ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 44 45  46  47 48 . . . . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
4501. 1150 SIEROTOWICZ Łukasz Nowy Sącz (POL) M30
4502. 1919 SIERRA MONTORO jose vicente puzol (AND) M40
4503. 5932 SIERZAN Kamil SEMEX (POL) M18
4504. 4210 SIERZPUTOWSKI Jan Gdańska (POL) M18
4505. 2681 SIESS Jarosław Pabianice (POL) M50
4506. 4023 SIESS Małgorzata UKS Azymut Pabianice (POL) K18
4507. 5353 SIKORA Alicja SIKORA TEAM (POL) K60
4508. 2747 SIKORA Mateusz Lublin (POL) M18
4509. 1448 SIKORA Paweł Warszawa (POL) M40
4510. 5333 SIKORA Stefan Team Sikora (POL) M70
4511. 1050 SIKORA Wiesław SKORPION TEAM (POL) M40
4512. 3470 SILKIN Piotr Kretinga (LTU) M70
4513. 6002 SILVA Rui Rsilva Gastro Lda (POR) M50
4514. 5915 SIMKUNAITE Ruta Volvere Run (LTU) K30
4515. 1845 SIMONS Christopher 3Ms Road Running Club. Swansea (GBR) M30
4516. 3261 SIN Man Yin Hong Kong (HKG) M50
4517. 1183 SINIARSKA Paulina Warszawa (POL) K18
4518. 4149 SIOMA Grzegorz GDYNIA (POL) M30
4519. 2972 SIONKIEWICZ Tomasz PRO-RUN Wrocław (POL) M40
4520. 2706 SITAREK Iwona PKO Bank Polski (POL) K50
4521. 4433 SITEK Arkadiusz Aktywni Węgrów (POL) M40
4522. 4408 SITEK Daniel Gdańsk (POL) M30
4523. 3191 SITEK KRAKOWIAK Ania Łódź (POL) K40
4524. 1594 SITEK Piotr Jaktorów (POL) M30
4525. 7 SITKOVSKYI Oleksandr (UKR) M40
4526. 5126 SITKOWSKI Grzegorz Skierniewice (POL) M18
4527. 1406 SITNIK Bartłomiej Warszawa (POL) M40
4528. 3367 SIUDZIŃSKA Anna #Dyamenty (POL) K40
4529. 3001 SIWEK Anna Warszawa (POL) K40
4530. 5394 SIWIEC Robert PLIK TEAM (POL) M40
4531. 3425 SIWOŃ EWA Smashing Pąpkins (POL) K40
4532. 5952 SKAKLUK Jan KB Legionowo (POL) M60
4533. 6323 SKALIK Damian Aktywni Kamieńsk KP PSP Radomsko (POL) M30
4534. 5014 SKALOUSKI Artsem run4fun.by (BLR) M30
4535. 3948 SKALSKI Adam Dąbrówka (POL) M30
4536. 1493 SKALSKI Piotr Drumet w Ruchu (POL) M40
4537. 6608 SKALSKI Tomasz SCANIA (POL) M50
4538. 3215 SKATULNIK Sławek PKB Endorfina (POL) M50
4539. 4626 SKAZIAK Jarosław Kleczew (POL) M18
4540. 6119 SKIBA Andrzej Zielona Góra (POL) M40
4541. 1197 SKIBA Krzysztof Mafia Team Lubliniec (POL) M18
4542. 3392 SKIBIŃSKI PRZEMYSŁAW WRZEŚNIA (POL) M40
4543. 1792 SKIERKOWSKI Tomasz It's a beautiful life! (NED) M30
4544. 3860 SKIRZYŃSKI Dariusz Warszawa (POL) M30
4545. 6678 SKŁADANOWSKA Beata EUROCASH (POL) K30
4546. 4599 SKŁODOWSKI Henryk Roch Jasienica (POL) M50
4547. 2384 SKOCKI Bartłomiej Kurzętnik Biega (POL) M40
4548. 5110 SKOCZ Jacek Cieszyn (POL) M40
4549. 5752 SKOCZYLAS Karol Warszawa (POL) M40
4550. 4160 SKOCZYLAS Wojciech Radom (POL) M50
4551. 2631 SKOLIMOWSKA Ewa Atywni Węgrów (POL) K40
4552. 1616 SKOMRA Krzysztof Banda Lulusia (POL) M40
4553. 2481 SKOMRA KRZYSZTOF T-MOBILE SPORT TEAM (POL) M40
4554. 6107 SKOMSKI Krzysztof Negatyw (POL) M60
4555. 1130 SKONECZNY Łukasz STREET RUN RADOM (POL) M30
4556. 6390 SKONIECKI MICHAŁ GOSTYNIN (POL) M40
4557. 3447 SKONIECZNY Marcin Fordon Runners-Puszczalscy-Biegacze -On the Move (POL) M40
4558. 4709 SKOP Krzysztof Ruda Śląska (POL) M30
4559. 6194 SKORNIA Eliza SBRT Running Team Bydgoszcz (POL) K18
4560. 2756 SKORSKI Andrzej Zabiegani Sochczew (POL) M40
4561. 5411 SKÓRSKI Stanisław RAZ Szczecin (POL) M60
4562. 2753 SKORUPSKI Grzegorz Warszawa (POL) M40
4563. 3611 SKORZYCKI Emil ESTEAM (POL) M40
4564. 2621 SKOTNY Barbara Wrocław (POL) K30
4565. 6371 SKOWRON Andrzej Amaratończycy (POL) M40
4566. 1434 SKOWRON Grzesiek Skarżysko - Kamienna (POL) M30
4567. 1554 SKOWRON Małgorzata STREET RUN RADOM (POL) K18
4568. 6259 SKOWRONEK KRYSTIAN GIUSEPPE TEAM (POL) M30
4569. 2991 SKOWRONEK Krzysztof Racibórz (POL) M40
4570. 2272 SKOWROŃSKI Michał nastepnykrok.pl (POL) M30
4571. 2160 SKOWROŃSKI Paweł Warszawa (POL) M18
4572. 5826 SKOWROŃSKI Paweł AKPB Marmel Toruń (POL) M18
4573. 5805 SKOWROŃSKI Piotr Legionowo (POL) M50
4574. 4498 SKRĘTKOWSKI Krzysztof ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM (POL) M30
4575. 1556 SKROBOWSKA Aneta Running Academy (POL) K30
4576. 2452 SKROK Krzysztof Biegaj z Dymkiem (POL) M40
4577. 4730 SKRYPKA Sergiy Nowa Wola (POL) M50
4578. 5748 SKRZYDŁO Jarosław Asseco Active Team (POL) M30
4579. 4713 SKRZYPCZAK Barbara Stalowowolski Klub Biegacza (POL) K30
4580. 4407 SKRZYPEK Robert Biegnij z Proservice (POL) M40
4581. 3994 SKULSKI Maciej Płock (POL) M30
4582. 5305 SKUPIEŃ Piotr Jabil Kwidzyn (POL) M40
4583. 4790 SKURATOWICZ Grzegorz Spoceni na Maxa (POL) M30
4584. 4260 SKURSKA Monika Raszyn (POL) K40
4585. 4201 SKUZA Paweł Warszawa (POL) M30
4586. 2545 SKUZA Tomasz Wrocław (POL) M40
4587. 4148 SKWAREK Grzegorz Grzegorz Skwarek (POL) M50
4588. 6381 SKWAREK Marcin Cube Group/Smashing pĄpkins (POL) M30
4589. 6396 SKWAREK Piotr Czechowice-Dziedzice (POL) M18
4590. 1426 SKWARSKI Przemysław Warszawa (POL) M30
4591. 1768 SKWIERCZYŃSKI Adam Siedlce (POL) M40
4592. 3553 SKWORC Grzegorz CoJaBiegne Team (POL) M30
4593. 4310 SLABCHENKO Oleg Marathon Club Kharkiv (UKR) M30
4594. 1141 SŁADEK Karol Sage (POL) M30
4595. 5698 SŁAWAŃSKI Jan Warszawa (POL) M50
4596. 4113 SLEPACZUK Robert Warszawa (POL) M40
4597. 6702 SŁOCKI Jarosław (POL) M50
4598. 1319 SŁODKOWSKI Marek Mafia Team Lubliniec (POL) M40
4599. 5847 SŁOMCZYŃSKI Marcin Kraków (POL) M30
4600. 6562 SŁOMKA Mateusz Tomaszów Mazowiecki (POL) M30
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.26192522 s

Sponsor główny: