ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 25 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 43 44  45  46 47 48 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
4401 2417 KWAPIS Aleksander opacz-kolonia (POL) 3765 M18 (430) 02:48:34 +01:32:15 02:42:20 11:48:34.36
4402 4023 SIESS Małgorzata UKS Azymut Pabianice (POL) 637 K18 (115) 02:48:34 +01:32:15 02:43:34 11:48:34.74
4403 5324 STAROWICZ Kazimierz Sucha Beskidzka (POL) 3766 M30 (1274) 02:48:34 +01:32:15 02:43:34 11:48:34.81
4404 5940 NAPIÓRKOWSKA Zuzanna Warszawa (POL) 638 K18 (113) 02:48:34 +01:32:15 02:42:17 11:48:34.94
4405 3753 ZADORA Mariusz Mława (POL) 3767 M40 (1537) 02:48:45 +01:32:26 02:43:50 11:48:45.98
4406 5308 SOBACZYŃSKI Jakub LEGIONOWO (POL) 3768 M40 (1532) 02:48:48 +01:32:29 02:43:10 11:48:48.67
4407 6408 NOWAK Michał Bolid Team Spark (POL) 3769 M18 (433) 02:48:51 +01:32:32 02:43:38 11:48:51.77
4408 882 WRZESIŃSKI Michał Bolid Team Spark (POL) 3770 M18 (434) 02:48:52 +01:32:33 02:43:39 11:48:52.30
4409 4419 ROKICKI Tomasz Białystok (POL) 3771 M60 (88) 02:48:53 +01:32:34 02:42:40 11:48:53.82
4410 5955 LI Rongyi Warsaw (CHN) 3772 M18 (432) 02:48:58 +01:32:39 02:42:59 11:48:58.51
4411 2718 SELIGA Piotr SuSe-Ł (POL) 3773 M40 (1533) 02:49:07 +01:32:48 02:43:17 11:49:07.61
4412 3786 NOWAK Adam EasyRun Racibórz (POL) 3774 M30 (1277) 02:49:09 +01:32:50 02:43:49 11:49:09.29
4413 5181 GODZICH Iwona Września (POL) 639 K30 (250) 02:49:12 +01:32:53 02:44:07 11:49:12.16
4414 5155 GODZICH Radosław Września (POL) 3775 M40 (1539) 02:49:12 +01:32:53 02:44:07 11:49:12.18
4415 6309 MALEC MARCIN BOCHNIA (POL) 3776 M30 (1282) 02:49:16 +01:32:57 02:44:27 11:49:16.30
4416 3821 ŁUKASZCZYK Piotr Warszawa (POL) 3777 M30 (1281) 02:49:18 +01:32:59 02:44:26 11:49:18.89
4417 5336 BARSZCZ Dominika 1988 (POL) 640 K30 (254) 02:49:27 +01:33:08 02:45:38 11:49:27.25
4418 6661 JANIEC Marcin (POL) 3778 M40 (1520) 02:49:27 +01:33:08 02:42:01 11:49:27.49
4419 6347 GOŁĘBIOWSKI Piotr Warszawa (POL) 3779 M30 (1280) 02:49:34 +01:33:15 02:44:24 11:49:34.61
4420 5427 KANIEWSKI Tomasz KB Ożarów Mazowiecki Biega (POL) 3780 M30 (1284) 02:49:34 +01:33:15 02:44:44 11:49:34.81
4421 5428 SOBCZAK Piotr Warszawa (POL) 3781 M40 (1542) 02:49:35 +01:33:16 02:44:43 11:49:35.71
4422 2143 SZCZĘCH GRZEGORZ SUPERIOR INDUSTRIES (POL) 3782 M30 (1290) 02:49:40 +01:33:21 02:45:42 11:49:40.18
4423 1692 WOJCIECHOWSKI Dawid Marki (POL) 3783 M18 (437) 02:49:41 +01:33:22 02:45:17 11:49:41.68
4424 2783 WOJDA Mariusz Mińsk Mazowiecki (POL) 3784 M40 (1543) 02:49:44 +01:33:25 02:44:59 11:49:44.99
4425 6275 SMOLIŃSKI Mariusz Warszawa (POL) 3785 M40 (1544) 02:49:46 +01:33:27 02:45:00 11:49:46.01
4426 4033 KIEŚ Robert Zdrowa Żywność Radzymin (POL) 3786 M40 (1541) 02:49:53 +01:33:34 02:44:29 11:49:53.07
4427 3383 POŁOWIANIUK Marek Warszawa (POL) 3787 M40 (1538) 02:49:58 +01:33:39 02:44:05 11:49:58.99
4428 4282 MYKONIATI AIKATERINI Athens (GRE) 641 K40 (238) 02:50:00 +01:33:41 02:45:16 11:50:00.62
4429 5342 DOMANSKI DARIUSZ Pogoń/Dogon Grodzisk Maz. (POL) 3788 M50 (434) 02:50:03 +01:33:44 02:47:36 11:50:03.98
4430 2867 GRZYWACZ Krzysztof Roche Runners (POL) 3789 M40 (1540) 02:50:05 +01:33:46 02:44:22 11:50:05.40
4431 2288 PIASECKI Mariusz -=MNK=- (POL) 3790 M30 (1278) 02:50:06 +01:33:47 02:44:13 11:50:06.41
4432 4946 KOWALSKI Jacek Trójmiejska EKIPA (POL) 3791 M40 (1558) 02:50:06 +01:33:47 02:47:17 11:50:06.42
4433 3495 WOSZCZYNA Andrzej Krapkowice (POL) 3792 M30 (1279) 02:50:06 +01:33:47 02:44:13 11:50:06.73
4434 2331 MUSZAŃSKA ALICJA UKS ASW JUDO JASŁO (POL) 642 K30 (253) 02:50:09 +01:33:50 02:44:56 11:50:09.25
4435 2872 KOZŁOWSKA Weronika Warszawa (POL) 643 K30 (252) 02:50:12 +01:33:53 02:44:16 11:50:12.00
4436 5575 GĘTKOWSKA Ewe Warszawa (POL) 644 K30 (251) 02:50:12 +01:33:53 02:44:15 11:50:12.41
4437 2704 KAMIONOWSKI Mariusz-Jacek Morsy Ostrołęka (POL) 3793 M50 (428) 02:50:13 +01:33:54 02:45:05 11:50:13.51
4438 3386 ADAMSKA Justyna TRI & M Banino (POL) 645 K40 (239) 02:50:25 +01:34:06 02:45:25 11:50:25.48
4439 3654 SAWA Ola Warszawa (POL) 646 K40 (237) 02:50:27 +01:34:08 02:44:16 11:50:27.87
4440 2635 KIJOWSKA Aldona Markowi Biegacze (POL) 647 K40 (241) 02:50:31 +01:34:12 02:46:18 11:50:31.60
4441 3270 CHLEBICKI Przemysław Warszawa (POL) 3794 M60 (91) 02:50:31 +01:34:12 02:45:18 11:50:31.93
4442 1521 KUBCZYK Zdzisław BASTER TEAM (POL) 3795 M60 (89) 02:50:35 +01:34:16 02:44:26 11:50:35.82
4443 2715 WODNICKI Rafał Biała Podlaska (POL) 3796 M40 (1550) 02:50:39 +01:34:20 02:46:25 11:50:39.56
4444 2694 JAKUBOWSKI Rafał Warszawa (POL) 3797 M30 (1283) 02:50:45 +01:34:26 02:44:41 11:50:45.64
4445 5708 BELMACH ARTYOM Run4fun.by (POL) 3798 M18 (444) 02:50:48 +01:34:29 02:48:11 11:50:48.60
4446 4821 SOBOLSKI Marcin Częstochowa (POL) 3799 M30 (1276) 02:50:54 +01:34:35 02:43:38 11:50:54.34
4447 4751 DUDEK PAWEŁ WARSZAWA (POL) 3800 M40 (1545) 02:50:56 +01:34:37 02:45:06 11:50:56.84
4448 5688 MAJER Tomasz Vista (POL) 3801 M30 (1288) 02:50:57 +01:34:38 02:45:36 11:50:57.22
4449 4345 MACIEJEWSKI Janusz Sobików (POL) 3802 M60 (92) 02:51:03 +01:34:44 02:45:30 11:51:03.45
4450 1571 JENDRYS Rafał Morena Czołowa (POL) 3803 M30 (1286) 02:51:05 +01:34:46 02:45:21 11:51:05.81
4451 5410 KLIŚ Kamil Łodygowice (POL) 3804 M18 (436) 02:51:10 +01:34:51 02:44:46 11:51:10.82
4452 3190 KONIECZNA - HERDZIK Dorota Pysznica (POL) 648 K40 (242) 02:51:17 +01:34:58 02:46:29 11:51:17.46
4453 2405 FURMAN Tomasz Warszawa (POL) 3805 M50 (435) 02:51:18 +01:34:59 02:48:08 11:51:18.65
4454 1217 ŁUCAK Piotr Budziska (POL) 3806 M30 (1289) 02:51:20 +01:35:01 02:45:41 11:51:20.86
4455 2407 FURMAN Aleksandra Warszawa (POL) 649 K18 (122) 02:51:21 +01:35:02 02:48:12 11:51:21.90
4456 3184 WOŁOSZYN Anna Pysznica (POL) 650 K30 (258) 02:51:23 +01:35:04 02:46:35 11:51:23.38
4457 5347 WACŁAWSKI Maciej Łaziska (POL) 3807 M40 (1547) 02:51:23 +01:35:04 02:45:59 11:51:23.57
4458 1819 SZMAJSER-CHYLARECKA Dagmara Marki (POL) 651 K30 (256) 02:51:23 +01:35:04 02:46:23 11:51:23.82
4459 4194 GIEROŃ Katarzyna Dystans Clubomia (POL) 652 K40 (240) 02:51:33 +01:35:14 02:46:17 11:51:33.35
4460 1621 ŚMIGIELSKI Mieczysław Warszawa (POL) 3808 M60 (93) 02:51:33 +01:35:14 02:46:50 11:51:33.80
4461 2374 ANTOSIAK Martyna ANTONTEAM (POL) 653 K18 (118) 02:51:40 +01:35:21 02:47:08 11:51:40.28
4462 2376 ANTOSIAK Tomasz ANTONTEAM (POL) 3809 M40 (1556) 02:51:42 +01:35:23 02:47:10 11:51:42.68
4463 6693 DI TERLIZZI Giuseppe Leonardo (POL) 3810 M50 (430) 02:51:44 +01:35:25 02:46:47 11:51:44.27
4464 1714 WOLAŃSKA Monika KS ZRYW RADZIEJÓW (POL) 654 K18 (117) 02:51:45 +01:35:26 02:46:30 11:51:45.18
4465 5266 IKEDA makoto DAIKIN (JPN) 3811 M40 (1553) 02:51:50 +01:35:31 02:47:04 11:51:50.77
4466 3056 LUDWA Stanisław TIGERS PRUDNIK RUNNERS TEAM NYSA (POL) 3812 M50 (429) 02:51:55 +01:35:36 02:46:45 11:51:55.74
4467 1428 WOŹNIAK Agnieszka O Co Biega (POL) 655 K30 (255) 02:51:57 +01:35:38 02:46:06 11:51:57.48
4468 5759 PADERSKI Mariusz Character Fighter (POL) 3813 M30 (1287) 02:51:58 +01:35:39 02:45:31 11:51:58.25
4469 4117 WOJTAN Paweł Warszawa (POL) 3814 M30 (1293) 02:52:00 +01:35:41 02:47:00 11:52:00.67
4470 3614 JEDLEWSKI Krzysztof Lublin (POL) 3815 M40 (1549) 02:52:03 +01:35:44 02:46:12 11:52:03.54
4471 6349 BESTRZYŃSKI Olech Człapak Robakowo (POL) 3816 M40 (1551) 02:52:04 +01:35:45 02:46:48 11:52:04.47
4472 1765 PAPROTA Wojtek Motycz (POL) 3817 M18 (439) 02:52:06 +01:35:47 02:46:44 11:52:06.42
4473 3260 STOLARCZUK Anna Łuków (POL) 656 K50 (30) 02:52:15 +01:35:56 02:46:38 11:52:15.23
4474 4130 CHLIPALA Kinga Tarnów (POL) 657 K30 (257) 02:52:18 +01:35:59 02:46:28 11:52:18.81
4475 4317 JEZUSEK Piotr No name (POL) 3818 M30 (1291) 02:52:22 +01:36:03 02:46:25 11:52:22.82
4476 6611 KUCHARSKI Łukasz MUSTANGU MKNIJ (POL) 3819 M30 (1292) 02:52:23 +01:36:04 02:46:48 11:52:23.98
4477 5682 GAWRONSKA Agata Mostowka (POL) 658 K30 (266) 02:52:29 +01:36:10 02:47:33 11:52:29.54
4478 2782 DUBIK Ewa Kielce (POL) 659 K40 (246) 02:52:33 +01:36:14 02:47:21 11:52:33.83
4479 6150 MORALES RUIZ Alberto Jaén (ESP) 3820 M18 (438) 02:52:39 +01:36:20 02:46:38 11:52:39.56
4480 1881 KUKUŁA Piotr Rybie (POL) 3821 M30 (1301) 02:52:40 +01:36:21 02:47:45 11:52:40.27
4481 3140 KAROLAK Małgorzata Wyględy (POL) 660 K40 (245) 02:52:44 +01:36:25 02:47:09 11:52:44.59
4482 5131 KRZYSZTOFOWICZ Karolina Warszawa (POL) 661 K40 (243) 02:52:45 +01:36:26 02:46:48 11:52:45.40
4483 2480 FRĄTCZAK-NIERZWICKA Dagmara Biegam Bo Lubię ZĄBKI TEAM (POL) 662 K30 (259) 02:52:45 +01:36:26 02:46:58 11:52:45.74
4484 4212 FLORCZYK Janusz Sulejówek (POL) 3822 M40 (1557) 02:52:47 +01:36:28 02:47:12 11:52:47.35
4485 2614 JĘDRUSZCZAK Przemysław Lublin (POL) 3823 M18 (440) 02:52:48 +01:36:29 02:46:47 11:52:48.82
4486 6257 SIEMBAB Joanna Kazimierów (POL) 663 K30 (260) 02:52:49 +01:36:30 02:46:59 11:52:49.60
4487 3707 SĘDZIK Joanna Warszawa (POL) 664 K30 (261) 02:52:49 +01:36:30 02:47:00 11:52:49.66
4488 6680 STASZEWSKI Paweł Żórawski Team (POL) 3824 M30 (1296) 02:52:53 +01:36:34 02:47:03 11:52:53.77
4489 3756 PAKULA Magdalena Warszawa (POL) 665 K30 (263) 02:52:54 +01:36:35 02:47:05 11:52:54.60
4490 6072 LEŚNOWOLSKI Piotr Warszawa (POL) 3825 M50 (431) 02:52:54 +01:36:35 02:47:05 11:52:54.61
4491 6224 BARANOWSKI Piotr Lublinianka (POL) 3826 M60 (94) 02:52:54 +01:36:35 02:46:58 11:52:54.77
4492 4369 NIEWIAROWSKI Paweł Bryżyd TeaM (POL) 3827 M30 (1299) 02:52:54 +01:36:35 02:47:16 11:52:54.88
4493 1326 WYPYSIŃSKI Rafał Gąbin Biega (POL) 3828 M30 (1294) 02:52:55 +01:36:36 02:47:01 11:52:55.73
4494 6280 HETEL Adam Bydgoszcz (POL) 3829 M30 (1297) 02:52:56 +01:36:37 02:47:09 11:52:56.16
4495 5367 ŁUCZAK Krystian Włocławek (POL) 3830 M40 (1552) 02:52:56 +01:36:37 02:46:57 11:52:56.46
4496 3883 KOBYLIŃSKI Sebastian Bydgoszcz (POL) 3831 M18 (441) 02:52:56 +01:36:37 02:47:00 11:52:56.53
4497 4584 CHOROŚ Sylwia Warszawa (POL) 666 K30 (262) 02:52:56 +01:36:37 02:47:01 11:52:56.62
4498 2426 BURZYKOWSKI Stanisław Lublin (POL) 3832 M60 (95) 02:52:57 +01:36:38 02:47:06 11:52:57.27
4499 5261 GABINECKA Monika Leoncin (POL) 667 K40 (244) 02:52:57 +01:36:38 02:46:48 11:52:57.50
4500 1507 CEBENKO maria WB w Gryfinie (POL) 668 K50 (31) 02:52:57 +01:36:38 02:47:00 11:52:57.61
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.35555196 s

Sponsor główny: