ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZY¬NI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 30 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 43 44  45  46 47 48 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
4401 6408 NOWAK Michał Bolid Team Spark (POL) 3766 M18 (427) 03:25:09 +01:53:21 03:19:56 12:25:09.35
4402 1846 DOMAGAŁA Piotr WKZ Kozienice BBL (POL) 3767 M40 (1536) 03:25:11 +01:53:23 03:20:49 12:25:11.69
4403 6312 KUMALA Sebastian Będkowice (POL) 3768 M30 (1283) 03:25:14 +01:53:26 03:20:25 12:25:14.16
4404 4419 ROKICKI Tomasz Białystok (POL) 3769 M60 (87) 03:25:15 +01:53:27 03:19:02 12:25:15.97
4405 5759 PADERSKI Mariusz Character Fighter (POL) 3770 M30 (1273) 03:25:17 +01:53:29 03:18:50 12:25:17.28
4406 2405 FURMAN Tomasz Warszawa (POL) 3771 M50 (431) 03:25:27 +01:53:39 03:22:17 12:25:27.27
4407 2407 FURMAN Aleksandra Warszawa (POL) 636 K18 (118) 03:25:30 +01:53:42 03:22:21 12:25:30.40
4408 6275 SMOLIŃSKI Mariusz Warszawa (POL) 3772 M40 (1540) 03:25:47 +01:53:59 03:21:01 12:25:47.10
4409 2376 ANTOSIAK Tomasz ANTONTEAM (POL) 3773 M40 (1543) 03:25:47 +01:53:59 03:21:15 12:25:47.88
4410 2374 ANTOSIAK Martyna ANTONTEAM (POL) 637 K18 (115) 03:25:48 +01:54:00 03:21:16 12:25:48.55
4411 1961 DZIEWULSKA Natalia Warszawa (POL) 638 K18 (121) 03:25:50 +01:54:02 03:25:14 12:25:50.01
4412 2287 ¦LIWKA Kinga Leszczydół Nowiny (POL) 639 K18 (122) 03:25:50 +01:54:02 03:25:14 12:25:50.18
4413 5940 NAPIÓRKOWSKA Zuzanna Warszawa (POL) 640 K18 (113) 03:25:55 +01:54:07 03:19:38 12:25:55.49
4414 2704 KAMIONOWSKI Mariusz-Jacek Morsy Ostrołęka (POL) 3774 M50 (425) 03:25:59 +01:54:11 03:20:51 12:25:59.61
4415 6780 MORMUL Ruslan (UKR) 3775 M18 (430) 03:26:00 +01:54:12 03:20:28 12:26:00.76
4416 2045 GOSTÓŁ Tomasz Warszawa (POL) 3776 M18 (428) 03:26:07 +01:54:19 03:20:13 12:26:07.57
4417 4130 CHLIPALA Kinga Tarnów (POL) 641 K30 (254) 03:26:09 +01:54:21 03:20:19 12:26:09.29
4418 5598 PIELACHOWSKI Piotr Boso ale w ostrogach (POL) 3777 M60 (88) 03:26:09 +01:54:21 03:20:39 12:26:09.56
4419 5966 SPACZYŃSKI Piotr SSW Sport Team (POL) 3778 M40 (1538) 03:26:12 +01:54:24 03:20:58 12:26:12.64
4420 3786 NOWAK Adam EasyRun Racibórz (POL) 3779 M30 (1284) 03:26:15 +01:54:27 03:20:55 12:26:15.10
4421 2331 MUSZAŃSKA ALICJA UKS ASW JUDO JASŁO (POL) 642 K30 (257) 03:26:23 +01:54:35 03:21:10 12:26:23.02
4422 2635 KIJOWSKA Aldona Markowi Biegacze (POL) 643 K40 (243) 03:26:37 +01:54:49 03:22:24 12:26:37.86
4423 3789 URBAŃSKA Joanna Warszawa (POL) 644 K18 (119) 03:26:38 +01:54:50 03:23:24 12:26:38.78
4424 2715 WODNICKI Rafał Biała Podlaska (POL) 3780 M40 (1547) 03:26:39 +01:54:51 03:22:25 12:26:39.14
4425 6661 JANIEC Marcin (POL) 3781 M40 (1529) 03:26:40 +01:54:52 03:19:14 12:26:40.97
4426 3614 JEDLEWSKI Krzysztof Lublin (POL) 3782 M40 (1537) 03:26:47 +01:54:59 03:20:56 12:26:47.55
4427 6273 KROMER Przemysław Warszawa (POL) 3783 M40 (1539) 03:26:50 +01:55:02 03:20:59 12:26:50.24
4428 4783 OLKO-KRAJEWSKA Ewa Błonie (POL) 645 K30 (262) 03:26:50 +01:55:02 03:21:40 12:26:50.88
4429 6611 KUCHARSKI Łukasz MUSTANGU MKNIJ (POL) 3784 M30 (1290) 03:26:51 +01:55:03 03:21:16 12:26:51.10
4430 4331 PRYMAKOWSKA Barbara. Tarnów (POL) 646 K70 (2) 03:26:53 +01:55:05 03:22:07 12:26:53.29
4431 3260 STOLARCZUK Anna Łuków (POL) 647 K50 (30) 03:26:55 +01:55:07 03:21:18 12:26:55.76
4432 6699 DWORAK Paweł (POL) 3785 M40 (1530) 03:26:58 +01:55:10 03:19:42 12:26:58.06
4433 1326 WYPYSIŃSKI Rafał G±bin Biega (POL) 3786 M30 (1285) 03:26:58 +01:55:10 03:21:04 12:26:58.24
4434 2739 PAWŁOWSKA Lilianna Gostynin (POL) 648 K40 (237) 03:26:58 +01:55:10 03:21:03 12:26:58.37
4435 3017 CIESIELCZUK Alicja - (POL) 649 K18 (116) 03:26:58 +01:55:10 03:21:33 12:26:58.58
4436 2480 FRˇTCZAK-NIERZWICKA Dagmara Biegam Bo Lubię ZˇBKI TEAM (POL) 650 K30 (258) 03:27:00 +01:55:12 03:21:13 12:27:00.06
4437 6280 HETEL Adam Bydgoszcz (POL) 3787 M30 (1289) 03:27:01 +01:55:13 03:21:14 12:27:01.42
4438 1467 ROBAK Wojciech Wojciech Robak (POL) 3788 M50 (428) 03:27:01 +01:55:13 03:21:18 12:27:01.69
4439 3883 KOBYLIŃSKI Sebastian Bydgoszcz (POL) 3789 M18 (432) 03:27:01 +01:55:13 03:21:05 12:27:01.78
4440 5849 HABROWSKI Łukasz Klub Wojtka (POL) 3790 M18 (435) 03:27:02 +01:55:14 03:21:34 12:27:02.32
4441 2891 KARPIK Konrad Znicz Biłgoraj (POL) 3791 M18 (438) 03:27:02 +01:55:14 03:23:32 12:27:02.82
4442 2426 BURZYKOWSKI Stanisław Lublin (POL) 3792 M60 (90) 03:27:02 +01:55:14 03:21:11 12:27:02.87
4443 6680 STASZEWSKI Paweł Żórawski Team (POL) 3793 M30 (1288) 03:27:02 +01:55:14 03:21:12 12:27:02.92
4444 6072 LE¦NOWOLSKI Piotr Warszawa (POL) 3794 M50 (427) 03:27:02 +01:55:14 03:21:13 12:27:02.93
4445 4369 NIEWIAROWSKI Paweł Bryżyd TeaM (POL) 3795 M30 (1291) 03:27:03 +01:55:15 03:21:25 12:27:03.04
4446 6224 BARANOWSKI Piotr Lublinianka (POL) 3796 M60 (89) 03:27:03 +01:55:15 03:21:07 12:27:03.34
4447 4584 CHORO¦ Sylwia Warszawa (POL) 651 K30 (255) 03:27:03 +01:55:15 03:21:08 12:27:03.42
4448 5367 ŁUCZAK Krystian Włocławek (POL) 3797 M40 (1541) 03:27:03 +01:55:15 03:21:04 12:27:03.51
4449 3756 PAKULA Magdalena Warszawa (POL) 652 K30 (259) 03:27:03 +01:55:15 03:21:14 12:27:03.53
4450 3777 MAKUCH Tomasz Warszawa (POL) 3798 M30 (1286) 03:27:03 +01:55:15 03:21:07 12:27:03.80
4451 1314 WYPYSIŃSKA Anna G±bin Biega (POL) 653 K30 (256) 03:27:04 +01:55:16 03:21:09 12:27:04.12
4452 5261 GABINECKA Monika Leoncin (POL) 654 K40 (236) 03:27:04 +01:55:16 03:20:55 12:27:04.69
4453 5871 DROZDA Jerzy Lubin (POL) 3799 M50 (429) 03:27:05 +01:55:17 03:21:32 12:27:05.95
4454 5410 KLI¦ Kamil Łodygowice (POL) 3800 M18 (431) 03:27:05 +01:55:17 03:20:41 12:27:05.98
4455 6154 KRUSZEWSKI Wojciech ziomeczek (POL) 3801 M18 (433) 03:27:06 +01:55:18 03:21:08 12:27:06.84
4456 1714 WOLAŃSKA Monika KS ZRYW RADZIEJÓW (POL) 655 K18 (117) 03:27:06 +01:55:18 03:21:51 12:27:06.84
4457 5306 ROSIŃSKA Ewa Warszawa (POL) 656 K30 (260) 03:27:08 +01:55:20 03:21:16 12:27:08.68
4458 1027 MISIUREK Miron LUBLIN BIEGA (POL) P 3802 M40 (1542) 03:27:09 +01:55:21 03:21:07 12:27:09.21
4459 5131 KRZYSZTOFOWICZ Karolina Warszawa (POL) 657 K40 (239) 03:27:10 +01:55:22 03:21:13 12:27:10.98
4460 2414 GUTT Marlena Gorzów Wielkopolski (POL) 658 K40 (238) 03:27:12 +01:55:24 03:21:13 12:27:12.52
4461 2782 DUBIK Ewa Kielce (POL) 659 K40 (240) 03:27:15 +01:55:27 03:22:03 12:27:15.25
4462 2867 GRZYWACZ Krzysztof Roche Runners (POL) 3803 M40 (1545) 03:27:20 +01:55:32 03:21:37 12:27:20.75
4463 2614 JĘDRUSZCZAK Przemysław Lublin (POL) 3804 M18 (434) 03:27:24 +01:55:36 03:21:23 12:27:24.20
4464 4888 PIELAK MARCIN MARKOWI BIEGACZE (POL) 3805 M40 (1546) 03:27:25 +01:55:37 03:21:50 12:27:25.14
4465 1544 OLSZEWSKI Błażej Bydgoszcz (POL) 3806 M30 (1292) 03:27:25 +01:55:37 03:21:30 12:27:25.39
4466 5809 NIKOLAJUK Robert OLSZTYN (POL) 3807 M30 (1293) 03:27:26 +01:55:38 03:21:38 12:27:26.10
4467 3707 SĘDZIK Joanna Warszawa (POL) 660 K30 (261) 03:27:26 +01:55:38 03:21:37 12:27:26.76
4468 1621 ¦MIGIELSKI Mieczysław Warszawa (POL) 3808 M60 (94) 03:27:32 +01:55:44 03:22:49 12:27:32.12
4469 5682 GAWRONSKA Agata Mostowka (POL) 661 K30 (263) 03:27:37 +01:55:49 03:22:41 12:27:37.03
4470 3140 KAROLAK Małgorzata Wyględy (POL) 662 K40 (241) 03:27:42 +01:55:54 03:22:07 12:27:42.83
4471 2010 PRASKI Michał Warszawa (POL) 3809 M30 (1294) 03:27:49 +01:56:01 03:21:53 12:27:49.71
4472 4345 MACIEJEWSKI Janusz Sobików (POL) 3810 M60 (92) 03:27:50 +01:56:02 03:22:17 12:27:50.33
4473 5955 LI Rongyi Warsaw (CHN) 3811 M18 (436) 03:28:03 +01:56:15 03:22:04 12:28:03.83
4474 3821 ŁUKASZCZYK Piotr Warszawa (POL) 3812 M30 (1296) 03:28:12 +01:56:24 03:23:20 12:28:12.99
4475 6744 MAŁKOWSKA Maria (POL) 663 K40 (242) 03:28:14 +01:56:26 03:22:14 12:28:14.32
4476 1507 CEBENKO maria WB w Gryfinie (POL) 664 K50 (31) 03:28:19 +01:56:31 03:22:22 12:28:19.60
4477 4821 SOBOLSKI Marcin Częstochowa (POL) 3813 M30 (1287) 03:28:25 +01:56:37 03:21:09 12:28:25.23
4478 4801 PONIATOWSKI Jacek Siemiatycze (POL) 3814 M40 (1549) 03:28:26 +01:56:38 03:22:56 12:28:26.44
4479 4212 FLORCZYK Janusz Sulejówek (POL) 3815 M40 (1548) 03:28:29 +01:56:41 03:22:54 12:28:29.30
4480 6150 MORALES RUIZ Alberto Jaén (ESP) 3816 M18 (437) 03:28:31 +01:56:43 03:22:30 12:28:31.57
4481 6019 ZASLONKA PAWEŁ WARSZAWA (POL) 3817 M30 (1295) 03:28:33 +01:56:45 03:22:38 12:28:33.25
4482 6098 GOGACZ Albert Warszawa (POL) 3818 M30 (1299) 03:28:34 +01:56:46 03:24:04 12:28:34.07
4483 5336 BARSZCZ Dominika 1988 (POL) 665 K30 (269) 03:28:34 +01:56:46 03:24:45 12:28:34.54
4484 6347 GOŁĘBIOWSKI Piotr Warszawa (POL) 3819 M30 (1297) 03:28:34 +01:56:46 03:23:24 12:28:34.96
4485 3056 LUDWA Stanisław TIGERS PRUDNIK RUNNERS TEAM NYSA (POL) 3820 M50 (432) 03:28:35 +01:56:47 03:23:25 12:28:35.71
4486 2780 BERNACKI Zbigniew Grodziski Klub Biegacza (POL) 3821 M60 (93) 03:28:38 +01:56:50 03:22:40 12:28:38.88
4487 6221 PELTONIEMI Unto Sastamala (FIN) 3822 M60 (95) 03:28:45 +01:56:57 03:23:59 12:28:45.40
4488 5588 OJALA Outi Sastamala (FIN) 666 K50 (32) 03:28:45 +01:56:57 03:23:58 12:28:45.62
4489 3897 ZWOLAK JOANNA WARSZAWA (POL) 667 K40 (248) 03:28:47 +01:56:59 03:25:51 12:28:47.10
4490 6708 ZWOLAK Krzysztof (POL) 3823 M40 (1560) 03:28:47 +01:56:59 03:25:51 12:28:47.23
4491 5435 MUNIK Krzysztof Naruszewicza (POL) 3824 M40 (1552) 03:28:56 +01:57:08 03:24:00 12:28:56.99
4492 2825 PIETRZAK Dariusz Warszawa (POL) 3825 M40 (1554) 03:28:58 +01:57:10 03:24:20 12:28:58.95
4493 2827 PIETRZAK Monika Warszawa (POL) 668 K40 (245) 03:28:59 +01:57:11 03:24:22 12:28:59.35
4494 3654 SAWA Ola Warszawa (POL) 669 K40 (244) 03:29:02 +01:57:14 03:22:51 12:29:02.62
4495 4117 WOJTAN Paweł Warszawa (POL) 3826 M30 (1300) 03:29:19 +01:57:31 03:24:19 12:29:19.24
4496 6693 DI TERLIZZI Giuseppe Leonardo (POL) 3827 M50 (433) 03:29:19 +01:57:31 03:24:22 12:29:19.94
4497 1819 SZMAJSER-CHYLARECKA Dagmara Marki (POL) 670 K30 (268) 03:29:21 +01:57:33 03:24:21 12:29:21.10
4498 3386 ADAMSKA Justyna TRI & M Banino (POL) 671 K40 (246) 03:29:25 +01:57:37 03:24:25 12:29:25.96
4499 6031 ZHIVKOPLIAS Erik Uppsala (SWE) 3828 M30 (1305) 03:29:26 +01:57:38 03:25:32 12:29:26.06
4500 3270 CHLEBICKI Przemysław Warszawa (POL) 3829 M60 (96) 03:29:29 +01:57:41 03:24:16 12:29:29.86
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
2.92441607 s

Sponsor główny: