ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 45 46  47  48 49 . . . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
4601. 2542 SLONECKA Agnieszka Warszawa (POL) K30
4602. 304 SŁOWIK Roman orlen running team (POL) M50
4603. 4234 SMIAS Ioannis Athlisy (GRE) M30
4604. 1903 SMIGIELSKI Pawel Czarnów (POL) M40
4605. 6666 SMOLAK Agata (POL) K30
4606. 6275 SMOLIŃSKI Mariusz Warszawa (POL) M40
4607. 3416 SMOLIŃSKI Mateusz GoMokotów (POL) M30
4608. 5631 SMOLIŃSKI Paweł Smashing PĄpkins / Zaporowy Maraton / Pozytywnie Zabiegani Sanok (ISR) M40
4609. 2948 SMOŁUCH Tomasz SAINT-GOBAIN SQUAD (POL) M40
4610. 2161 SMORAWSKI Ireneusz Września (POL) M30
4611. 2513 SMUGA Łukasz CSWLąd Poznań (POL) M30
4612. 3080 SMUŚ Karol Kwirynów (POL) M40
4613. 6691 SMYK Kamil Żórawski Team (POL) M30
4614. 1265 SMYK Maciej Warszawa (POL) M30
4615. 1309 SMYK Radosław Mieszki-Atle (POL) M60
4616. 5327 SMYRAK Jacek Zawoja (POL) M18
4617. 5689 SNITKO SVIATLANA Amatar (BLR) K30
4618. 6184 SNOPKIEWICZ Joanna TEAM KOPEĆ (POL) K40
4619. 5308 SOBACZYŃSKI Jakub LEGIONOWO (POL) M40
4620. 5224 SOBAS Jacek #SobasTeam / ASICSFrontRunnerPoland (POL) M30
4621. 3123 SOBCZAK Anna M.I.L.A. Masters Iwiczna Life Athletics (POL) K40
4622. 3126 SOBCZAK Bogusław M.I.L.A. Masters Iwiczna Life Athletics (POL) M40
4623. 3400 SOBCZAK Joanna Warszawa (POL) K40
4624. 5428 SOBCZAK Piotr Warszawa (POL) M40
4625. 3716 SOBCZAK Sebastian Team Draczynski (POL) M40
4626. 3602 SOBCZUK Piotr Jelcz-Laskowice (POL) M30
4627. 3428 SOBCZYK Basia Rozbiegamy Nowy Dwór (POL) K40
4628. 1235 SOBCZYK Ela KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA (POL) K40
4629. 1546 SOBCZYK Grzegorz WKZ Kozienice (POL) M30
4630. 5522 SOBCZYK Tomasz Odrzywół (POL) M40
4631. 3998 SOBECKI Sebastian Bydgoszcz (POL) M40
4632. 2731 SOBIECH Marcin truchtacz.pl (POL) M30
4633. 6028 SOBIECH Paweł crossfit ursynów (POL) M18
4634. 3491 SOBIEŃ Tomasz Warszawa (POL) M30
4635. 6356 SOBIERAJ Mirosław Mirosław Sobieraj (POL) M40
4636. 6274 SOBIESKI Janek Warszawa (POL) M40
4637. 2372 SOBIESZEK SYLWIA ZWOLEŃ BIEGA (POL) K30
4638. 1798 SOBOCIŃSKI Grzegorz META (POL) M40
4639. 6771 SOBOCIŃSKI Karol Piękni i Bestie (POL) M18
4640. 1274 SOBOCIŃSKI Michał Play (POL) M40
4641. 4843 SOBOL Norbert Biegiem Radom! (POL) M40
4642. 3609 SOBOL Tomasz Katowice (POL) M40
4643. 4821 SOBOLSKI Marcin Częstochowa (POL) M30
4644. 4872 SOBULSKI Karol SB SOBOLE (POL) M40
4645. 1631 SOCHA Dorota Gdynia (POL) K30
4646. 1699 SOCHA Jan Warszawa (POL) M60
4647. 2131 SOCHA Karol Gliwice (POL) M18
4648. 6016 SOCHA Pawel Wanda Panfil team (POL) M30
4649. 2050 SOCHA Tomasz KKB Mosir Krosno (POL) M40
4650. 5498 SOJA Paweł Wrocław (POL) M40
4651. 2151 SÓJKA Paweł Alpenverein (POL) M60
4652. 1686 SOKOŁOWSKA Ania Gdynia (POL) K30
4653. 849 SOKOŁOWSKA-MAKAROWSKA Małgorzata (POL) K30
4654. 4504 SOKOŁOWSKI Grzegorz Warszawa (POL) M40
4655. 815 SOKOŁOWSKI Piotr Piaseczno (POL) M30
4656. 4737 SOKOŁOWSKI Zbyszek Warszawa (POL) M40
4657. 6007 SOKÓLSKI Marcin Crossfit Ursynów (POL) M18
4658. 5417 SOLAREK Piotr Tuszyn (POL) M50
4659. 2404 SOLECKI Marcin Rzeszów (POL) M30
4660. 3128 SOLIWODA mirosław piastów (POL) M40
4661. 2415 SOŁTYS Krzysztof Kraśnik (POL) M30
4662. 4848 SOŁTYSIAK Mikołaj Widoradz (POL) M18
4663. 6037 SOŁTYSIK Ania Ambasadorka Festiwalu Biegowego (POL) K30
4664. 4497 SOŁYGA Anna Sobczyk team (POL) K18
4665. 5686 SOLYOMI David Megathlon SE (HUN) M30
4666. 4917 SORCE Lorenzo Sportivamente (BEL) M18
4667. 4602 SOSIŃSKI Marcin warszawa (POL) M40
4668. 5993 SOSNOWSKI Hubert Poznań (POL) M30
4669. 6018 SOSZYŃSKI Wojtek PZU Sport Team (POL) M40
4670. 4591 SOŚNIERZ Jakub Zachrzaniamy Team (POL) M40
4671. 4589 SOŚNIERZ Monika Zachrzaniamy Team (POL) K40
4672. 6183 SOTNICZUK Cezary Czarna Jedynka (POL) M50
4673. 2933 SOWA Andrzej Wygoda (POL) M30
4674. 1144 SOWA Michał Albatrosy/Decathlon Triathlon Team (POL) M30
4675. 5951 SOWA tomasz głogów małopolski (POL) M40
4676. 4629 SOWA-OKRASA Sylwia DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL) K40
4677. 2124 SOWIŃSKA Anetta BBL Gorzów Wielkopolski (POL) K40
4678. 6522 SOWISZ ADRIANNA SOWISZ TEAM (POL) K18
4679. 3187 SOZONOV Roman Zavolzhye (RUS) M40
4680. 5966 SPACZYŃSKI Piotr SSW Sport Team (POL) M40
4681. 5108 SPALIŃSKA Kamila Spartanie Dzieciom (POL) K40
4682. 2501 SPALIŃSKA-PIETRULIŃSKA Wiktoria Spartanie Dzieciom (POL) K30
4683. 4334 SPANIER Jakub Warszawa (POL) M18
4684. 3896 SPIRYDOWICZ Wojciech WARSZAWA (POL) M30
4685. 3868 SPRENGEL Piotr Legia Run Club (POL) M30
4686. 1179 SPYCHAŁA Piotr Warszawa (POL) M40
4687. 263 SPYCHALSKI Tomasz ANWILTEAM (POL) M40
4688. 297 SPYCHALSKI Tomasz ANWILTEAM (POL) M40
4689. 3150 SPYCHALSKI Zbigniew brak (POL) M50
4690. 1901 SROKA Dariusz Warszawa (POL) M30
4691. 2351 SROKA Sebastian Pruszków (POL) M40
4692. 5889 STACHNIK Tomasz Warszawa (POL) M40
4693. 5683 STACHOWIAK Krzysztof Piaseczno (POL) M50
4694. 6370 STACHOWIAK Leszek Janowiec Wielkopolski (POL) M50
4695. 2925 STACHOWIAK RYSZARD senior53 (POL) M60
4696. 3295 STACHOWIAK Tymon Royal Club (POL) M30
4697. 2675 STACHOWICZ Marcin Warszawa (POL) M30
4698. 910 STACHOWICZ Sławomir (POL) M40
4699. 4474 STACHURSKI Daniel Warszawa (POL) M40
4700. 6689 STANCO Mariola Żórawski Team (POL) K30
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.29571795 s

Sponsor główny: