
4484. 5911 SIEKIERKO Łukasz Słupno (POL) M30
4485. 3285 SIELASZUK Mateusz Włodawa (POL) M18
4486. 4817 SIELECKI Michał Ostrów Biega (POL) M40
4487. 3499 SIEMASZKO Jerzy STRUSIE (POL) M50
4488. 5157 SIEMĄTKOWSKI Norbert Rzekuń (POL) M40
4489. 6257 SIEMBAB Joanna Kazimierów (POL) K30
4490. 4103 SIEMIENIUK Marta Warszawa (POL) K30
4491. 3842 SIEMIŃSKI Piotr Łódź (POL) M30
4492. 4735 SIENIAWSKI Mateusz Olsztyn (POL) M18
4493. 4825 SIENKIEWICZ Artur Kocham swoją żonę (POL) M40
4494. 1740 SIEŃKO Grzegorz Białystok (POL) M40
4495. 2705 SIEPIETOWSKI Piotr LS RUN WORLD CARGO IMPORT (POL) M50
4496. 6073 SIEPIOŁA Krzysztof Żórawski Team (POL) M40
4497. 2770 SIERADZKI Krzysztof wkurw_team (POL) M30
4498. 2893 SIERANT Marian Żółtokrólewscy (POL) M60
4499. 3722 SIERDZIŃSKA Beata IŁAWA BIEGA (POL) K40
4500. 3915 SIEROCKI Paweł KP PSP Sztum (POL) M30
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.27670002 s

Sponsor główny: