ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
43
44
45
46
47
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
4401.
4112
KULIGOWSKI Robert
Zagnańsk Biega (POL)
M40
4402.
4113
SLEPACZUK Robert
Warszawa (POL)
M40
4403.
4114
SAMEREK Dariusz
Marmel Toruń (POL)
M40
4404.
4115
NAJDEREK Cezary
Zalasewo (POL)
M40
4405.
4118
RUCIŃSKI Roman
Nowa Iwiczna (POL)
M40
4406.
4122
PYZIK Tomasz
Drużyna mojacukrzyca.pl (POL)
M40
4407.
4127
KOWALSKI Robert
Nie Marnuj Tlenu GAiT (POL)
M40
4408.
4128
GĄSIOROWSKI Jacek
Drużyna Szpiku (POL)
M40
4409.
4129
GRABSZTUNOWICZ Robert
TT Szczecin (POL)
M40
4410.
4131
SZAŁOWSKI Rafał
Warszawa (POL)
M40
4411.
4137
GALA Grzegorz
Schenker Technology Center Runners (POL)
M40
4412.
4138
NOWAK Krzysztof
Warszawa (POL)
M40
4413.
4145
DĄBROWSKI Sebastian
Adidas Runners Warsaw (POL)
M40
4414.
4147
KUPCZYK Tomasz
Łomianki Dolne (POL)
M40
4415.
4151
SZUSTAK Jacek
Czerwionka-Leszczyny (POL)
M40
4416.
4152
STAWSKI Sławomir
Warszawa (POL)
M40
4417.
4154
KROMKOWSKI Maciej
Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe (POL)
M40
4418.
4159
RUDNIK Adam
Warszawa (POL)
M40
4419.
4163
GORYCKI Grzegorz
Piaseczno (POL)
M40
4420.
4164
KLIMEK Andrzej
BBL Zduńska Wola (POL)
M40
4421.
4166
ASŁANOWICZ Marcin
Warszawa (POL)
M40
4422.
4169
LEWANDOWSKI Wojtek
Mirków (POL)
M40
4423.
4173
KUJAWA Sebastian
Owoc Team (POL)
M40
4424.
4182
KALKOWSKI Paweł
ORT (POL)
M40
4425.
4186
KUCIŃSKI Łukasz
Królewski Klub Biegacza PAP (POL)
M40
4426.
4190
LENKIEWICZ Aleksander
Wkurw_Team (POL)
M40
4427.
4193
BRATOS Emil
Street Run Radom (POL)
M40
4428.
4204
GRZYWACZ Marcin
JohnnieRunnerTeam (POL)
M40
4429.
4212
FLORCZYK Janusz
Sulejówek (POL)
M40
4430.
4215
DURYS JAROSŁAW
ROZNIEGANI-ŻYCHLIN (POL)
M40
4431.
4218
ŁOPĄG Jerzy
Chełmska Grupa Triathlonu (POL)
M40
4432.
4223
MACUGA Paweł
OLAWS ZŁOTORYJA (POL)
M40
4433.
4224
BAĆ Waldemar
K.S Pegaz (POL)
M40
4434.
4226
JAGIELSKI SZYMON
ŁASIN (POL)
M40
4435.
4228
GORBMAN Michael
Israel (ISR)
M40
4436.
4230
HOFFMAN Sebastian
Warszawa (POL)
M40
4437.
4232
MONGKHONKAEWSAKUN Amorn
Bangkok (THA)
M40
4438.
4233
CHUBUCHNYI Serhii
Kyiv (UKR)
M40
4439.
4236
LEWINSKI Marcin
EST TEAM (POL)
M40
4440.
4240
FRĄCKIEWICZ Dariusz
Biegam Na Tarchominie (POL)
M40
4441.
4245
STEPHANE Bonzani
La Celle sur Loire (FRA)
M40
4442.
4246
BELLANDI oscar
BUSTERS (ITA)
M40
4443.
4251
KOZŁOWSKI Marek
Mińsk Mazowiecki (POL)
M40
4444.
4254
ROŻAK Mirosław
Policja (POL)
M40
4445.
4265
FRONTCZAK Artur
Łódź (POL)
M40
4446.
4269
NOWAK Wojciech
Straż Miejska M. St. Warszawy (POL)
M40
4447.
4272
SAWA Paweł
Drużyna Złego (POL)
M40
4448.
4273
OPAŁCZYŃSKI Zbigniew
Warszawa (POL)
M40
4449.
4274
WYPYCH Arkadiusz
Piotrków Trybunalski (POL)
M40
4450.
4276
MIĘKUS Sebastian
GABIADIDOMI (POL)
M40
4451.
4277
KOŃCZAL Przemysław
Wrocław (POL)
M40
4452.
4281
REINGRUBER Wojciech
Warszawa (POL)
M40
4453.
4287
HAJDUK Rafal
Warszawa (POL)
M40
4454.
4302
MAŁKOWSKI Marcin
Warszawa (POL)
M40
4455.
4304
SĘK Krzysztof
Złotokłos (POL)
M40
4456.
4320
KALINOWSKI Adam
Warszawa (POL)
M40
4457.
4321
BĄCZYK Rafał
Sadlno (POL)
M40
4458.
4323
PODLEŚ Zbigniew
Warszawa (POL)
M40
4459.
4324
LIEBCHEN Piotr
Łomianki (POL)
M40
4460.
4330
KUROWSKI Adam
Litwin Triathlon Team (POL)
M40
4461.
4332
DUPLICKI DARIUSZ
JULIOPOL (POL)
M40
4462.
4336
KĘPISTY Marek
CopyNET (POL)
M40
4463.
4337
TERLECKI dariusz
kielce (POL)
M40
4464.
4338
KUBISZ Tomasz
WKB META LUBLINIEC (POL)
M40
4465.
4339
PYTA Adam
Walbrzych (POL)
M40
4466.
4341
ROSZKIEWICZ Bartłomiej
Warszawa (POL)
M40
4467.
4349
CIERNIAK Jarosław
Grupa biegowa Słupca kimkolwiek jesteś biegnij że mną (POL)
M40
4468.
4355
BIAŁY JACEK
Przeworska Grupa Biegowa (POL)
M40
4469.
4358
JAMBOR Michał
Warszawa (POL)
M40
4470.
4361
RADZIWON Krzysztof
Legionowo (POL)
M40
4471.
4362
CICHOSZ Arkadiusz
Wrocław (POL)
M40
4472.
4364
CICHOWSKI MARCIN
TRZCIEL (POL)
M40
4473.
4365
GAŁĄZKA PAWEŁ
ABNEGAT WARSZAWA (POL)
M40
4474.
4370
ZBUTOWICZ Krzysztof
Klub Biegacza Lidzbark Warmiński (POL)
M40
4475.
4371
RYCOMBEL Adam
Wyrazów (POL)
M40
4476.
4374
ROBAK ADAM
KLUB MIŁOŚNIKÓW PIŁKI NOŻNEJ KROTOSZYN (POL)
M40
4477.
4376
BOGDAN Enescu
Bucuresti (ROU)
M40
4478.
4383
MAKOLSKI Martin
Hanau (GER)
M40
4479.
4385
WILK Łukasz
Warszawa (POL)
M40
4480.
4386
STOLARSKI Michał
Warszawa (POL)
M40
4481.
4387
ZIELIŃSKI Przemysław
Boleścin 72. 58-100 Świdnica (POL)
M40
4482.
4392
MOLCAN Martin
TJ Odboj Kurov (SVK)
M40
4483.
4405
BOGDAN-FLORIN Zorlescu
Bucharest (ROU)
M40
4484.
4406
ZACHEJA MARIUSZ
CROSS SYRENKA WARSZAWA (POL)
B1
M40
4485.
4407
SKRZYPEK Robert
Biegnij z Proservice (POL)
M40
4486.
4414
MIĄZKO Dariusz
Wołomin (POL)
M40
4487.
4422
ZIELIŃSKI Jacek
Biegnij z Poservice (POL)
M40
4488.
4423
GRABAUSKAS Tautvydas
Kaunas (LTU)
M40
4489.
4424
KLIMEK jan
bbl pasłęk (POL)
M40
4490.
4432
KOŁODZIEJ Marcin
Traiathlon Training Center (POL)
M40
4491.
4433
SITEK Arkadiusz
Aktywni Węgrów (POL)
M40
4492.
4435
OLEKSANDR Yena
Marathon Club Kharkiv (UKR)
M40
4493.
4448
SZABLA Marcin
Saint-Gobain SQUAD (POL)
M40
4494.
4449
GRABISZEWSKI Andrzej
Dzierżoniów (POL)
M40
4495.
4450
MAJEK Adam
Strzelców 1a/36 (POL)
M40
4496.
4456
GRABOWSKI Wojciech
Lublin (POL)
M40
4497.
4458
TKACZ PAWEŁ
Biegam Bo Lubię Głuchołazy (POL)
M40
4498.
4465
SZWED Tomasz
Przeworsk (POL)
M40
4499.
4470
BISKUPSKI Marek
Biegam Bo Biegam (POL)
M40
4500.
4472
ROZKRUT Marek
Lemiesz Team (POL)
M40