ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZYŹNI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 43 44  45  46 47 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
4401 14017 GŁUCH Marcin Marki (POL) 3197 M (3251) 00:39:26 +24:42 00:29:12 09:40:38.64
4402 11818 PACIOREK Jakub Running OSP Polesie (POL) 3198 M (3521) 00:39:26 +24:42 00:29:58 09:40:38.70
4403 14566 OLESIŃSKA Anna Altkom software (POL) 1205 K (1059) 00:39:26 +24:42 00:29:12 09:40:38.72
4404 11903 TOCHOWICZ Paweł Warszawa (POL) 3199 M (3940) 00:39:26 +24:42 00:31:40 09:40:38.77
4405 12250 NIEWIADOMSKI Wojciech Running OSP Polesie (POL) 3200 M (3525) 00:39:26 +24:42 00:29:58 09:40:38.99
4406 15419 MARAT Sebastian Gzinka (POL) 3201 M (2869) 00:39:26 +24:42 00:28:18 09:40:38.99
4407 12682 NADOLSKA Ania Warszawa (POL) 1206 K (1169) 00:39:27 +24:43 00:29:34 09:40:39.42
4408 14024 NOWAKOWSKA Ewelina Kock (POL) 1207 K (1663) 00:39:27 +24:43 00:31:16 09:40:39.51
4409 15954 BOROŃ Izabela Nowa Iwiczna (POL) 1208 K (963) 00:39:27 +24:43 00:28:51 09:40:39.68
4410 11370 GRODZICKI Piotr Warszawa (POL) 3202 M (3256) 00:39:27 +24:43 00:29:12 09:40:39.81
4411 16600 KARDYŚ Tomek Warszawa (POL) 3203 M (3674) 00:39:27 +24:43 00:30:25 09:40:39.85
4412 13712 POLNIK Mariusz Grupa Biegowa UM W-wa (POL) 3204 M (3228) 00:39:27 +24:43 00:29:09 09:40:39.95
4413 11250 PIĄTKOWSKI Wojciech Poznań (POL) 3205 M (3171) 00:39:28 +24:44 00:29:04 09:40:40.24
4414 17587 KAMIŃSKI Robert Józefów (POL) 3206 M (3189) 00:39:28 +24:44 00:29:06 09:40:40.28
4415 16427 MAJCHRZAK Natalia Warszawa (POL) 1209 K (1044) 00:39:28 +24:44 00:29:10 09:40:40.35
4416 15572 ŁOZIŃSKI Radosław Warszawa (POL) 3207 M (3651) 00:39:28 +24:44 00:30:22 09:40:40.37
4417 15014 WYSOCKI Krzysztof Wysocki Krzysztof (POL) 3208 M (1465) 00:39:28 +24:44 00:24:42 09:40:40.47
4418 16685 KALICKI Wojciech Warszawa (POL) 3209 M (3829) 00:39:28 +24:44 00:31:04 09:40:40.67
4419 17205 TERLIKOWSKI Wojciech Cyberarché (POL) 3210 M (3266) 00:39:28 +24:44 00:29:13 09:40:40.90
4420 15150 BINKIEWICZ Marlena Skierniewice (POL) 1210 K (1042) 00:39:29 +24:45 00:29:10 09:40:41.04
4421 16542 GAŁGAŃSKI Norbert Warszawa (POL) 3211 M (1222) 00:39:29 +24:45 00:24:06 09:40:41.11
4422 16573 MŁODAWSKI Rafał Klub Polska Biega (POL) 3212 M (3474) 00:39:29 +24:45 00:29:51 09:40:41.47
4423 13378 HARASIMIUK Bernard DEAF (POL) 3213 M (3323) 00:39:29 +24:45 00:29:21 09:40:41.52
4424 17133 WALAWKO Artur Warszawa (POL) 3214 M (3429) 00:39:29 +24:45 00:29:42 09:40:41.53
4425 17719 MALINOWSKA Agnieszka Warszawa (POL) 1211 K (1228) 00:39:29 +24:45 00:29:46 09:40:41.57
4426 13177 GARBOWSKI Grzegorz Jara (POL) 3215 M (3397) 00:39:29 +24:45 00:29:35 09:40:41.98
4427 17226 WALAWKO-KUROWSKA Marta PGB (POL) 1212 K (1207) 00:39:30 +24:46 00:29:43 09:40:42.04
4428 18836 PLEWNICKA Edyta Warszawa (POL) 1213 K (1606) 00:39:30 +24:46 00:31:04 09:40:42.24
4429 14734 STĘPNIEWSKI Rafał Brok (POL) 3216 M (3975) 00:39:30 +24:46 00:31:47 09:40:42.66
4430 15298 PIĘTKA Rafał Lipówki (POL) 3217 M (1313) 00:39:30 +24:46 00:24:20 09:40:42.73
4431 10218 KOZŁOWSKI Łukasz Płock (POL) 3218 M (3582) 00:39:30 +24:46 00:30:08 09:40:42.80
4432 11145 WIENSAK PAULA Warszawa (POL) 1214 K (1075) 00:39:30 +24:46 00:29:15 09:40:42.86
4433 13482 RYTEL Weronika Chylice (POL) 1215 K (795) 00:39:30 +24:46 00:28:08 09:40:42.99
4434 14944 SADOWSKI Bartłomiej Zawsze gOTowi zawsze blisko (POL) 3219 M (2838) 00:39:31 +24:47 00:28:15 09:40:43.00
4435 12610 RETMAŃCZYK Mateusz Solec nad Wisłą (POL) 3220 M (3031) 00:39:31 +24:47 00:28:40 09:40:43.10
4436 16304 GAO Rui Warsaw (CHN) 1216 K (1542) 00:39:31 +24:47 00:30:49 09:40:43.54
4437 14406 BECEK Jakub Warszawa (POL) 3221 M (3410) 00:39:31 +24:47 00:29:38 09:40:43.77
4438 19189 DI BENEDETTO Milena (ITA) 1217 K (1318) 00:39:32 +24:48 00:30:04 09:40:44.04
4439 16559 NEUFF Tymo Warszawa (POL) 3222 M (1108) 00:39:32 +24:48 00:23:47 09:40:44.07
4440 14280 SURLAS Michał Warszawa (POL) 3223 M (3991) 00:39:32 +24:48 00:31:52 09:40:44.08
4441 16305 TANG Jueyu warsaw (POL) 1218 K (1551) 00:39:32 +24:48 00:30:51 09:40:44.14
4442 11952 SAWICKI Michał Łuków (POL) 3224 M (2779) 00:39:32 +24:48 00:28:03 09:40:44.56
4443 15471 OCHAŁ Wojciech Warszawa (POL) 3225 M (3457) 00:39:32 +24:48 00:29:48 09:40:44.60
4444 18590 ŁUGOWSKA Marlena Złoczew (POL) 1219 K (1345) 00:39:32 +24:48 00:30:07 09:40:44.65
4445 13000 LADEMANN Gabriela Run Baby's (POL) 1220 K (2045) 00:39:32 +24:48 00:32:45 09:40:44.66
4446 11706 SIEMIŃSKI Jan Warszawa (POL) 3226 M (1660) 00:39:32 +24:48 00:25:09 09:40:44.77
4447 14279 WAROT Tomasz Skawina (POL) 3227 M (3994) 00:39:32 +24:48 00:31:52 09:40:44.83
4448 14787 MICHALSKA Magda Warszawa (POL) 1221 K (1803) 00:39:32 +24:48 00:31:51 09:40:44.86
4449 19097 GRACZ Jakub Live well at citi (POL) 3228 M (2613) 00:39:32 +24:48 00:27:37 09:40:44.91
4450 13425 RACKA Natalia Warszawa (POL) 1222 K (1315) 00:39:33 +24:49 00:30:03 09:40:45.06
4451 10241 CZUBAK Katarzyna Active Runners Płock (POL) 1223 K (1831) 00:39:33 +24:49 00:31:57 09:40:45.10
4452 16230 WIECZOREK Daria Run 4 Fun - L'Oréal Running Team (POL) 1224 K (1067) 00:39:33 +24:49 00:29:14 09:40:45.14
4453 19242 ŚCIBAK Paweł (POL) 3229 M (3400) 00:39:33 +24:49 00:29:36 09:40:45.37
4454 10853 JAMIOŁKOWSKI Roman (POL) 3230 M (3638) 00:39:33 +24:49 00:30:19 09:40:45.55
4455 15708 GIRZYŃSKA Katarzyna Warszawa (POL) 1225 K (749) 00:39:33 +24:49 00:27:57 09:40:45.71
4456 13323 BŁAŻEJCZYK Sylwester WARSZAWA (POL) 3231 M (3555) 00:39:33 +24:49 00:30:03 09:40:45.93
4457 19252 ZAWIŚLAK Jola (POL) 1226 K (1095) 00:39:34 +24:50 00:29:20 09:40:46.13
4458 10852 ŁUCZAK Karolina (POL) 1227 K (1419) 00:39:34 +24:50 00:30:20 09:40:46.19
4459 17686 DREWELUS Karolina Warszawa (POL) 1228 K (1998) 00:39:34 +24:50 00:32:32 09:40:46.33
4460 19008 ŚLESIŃSKA Anna Jaktorów (POL) 1229 K (916) 00:39:34 +24:50 00:28:40 09:40:46.42
4461 16412 PAWELEC Paweł Warszawa (POL) 3232 M (1588) 00:39:34 +24:50 00:24:59 09:40:46.59
4462 11100 GORZELAK Daniel Warszawa (POL) 3233 M (3732) 00:39:34 +24:50 00:30:38 09:40:46.64
4463 15444 KRÓL Karol Warszawa (POL) 3234 M (3421) 00:39:34 +24:50 00:29:41 09:40:46.69
4464 19103 KOMISARCZYK Darek MAG INSTAL (POL) 3235 M (943) 00:39:34 +24:50 00:23:06 09:40:46.72
4465 13220 CYBUL Izabela Warszawa (POL) 1230 K (1275) 00:39:35 +24:51 00:29:55 09:40:47.12
4466 17104 BANASZEK WRONKA Anna Zielonka (POL) 1231 K (1341) 00:39:35 +24:51 00:30:07 09:40:47.16
4467 14343 MAČIUKAS Gelmis Babtai (LTU) 3236 M (2901) 00:39:35 +24:51 00:28:23 09:40:47.32
4468 15922 MŁOT Mateusz Miastków Kościelny (POL) 3237 M (2905) 00:39:35 +24:51 00:28:23 09:40:47.42
4469 17950 WOŹNIAK Adam SBRT Bydgoszcz (POL) 3238 M (1162) 00:39:35 +24:51 00:23:55 09:40:47.46
4470 19099 WRÓBEL Aneta Live well at citi (POL) 1232 K (1043) 00:39:36 +24:52 00:29:10 09:40:48.10
4471 18495 KOZŁOWSKI Robert Olimpiady Specjalne Polska - Świętokrzyskie (POL) 3239 M (3780) 00:39:36 +24:52 00:30:52 09:40:48.15
4472 18746 GŁOWACKA Justyna Warszawa (POL) 1233 K (1496) 00:39:36 +24:52 00:30:38 09:40:48.25
4473 19499 MROZEK Marcin T4B RUN TEAM (POL) 3240 M (3528) 00:39:36 +24:52 00:29:59 09:40:48.43
4474 15871 GAWROŃSKA Halina Warszawa (POL) 1234 K (1928) 00:39:36 +24:52 00:32:17 09:40:48.60
4475 18529 ADAMCZYK Joanna Olimpiady Specjalne Świętokrzyskie (POL) 1235 K (1550) 00:39:36 +24:52 00:30:50 09:40:48.77
4476 18675 SKROBISZ Maciej Olimpiady Specjalne Polska - Świętokrzyskie (POL) 3241 M (3779) 00:39:36 +24:52 00:30:51 09:40:48.92
4477 12705 WALERZAK Monika Face Active (POL) 1236 K (1829) 00:39:36 +24:52 00:31:56 09:40:48.93
4478 18808 RĘDZI Eliza Olimpiady Specjalne Polska - Świętokrzyskie (POL) 1237 K (1545) 00:39:36 +24:52 00:30:49 09:40:48.94
4479 16449 KUNIKOWSKA Aleksandra Sadowo 20 (POL) 1238 K (1032) 00:39:37 +24:53 00:29:08 09:40:49.61
4480 16369 ŚWISTAK Ilona Get Run (POL) 1239 K (1157) 00:39:37 +24:53 00:29:32 09:40:49.62
4481 17092 HOZAKOWSKI Tomasz Warszawa (POL) 3242 M (3017) 00:39:37 +24:53 00:28:38 09:40:49.71
4482 17698 PAJEWSKI Marcin Błyskawice i pioruny (POL) 3243 M (3082) 00:39:38 +24:54 00:28:49 09:40:50.16
4483 17057 KRZANOWSKA Małgorzata Warszawa (POL) 1240 K (1954) 00:39:38 +24:54 00:32:22 09:40:50.25
4484 17056 JURECKI Marek - (POL) 3244 M (4081) 00:39:38 +24:54 00:32:22 09:40:50.35
4485 18334 SKOCZYLAS Wiktoria Warszawa (POL) 1241 K (1408) 00:39:38 +24:54 00:30:17 09:40:50.77
4486 15766 GOCEK GRZEGORZ WARSZAWA (POL) 3245 M (4055) 00:39:39 +24:55 00:32:13 09:40:51.08
4487 12473 CHMIELARSKA Danuta Marki (POL) 1242 K (1991) 00:39:39 +24:55 00:32:31 09:40:51.17
4488 13455 SZCZEPANKOWSKA Monika Mińska Mazowieckie (POL) 1243 K (1465) 00:39:39 +24:55 00:30:31 09:40:51.42
4489 11851 KORNAS Artur Katowice (POL) 3246 M (3311) 00:39:39 +24:55 00:29:19 09:40:51.45
4490 10498 RAKOWSKI Bartłomiej Płock (POL) 3247 M (3607) 00:39:39 +24:55 00:30:11 09:40:51.76
4491 12392 DĄBROWSKI Dariusz Warszawa (POL) 3248 M (3554) 00:39:39 +24:55 00:30:03 09:40:51.91
4492 17513 ŚLUSARCZYK Karolina warszawa (POL) 1244 K (1597) 00:39:40 +24:56 00:31:02 09:40:52.02
4493 19196 RUSZKIEWICZ Paweł (POL) 3249 M (2892) 00:39:40 +24:56 00:28:22 09:40:52.07
4494 15470 HELON Ida warszawa (POL) 1245 K (272) 00:39:40 +24:56 00:25:05 09:40:52.13
4495 14179 GNAT Piotr Kętrzyn (POL) 3250 M (3111) 00:39:40 +24:56 00:28:55 09:40:52.19
4496 16581 PIECH Paweł Warszawa (POL) 3251 M (3721) 00:39:40 +24:56 00:30:36 09:40:52.31
4497 13691 BOGUCKA Aneta Nessi Team (POL) 1246 K (1262) 00:39:40 +24:56 00:29:53 09:40:52.34
4498 11808 RYBICKA Marta Matejki Team (POL) 1247 K (1820) 00:39:40 +24:56 00:31:55 09:40:52.44
4499 16400 WOŹNIAK PATRYK NOWA WOLA (POL) 3252 M (3724) 00:39:40 +24:56 00:30:36 09:40:52.70
4500 12612 PILEWSKI Bartosz Lublin (POL) 3253 M (1667) 00:39:40 +24:56 00:25:10 09:40:52.82
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.33324409 s

Sponsor główny: